Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
5. kvě 2010

Jé, to je krásný, jste si podobný. 🙂

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, spěchej pomalu a dobře pořiď. 🙂

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Leny viď? Mamča moje právě říkala,že teď je celý já když jsem byla malá... 🙂

Janysku pomalounku,kup si pak za odměnu něco dobrého a zase se ukaž 😵

septim
5. kvě 2010

ahojda no taky jsem rada ze vse zatim vychazi jak ma. Ale nevim na jak dlouho. Rano jsem se probudila a ruce a nohy natekle jak blazen. Prsty na rukou jsem nemohla ani ohnout. Uz se tesim az vse bude za mnou, protoze me uz vse stve ☹ Zada taky bolej jako prase a uz jsem cela nejaka znicena. Do toho me zas bere ta moje spatna ledvina tak zitra budu muset na urologii ☹ tak jsem si postezovala a pujdu pomalu uklizet a litat s holkama 😉

coko.joko
5. kvě 2010

Ahoj,hlasim se jsem cela a je streda..... 😀 😀 byl na netu V.tak jsme ho nechtela vyrusovat...... 😀 ja varim a pak uz nic nedelam.....vcera jsem byla venku a uz dam stezi nakup a jsem rada,kdyz vylezu schody domu.....zitra odpolko poradna tak jsme na to zvedava co nam rekne....
septiku teda ty mas otekle nezky a ruce to ja mam taky a v noci si je chodim chladit do vany,protoze to takkkk boli a kdyz jeste zacnou brnet to je bomba...........

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Coko není ještě středy konec 😀 😀

coko.joko
5. kvě 2010

marhul jaky pouzivas ubrousky na Kubicka 😉 ja chci dneska nejaky koupit a nevim jaky jsou nej.....maji jich tady nejak moc a ja jsem zmatena 😀

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Coko já používám ubrousky od Hippu a pak od Belly-ty jen žluté /med a mléko/ 😉

coko.joko
5. kvě 2010

jo Hipp tu maji a Belly to tady neni......tak ja nakoupim Hipp...dekuji moc.....

marhulinka
autor
5. kvě 2010

Není zač 😵

Tak já se napucnula a jdu si dadnout s klukama...pa pa pa hezký zbytek dne všem.

janysek70
5. kvě 2010

Huž jsem doma a hodně ofoukaná. Ten sráč na klíšťata jsem sehnala a taky rovnou tabletku na odčervení.

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, tak si dobře pořídila. Tady taky funí hrozně.

leny2
5. kvě 2010

My jsme napapaný, vykakaný a spokojený, to myslím Vojtíška. 🙂

leny2
5. kvě 2010

Já vlastně tak, jenom ne vykakaná, to je u mě problém.

coko.joko
5. kvě 2010

A tady je krasne slunecno..ja cekam na V.az prjede z masirovani a jdem nakupovat posledni detailicky pro prcka a pak budu odpocivat.....snedla jsem zase pul melouna a ted chodim porad na WC 😀

leny2
5. kvě 2010

Coko, já používám taky od Hippu ubrousky nebo od Pampers.

leny2
5. kvě 2010

Coko, ty nám tady děláš chutě s melounem, až pojedu do města, tak si musím koupit, ale aby ho měli, tuhle jsem koukala a neměli.

leny2
5. kvě 2010

Holky, u nás ve vesnici se dneska narodili dvojčátka /kluk a holka/, váhy zatím nevím. Ale paní taky jezdila do Arlety, ale nevím zda to mají uměle nebo přirozeně, jednou jsem jí tam potkala.

coko.joko
5. kvě 2010

leny2,ale ja koukala a od pampers maji moc druhu a ja nevim jaky 😵 asi budu muset vyzkouset a uvidim,jaky budou delat dobre Lennymu na zadacek.....jeste jsem si vzpomela,ze musim koupit dudlika a jednu flasku aspon...uz jednu mam,ale jeste radsi druhou 😀

septim
5. kvě 2010

taky jsem melouna 😉

janysek70
5. kvě 2010

Jó neměli, jsem naštvaná, byla jsem v Lidlu a tam mají v akci ledový salát, tak jsem koupila 3, okurku a mrkev, pro toho melouna snad zítra budu muset vyrazit a objedu všechny obchoďáky, dokud na něho někde nekápnu.

septim
5. kvě 2010

ja mam pampers senzitive

coko.joko
5. kvě 2010

leny...ja si ted hrozne ujizdim na melouna a na svestky 😀 😀 muzu to od rana do vecera......je tak to je super,ze se narodili dalsi Arletky 😀 😀

janysek70
5. kvě 2010

Sep taky jsem řepa 😀

janysek70
5. kvě 2010

Čoko, kup ty bílé

septim
5. kvě 2010

janys 😀 😀 😀 chtela jsem napsati taky jsem mela melouna k obidku

septim
5. kvě 2010

ty senzitive jsou ty bile

coko.joko
5. kvě 2010

holky tady je vsude ten meloun,ale pekne drahy 😠 ale ta moje touha je vetsi nez penize,takze ja to dam at to stoji co to stoji...

janysek70
5. kvě 2010

Já vidět v obchodě posledního melouna, tak se snad o něho poperu 😀

coko.joko
5. kvě 2010

je sept dekuji bile pisu to....ja se v tom opravdu nevyznam a kosmetiku mate jakou ja vubec nevim....ta moje pani co ke me bude chodit rikala,ze zadnou,ale na to prdim koupim si ji a bude......preci nebudu mejt Lennyho jen vodou....kdyz uz mam kyblik tak at je se vsim vsudy