Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. dub 2010

sept 😀 😀 a taky nikdy neuvidis opalenou ses zblaznila ne...jedine budu jak zebra.....ale ja tebe taky nevidela 😀 😀

septim
15. dub 2010

se budu nekde ukazovat ne, sice postava modelky co nadelam a strasne stydliva 😀 😀 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Tak už jsem vykoupala pejsana,teď tu lítá jako o život a suší se...tak ještě ho musím dofénovat a učesat...a odpolko ho to čeká 😀

coko.joko
15. dub 2010

sept modeka XXL to je fakt....a ukazovat se nebudu taky nikde a nikomu..... 😀 cely leto budu zahalena jako turek...
marhul ten vas psik se ma,kdyz ho vykoupes a jeste vyfenujes....tak pak dej fotecku jak je krasne ostrihany...

leny16
15. dub 2010

marhul- jak pejsek reaguje na Kubíčka?

coko.joko
15. dub 2010

holky,potrebuju poradit....uz asi tyden po kazdym sprchovanim,kdyz vylezu z vany,tak cca 3 minuty ze me vytece nejaka byla voda..a je to jen trosku a pak je zase klid do dalsiho sprchovani....nevite co to je a nemam radsi zavolat Dr......

leny16
15. dub 2010

je to coko čirý?

leny16
15. dub 2010

může to být plodovka, klidně zavolej pro klid duše 🙂

leny16
15. dub 2010

HURÁ coko už se chystá 😵 😵
já se moooc těším na tvé mimi 😵

marhulinka
autor
15. dub 2010

Hezký večer všem 🙂

marhulinka
autor
15. dub 2010

Zítra pejsana blejsknu..je úplně k sežrání...a jak shodil chlupy,tak vypadá strašně malinký a hubený...má jen hlavu 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny pejsan se Kubíčka nejprve bál,pak ho začal očichávat,ale z dálky 😀 pak ho začal chodit ošmuchávat tajně do postýlky...po pár dnech nám začal hlásit,že v postýlce se něco děje...
Teď už mu nevadí ani když pláče,má radost,když jdeme ven s kočárkem,vítá nás i Kubíčka,když od někud přijdeme...prostě je bezva...a včera začal dělat to,že když Kubíček leží v lehátku,tak mu chodí sundávat capáčky a pak nám to chodí ukazovat,co ukořistil 😀 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Nojo to by mohla pomalu odtékat plodovka...tak uvidíme a budeme se těšit na zprávičky 😵 😵

marhulinka
autor
15. dub 2010

Janysek se fotí asi ze všech světových stran 😵 😵 😵

coko.joko
15. dub 2010

holky to neni ciry.....a ze by tyden odtekala a vzdy po sprchvani 😕 to se me nezda...nemuze to bejt vytok......

marhulinka
autor
15. dub 2010

Coko tak plodovka je čirá...a asi by vytékala i jindy. Ale zase že je to jen vždy po sprchování...to netuším..

coko.joko
15. dub 2010

no,prave ja taky nevim co to je.....me uz fakt asi hrabne....jen kdyz se vysprchuji,tak to vytece a pak mam zase klid......

leny16
15. dub 2010

tak to může být hlenová zátka, ta odchází před porodem (třeba i 14 dní), ale to jen odhaduji

janysek70
16. dub 2010

Ahojky, všem přeji krásný pátek.
Marhulinko, tobě nádherný vyvedený narozeninový 😵 a vše nej, nej a hlavně ať ty zdravotní problémy poleví a vrátí se vše do normálu 😉

marhulinka
autor
16. dub 2010

Všem krásné ránko...dneska je opravdu nádherný den 😵

marhulinka
autor
16. dub 2010

Janysku mooooooc děkuji....už jsem dostala ten nejkrásnější dárek k narozeninám - je to asi blbý,ale pro mě prostě to je to nej - byla jsem na wc a konečně to bylo bez pláče 😀 🙂

marhulinka
autor
16. dub 2010

A strašně se těším na zítra,manžílek mi oznámil,že zítra se jede do mého oblíbeného stříbrnictví a já si budu vybírat něco za porod... 😵 😵 Tak si vyberu nějaké náušničky,na krk asi nic,teď mě za řetízek pořád tahá Kuba...tak jsem to sundala...ale tak asi nějaký prstýnek 😵

uhlicek
16. dub 2010

Ahoj krasne rano
Marhulinko pridavam se s gratulaci,preju Ti vsechno nejlepsi a hlavne az se ti tve bolistky brzo zahoji 🙂

janysek70
16. dub 2010

Marhul, takový narozeninový bobek potěší 😀

marhulinka
autor
16. dub 2010

Děkuji Uhlicku....tebe jsem se chtěla zeptat,jaks psala,že jíš hodně kompoty,jíš všechny? Nebo nějaké ne třeba kvůli alergii,ikdyž spíš asi vadí čerstvé ovoce,viď??

marhulinka
autor
16. dub 2010

Janysku no jo já měla radost jak kdybych dostala drahokamy 😀 😀

uhlicek
16. dub 2010

Marhulinko jim vsechny i jahodovy,me prozene ananasovy kompot,o vikendu jsem uvarila jablkovy,trochu cukru,skorice a hrebicek,snedla jsem sama skoro cely hrnec,jsem ted jak kyselina 😀

marhulinka
autor
16. dub 2010

Jé tak to je super,taky vyzkouším...já se cpu akorát švestkovým 😀

marhulinka
autor
16. dub 2010

S nej dárečkem:

uhlicek
16. dub 2010

Jo jo taky dlabu svestkovy,mame domaci a jeste na me pusobi merunkovy.