Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. dub 2010

leny,tak to je super,ze dnes dopadne prochajda...ja uz se taky moccc tesim na prcka a na prochajdy......ted jsem si rovnala vaci do tazky smer porodka a mam vse a taky uz mam vse pro prcka a plnou skrin vecicek a dalsich prkotinek okolo,ani to nemam kam davat....
janysku ja nikam nejdu jen dnes musim jit k dr.s kyclema,aby me je trochu srovnal,ale pak hned dom....k caji a k telce..... 😵

janysek70
7. dub 2010

Čoko a už máš tedy vše nachystané?

coko.joko
7. dub 2010

janysku,jasne akorad me jeste nestoji postylka,ale ta je pak hned zatim je ve sklepe,ale jinak uplne vse mam nachystane...a jeste musime koupit jednu skrin,protoze mam moc vecicek a porad me nosi a ja uz to nemam kam davat,tak nejaky mam v tazce.....jak rikam...to nase ditko to bude mit na hodne dlouho. 😎
a co ty jak pokracujes,ale ty mas jeste casek.....

janysek70
7. dub 2010

Jo čas mám, nechci to uspěchat, i když bych už ráda chystala 😵 . Jsem si nyní zalistovala v naší diskuzi a četla jsem si, jak jsem našla //..... a jak Marhul a Leny byly ještě těhu a tobě začalo růst bříško a ukázala jsi se v krtečkovských gatích 😵.
15.4. jedu na UTZ a pojedeme koukat na kočárky a postýlku atd.

coko.joko
7. dub 2010

janysku taky nekdy koukam do predu jak to tu slo a musim se smat,jak to bylo.....jo krtecka uz nenosim je me malicky pres brisko,takze uz je mam ve skrini 😀 ...to utece a mas UTZ a pak jedete na kocarky a jaky se ti libi kocarek......to stejne utika ty uz 23tt a ja zitra 35tt

marhulinka
autor
7. dub 2010

Holky letí vám ty týdny všem mooooc krásně!!! Už se těším na fotečky miminek 😵

leny2
7. dub 2010

Tak zase nakukuji, od rána mě bolí zase hlava, tak se snažím hodně pít. Zlatíčko moje spinká, čekám až se probudí, nakojíme a jdeme ven. 🙂

janysek70
7. dub 2010

Ženy, 2 dny mi bolí hodně v kříži a vystřeluje to do stran a v podbříšku stále jako na mršuli a k dokymu mám jít až 20.4. Myslíte, že je to v oukeji? Bojím se, aby se něco nedělo

septim
7. dub 2010

janysku to ti moc neporadim ja volam a jezdim k doktorce kazdou chvilku 😀 chudak se musi tesit az porodim 😀 to muzou bejt jen vazy jak se to tam vse roztahuje. Jinak Marhulky prdolka je moooc krasnej 😉

mysicka.hk
7. dub 2010

Ahoj ženy, bude si se mnou dnes někdo povídat? 😎

coko.joko
7. dub 2010

janysku,tak tohle jsem mela i ja podbrisek bolel jako prase a strilelo me to do zad..a muj dr.me rekl,ze to je tim jak se ti roztahuje deloha,takze jsem pak byla klidna,ale nesmi te to bolet porad v jednom kuse to uz bych volala k dr...

marhulinka
autor
8. dub 2010

Krásné sluníčkové ránko....vstávat a koníkovat 😵

Dneska slavíme-jukněte na fotečky z rána...Jsem z toho nějaká naměkko 😀
Za chvíli půjdu Kubíčka nakrmit,pak vyrazíme ven-musím koupit nějaké dobrůtky,přijede babička a dědeček 😵

coko.joko
8. dub 2010

Ahojda,
tady teda prsi,takze poco na prd....
marhul,teda to fakt utika uz tolik vam je.....a fotecky jsou krasny.....to chce poradne zapit 😵

septim
8. dub 2010

to je silene jak vse leti. Marhul malej je kouzelnej, musim rici ze i mamce to sluselo 😉 tady je krasne odpolko pujdu dokoupit jeste nejake veci pro sebe at uz mam vse nachystane kdyby nahodou neco 😉 jeste ze uz je vse vyzehlene a uklizene, asi jsem blazen ale ja vyprala i vsechny potahy v kocarku, alspon to bude mit prdolka vonave 😉

coko.joko
8. dub 2010

sept,to je dobre jen makej at mas vse hotove......ja uz mam taky hotovo...akorad jsem dnes jeste vyprala ve vane deky pro prcka,protoze se nemaji davat do pracky a uz to mam vse......jupiiiii i tu tazku mam zbalenou.......ted uz mam i uvareno a uklizeno a jeste musim ja do vany,at se libim dr......a to me zase da nez se oholim.....

janysek70
8. dub 2010

Nazdárek, jsem to v práci vzala šupem, vyjela jsem brzy a stihla jsem i nákupek......., mimojiné jahůdky a melouna pro Štěpánka, mám to dobré, že to mohu na někoho svést. Včera to byly dvě porce zmrzliny 😀

janysek70
8. dub 2010

Á Čoko šla pomlátit bobra, to bude unavená 🙂

janysek70
8. dub 2010

Ták Kubíček už má měsíc, to jsou fofry...... 😵, zrovna včera jsem Marhul koukala na foto na monitoru a luxusňácký bříšek.

leny2
8. dub 2010

Ahoj holky,
já jsem se dala hned ráno do úklidu a už mám umytá dvě okna. 🙂 Dneska hlásí krásné počasíčko, tak zase vyrazíme ven, včera to bylo príma, akorát jsem musela učit Mikina chodit u kočárku, furt se motal pod kolečka.

leny2
8. dub 2010

Marhulinko, Kubíček je boží 🙂 🙂 🙂

leny2
8. dub 2010

Vojtíškovi je dneska 14 dní. 🙂

coko.joko
8. dub 2010

Leny 14 dni to je taky mazec......

janysek70
8. dub 2010

Já jsem nachystaná taky na jedno okno, musím zapnout závěsy, abych to zase dnes i pověsila

leny2
8. dub 2010

Janýsku, ty ale opatrně s těmi okny.

leny2
8. dub 2010

Coko, jo jo, letí nám to všem. 🙂

leny2
8. dub 2010

Musím vám napsat včerejší zážitek s Vojtou, jsem ho šla svlékat před koupáním a potřebovala jsem ze skříně vzít bodýčko čistý a tak jsem ho měla v náručí bez plínky a co neudělal, pěkně mě počůral, to byl gejzír. 😀

janysek70
8. dub 2010

Já víc jak jedno nedám, ony ty plastovky jdou rychle a skoro samy

coko.joko
8. dub 2010

janys,okna se nemaji mejt v tehulkovani......... 😉
leny,to leti mas pravdu......ja jeste 5 tydnu a mam to za sebou........

janysek70
8. dub 2010

Sranda, jak se jim ty bimbásci vztyčí a vědí to v pravou chvíli pustit 😉

coko.joko
8. dub 2010

jo,kluci leny curaji nahoru to muselo bejt veselo...... 😀 😀