Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. čer 2010

Já musím jít taky něco dělat a po obědě jedu s Mikinem na stříhání.

leny2
18. čer 2010

Ale budu nakukovat, zda už není Septim doma.

janysek70
18. čer 2010

Čauky, nakukuji, co nového a zda už jsou fotky z porodního sálu, Michal prý fotil 🙂 🙂
Já dnes tak blbě spala, pořád mi něco budilo a bolelo. Dokonce jsem dnes ve snu nějak záhadně vedle na zámku porodila 😀 . No a od rána mi bolí zadek a břicho, asi už nějací poslíci!

leny2
18. čer 2010

@janysek70 nestraš s porodem, ještě máš chvilenku čas.

leny2
18. čer 2010

@janysek70 dnes nepracuješ?

janysek70
18. čer 2010

No právě, času dost, ale spodek už mi bolí řádně, snad už se to nebude zhoršovat. Poradnu mám až 30.6., moje další mete je ukončený 34tt!!
Pracuji, pár papírů chci dnes vyřídit a pak žehlení a zlehka poklízet, ostatně to plánuji na celý víkendík, počásko nebude ideální a chlapi mají nějaké plány venku, tak budu mít doma klídek

leny2
18. čer 2010

Taky mám doma plno práce, tak mě nevadí, že bude šeredně, aspoň něco udělám.

leny2
18. čer 2010

Teď jsem naložila masíčko kuřecí, večer si ugrilujem, koupili jsme před 14 dny lávový kámen do krbu, to je mňamka.

janysek70
18. čer 2010

Michal by taky pořád chtěl něco grilovat, ale mně nyní to grilované maso nějak nejede, to raději špekáček na grilu

leny2
18. čer 2010

Janýsku, já jsem to v těhu taky moc nejedla.

coko.joko
18. čer 2010

Ja se taky loucim,prisla me kamardka na hodku,tak se tesim ze pokecam......

janysek70
18. čer 2010

Volala Sep a dnes je v 16:50 pustí domů, musí splnit hodinový limit pobytu 😉
Malá prý saje jako o závod a už je na porodní váze...

marhulinka
autor
18. čer 2010

Jsem tu...

To je bezva,že holky už budou na víkend doma 😵

leny2
18. čer 2010

Janýsku díky za zprávu o Septim. Akorát nechápu co to je za limit? To u nás teda neexistuje.

leny2
18. čer 2010

U nás pouští podle zdravotního stavu maminky a miminka.

leny2
18. čer 2010

Třeba ještě dneska nakoukne Septim. 🙂

leny2
18. čer 2010

Nakukuji, zda je tu něco nového.

marhulinka
autor
18. čer 2010

😕 😕 😕 😕

leny2
18. čer 2010

Tak třeba nakoukne Septim zítra, dnes toho má určitě doma hodně, holkám se určitě moc stýskalo po mamince.

septim
18. čer 2010

psat nestiham mozna zitra 😉

leny2
18. čer 2010

Ahoj Septim,
tak ještě jednou moc gratulujeme k Lucince, až budeš mít chvilku, tak nám napiš jak to probíhalo a co holky a taťka a tak. 🙂
Lucinka je nádherná 🙂

leny2
18. čer 2010

Ta je krásně baculatá, kam se na ní hrabe náš Vojta teďka.

septim
18. čer 2010

jsem nejaka hotova prcek to ma nejake prehozene co jsme doma porad ji mam na koze 😉

marhulinka
autor
19. čer 2010

Všem přeji hezký víkendík,my odjíždíme pryč,tak nakouknu v neděli večer 😵

@septim Lucinka je pěkňoučká...budu se těšit na fotečky z domu 😵 😵 A co na ní holky?

leny2
19. čer 2010

Marhulinko, užijte si víkend.

Septim, Lucinka je kus ženský, stále na ní koukám, jak je veliká.

rejdzi
19. čer 2010

Prosíííííím moc prosíííííím o radu.Dočetla jsem se vedle...., že některé z vás byly u léčitele p. Hakla a pomohl vám k otěhotnění!!!!Prosím jak dlouhá byla čekací doba, když jste se objednávali?a jak to probíhalo???a po jaké době jste otěhotněly?Prosím o váš čas maminky a těhulky a prosím pomožte - už jsem bezmocná ☹ díky

leny2
19. čer 2010

@rejdzi pošlu ti IP až nakrmím prďolku.

septim
19. čer 2010

tak mam chvilku porod rychli ale bolestivy, to se dalo ovsem cekat. Jeste ze vsechno postupovalo rychle a porod se netahl dlouho. Podle me rychlovka. Jsem teda nastrizena ale asi ne moc na velkou chodim normalne a uz to ani moc neboli, jsem koukla zrcatkem a vse vypada tak jak ma 😀 😀
@leny2 mala je pekny cvalda a asi me sezere se mi zda ze jime snad nepretrzite nejak ji moc chutna, taky prdi jak stary chlap, co jsme doma tak se ji nechce moc spinkat porad pozoruje a chce pozornost. Ale ted nejak zabrala a spi teda uz tri hodinky, doufam ze ji to vydrzi. Jinak doma pekny mazec mimco dvojky Misa jsem unavena a vyrizena. Bych spala ale neni cas. Po porodu mam dole 11kg kdyby to slo takhle rychle i dal budu spokojena. budu koncit brni me kozy budu muset odsat jinak postrikam zase celej pokoj. 😀

coko.joko
19. čer 2010

Zdar holky,
SEPT,teda to je cvalda to my byli jak pirko 😀 😀 a s V.jsme to vse zkoukli a Lucka je pul a pul neco z tebe a neco s M.takze velka gratulka....
jo to si mela rychle,vzdyz 7 rano nastup a v 17hod.uz byla mala na svete to je rychlost....

coko.joko
19. čer 2010

SEPt,to mas dobry takove kilca uz mas dole.....ja mam 15 uz dole a serankuje me to bricho,ale to pry chce cas,tak jsem zvedava 😵