Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
30. bře 2010

Ahojda,
teda janysku.. ja se ted vyhrabala z postele a dam snidani a jdu do mesta...sice tu je mrak nad nama,zadny slunce,ale snad nebude prset jako vcera...ja mela noc uplne na ho*no....porad jsem pila mleko jak me palila zaha a krece jako blazen...takze jsem jako kdyz me prasti..... 😉
janysku lepsi kdyz steka pes,nez kdyz se sousedi hadaji a hazeji po sobe talire...jako u nas....... 😀

janysek70
30. bře 2010

No není vám ženy hanba??? 😲 😲 😲 😲

marhulinka
autor
30. bře 2010

Ahojky mě hanba není 😀 Já mám povinnosti 😀 😀

Já byla dopolko venku,protože je nádherně,tak jsme kočárkovali....za chvíli jdu nakrmit a zase pak vyrazíme 😉

marhulinka
autor
30. bře 2010

Teď tu v rychlosti snídám a obědvám 😀 😅 😨 Vážně to nestíhám...nevím,jak to ostatní dělají,ale já jsem nějaká zabržděná a všechno mi nějak trvá a pak zapomínám se najíst 😅

janysek70
30. bře 2010

Jen to užijte 🙂 . Tady je krásně, ale funí vítr, mi to mlátí prádlem, to přifouká zase to hnusné počásko

janysek70
30. bře 2010

Jíst musíš, ať máš vydatné mlíčko

marhulinka
autor
30. bře 2010

Tady jen tak občas pofukuje,ale jde to 😵
My počkáme na taťku a pak razíme na rychonákup,ve čtvrtek mi přijdou dvě,tři kamarádky na kávičku a podívat se na Kubíčka...tak musím nějaké mňaminky pokoupit-protože jsou všechny těhulky 😀

marhulinka
autor
30. bře 2010

Já bych i jedla,jen nějak to nestíhám 😨 a pak to doháním večer 😀 😀

Jo a dneska jak jsem šla dopolko ven...tak jsem měla tašku na kočárek,přes ni deku a zavinku...v levé ruce Kubíka a v pravé ruce Beníka 😀 😀 😀 😀

janysek70
30. bře 2010

Já mám na Beníka cestovní tašku, co jde dát i na záda jako batůžek, tak budu mít drobek volnější ruce 🙂

marhulinka
autor
30. bře 2010

No takhle je můžu tahat jen chvilku...pak už to asi nezvládnu,až Kubík povyroste 😀 😀

Zítra jdeme na kontrolu kyčliček,tak jsem zvědavá 😨

marhulinka
autor
30. bře 2010

Hmm tak tahle fotka asi ne,co?? To dost splývá tady...

marhulinka
autor
30. bře 2010

Tak jsem našla jinou 😀

janysek70
30. bře 2010

Ta je pěkná 🙂

septim
30. bře 2010

moc pekne foto 😀 uz jsi cokous delala ten dort ze zakysane, ja ho mam v planu v patek v sobotu a v nedeli mame navstevy, to budu zas vyrizena 😉 tenhle tyden je celej narocnej. Ale jedna vec je super vse na prdolu vyprane uz jen vyzehlit, k tomu sednu ted, tatka vzal prdoly ven tak bude klid pustim k tomu film a pujde to jedna dve, alspon doufam. Leny malej je krasnej 😉 marhul to je silene jak to leti vam jde 4tyden je to vubec mozne 🙂

coko.joko
30. bře 2010

Ahoj,ted jsem prisla z venci a jsem KO......4 hodky na nohach a mam dost....koupila jsem par veci a tak mam radost.Ted se musim najist,protoze mam hlad jako blazen..... 😀 😀
sept...ja to budu delat na patek do kabiny pro kluky ne pro me...ja uz nezeru sladky...musim se hlidat,at pak moc nemusim schazovat 😵 😵

septim
30. bře 2010

ja se tedy nehlidam zeru jak prorvarna, si rikam musim udelat zasoby protoze potom se uz ani nenapiju 😀 😀 😀

coko.joko
30. bře 2010

sept,ty si to muzes dovolit ja uz neeee 😵 😵 😵

leny2
30. bře 2010

Ahoj holky,
tak jdu na vás zase na chvilku mrknout, Vojtíšek spinká. Dopoledne jsem si šla na hodinku s ním dáchnout, abych dohnala spánkový deficit. Pak jsem uvařila oběd - zapečený špagety s mletým masem, napsali jsme úkoly, něco málo jsem poklidila a už nic nedělám. Stejně je to znát, jak je člověk unavený ještě. Včera jsem oběhla úřady a taky jsem cítila, jak jsem ještě slabá. Já musím vždycky zkloubit kojení a odvoz mladýho do školy a pak pro něj zase jet. Když je doma mamča, tak mi ho pohlídá, ale jinak se musíme vypravit všechny.

leny2
30. bře 2010

Marhulinko, ty si budeš ten pás objednávat přes internet nebo někdě v obchodě?

leny2
30. bře 2010

Jinak s jídlem jsem na tom úplně stejně, ráno se nasnídám, ale pak jím až někdy odpoledne nebo navečer, ani nemám hlad, hodně piju.

mysicka.hk
30. bře 2010

Ahoj všichni tak jsem tu, byla jsem v lese na dříví a jsem KO.

leny2
30. bře 2010

Pro Blazenku info: KET v Arletě stojí 7200,- Kč (5000,- Kč + 1700,- Kč katetr + 500,- Kč lůžko).

blazenkaa
30. bře 2010

ahojky holčičky všechny vás zdravím .

Lenysku moc děkuji chtěla jsem jen vědět kolik si asi mám vzít sebou moc moc děkuji

coko.joko
30. bře 2010

leny,to verim,zeto neni asi tak jednoduchy to vse zkloubit,ale ty jsi holka sikovna a az si udelas v tom rezim,takto pak pujde samo.....
ty jo,ja jsem z toho posunu nejak hotova,venku je videt a uz je tolik hodin a hlavne,ze ptaci zpivaji o sto sest.... 😀

mysicka.hk
30. bře 2010

Blaženko tak konečně máš všechny informace 🙂

mysicka.hk
30. bře 2010

Čoko že je dlouho vidět je dobře, za chvilku je tady léto 😀

mysicka.hk
30. bře 2010

Blaženko já si myslím že by ti měli včas říct
kolik to bude stát.

leny2
30. bře 2010

Coko, mě ten posun teďka vůbec nějak nezasáhl, jak je člověk v jednom kole.

leny2
30. bře 2010

Hledala jsem nějaké info o tom stahovacím pásu na bříško, potřebovala bych Marhulinku, abych jí vyzpovídala.

leny2
30. bře 2010

Ale za chvilku musím už zase jít.