Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. kvě 2010

A auto bysme chtěli nový, ale na to ještě nemáme kačky.

mysicka.hk
6. kvě 2010

Leny to opravdu nechci, ale kdyby jsi věděla o někom,
kdo by mi koupil autíčko tak dej vědět 😀
Zkoušela jsi aukro?
Já mám taky véčko, už třetím rokem a
nekoupila bych si jinou značku než Nokii.

janysek70
6. kvě 2010

Čokošku, holčičko budu na Tebe a malého mocinky myslet. Ať to zítra správně rozseknou a máš to rychle za sebou!!!

septim
6. kvě 2010

to je mi lito cokousku ale malej ma jeste trochu casek. Treba ti zitra udela primar ten hmat jak Hemiltna nebo jak se to jmenuje a Lenninek vyleze ven. Kamardka kdyz ji ho Dr udelal do tri dnu porodila, tak uvidis. 😉 a ono to urco dobre vsechno dopadne, uz se tesim na fotecky prcka 😉

coko.joko
6. kvě 2010

Holky jste hodny,ze semnou citite 😀 snad se tu zitra objevim jeste cela.......

janysek70
6. kvě 2010

No ty jsi to náš malý kulíšek, tak už ti přejeme, ať to máš již za sebou 🙂 🙂 🙂

coko.joko
6. kvě 2010

janysku diky,diky...snad to dam v klidu

janysek70
6. kvě 2010

Nejsi přeci žádné ořezávátko!!!!!!! Říkej si, že to dají třeba 16-ti leté žáby, tak to zmákneš taky a ven nějak musí....

coko.joko
6. kvě 2010

janysku jasne,ale bojim se jako svin to je fakt,ale dam to....... 😀

marhulinka
autor
6. kvě 2010

coko neboj 😵 my na tebe budem myslet a at tě dr prohrábne to pomůže 😉 😉

leny2
6. kvě 2010

Coko, to zvládneš, jsi holka šikovná. 😉

leny16
6. kvě 2010

coko- dáš to, vím, jaký to je pocit, ale uvidš, že až to začne, tak se jen povezeš do konce a ani na to tolik nebudeš myslet. Prostě ta situace nastane a pamatuj si, že čím víc to bolí, tím blíže jsi k lennymu 😵

leny16
6. kvě 2010

Taky na tebe budu myslet 😵 😵 a přát ti fajn porod 😵 😵

coko.joko
6. kvě 2010

Je holky diky moc si asi vezmu notas sebou a bud usi svama psat,at me to utika.....doufam,ze kdyz tam zustanu,tak nebudu na pokoji s nejakou ble pipkou.....nebo me hrabne jeste vic....... ☹
marhul a tebe dr.prohrabl a uvolnit tu zatku a pak si hned rodila???

leny16
6. kvě 2010

coko- to se jmenuje Hamilnůtv hmat ...snad to píšu dobře..Dr. prsty obkrouškuje tvé hrdlo a uvolní tím nějaké blány, někdy to pomůže a někdy ne. Ale neboj, oni si s tebou už poradí, uvidíš, bude to krásný porod 😵 😵 a počkej až si poprvé podržíš lennyho 😵 😵 a V. taky 😵 😵

marhulinka
autor
7. kvě 2010

Ahojky všem při pátku!!

Tak dneska se Kubík zase vzbudil na papu po 7,5h - nádhera a to si jen broukal v postýlce,ani nepláče 😵 Takže ani taťku nebudíme...paráda 😵

Coko mě doky udělal hmat v pátek a v neděli mi prdla voda a jeli jsme 😵

coko.joko
7. kvě 2010

Ahojda pri patku 😀
tak jsem se krasne vyspala dneska jsem byla jen dvakrat na WC....takze super...brisko krasne mekke a je me fain....
jdu dat sprsku a razime,holky jeste jednou diky moc a leny aspon budeme vedet kdyby nam to tady dr.rekl,ze me to udelaji....

leny2
7. kvě 2010

Ahoj holky,
my jsme taky papali po 6 hodinách v noci, to byla nádhera. 🙂

Coko, držím palečky a myslíme na tebe. 😉

marhulinka
autor
7. kvě 2010

My byli venku už od osmi hodin,stavili jsme se na malý nákup...teď jsem Kubika uspala,tak si dopřávám meltičku a k tomu mám dobrůtku...Dneska vařím brambůrky a k tomu pangase v těstíčku...mňaaaam. Copak vaříte vy?

marhulinka
autor
7. kvě 2010

Coko tak myslíme na tebe a těšíme se brzičko na fotečky Lennyho 😵

leny2
7. kvě 2010

Marhu, já dělám zapečené těstoviny a okurkový salát.

leny2
7. kvě 2010

Čekám až se zlatíčko vzbudí a půjdem papat. A pak musím pro mladýho do školy.

marhulinka
autor
7. kvě 2010

Jůů zapeč.těstovinky budu dělat na víkend,ty já můžu pořád mňam 😵

leny2
7. kvě 2010

Ono taky co pořád vymýšlet, teď mě to nějak nebaví to vaření.

leny2
7. kvě 2010

Stále myslím na Coko, co s ní vymyslí.

coko.joko
7. kvě 2010

Ahojda holky,jsem doma huraaaaaa sice jsem mela prdel ztazenou,ale udelali me ozvy a pak specialni UTZ kde merili uplne vse jak kycle,ramena,brisko,nohy atd....a pak jsem cekala na dokyho,ktery si dal na cas ja uplne hotovo a pak zacal,ze cisare neni potreba,ale muzu si bud dneska uz ustlat v nemocnici stim,ze by me dal vyvolavaci tabletku a prcek by byl na svete zitra a nebo budu zitra a v nedeli chodit na ozvy,aby me mel pod kontrolou a v pondeli mam nastup na 100% a daji me ji stejne,takze jsem radsi byla rada,ze muzu bejt doma jeste s Vratou na vikend...a v pondeli to vypukne....no radost nemam,protoze pry to vyvolani je bolestive,ale snad to dame......

janysek70
7. kvě 2010

Jé Čoko je doma 🙂 , tak ještě užijte víkendík naposledy ve dvou 😵

marhulinka
autor
7. kvě 2010

Coko tak si pořádně užijte víkendík a nikdy nevíš,třeba pofrčíte už o víkendu 😵 😵

coko.joko
7. kvě 2010

jo holky uzivam si to 😀 hlavne jsem rada,ze tam nemusim bejt uz dnes 😵

leny2
7. kvě 2010

Coko, přála bych ti, abys to měla jako já, že porodíš dřív než bys měla nastoupit.