Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
4. bře 2010

To je dobře, že máš výsledky v pořádku a budeš mít ještě větší jistotu.

leny2
4. bře 2010

Coko, to máš pravdu.

janysek70
4. bře 2010

Já jsem to s doktorem probírala, on mi do toho netlačil, musela jsem nakonec rozhodnout sama. Sám má ani ne dvouleté dítko, zrovna tam za ním bylo s maminou a říkal, že manželce bylo 28 a na plodovku ji vzal, že nechtěli nic riskovat a při svém vytížení by nebyli schopni se o postižené dítě starat, navíc mají ještě 3 děti z předch. manželství. Tak se k tomu taky stavím, že ani po tom gnetickém ultrazvuku by downa nezjistili a vzhledem k věku riskovat nebudu, sice se bojím rizika, ale věřím, že toto bude poslední stresová překážka a zvládnu ji.

coko.joko
4. bře 2010

leny tak vidis ty uz to jedla a ja to mam jako novinku 😀 😀 sranda...
janysku super,ze testy jsou v poho...

coko.joko
4. bře 2010

janysku a kde ti budou delat tu plodovku?

leny2
4. bře 2010

Janýsku, to je jasný, že to zvládneš. 😉 Kdy tě to čeká?

leny2
4. bře 2010

Tak budem držet palečky.

leny2
4. bře 2010

Já se musím ještě objednat ke kadeřnici dneska a na kosmetiku aspoň obarvit řasy a obočí a podle kontrol ještě na nehtíky, aby mě pak dlouho vydržely.

janysek70
4. bře 2010

Děkuji, mysleta na mě a já to určo zmáknu a pak dám z postele vědět

coko.joko
4. bře 2010

Leny,ty chces bejt pekna holka vid nez porodis a a hlavne az porodis.....

janysek70
4. bře 2010

Jo, kdy jste šli asi tak na kontrolu k obvodnímu? K zubaři jsem se chtěla objednat a tchýňka mi nabídla svůj termín, že se jí nehodí 2.4.

janysek70
4. bře 2010

Byl svoz odpadu, tak jsem našlapala popelnice, aby mi to tu ubývalo

janysek70
4. bře 2010

Sep se asi stále cpe těmi včerejšími sladkostmi 😀

leny2
4. bře 2010

Já jsem byla u obvodní asi v 16 tt a zubařky taky, ale tam jsem byla pak ještě víckrát.

leny2
4. bře 2010

Coko, to víš, pak na to nebude čas.

coko.joko
4. bře 2010

janysku tady byl svoz odpadu v pondeli a tak Vrata vyprazdnil cely sklep a kdybys te videli ty Polaci jak se o to perou to je prdel vzdy je pozorovat.... 😀 😀 😀
ja jsem byla u zubare pred 3 roky,ale ted jsem uz musela jit v CR a kdyz me rekl,ze mam zoubky uplne zdrave a nic nenasel,tak jsem byla rada.V lete me je akorad vybeli a budu krasna holka 😀

janysek70
4. bře 2010

Fakt tak brzy? Já myslela až koncem těhu..... Stejně nevím, k čemu ten obvoďák je? Tlak měří při poradně..... Co tam ještě vyšetřují? Zaplatíš 30,- Kč a dostaneš razítko do průkajdy 😀

leny2
4. bře 2010

Coko, to buď ráda, já mám zuby hrozný, ale perfektní zubařku, která mi je zachraňuje.

leny2
4. bře 2010

Janýsku, já jsem nic neplatila a ani mi nic nedělala obvoďačka, někde dělají třeba EKG. Jen se mě ptala, jestli mám nějaké potíže a napsala mi do průkazky co jsem naposledy měla za zdrav. problémy.

janysek70
4. bře 2010

Tak to já si tam taky už zajdu, ať mám další bod splněn 🙂

coko.joko
4. bře 2010

Sept ta nas smiruje 😀 😀 vim to na stopro 😀 😀
no ja mam zoubky dobry uz od malinka takze se zubare opravdu nebojim a mam taky dobryho zubare,takze v poho....
v CR musite mit razitka od zubare a od obvodaka v prukazce?

septim
4. bře 2010

😉 zdravim, tak cukrovku nemam tak se muzu cpat vesele dal. Deticky mil jsou super takove malinke 😉 ale jak hezky tapkaji jsou to sikulove. Janysku a to pujdes jsem do fakulty na plodovku? Uvidis ze to bude vse ok a ty budes klidnejsi ze vse je ok 😉 cokousku to je silene jak to leti 30tt za 3tt se mi narodily holky 😀 😀 dnes mam kontrolu v nemocnici na urologii tak doufam ze bude vse ok, nejdrive jdu na ultrazvuk tak kouknu alspon na prcka. Zitra mame zapas v Pardubkach a v sobotu taky tak budu zase hotova ale chci nejstarsi ditko videt, v nedeli dopolko k nam prijde poslanec az z Prahy je to taty kamarad a Michal nam vstoupil do strany 😀 😀 😀 😀 😀 a v nedeli prijdou dalsi Michalovi znami nedari se jim tady v Hradci otehotnet tak chteji nejake informace, pani uz je pry zoufala a potrebuje povzbudit, nevim jestli budu ta prava dve deti doma a treti v brichu, spis se obavam ze ji to bude vice lito 😒

septim
4. bře 2010

nesmiruji pisi romam 😀

coko.joko
4. bře 2010

Sept si delas prdel ne...Michal vstoupit do strany a do jaky prosim te.....to se Vrata posmeje 😀 😀 😀 co vse vy nevymyslite.....jinak pani bude urco rada,protoze ty tu pusu nezavres a tak budes mlet a mlet a pani az bude odchazet,tak bude mit tolik informaci,ze nebude vedet co snima......
janysek jede na plodovku ke me do nemecka 😵 a pak tu bude aspon mesic s nama

leny2
4. bře 2010

Septim, tak to je super, že nemáš cukrovku, můžeš mlsat. 🙂

janysek70
4. bře 2010

Sep, tak to zase něco sladkého nakup a hurá na to 😀 . A už dostal Michal červenou knížku??? 😀 😀

coko.joko
4. bře 2010

leny,sept me rikala,ze sladky uz neji,ze ji nechutna jsem ji dovezla cokoladky a rekla to ja uz davno nejim.. 😀 😀

janysek70
4. bře 2010

Ta Marhulinka nás dnes napíná...., já stále čučkám, jestli tu už byla. Že by se něco dělo?

leny2
4. bře 2010

Janýsku, číhám na telefonu, jestli nepřijde SMS od Marhulinky, ale nic.

coko.joko
4. bře 2010

marhul,treba uz je v porodnici a tlaci... 😀 😀 😀 tak ji nekdo pisnete ja na ni nemam cislo ☹