Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
19. čer 2010

@septim, a kolik jsi přibrala za těhu?

@coko.joko u tebe taky nevím, kolik jsi přibrala?

leny2
19. čer 2010

@septim tě obdivuju, Lucinka takový cvalda, to muselo být náročný ji vytlačit.

kupiinka
19. čer 2010

ahoj Arletky - koukám, že tady jste všechny spokojené.Já tam taky chodím -ale poslední dobou nějak nejsem spokojená.Jsem po 2.IVF neúspěšném a manža má spermio výborné.a mě nikdy dr. neposlal na žádné vyšetření.Jak to je s vámi?Museli jste si o to říct sami?a nebo vás po nějakém neúspěchu poslal sám někam????
Mě kámošky radí,ať přejdu do jiného caru - že tam mě udělají imuno,genetiku,různé stěry na různé potvory,...
U chodíme delší dobu do Arlety a nikdy mě nic takového nedělal.Jen IUI a IVF. ☹

septim
19. čer 2010

@leny2 jsem myslela ze se mi roztrhne prde... 😀 kdyz jsem tlacila ale stacilo dvakrat a byla venku 😀

septim
19. čer 2010

@leny2 jo a nabrala jsem 20kg super co 😀 😀

septim
19. čer 2010

@leny2 a vedle na pokoji mela pani Anicku a opravdu nekecam 4 450g a sla normalne to teprve musi bejt zazitek 😀

leny2
19. čer 2010

@septim já přibrala 16 kg a podívej jak byl Vojtíšek malinký.

leny2
19. čer 2010

@kupiinka mě taky dr. nikam neposlal, ale po potratu mi nabrali kupu krve na všechny možné vyšetření. Jinak já chodím k paní doktorce teďka co jsem byla těhu a jsem moc spokojená s její péčí. U pana dr. to bylo různé.

marhulinka
autor
19. čer 2010

Ahojky jdu na vás jen nakouknout 😕 😕

marhulinka
autor
19. čer 2010

@septim No s malou školičkou to doma musí být záhul!!! A co holky na Lucinku???

marhulinka
autor
19. čer 2010

@kupiinka já chodím k panu dr.a nechal mi dělat veškerá vyšetření hnedka na začátku 😉 🙂

marhulinka
autor
19. čer 2010

Tak zase pádím,hezký zbytek víkendu a zítra večer nakouknu.

leny2
20. čer 2010

Přeji všem hezkou neděli.

kupiinka
20. čer 2010

ahoj holky - díky - chtěla jsem se jen přesvědčit, že pan dr. to nějak zanedbává 😠 Mě udělal vyšetření před rokem a třičtvrtě, když jsme k němu začali jezdit a i když něco našel - tak to začal léčit,ale kontrola neproběhla,jestli se to přeléčilo...!Poslední dobou bych řekla, že vše honí a nevěnuje se pacientkám ☹ Asi přejdu do Sanusu a nebo jinam.

coko.joko
20. čer 2010

cusik,
leny2,ja nabrala uzasnych 23kg 😀 😀 a to se tezko dava dolu....... 😀
sept,ty blaho tak to rodit bych nechtela,takoveho macka......
kupiinka,ja si taky nemuzu stezovat na Arletu....chodila jsme jinam a tam dvakrat nic a pred rokem v kvetnu jsem presla do Arlety a uz mame prcka.....me teda DR.pomohl.....a jen doporucuji 😵

leny16
20. čer 2010

@septim - malá je úžasná, hezky v tobě dopečená, gratulujeme s manželem a at vám nosí jen samou radost 🙂

@kupiinka - také jsme v Arletě neměli problémy( i když to nakonec bylo přirozeně)
já přibrala 17 a 2 kilča ještě shodit, no co už... 😉

marhulinka
autor
20. čer 2010

Hezký večer všem 😵

leny2
20. čer 2010

Dneska jsem udělala plno práce, měli jsme tu i dvě návštěvy, bylo masíčko na kameni, i vyžehlit trochu prádla jsem stihla, tak se mi dařilo. Zítra přijede tchýňka na celý den, tak budu přesazovat kytky. Krásný večer všem. 🙂

leny2
20. čer 2010

Já mám stále ještě těch 8 kg nahoře, nějak se mi to zaseklo a ne a nejde to dolů.

leny2
20. čer 2010

@kupiinka jestli to tak cítíš, že to bude lepší, tak přejdi jinam, pomůže to i na psychiku.

coko.joko
20. čer 2010

leny2 ja ma mtaky nahore jeste par kilecek a hlavne ten bruch...cvicim jen trochu,protoze nemam cas a kdyz ho mam,tak je vecer a jsem takkkkkk unavena,ze jdu vzdy radci spat.......
ted mam dilema a nevim co zbalit prckovi sebou do HK na 14 dni...bych nejradsi vzala celou skrin,ale to jeasi blbost 😀

leny2
21. čer 2010

Ahoj holky, copak máte dneska v plánu? Venku nic moc, u nás poprchává.

@coko.joko hlásí na začátek července teplíčko.

coko.joko
21. čer 2010

leny2,taky jsme slysela,ze ma bejt krasne,takze jsem jeste rychle nakoupila bodynka bez rukavku....no budu se muset pohrabat co vezmem....je to mazec......ted jak davame flasku,tak vsude mame lahvicky,dudliky to je chaoz....taky si chci koupit v CR na vyvarovani lahvicek,protoze tohle vyvyrovani na plotne je na prd...... 😵 kde to prodavaji holky....

leny2
21. čer 2010

Já myslím, že v každém dětském obchůdku nebo i v elektře možná.

leny2
21. čer 2010

To ti vůbec nezávidím balit se na tak dlouho, to člověk neví, co by všechno měl vzít, viď?

leny2
21. čer 2010

Japak asi zvládá Septim holky?

leny2
21. čer 2010

A Janýsek se nám tu dlouho neukázala, se musí holka hlásit, že je v pořádku.

janysek70
21. čer 2010

Už se hlásím od snídaně....,, jsem zase od 3 vzhůru a teď jsem chvíli pochrupla

janysek70
21. čer 2010

Septim, pěkný kus ženský jsi porodila 😵 😵 , teda jestli mi taky čeká čtyřkiláček 😲

janysek70
21. čer 2010

Ženy, mě ten hnízdící reflex nějak vážně zasáhl, já jsem se celý víkoš nezastavila a pořád chodím uklízím, chlapi honím, co mají udělat a dodělat a v hlavě mám pořád, co ještě musím stihnout...... Počásko o víku se moc vydařilo, tak věcičky mám už všechny vyprané (dokonce i větší velikosti), nevyžehlený už je jen jeden košík a jedno povlečení do postýlky a do kolíbky a až dožehlím, budu vše porovnávat a finalizovat 🙂 . Jsem tedy utahaná, ale nejhorší je, jak si lehnu, to raději celý den chodím a na odpočinek si sednu.