Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
18. kvě 2010

marhul fotecky jsou moooc krasne 😀 malemu to strasne moc slusi 😉

leny2
18. kvě 2010

Ahoj Septim, jak jsi dopadla včera na kontrole?

coko.joko
18. kvě 2010

Ahojda holky,
tady to zije......jdu jen mrknout na vas jestlu tu kecate......ja jdu do sprchy a pak mastim spat jsem za ten den nejak unavena..dneska kocarkovni s Vratou v parku...
mam fotky v albu tak mrknete......
marhul ten tvuj Kuba je tak spokojeny to je videt na fotce.......a je videt,ze se o nej staras pekne......

septim
18. kvě 2010

coko fotky krasne a prcek veliky. Leny pry se to zacina vse pomalu chystat ale pristi poradnu pry snad jeste dame. Jedu zase v pondeli + ten monitor 😉 nejak se zacinam bat.

coko.joko
18. kvě 2010

septiku ty se bojis...to ne snad,vzdyt mas tri deti uz,tak vis co te ceka,......kdyby neco tak pis na telefon,at muzu davat zpravicky sem.....jako ty o me 😀

septim
18. kvě 2010

neboj neboj ja si jeste dva tri tydny pockam nez ti napisi. Bojim bojim naposled jsem rodila pred 9 lety , u holek to ani nebyl porod cisar sel tak rychle ze jsem si toho ani nevsimla 😀

janysek70
19. kvě 2010

Ahoj babulky, jdu vás překontrolovat, než odfrnknu na dopolko do práce
Sep nám stále drží pokupě 😉. No ty mě bavíš, že císař nic nebyl, já ho mám i po těch 20 letech stále zarytý v paměti a raději na to moc nemyslím, jen si říkám, že třeba ten pooperační průběh bude tentokrát lepší a nezkysnu zase 14 dní v nemocnici s komplikacema...... a prostě ven ho dostat musejí a pak to nějak ustojím, jako jiné své operace. Hlavně, abych se rychle zotavila a mohla doma fungovat a užívat si to mateřství.... 😵

septim
19. kvě 2010

ja to myslela jinak janysku, jako ze jsem nemela pred cisarem ty porodni bolesti tech se bojim. Po cisari to stalo za prd to mas pravdu 😉

coko.joko
19. kvě 2010

Ahojda,
tak ja mela holcinu na pokoji po cisari,protoze malej se ji otocil a nez na to prisli tak pak musela hned cisar.taky ji hned prcka dali na pokoj a zacal maraton pro me..jsem ji litovala,takze dat ji ho k prsu a vzit od prsa,ale mela tvrdyho manzela (co taky chceme od Turku)takze ten ji kazdy den cepoval a ona po dni zacla chodit a pak uz to slo a kdyz me ukazovala po cisari tu jizvu,tak jsem ani neverila,jak je mala...nevim jak to delaji v CR,ale tahle opravdu byla uplne mini...
Sept stejne se moc uz tesim na toho tveho prdolku......zlaticko jedno.......a pak je na rade janysek.... 😵 😵
jinak dnesni noc byla dobra budil se sam po trech hodinach a vzdy se napapal a zase si broukal a usnul,takze si myslim,ze se lepsime.....uvidime co nam rekne pani...a dneska dostane prvni vitaminky 😀

leny2
19. kvě 2010

Ahoj holky,
jsme tu měli návštěvu kamarádku s malou holčinkou, tak jsme super pokecaly. Člověku to chybí, jak je jen doma zavřenej.

Coko, tak to je nádherný, že už Lenny saje a krásně spinká, uvidíš že každým dnem to bude lepší a lepší.

leny2
19. kvě 2010

Septim, neboj, porod zvládneš v pohodě, přála bych ti aby byl jako můj.

coko.joko
19. kvě 2010

teda leny ty vasi kluci jsou tak krasny...ty oci no uzasny......se tu kocham..... 😵 😵

leny2
19. kvě 2010

Coko, díky, tvůj Lenny je taky fešák. 🙂

leny16
19. kvě 2010

coko- jsem ráda, že jsi se už alespon "trosku" vyspala, jak říká lenny, už to bude jen lepší 🙂 Je to bobánek, hlavně na té fotce, jak si odříhává, to by je pak člověk spapal, že? 😵
Všechny tu máme krásný povedený miminka 😵 , někdy se musíme sejít na kočárkování 😉 🙂

janysek70
20. kvě 2010

Brej den, vstávat!!!! My už byli pro rohlíčky, nadlábli jsme se a už hoďku strašíme na netu

leny2
20. kvě 2010

Ahoj holky,
tady bylo včera nějak tichounko. Copak všechny děláte?

leny2
20. kvě 2010

Ahoj Janýsku,
to je časová souhra. Já už mám vyžehlené prádlo a čekám až se Vojta probudí a budem papat.

leny2
20. kvě 2010

Copak jsi pekla za tu buchtici?

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Hezké ránko všem,my teď vstávali 😅
Dneska se mi ráno Kubík v postýlce sám přetočil na bok,tak jsem valila oči...za chvíli asi začne snad mamince utíkat-no to né!!!!! 😀

janysek70
20. kvě 2010

Čao 🙂
Jo Leny, jestli neznáš........: ušlehá se těsto, uvaří puding, naleje se na syrové těsto a nechá se zapéct a pak navrch zakysaná smetana a postrouhat margotkou....luxus 🙂

janysek70
20. kvě 2010

Marhul, za chvíli Ti bude vařit snídani 🙂

leny2
20. kvě 2010

Jo tak tu znám. To mám zážitek s touhle buchtou, když jsem ji dělala poprvé, tak jsem měla blbě napsaný recept a zamíchala jsem ten puding do těsta, no nic moc, ale dalo se to sníst. 😀

leny2
20. kvě 2010

Marhulinko, pošli mi na tebe email, něco ti pošlu.

leny2
20. kvě 2010

No to je Kubíček šikovný. 😵

janysek70
20. kvě 2010

A že je luxusňácká? Já do té zakysanky přimíchala i šlehačku a van. cukřík a tedy olizovali jsme se až za ušima. Bylo by to dobré i s ovocem, třeba broskvemi...
Mně miminka došla 😵

leny2
20. kvě 2010

Janýsku, to jsou krásný mimča, že? To jsem musela přeposlat.

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Janysku tak tu buchtinu bych si teda dala...mňaaaaaaaaaaam🙂

😀 😀 😀 Myslím,že snídani budu chystat těm mým třem chlapákům já...si mě ochočí 😀 😀 😀

Tak a teď už na tu buchtu mám vážně chuť....ale kdo by mi ji tak udělal 😅

janysek70
20. kvě 2010

Já bych jí také nepohrdla 😀 , ale sežrali jsme ji rychle.... Teď mám na víkend v plánu makovec, už jsem si koupila mák.

leny2
20. kvě 2010

Já jsem včera upekla Míša řezy. 🙂

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Po máku se blbne,ne?? 😀 😀 😀 😀
Tééééééééda holky už přestaňte!!! Já tu mám leda tak sušenky-věnečky a piškoty 😀 😀 😀