Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
24. bře 2010

Ahoj holky,
tak dneska musím vše dobalit, co budu potřebovat a ráno zítra razíme.Dala jsem péct kuřecí stehýnka a ještě jim tady asi něco upeču dobrého sladkého. Ještě dopisujeme úkoly a zítra razí mladej do školy.

janysek70
24. bře 2010

Ahojky....
Teda Leny, zrovna jsem četla, že už máš cosi naplánované a zítra to vypukne.... Budu na Tebe moc myslet, ať to je hlavně rychlé a už se můžeš radovat 🙂

coko.joko
24. bře 2010

Ahoj,
tak leny,at to zitra klapne a hlavne nam dej pak vedet jak a co,at vime....moc stesticka a drz se....
ja jdu zitra taky k dr.tak jsem zvedava o kolik nam zase vyrostl ten nas prcek 😵
janysku ty zijessssss. 😀

janysek70
24. bře 2010

A proč by néééééééééééééé? Včera jsem celý den trajdala mimo domov.
Teď přebírám hadry a pere se mi povlečení.

coko.joko
24. bře 2010

no,ze si tu dlouho nebyla 😵 😵 ja jsem zehlila,dostala jsem plnou tazku vecicek,tak se v tom taky hrabu....ale jsou to takove malicky,ze nevim jestli to opravdu bude tomu nasemu prckovi 😎

janysek70
24. bře 2010

Kecko, nebyla jsem tu jen včera a v pondělí jo!!!!!! 😀
Já se hrabu ve velkým oblečení a už mám zase pytel Michalovi na dílnu na hadry.

coko.joko
24. bře 2010

Ja vim to byla sranda 😉 no vidis ty jsi jak ja,taky vzdy vyhazu veci,at mame vic mista,ale porad je toho mista min a min 😀 😀 ...dnes tu je docela pekne,ale fuka vitr......

janysek70
24. bře 2010

Haha 😀 😀
Tady taky nádherně a funí...., jsem byla pověsit to povlečení a lítá to tam jako blázen.

coko.joko
24. bře 2010

Aspon driv uschne to pradlo,kdyz ho mas krasne venku...to ja muzu dat maximalne pradlo,tak z okna 😀 😀 ale to by na me prijela hned policie.... 😀
tady to u nas takkkkk smrdi,ten pod nama Ind zase neco vari a priserne to smrdi..bleeeee...by me zajimalo co porad zerou,tak smradlaveho.....

janysek70
24. bře 2010

Já teď chleba s pomazánkovým máslem a k tomu jednu celou salátovou okurku. Mám v lednici řízek, ale na ten ještě nemám chutě.
No věšet prádlo doma bych nechtěla, to je opruz.

coko.joko
24. bře 2010

no,to mas dobry obed....ja jsem si dala jen polevku nemam najak hlad....odpolko jdem ven,Vrata pujde masirovat jednoho borce a pocouram po meste....a pak pujdem k Rynu na kavicku 😎 musim si to jeste uzit.....no ja pradlo doma nevesim,rovnou ho davam do susky a pak zehlim 😀 😀 ale v CR pekne schne na balkone v lete.....ted me napadlo,ze mas jeste u me porad ten sampon v HK.. 😀 😀 😀

janysek70
24. bře 2010

Jó šampon, no jo 😀 😀
Já bych tak jela kupovat na prcoška, ale Michalák nemá čas, mi včera naštval, sliboval, jak si vezme volno a pojedeme se podívat do HK na kočárky a nakonec si volno vzít na poslední chvíli nemohl, musel udělat nějaké auto, tak jsem hodila hubu 😀 a na malování pokojíčku nemá taky kdy, tak čekám, jestli se to nevymaluje náhodou samo nebo se naseru a vlítnu na to já...

coko.joko
24. bře 2010

No,koukam,ze to je jak u nas....kdyz jsem si povidala s tou pani (Alena),tak ta rikala,co nekupovat vubec a co jo a ten muj si sni hrozne notoval a pak me poskrtal cely muj seznam 😀 😀 😀 no ja jsem taky chtela malovat,ale to pry ted nejde,az po sezone,takze to asi taky nebude,protoze pak uz bude prcek a na malovani se muzu pak pekne vyprdnout.....

janysek70
24. bře 2010

...no, si říkám, co si člověk neudělá sám, to nemá, mi to tak štve se pořád doprošovat, jsem mu říkala, aby si hlavně udělal čas alespoň až pojedu do porodnice 😠 . Hlavně chce u všeho být, ale mě zase nebaví čekat, kdy se to bude jemu hodit. Kecat si do toho už od něho nenechám, bych ho hnala, aby mi proškrtl můj seznam 😀

coko.joko
24. bře 2010

no,presne,ale ja tady zase tak moc moznosti nemam si delat vse sama,takze ja musim vse projednat s Vratou...a uz mam napsano na jinym papirku a stejne si to koupim,takze ma smulu....Jo oni maji na vse dost casu 😵 😵 😵 ja myslim,ze to stihne porod....... 😵

janysek70
24. bře 2010

Jsi mi připomněla seznam, tak jsem si hned donesla notýsek a zase tam něco připísla.
Od rána se mi tak motá palice, ale ležet se mi nechce, blbne mi tlak.

coko.joko
24. bře 2010

No vidis to jak si hned na neco vzpomenes a pises do blocku.....to ja musim zaklepat,tlak mam na jednicku od zacatku to je asi jediny.....tak se na chvilku natahni a treba to prejde....

blazenkaa
24. bře 2010

ahojky kobylky jdu se na chvilku podívat nějak to nestíhám .

Copak tu je nového těhulky.

septim
24. bře 2010

zdravim to ja mam snad vse ale porad se k tomu nemam zacit prat. Malovat budu za 14 dni ale jen obejvak 😉 taky jsem si domluvila pani ze mi pak hned umeje okna tak zas bude chvili poradek. To by bylo super kdyby jste coko dojeli, bychom sedli na zahradku 😉 a jak ty se citis janysku a co ti nakonec nasla doktorka v nemocnici?

coko.joko
24. bře 2010

Zdar sept,vy budete malovat 😕 vzdyt to mate vse nove......to u nas se nemalovalo uz pekneeee dlouho.....jo ja se budu snazit prijet a snad to vse dopadne,takze na tu zahradku zajdem...ale nevim,kam nas pusti,ty 4 deti a manzela a ja......no bude to zajimave 😀 😀
Ahoj blazenko........

coko.joko
24. bře 2010

sept jaky mas ty prsni vlozky ja jsem koukala a jsem z nich nejak zmatena,protoze maji moc velky vyber...a ja nevim jaky koupit...

septim
24. bře 2010

ja mam praci od Aventu a pak mam takove gelove jednorazove. Ty obyc. mi vzdy mliko nechaly protect ☹ ty gelove jsou dobre, je to neco na zpusob vlozek jak se tam udela ten gelik 😉 a jak ti je jinak? Citis se dobre?

coko.joko
24. bře 2010

a ty gelove jsi koupila v lekarne???no ja mam jedny praci,ale chtela jsem jeste nejaky 😵 😵
ja se citim uplne krasne......to vis kecam...nosim ty eroticke puncochy a docela ty nohy neopuchaji,ale musim je rano natahnout a vecer sundat,takze drina....jinak boli zada a malej me tlaci moc na plice a blbe se me dycha,ale jinak jsem uplne v pohode 😵 jsem zvedava co me ceka zitra u dr....
a co ty jak se mas a co holky dej fotecky do albicka at vidime jak rostou....

septim
24. bře 2010

vyfoti a dam. No co ti mam rikat jsem vyrizeny clovek. taky jsem zvedava jak zitras dopadnes treba budou dve 😀 ja to koupila normalne v detskem obchode, proste tam kde prodavaji na deti na tehotne 😀

coko.joko
24. bře 2010

Coze????Ja jako dve deti v brisku jo???????Si blazen ne????Staci to jedno...tak fot a fot.....ja se musim jit dat do hromady a za chvilku razim......tak mrknu vecer......mrknu do toho jednoho obchodu na ty gelovy....

leny2
24. bře 2010

Nakukuji, mám sbaleno, úkoly napsaný, prádlo vyžehlený a ráno razíme.

mysicka.hk
24. bře 2010

Ahoj Leny tak dej zítra vědět jestli si tě tam nechají.

mysicka.hk
24. bře 2010

Koukám že každý plánuje malování, já taky.
V neděli jedu pro barvu, přišli slevové kupony do OBI.

leny16
24. bře 2010

leny2-kočko, budu na tebe zítra myslet 😵 😵 Na koho máš mobil?

marhulinka
autor
24. bře 2010

Krásný den všem 😉