Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
20. bře 2010

Ahojda leny tak jak jste dopadly u doktorky moc doufam ze dobre a prdolka pribrala. Zdravim marhulku, janyska, cokulino leny 16 😀

leny2
20. bře 2010

Ve čtvrtek jsme byli na kontrole v Arletě, mimčo přibralo asi 100g, takže má asi 2,5 kg, paní doktorka mě už předala do porodnice, tak v úterý jedu na kontrolu už tam, napsali mi to vše do zprávy, tak uvidíme, co se mnou budou dělat, jestli mě nechají, nebo mě to vyvolají třeba dřív, dr. říkala, že je možný, že špatně funguje placenta, proto nepřibírá.

leny2
20. bře 2010

Co je u vás holky nového za ty dva dny?

leny2
20. bře 2010

Janýsku, už jsi doma z nemocnice?

leny16
20. bře 2010

leny-u nás nic, byli jsme jenom na nákupu u sep 😀 🙂 a holky jsou kouzelné, strašně vyrostly
leny, vidíš to prcek přibral víc než minule 🙂 to bude ok, uvidíš. Kdyby chtěl ven a něco se mu tam nelíbilo, tak se ozve 😉 🙂 😵

septim
20. bře 2010

tak to je fajn ze pribira a klido pido muze mit i vice , holky meli vetsi vahy nez rikal ultrazvuk 😉 v patek mi ho delali a v sobotu jsem rodila a Ada byla skoro o 400g vetsi 😉 leny 16 a jaj mala zvladla cestu domu, urco spinkala 😉

leny2
20. bře 2010

Já si taky říkám, že by to snad příroda zařídila sama, tak uvidíme co mi řeknou v úterý.

leny2
20. bře 2010

Septim, a jak je tobě, už se ty bolesti zklidnily?

leny2
20. bře 2010

Kdy jedeš na kontrolu?

leny2
20. bře 2010

A Coko, co nožky, ještě stále otékají?

coko.joko
20. bře 2010

Ahojda,
leny2,nozky otekaji a i ruce tak je porad macham ve vode,aby tak neboleli,ale na nozky davam ty specialni puncochy a vecer je davam dolu,ale je to moc neprijemny,ale tech 8 tt uz vydrzim,pak bude dobre.....
leny16,tak na nakupech u sept,to si tam byla cely den vid te urcite nepustila jen tak domu sept...
jinak tady se to pekne sere...vyhodili oba treneri a ted se tu rozhoduje kdo zustane a kdo poleti....budou sahat na penize a tak nevim co nas ceka...zitra se hraje posledni zapas a pak play-off...at uz je konec sezony.....

leny2
20. bře 2010

Coko, to máte teda situaci, zrovna teď.

leny2
20. bře 2010

Tak jdu vařit oběd. 🙂

coko.joko
20. bře 2010

leny2,to je situace,ale vis jak to je,kdyby neco tak se mame porad kam vratit... 😉
taky varim.... 😉

septim
20. bře 2010

leny2 dik za optani je mi lepe i kdyz brisko mi pekne vadi. 😉 na kontrolu jedu az za 14 dni tak casu dost 😉 ja otekam az vecir ale je to mazec 😉 cokous tak se treba vratite sem a budeme vozit 😉

marhulinka
autor
20. bře 2010

Jdu nakouknout....vrátili jsme se z nákupu,miláček to prospal....já jsem teda nepoužitelná,ještě nemůžu moc chodit,tak je to záhul,manža ještě bude do kojení kočárkovat,za chvíli jsou tu...já alespoň snědla ten okoralou snídani 😀 😀 Nějak nestíhám jíst...tak to asi za chvíli budu na své původní váze 😀 😀

leny2
20. bře 2010

Ahoj Marhulinko, už kojíš, nebo stále odstříkáváš? Koukej hezky papat, ať máš hodně síly. 🙂

leny2
20. bře 2010

My jsme byli na návštěvě u babičky, teď jsme se vrátili. Zadělala jsem těsto na langoše, tak my teď kyne. A mohla bych něco upéct, ale nevím nějak co, tak jdu hledat isnpiraci. 😉

leny2
20. bře 2010

Musím toho využít, dneska mi je dobře, včera jsem se cítila nějak divně, záda mě bolely a břicho, jak když to mám dostat, jestli to nebyli poslíčci. 😉

coko.joko
20. bře 2010

Ahoj,taky jsem se ted vratila z mesta...trochu jsem utracela 😵
sept,kdyby to bylo takkk jednoduchy,tak uz jsme v HK davno,ale bohuzel neni....
marhul,jeste vydrz par dni a bude ti dobre chce to asi cas.....jsem to radce vid 😀
leny2,poslicce tak ta ja mam asi kazdy den,protoze zada a podbrisek me boli porad 😕

leny2
20. bře 2010

Já furt koukám, co kde změnili, co jak funguje.

coko.joko
20. bře 2010

leny ja jsem to studovala rano,jak to tu funguje 😉

leny2
20. bře 2010

Zatím na tom nevidím žádné vylepšení teda.

coko.joko
20. bře 2010

no ja taky ne je to moc zmateny a asi bude chvilku trvat nez se to naucime....nebo teda u me ja jsem na tohle trochu pomala 😀 😀 ja budu taky zitra pect buchticky,tak se tesim mam chut na sladky 😉 😉 coz ted mam casto 😀

leny2
20. bře 2010

Taky bych si právě dala něco sladkýho, tak hledám a jdu rychle péct, možná přijede navečer návštěva, tak by se to i hodilo.

coko.joko
20. bře 2010

jo to se musi ja jsme si koupila po ceste velky ovocny dortik s jahodama a ted se snim cpu a mam kavicku moc dobry....to mam misto vecere...hihihi.....no ja mam ted pohodu jsem sama do pondeli a tak nemusim varit

leny2
20. bře 2010

Já teď vymýšlím samé rychlovky, dneska jsem měli smažený žampiony s bramborama, zítra ještě nevím.

leny2
20. bře 2010

Jé, to se máš, jahodový dortík, tak jdu asi něco uklohňat.

marhulinka
autor
20. bře 2010

Tak mi všichni kluci hajaj a já mám siestu u meltičky a sušenky 😀

marhulinka
autor
20. bře 2010

Leny už kojíme a super,jsem se nějako roztahala a mám i na rozdávání 😀 Škoda,že nevím o někom,kdo by trochu mlíčka bral...ráno jsem to musela vylévat ☹