Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
15. kvě 2009

Tak holcicky nase naposled kdo muze v sobotu ve 14 hodin prijed? 😉

leny16
15. kvě 2009

Já bohužel ne, nemám vycházky 😢 😢 😢 😠

janysek70
15. kvě 2009

Já tedy hlásím, že také nepřijedu, když teď nemůže ani jedna Leny a Marhul se neozvala, tak asi také ne a tak já se teď po tom KET nebudu nikam štrachat......, příště

leny16
15. kvě 2009

Tak nakonec tam bude jen čokouš a septim, škoda 😒
janýsku- jasný, taky bych se být tebou nikam nehnala, radši bud doma a opatruj mimísky 😉

leny16
15. kvě 2009

janýsku a ty sis ted dala na pár dní volno, nebo něco obstaráváš i z domu? 😉

janysek70
15. kvě 2009

Leny děkuji za tabletky, přišly v pořádku 😉

janysek70
15. kvě 2009

Já jsem byla na KET v úterý odpolko, ve středu jsem měla doma na hlídání od 6:30 do 17 hod tu malou Natálku, tak jsem byla ráda, že jsem si pak lehla k televizi a včera jsem byla normálně ráno v práci a pak na nákupu a dnes papíruji z domu. Včera odpolko se mi už chtělo dost spát a v noci jsem chrupala jak zabitá, ráno v 6 jsem zavedla Utrouš a dál byla v limbu do 8 a pak jsem se ještě dobu přemlouvala vylézt už z pelechu. A sedím tu za stolem a stále zívám....Utrouš blbej 😅

leny16
15. kvě 2009

Já jsem ten utrouš nikdy neměla, ale z doslechu vím, že je po tom člověk hotovej. Alespon ty dny do testování prospíš a uteče ti to rychleji 😉 do //
Za prášky vůbec nemáš zač 🙂

janysek70
15. kvě 2009

Mně ti to holka utíká právě jak nyní neležím a normálně opatrně funguji....., včera jsem měla pořád středu 😉

leny2
16. kvě 2009

Ahoj holky,
tak mě zklátila nějaká střevní viroza, tak jsem včera celý den ležela, bylo mi špatně, motala se mi hlava a břicho bolelo.Dneska už je to lepší, ale jdu odpočívat, ještě se necítím.

leny16
16. kvě 2009

děláš dobře, hlavně odpočívej at jsi co nejdříve ok 😉

leny2
17. kvě 2009

Ahoj holky,
přeji pěknou neděli, už mi je zase o trochu líp.
Měli jste ten sraz?

marhulinka
autor
17. kvě 2009

Ahojky všem...já vůbec nemám čas se sem dostat....tento týden jsem měla od rána do večera práci a pak ještě doma.....

JANYSKU-mocinky na tebe /vás myslím....opatrujte se....kdy máš testíkovat?? A vydržíš to nebo budeš testit dřív??
Jsem zvědavá!! 😉

Co je tu nového??? Vážně nestíhám ani dočítat....jdu odběhnout a snad ještě dneska juknu....

marhulinka
autor
17. kvě 2009

Nojooooooo měl být sraz už tuhle sobotu???????????????????? A cooooooooooooooo byl??????????????

leny2
17. kvě 2009

návrat ztraceného Marhulinky 😉

leny2
17. kvě 2009

To bylo dneska krásně, kdepak všichni jste, ještě si užíváte venku asi 🙂

marhulinka
autor
17. kvě 2009

Jééééééé a zase nikdo ☹

marhulinka
autor
17. kvě 2009

Konečně jsem se utrhla ....

janysek70
17. kvě 2009

A kdopak by asi na ten srazík jel?????????

leny16
17. kvě 2009

Ahojky kočky,
koukám, že se nám tu ukázala marhulinka 🙂
leny- už jsi v pohodě? 🙂
jany- mamino, jak se cítíš? Kdy budeš testit?? 😉 🙂

janysek70
18. kvě 2009

Čusík....
Leny, já myslím, že je ještě času.... 🙂 , dnes je teprve 6. den a to jsem ještě byla v úterý až ve 3 odpolko....

septim
18. kvě 2009

ja s coko jsem se hezky sesly a na vas jsme pekne nastvane. 😠 Hezky den vsem.

leny2
18. kvě 2009

Septim, já bych do toho Hradce ani nedojela, měla jsem horečku 38 a ležela jsem jak mátoha. 😒

leny2
18. kvě 2009

Leny, už mi je líp, ale ještě to není ono. 😒

leny2
18. kvě 2009

Janýsku, to ti to utíká, to je super, držím moc, moc palečky. 😉

leny16
18. kvě 2009

Ahojky,
jany- tak to jo, ještě si počkej, at mají mimísci čas se zahnízdit 😉
leny- chudinko 😢 a jsi doma na kontrolce? Nebo práci už zvládáš 😉
Ted si tady pojídám svatební koláčky a nějak se nedokážu zastavit, ještě, že mi nefunguje váha 😀

leny2
18. kvě 2009

Leny, už jsem dneska šla do práce, sedím v kanclu, tak je to v pohodě.

janysek70
18. kvě 2009

Septim obě Leny i já jsme psaly předem, že nepřijedeme......, ale alespoň jsi nám tu napsala alespoň jednu větu, díky za ni, zase se ozvy...

septim
18. kvě 2009

hlavne frajerky ze jste nejdrive s timto datem souhlasily 😠 , ani kvuli cokouskovi nikdo nedorazil byla moc smutna ☹

janysek70
18. kvě 2009

Však ještě neodjíždí a určitě se sejdeme......, já jsem taky myslela, že KET budu mít už do pátku a ne až v úterý...