Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
4. kvě 2010

holky,vcera jsem se bavila s kamaradem privezl nam pliny za levny kacky a rikal nam,ze pry dr.je strasil,ze maji velkou holku pres 4 kila a kdyz se narodila,tak mela necely 3 kilca,tak jsem se tak uklidnila a rikam si,ze treba ten nas cvrcek neni taky tak velky 😀 a bude vse v poho........

leny2
4. kvě 2010

Janýsku, to jsem myslela Vojtu 😀

leny2
4. kvě 2010

Coko, tebe straší, že bude veliký a mě strašili, že je malinký, ale s váhou se u mě paní doktorka trefila přesně.

leny2
4. kvě 2010

Záleží jak dobrý mají přístroje a na doktorovi, jak to umí změřit.

coko.joko
4. kvě 2010

leny,ja jsem pozorovala dokyho a ten to meri tak,ze zmeri hlavicku,pak nejaky kosti prcka a pak to vypocita ten pristroj,tak nevim....

leny16
4. kvě 2010

marhul- taky jsem si poprvé připadala jako poprvé, ale to jsem neměla takové zranění jako ty, tak po 2 měs. to bylo ok
jany- taky máme kapičky frontline a jsme spojení
marhul- kdybys chtěla capáčky, tak tu mám dvoje modrý stejný, vyfotím, počkej

coko.joko
4. kvě 2010

tak ja mam uvareno a muzu odpocivat 😀 jsem prezrana melouna a tak asi ani jist nebudu 😀

leny16
4. kvě 2010

pro marhul

leny2
4. kvě 2010

Leny, ty jsou prďácký. 🙂

leny2
4. kvě 2010

Taky používáme Frontline. U nás ho mají v lékárně za 140,- Kč.

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Holky díky za povzbuzení 😀 On doky říkal,ať ještě tak měsíc raději počkáme,nebo zkoušíme jen pomaloučku na krajíček,no a kdyby byl problém,tak by mě prý museli trochu to nastřihnout...no tak k tomu doufám nedojde,už by mě z toho asi šiblo.

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Leny ty jsou prďácký...a jak jsou veliký? My máme totiž velkou nožičku 😀

leny16
4. kvě 2010

11 cm, píší 18 😉

leny16
4. kvě 2010

marhul jak chceš, nechala bych ti je zadara, jen za poštovný 😉

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Tak to bychom určo mohli mít za chvilenku 😉
Něco si za ně řekni 😵

leny16
4. kvě 2010

ne ne to bude mít od tety Lenky 😵
a nebo tyhle disco botky 😵

septim
4. kvě 2010

to je hezky nazev disco botky. Ja kontrola na jednicku nalez stejny a tak rikala doktorka ze dalsich 14 dni dame kdyz teda neprdne voda. Pro jistotu mi napsala ten gel at nemusim klistyrek 😀 mala ma neco kolem 2 800g ale pry se to uz spatne meri cim jsou deti vetsi. Treba opravdu coko prcek nebude tak veliky rikala ze se ultrazvuk a ten vypocet jak ti dela Dr. moje dela uplne stejne muze +- mylit az 0,5kg. Taky mi porad rika ze na to ze jsem vlastne v pondeli koncila 35tt ze je velika ale at jsem v poho 😉

septim
4. kvě 2010

a pani mi mam vybranou, teda pani je to ucitelka v materske skolce a je ji 25let a je naprosto podle mich predstav. Holkam se taky zamlouvala tak super. Dnes tu byla celej den tak jsem nemela moc casu. Uz mame domluvene i kafe tak to bude super. Je z Brna a v HK bydli chvilku, tak je chudak taky porad sama jako ja. 😀

coko.joko
4. kvě 2010

sept,konecne si dala vedet co a jak s tebou...jsem se bala 😉 tak super,ze mala je v poradku a ty taky a dalsich 14 dni safnes 😀 to je jasny...a pani na hlidani taky super....jsem rada,ze to klape jak ty chces 😵 😵 no..ja si taky myslim,ze nemam tak velky mimi,ale nikdy nevis....ten nas dr.rad prehani a porad se divi 😀 😀 no nechame se prekvapit... 😵

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Pohodový den přejeme 😵

Teda opět to vypadá na hnusný počásko 😠 😠

Sept ty ještě vydržíš,to je super 😉 Jinak ohledně měření,mě doky váhu řekl přesnou 😵

leny2
5. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás taky zamračeno, ale aspoň přes den včera nepršelo a prádlo mi uschlo.

leny2
5. kvě 2010

Septim, to je super, že jste s malou v pořádku a ještě chvíli vydržíte. Paní jsi taky vybrala, tak ti to vše klape.

janysek70
5. kvě 2010

Ahojky 🙂
Septíku, paráda, jak ty to děláš??? 🙂
A já dosnídávám a jedu do práce a pak hodím nákup a taky musím koupit ten sprej na klíšťáky!!! 🙂

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, jestli budeš kupovat ten Frontline, tak to není sprej, to je taková vodička v umělém placatém obalu.

leny2
5. kvě 2010

Marhu, koukala jsem vedle, jaký má Kubíček krásný kolotoč. Vojtíšek začíná pozorovat věci kolem sebe.

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Leny Kubíkovi se to moc líbí,jak hrazdička,tak kolotoč 😵

leny2
5. kvě 2010

My máme taky kolotoč nad postýlku a teď ho pomalu začíná sledovat.

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Našla jsem jednu svou fotečku,sice jsem tam trošku větší,ale pro srovnání...

marhulinka
autor
5. kvě 2010

To je dobře,však oni se tím i zabaví,unaví 😵
Přemýšlím,jestli vyrazíme ven...já už chci aby bylo hezky!!!

janysek70
5. kvě 2010

Leny díky, koukala jsem na netu, že je to taková placka a nebo mají i spraj, tak snad mi něco dají 🙂
Tak já mastím, pa, snad se Čokoušátko zahlásí.....