Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
14. dub 2010

Nejlépe jde ovládání Sep s poblívkou 😀 😀

leny16
14. dub 2010

co je to poblívka???????????

janysek70
14. dub 2010

No přeci polívečka 😀

marhulinka
autor
14. dub 2010

Tak mi tu Kuba usnul v lehátku a normálně chrápe!! 😀

coko.joko
14. dub 2010

marhul to ma po tobe asi to chrapani 😀 😀
janys ty taky ujizdim koukam na tech zavinacich co??to je jako ryby v rosolu.... 😕

marhulinka
autor
14. dub 2010

Leny docela to jde...funguje ten hlavní svěrač,teď byly problémy s tím druhým ☹ Občas ještě na wc trpím,ale je to tak jednou za týden-což jde vydržet 😉 Jen té kontroly se bojím... 😝

marhulinka
autor
14. dub 2010

Coko tak já se večer přijdu kouknout 😵 Teda néé k vám,ale do albůmku 😀

Jéééé meloun,toho bych si taky dala...toho bych určo mohla,ne?

Leny prosím tě,ty jsi jedla všechno??

marhulinka
autor
14. dub 2010

Coko asi jo,posledně jsem odpadla a manža říkal,že jsem chrápala jak starý chlap 😀 😀 Ale to bylo únavou a z čeho by byl Kuba unavený? Jedině z té dřiny u jídla 😀

leny16
14. dub 2010

marhul- pak už jsem jedla vše, protože pořád měla prdíky a i když jsem nejedla skoro nic, tak to bylo stejné 🙂
Co ti budou na té kontrole dělat? Kdy tam jdeš?

coko.joko
14. dub 2010

marhul jasne prijd se mrknout vecer....budu rada.... 😀 melou ten muzes to je jen voda a nic vic....
janys,krasny to fotacek jsem ho ted zkoukla a fakt to ma mocccc funkci to se ti to bude fotit holka......

marhulinka
autor
14. dub 2010

No právě já teď to zkoušela a nejedla jsem nic,prdíky přestaly-ale to může být i těma kapičkama co dáváme,tak dneska jsem zkusila rohlík...ale nebyl čerstvý,dva dny starý,tak uvidíme 😀
Na kontrolu jdu po šestinedělí-už příští týden...brrrrr a ani raději nechci vědět,co mi budou dělat...ale je jasný,že to bude vyšetření oním otvorem 😀

septim
14. dub 2010

na melounech taky ujizdim jsou moc dobre.. Dnes jsem byla koupit kojo podprdu jsem koukala jak blazen jak mi kozy vyrostly, mam snad vetsi nez s dvojcaty docela mazec. Bricho pak taky nekdy blejsknu. Janysku a toho 15 jedes na ten velky ultrazvuk sem do Hradce?

marhulinka
autor
14. dub 2010

Sept tak říkáš kozy jako vozy?? 😀 😀 Já si musím taky pořídit nějakou novou podprdu,chtěla bych nějakou lepší-pevnou 😀

septim
14. dub 2010

😀 ja kupovala ve Finese od Anity je super pevna a hezky drzi tvar. mam F kosicky to je silene a jeste nejsou nalite holky jedny 😉 Ale ty ceny jsou taky silene, ale to mi je jedno nechci mit pak kozy az u pasu, stejne to vidim pozdeji na nejakou vypln

marhulinka
autor
14. dub 2010

Nojo musím někam vyrazit a koupit 😵

coko.joko
14. dub 2010

sept coze ty mas F...... 😕 to me se ted nejak zastavilo asi vse.....kozy mam jen D a pred tim jsem mela C a tak jsem nejaka cela zbrdena 😀 😀

septim
14. dub 2010

rostou rostou holky moje ale pak se smrsknou neboj 😉

septim
14. dub 2010

a taky coko kazda firma ma jine cislovani 😉

coko.joko
14. dub 2010

sept,ja pouzivam jednu znacku pul zivota,takze nevim jaky maji cilovani jiny,ale fakt me vubec nerostou a tuhle me kamos rekl,kdyz jsem byla u nich na navsteve,ze se me najak smrskli prsa 😕

marhulinka
autor
14. dub 2010

Coko prsa se ti nesmrskly,to vyrostlo to okolo 😀 😀

marhulinka
autor
14. dub 2010

Janys se futruje snad dalším zavináčem,ne?? Nebo už se fotí 😵

coko.joko
14. dub 2010

marhul myslis??? 😎
janys neblazni to by uz musela snist teda tech zavinacu hafo..... 😀

janysek70
14. dub 2010

Né, já snědla jen jednoho, ale dorovnávala jsem tady ty věci do komody

marhulinka
autor
14. dub 2010

A zase nic nenafotila,co?? Ty jsi děsná!!! Šupej něco vyfotit 😵 😵

marhulinka
autor
14. dub 2010

Aktuální foto: Mamčo už mě nefoť 😀

janysek70
14. dub 2010

Teď néééééé, se z Vás picnu 😀
Tak aktuální to tvé foto není, už jsem ho viděla vedle 😀 😀 , ale jinak Kubíčka s tím focením pěkně zlobíš jako mě 🙂

marhulinka
autor
14. dub 2010

Nojo šmíračko,nestíhám...musím postupně 😀 😀 😀

Tak jdu ho už ale vzbudit,chrní až moc dlouho,musí papkat...tak pa pa a k večeru přijdu nakouknout-na Cokouškův pupík

leny2
14. dub 2010

Taky už se těším na vaše bříška těhulky. Já bych si ho mohla taky vyfotit ten můj špek, jsem zvědavá kdy to shodím.

leny2
14. dub 2010

Coko, omáčka byla dobrá, ale nedávala jsem tam kyselý okurek a hrášek kvůli mě, ale i bez toho byla dobrá.

leny2
14. dub 2010

Já jsem umyla poslední dvě okna, vyžehlila závěsy a mám hotovo. 🙂

leny16
14. dub 2010

leny, tobě se ztahuje děloha 😉 ještě to chvilku potrvá. Ale pochybuji, že tam něco máš 😀 😉