Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Koukám,že tu nikdo není...tak pa pa a hezký večer🙂

marhulinka
autor
10. kvě 2009

Tahám nás ze třetí stránky!!!!!!!!!!!!!!!!

Styďte se!!!

Včera jsem sem nakukovala a viděla,že nikde nikdo....!!! Fůůůůůůůůjky máte všichni černý puntík 😀 😝

Já chtěla jen juknout....jdu uklidit a připravit vše na oslavu....tak kdyžtak mrknu večer.....

Užijte si hezkou neděličku!!!!

janysek70
10. kvě 2009

Hezkou neděli 😉 , já taky jukala, ale není nyní co psát..... a když nemá přístup na net čoko, tak není žádná odezva....
Já poklízím a připravuji obídek a tak chci ten byteček zkultůrnit...... Přemýšlím, jestli ten KET neodložím, ve 3 jsem se vzbudila a nespala do 5, děsně mi bolelo v podbříšku, musela jsem si vzít 2 ibalginy...., tak jestli by nebyla pauza lepší, aby to nebyly jen vyhozené peníze...., no ještě to dnes promyslím

septim
10. kvě 2009

Ahoj holky,to jsem ja cokysek. 😀 Jak se vsechny mate?Ja si to tu uzivam jak muzu znate to.Vcera jsem byla na kole a boli me prdelka.Uz se moc tesim na ten srazik co bude v sobotu ve 14hod v Santa Maria a doufam,ze se tam vsechny sejdem.
LENY16-i kdyz mas vychazky,tak o vikendu kontrola nechodi a tak bys mohla prijed rada bych te videla a mam pro tebe ten sampon a nevim co bych s nim pak delala.
JANYSKU-co ty to pises vzdyt ti tvoji bobanci na tebe cekaji uz v Praze a ty je tam jeste chces nechat?
LENY2-a ty nas zradis a neprijedes?
MARHUL-tak uz se na tebe taky tesim,az te poznam...
Jinak vam sept,uz vse napsala,takze ja ted cekam na tetu,ktera by mela prijed 19.5 a pak se to hned rozjede.
Tak se tu mej te a ja zase napisu az budu u sept na navsteve.

marhulinka
autor
10. kvě 2009

Ahoojky jééééé byla tu Čokulinka!!!!!!!!!!

My měli dneska oslavičku,já padám už na hubu....celý týden jsem moc nespala....takže dneska je to tutovka...a budu se asi muset víc šetřit v práci 😀 😀 za ty tři dny jsem si teda vůbec neodpočla...
Ale oslavička se vydařila,všem chutnalo,vyfasovali sladkou střechu domů a ještě zbylo manžílkovi na zítra do práce a tak si můžou dát s kolegou do nosu....

Snad mě holčiny nezabijete,ale pořád ještě nevím,jak tento další víkend budu volná....zítra nebo pozítří budu vědět,jestli budu mít víkend volno nebo ne....máme s přáteli domluvený společný víkendík ještě než budeme mít dovču a já to všechno....jen ještě nemáme přesný termínek....Tak ale pokud by to bylo už teď,tak bych moooc ráda se sešla s holkama alespoň na kávičku - co Septim,Čoko?????????????????????

marhulinka
autor
10. kvě 2009

Tak já pádím to tu pofackovat,mám tam hory nádobí....pa pa pa a zítra se ozvu z prácičky... 😉 🙂

janysek70
10. kvě 2009

Marhul tu byla, tak dej echo, jak to s tebou bude, já teda uvidím po tom KET....

leny2
11. kvě 2009

Ahoj holky,
nejde nám doma internet, tak nakukuji z práce, co je nového. Koukám, že tu byla Coko, to je dobře, že si užíváš v ČR a těšíš se na stimulku, hezky ti to utíká a ani se nenaděješ a budeš mít bobánky v bříšku. Se srazem to u mě asi opět nedopadne, v sobotu nemůžu, tak se nezlobte, podrbáte beze mě.

Janýsku, co to čtu, že tě bolí bříško? Nebyla to reakce na injekci?

uhlicek
11. kvě 2009

Ahoj Leny2 tak jak to jde v praci,ja jsem ted v jednom kole,vecer jsme odvazeli moji drahou polovicku do nemocnice se slepakem a jeste v noci ho operovali,dopoledne jsem neco zarizovala pradedovi a odpol az se malej vyspi,tak razim do nemocnice,jsem zvedava kdo bude tahat tezsi nakupy 😝 ,zitra razim ke kadernici,a pak mame sraz s par holkama ze zdravky.Na UZ jdu 21.5.,tak doufam,ze bude vse v poradku,musi 🙂 carka na testu se mi objevuje driv nez kontrolni.
Janysku drzim palce at vse dobre dopadne 😉

janysek70
11. kvě 2009

Uhlíčku, děkuji 🙂 , štěstí jako ty jen tak někdo nemá... z jednoho IVF dvě úspěšná těhotenství a 2 dítka, ale mně by stačilo i jedno 🙂

janysek70
11. kvě 2009

No co vy prďolky, kdepak jste??? Čoko dnes asi u Septim nebyla...

coko.joko
11. kvě 2009

cusik,janysku jsem u sousedky,tak na vas mrkam,ale zase padim mam uz uvarenou kavicku a jdu na balkonek 😀 tak se tu mej te a paaaaaaa a nezlob te............ 😀 😀

janysek70
11. kvě 2009

ARLETA KONČÍ ???
Vážení klienti, vážení spolupracující lékaři , vážené zdravotní pojišťovny. Pokud jste snad uvěřili fámám předvelikonočních dní, které šíří někteří kolegové v Hradeckém i Pardubickém kraji, tak Vás chci jako vedoucí Centra reprodukčního zdraví ARLETA ubezpečit, že rozsah a kvalita našich služeb zůstávají nadále zachovány. Těšíme se na Vaše další návštěvy a sdílíme s Vámi Váš optimismus v léčbě neplodnosti. MUDr. Jiří Doležal

leny16
11. kvě 2009

Taky jsem to jany četla na stránkách Arlety. Janýsku, na zítra držím palečky a bud ready pro miminka 🙂

leny2
12. kvě 2009

Ahoj holky,
Janýsku, držím palečky na dnešní Ket. V kolik hodin budeš volat do laborky?

leny2
12. kvě 2009

Coko, už se ti to blíží, hezky si užívej a taky nezlob. 😉

janysek70
12. kvě 2009

Čusíček 😉
Na KET jedu na 14:30...na 11 bych to měla nahonem, tak mi dali pozdější čas a jsem ráda...

leny2
12. kvě 2009

Kolik bobánku budeš mít?

leny2
12. kvě 2009

Uhlicku, tak ať se manža brzy uzdraví a buď na sebe opatrná. 🙂

leny2
12. kvě 2009

A budeš Janýsku doma, nebo zítra frčíš do práce?

janysek70
12. kvě 2009

Leny to nevím, jen mi řekli do telefonu, že transfer bude a dohodli jsme čas.... Oni to mají tou vyhláškou EU tak ošéfovaný, že do telefonu ti řeknou jen bude, nebude a pohovor s embryoložku bude až na místě před KET.... Vždyť to znáš byla jsi tam. Myslela jsem, že bych tam jela sama, ale není možný, musíme ten souhlas podepsat v den vložení oba a legitimovat se. Je to dobře, alespoň se nedostanou ven žádné informace a nedojde k problémům.... V S. mi vše podrobně vyzvonili do telefonu a ani vlastně nevěděli, že jsem to opravdu já, může si tam cinknout kdokoliv a za celou dobu po mě ani po M. nechtěli občanku, stačila kartička ZP. Kdybych tam šla s cizí kartičkou, tak by to snad proběhlo na někoho jiného a to mi dosti překvapilo...., tady se legitimujeme před OPU i před transfery...

septim
12. kvě 2009

leny 16 IP

janysek70
12. kvě 2009

Leny zítra tady budu mít od 6:30 až do odpoledne skoro pětiměsíční Natálku 😉,kamarádka má audit, tak budu hlídat a ve čtvrtek jedu do práce.... Šef se zase vlezle vyptával, páč jsem jela minulý týden 2x do té Prahy a na dnešek jsem řekla, že jedu zase, ale řekla jsem, že jezdím na vyšetření a nějaké odběry a ať není zvědavej 😅

leny2
12. kvě 2009

Janýsku, jo, to je dobře, že to mají takhle ošetřený, tak budu držet palečky, aby vše proběhlo bez problémů. 🙂

leny2
12. kvě 2009

Je, tak to budeš mít krásný den s mimčem. 🙂

janysek70
12. kvě 2009

No jo hlídací tetka, včera jsem si byla pro instrukce a poňuchňat a nakrmit a zítra ráno ji tu mám, snad bude hezky, abychom mohli se sousedkou vyrazit s kočárkama na prochajdu

leny2
12. kvě 2009

Ahoj Septim,
co je u vás nového? 🙂

leny2
12. kvě 2009

Janýsku, hlásí tak všelijak, tak uvidíš, jak se vyčasí, abyste mohli vyrazit na procházku.

janysek70
12. kvě 2009

Kolikrát denně se bere to Magne B6?

leny2
12. kvě 2009

Janýsku, 1x denně.