Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
16. únor 2010

janysku jak to,ze nespis 😕 no to je fakt...to si musim na sebe davat pozor,aby me jeste nedo nechtel...to musi vsude semnou Vrata...ten bude za modela v dzinach a ja v teplackach 😀 😀 duo jak vysity...az pujdu nekde na obed a nebo veceri,tak se leknout co to je za blazna 😀 😀
tak ja mastim do vany a pak uz fakt lehnu...mam vse hotove...

coko.joko
17. únor 2010

Dobre rano preji,
ja od 3 hod.vzhuru a ted uz konecne jedem,tak se tu mej te a pa.......
sept,tobe se ozvu jak jen to bude mozny... 😵

leny2
17. únor 2010

Ahoj holky,
tak Coko už je na cestě, tak šťastnou cestu. 🙂

marhulinka
autor
17. únor 2010

Ahojky všem krásnou středu...Coko je na cestě směr rodná zem,tak ať v pořádku dorazí 🙂

leny2
17. únor 2010

Copak máš dneska v plánu Marhu?

marhulinka
autor
17. únor 2010

Leny dneska do odpolka jen relax,odpolko jdeme s pejsanem na stříhání a pak budeme s manžou kuchtit 😉

marhulinka
autor
17. únor 2010

Dneska mě v noci vzbudilo,jak mi tvrdnul podbřišek a vystřelovalo mi to do zad...a ony mě z toho přestaly normálně bolet záda 😀 Ráno jsem nevstávala jako stará bába 😀 😀

marhulinka
autor
17. únor 2010

Copak máš dnes v plánu ty??
Zítra už máte se Sept kontrolu,já jedu hnedka po vás...a v sobotu chci na ten srazík,tak doufám,že budu o.k.

leny2
17. únor 2010

Teď hledám něco na netu a měla bych jít něco dělat, ale nějak jsem se rozseděla, že se mi zase nechce. 🙂

leny2
17. únor 2010

Už se nemůžu dočkat zítřka. 😉

marhulinka
autor
17. únor 2010

Jo jak se člověk rozsedí 😀
Já naštěstí nemusím dělat nic...na dnešek máme polívčičku a budeme s manžou kuchtit až společnou véču 😉

leny2
17. únor 2010

Dneska si udělám zapečenou zeleninu se sýrem, dostala jsem na ni chuť. 🙂

leny2
17. únor 2010

Jinak taky nic dělat nemusím, ale to by mi pak utíkalo pomalu, tak se musím zabavit něčím.

leny2
17. únor 2010

Ještě jsem se nepustila do toho kapsáře, protože se mi nechce na půdu změřit si postýlku.

marhulinka
autor
17. únor 2010

Já dneska akorát přehrabu věci do porodky,hezky si to urovnám v kufříčku,včera jsem tam vyndávala věci,co nebudu potřebovat,tak to mám rozkramařený 😀

marhulinka
autor
17. únor 2010

Jinak si vlezu ke knížce...to mi vždycky uteče...no a jinak asi vážně nic 😀 nemám co

leny2
17. únor 2010

Já jsem si ještě věci do porodky nezabalila, ale už to mám tak nějak všechno doma nakoupený.

leny2
17. únor 2010

To je dobře, nic nedělej, však na to máme nárok, hezky odpočívej.

leny2
17. únor 2010

Tak já jdu vařit, odpol. zase mrknu.

septim
17. únor 2010

zdravim tak psal cokousek a je v Plzni cesta pry ok 😉

janysek70
17. únor 2010

Čusíček, čokouškovi to jsou fofrníci 🙂

Já už jsem se dohrabala z práce i z nákupu a házím odpočinek, už i svítí v krbu.....pane jak já jsem šikovná 😅

marhulinka
autor
17. únor 2010

Tak Coko si už užívá rodné země 😀 😀

My byli s pejsanem na stříhání a udělali jsme si baštinku...tak teď se konečně láduju...od snídaně to nějako uteklo 😅 Prcek se taky pěkně vrtí,tak asi mu to čutná 😀

Leny tak copak jsi nakonec dělala?? Že by ten kapsář??

Janys tééda ty jsi úplná čarodějka,že i svítíš v krbíčku 😉

septim
17. únor 2010

tak cokousek je uz doma v Hradci pred chvili psala 😉

marhulinka
autor
17. únor 2010

Hurááá huš je doma 😀

leny16
17. únor 2010

jéé, cokouš už je tu 😵 😵 😵

leny2
18. únor 2010

Ahoj holky,
včera už jsem PC nestihla, jeli jsme na návštěvu, koukám Coko zvládli cestu bez problémů, to je dobře. 🙂

leny2
18. únor 2010

Marhulinko, včera jsem konečně vylezla na půdu a změřila postýlku a našla jsem tam ještě jednu látku, co mám takovou podložku v koupelně na pračce, tak jsem přešila potah na tu podložku, tak už možná dneska dojde konečně na ten kapsář. 😉

leny2
18. únor 2010

Všichni asi spinuškujete, tak si jdu umýt kebuli.

leny2
18. únor 2010

Ještě jsem si vzpomněla na Uhlicka, jestli ví o srazu, jestli nechce dorazit, napíšu jí SMS.

septim
18. únor 2010

zdravim hlavu jsem umyla vcera i na holitko doslo a teda musim rici mazec priste uz lezmo a se zrcatkem 😉