Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
12. dub 2010

zdravim nam ty probio kapky docela pomahaly 😉 nechala jsem si je vozit ze slovenska asi za 250,- 😉 jinak jsem zkousela sab, baby calm i lefax a vse na prd ☹ dnes jsem byla v Kostelci a vse ok hrdlo pevne uzavrena a ma 44mm pry by melo jeste dlouho vydrzet 😀 mala ma ted na zacatku 33tt necela 2kg tak taky dobry, a porad je hlavou dolu tak asi i tak uz zustane 😉 poslouchaly jsme srdicko a koukaly na prcku 3Dultrazvukem zrovna si cucala prstik a vyplazla pry jazyk rikala doktorka. Zitra mi posle fotky emailem tak jsem zvedava jestli tam bude neco videt 😉 ja kdyz kojila jedla skoro vse krome cibule cesneku a drazdiveho ovoce. Kdyz jsem videla v porodnici kolikrat to jidlo tak na nejake nadymani miminek rozhodne nekoukaj 😉

leny2
13. dub 2010

Ahoj holky,
tak vidím, že na každého působí něco jiného.

leny2
13. dub 2010

Septim, tak to je dobře, že je vše ok. 🙂

leny2
13. dub 2010

My jsme dneska spinkali od půlnoci až do šesti do rána, to bylo nádherný, zase jsem načerpala sílu.

uhlicek
13. dub 2010

Ahoj Leny2 me taky Kuba dnes spinkal dobre do pul4,a pak se vzbudil o pul7,pred chvili to zalomil,tak rychle snidam 🙂

leny2
13. dub 2010

Ahoj Ulicku, tak to bude něco ve vzduchu, že tak hezky spinkali broučci. 🙂

uhlicek
13. dub 2010

Kdyby jim to vydrzelo,Kuba uz me takhle vetsinou spava,ale minuly tyden se dost budil,tak jsem byla grogy.

marhulinka
autor
13. dub 2010

Ahojky my taky krásně spinkali 😵 😵 Už nás netrápí prdíky tak je Kubík spokojené mimi 😵

leny2
13. dub 2010

Tak to je dobře, že je Kubík spokojený.

leny2
13. dub 2010

Uhlicku, to znám, jak se člověk trošku nevyspí, tak je to naprd.

leny2
13. dub 2010

To jsem měla já včera, celý den mě byla i zima, jak jsem byla ospalá.

leny2
13. dub 2010

Holky, mají kluci škytavku? Vojtíšek docela často.

uhlicek
13. dub 2010

Leny2 Kuba ji mel hodne casto,on se dost prepijel,dostal skytavku a poblindil se,ale ted posldnich 14 uz ji ma jen nekdy.

coko.joko
13. dub 2010

Ahojda holky,
sept,tak to je super,ze jsi v poradku a mala taky...takze to vydrzis do toho 40tt to je jasny....
ja vcera teda masakr...bricho tvrdy jak beton a blesti zad a porad do kola,tak jsem se snazila odpocivat...ale to moc neslo...no dneska zase dobry..akorad mam tlaky do bricha jako kdybych chtela curat,ale nic.....tak vam nevim co to zase mam....snad nic vazneho 😉

leny2
13. dub 2010

Ahoj Coko, ty máš teda trápení, ale musíš ještě vydržet chvíli.

marhulinka
autor
13. dub 2010

Tak už jsem si udělala snídaničku,udělala nádobí,naložila pračku a jdu chvíli sem relaxovat 😵

marhulinka
autor
13. dub 2010

Jojo škytavka je normální,hlavně po jídle a pokud měl Vojtíšek často škytavku u tebe v bříšku 😉

marhulinka
autor
13. dub 2010

Coko neboj to je normální,taky jsem to takhle měla a několik týdnu před porodem 😉 Prcek se už dost tlačí 😀

marhulinka
autor
13. dub 2010

Holky to počasí už je strašný,já chci slunce!!!!

coko.joko
13. dub 2010

jo holky nemam to jednoduchy,ale uz jen 4 tydny a bude to za mnou 😵
taky jsem se chtela zeptat kdyz se bavite o ty skitavce...muze mit i ten muj prcek v brisku skitavku... 😕
marhul posilam ti slunicko a hlavne teplo.....

marhulinka
autor
13. dub 2010

Coko jojo právě v bříšku hodně děti škytají 😀 I několikrát denně 🙂

coko.joko
13. dub 2010

je debil jsem to byl preklep skitavka-skytavka sorry..... 😀 😀
tak to jo,protoze me porad skace bricho a ja jsem nevedela,jestli to je nebo neni..... 😵
marhul co varis dneska dobreho.....

marhulinka
autor
13. dub 2010

Coko dneska manžílkovi kuř.křidýlka a rýži a já budu mít přírodní plátek 😉

leny2
13. dub 2010

Vojtíšek měl škytavku i v bříšku, někdy i dvakrát za den. 😉

leny2
13. dub 2010

Já dneska vařím podle Babicy bratislavskou omáčku a našla jsem tip na kmínovou polévku, tak tu už mám hotovou, tak ji jdu testnout.

leny2
13. dub 2010

Zlatíčko spinká, tak toho chci co nejvíc stihnout.

leny2
13. dub 2010

U nás taky nesvítí sluníčko, ale hlásí od zítra už lepší, tak snad to vyjde. 😉

coko.joko
13. dub 2010

leny2 prave,ze ten nas prcek ma taky casto skytavku a tak jsem se bala co to zase je....tak jsem zase klidna....
jinak kminova polevka je dobra ja ji delam taky a chutna nam...a na toho Babicu asi mrknu taky,kazdy o tom mluvi a ja to vubec neznam....
teda ten se bude mit manzilek takovou dobrutku.....

leny2
13. dub 2010

To si kluky rozmazluju, co?

marhulinka
autor
13. dub 2010

Tak my jsme nakrmený a začalo svítit sluníčko,tak vyrazíme kočárkovat..pa pa pa