Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
12. črc 2010

sept ja mam pohodicku porad....to vis musis si to umet zaridit...na co potrebujes antikoncepci,kdyz budes delat dalsi mimi...at dopadnete dobre na kycle a pozdravuj odpolko pani doktorovou......

septim
12. črc 2010

@coko.joko ti rikam ze stopro poridim jak porodis trojcatka a to myslim zcela vazne 😉 ja jsem doma taky porad sama teda jen s malou LU a ta je hodnucka Michal chodi s holkama na koupalko jak je tu nove holky tam pry radi. Na sobotu a nedeli jedou do Brandysa k dedovi tak bude super klid. Musim rici ze se snazi i kdyz je toho na neho ted docela moc 😉

septim
12. črc 2010

@coko.joko ty by jsi mela mit pohodicku i kdyz je prdolka doma jedno dite zadne dite 😀

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko taky tu hlásí,že přijdou bouřky...no kéžby...protože tohle je už neúnosné!!!

@septim to je super,že je vše o.k. 🙂 Dirka se hojí-ta prdelková 😀 protože v noci jsem vůbec nespala,pak jsem si už lupla prášek,jsem si myslela,že mi snad ta půlka upadne 😝 Ale už to je zase jako předtím...na to už jsem si zvykla...a sedím na kruhu 😀

coko.joko
12. črc 2010

sept,at se Michal snazi aspon vi co to je mit deti a ne je jen delat to umi kazdy 😀 😀 jen ho nech....no vsak ja si nestezuji jsem rada za prdolku a i kdyz je to nekdy tezky,tak bych ho uz nedala...a musim rict,ze i kdyz jsou ty tepla tak v noci spinka a ani o nem nevime,jen se vzbudi na papu jednou za noc a zase spi.....jo sept trojky ses po.....nebo co...nejdriv musime usetrit penizky a pak si je mozna poridime......

marhulinka
autor
12. črc 2010

@septim já se taky těším na trojčátka cokoušků 😀

coko.joko
12. črc 2010

marhul a chladis to nejakym gelem nebo neco takoveho....to by taky mohlo pomoct.....no muzu rict,ze tu jeted krasne cisty vzduch a uz se moc nepotim.dala jsem sprchu studenou a ted jak je krasny vzduch tak je me krasne......

septim
12. črc 2010

@coko.joko ale prosim do roka a do dne at jsi tehule 😀
@marhulinka se nedivim bych si taky lupla tabletu

coko.joko
12. črc 2010

marhul ty trojky necham tobe 😀
sept to nestihnem nasetrit jedine,ze nam na to date vy....... 😀

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko jo abych to neměla oteklý,tak mám chlazeníčko a taky mazáníčko 😉

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko trojky beru,páč teď mám asi pětky 😀 Já je mám až v podpaží 😀 😀 😀

marhulinka
autor
12. črc 2010

No hele,já jsem zvědavá,jak to u nás bude s dalším mimčem,jestli vůbec bude moct nějaké být...doufám,že to pak nějak vyřešíme a vše bude o.k. a já si budu moci zase vrzánknout 😀

coko.joko
12. črc 2010

marhul no vidis mas 5tky a tak dej trojiky a budes mit desitky 😀 😀 no vrzankovat budes moct chce to jen cas a cas a uvidis za chvilku to pujde...tak pekne mazej a chlad...ale nechapu,ze ti dr.tenkrat rekl at to zkousite,kdyz si na tom byla takhle

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko s tou mou dírkou vpředu je to špatenka....už to nejde vůbec 😝

coko.joko
12. črc 2010

to je na prd marhul,ale jak je mozny,ze to takhle dopadlo to nechapu...vzdyt to museli videt,kdyz te dr.sil

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko no to je právě ono...doktor,co mě rodil pak doktorce,která přišla pomáhat se šitím říkal,že už to šít nemá a ona tam pořád ječela a tak mi to zašila víc ☹ 😠 Moc jí nepřeju,abych ji pak v nemocnici potkala,protože bych jí musela naflusat do ksichtu...Ona byla strašná celkově,vím,že měla strach,že jim tam vykrvácím,ale jak pak na všechny řvala,nervovala,tak asi sama byla jak smyslů zbavená!! Ona pak když jsem byla na transfůzce,tak za mnou přišla ještě třikrát a říkala mi pořád jedno a to samý 😠

coko.joko
12. črc 2010

to je krava jak ma vypadat to nechapu jak muze nekdo takovy delat tuhle praci.... 😒 no hlavne,at to uz je v poradku musi to bejt hrozny.....ale asi kdybych ji potkala tak bych ji do toh ksichtu flusla a nebo aspon ji jednu flakla...

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko nojo co s tím nadělám,stalo se stalo,ale až tam půjdu na tu injekci,tak to tam dám rozhodně vědět...

marhulinka
autor
12. črc 2010

Jdu se natáhnout,než dorazí taťka,potřebuji pak na nákupek,tak si jen sem k nám zajedu,potřebuji nějakou mlsku 😀

coko.joko
12. črc 2010

tak utikej ja uz se jdu venovat malemu.....

mysicka.hk
12. črc 2010

Ahoj holčiny.
Tak koukám že práce nebude,
protože trojčátka nebudou 😒 😀

janysek70
12. črc 2010

Ahojky 🙂 , zrovna jsme dojeli z Jičína, byla jsem se ještě dát přistřihnout a jdu se naložit do bazénu, díky němu jsem přežila víkend, my máme tu velkou naf. Tampu a u tchánovců mají velký plavecký, tak paráda.... a to jsem se dušovala, že se nikde svlékat nebudu, ale to bych chcípla....

janysek70
12. črc 2010

Zítra mám kontrolu vč. monitoru a jsem zvědavá, zda se něco pohne, už sotva chodím..... Tak jsem se ještě objednala i na pedikůru, Michal mi tam odveze, já nemám ve svém autě klimošku a zařekla jsem se, že už sama do porodu jezdit nebudu.....

mysicka.hk
12. črc 2010

Ahoj Janýsku to je dobře že se máš kam ´´naložit´´ aby jsi přežila to vedro.
Já chodím do orlice, ta má 25 stupňů.
Co takle hodit ještě fotečku bříška než porodíš?

mysicka.hk
12. črc 2010

Jinak dneska v práci jsme poprvé dostali pití a teplota se vyšplhala na 32 stupňů 😝
Zítra si vezu do práce větrák co doma nepotřebuju, abych to tam lépe přežila 😀

mysicka.hk
12. črc 2010

Právě tady studuju tenhle přípravek.
Nemáte s ním někdo zkušenost?
http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

coko.joko
13. črc 2010

Ahojda,
jen vas kontroluji a koukam,ze tu nikdo......
ja se musim pochlubit...vcera Lenny dostal flasku v pul desaty a usnul hned a vzbudil se v pet rano a zase spal a vstal v 8 hodin....tak jsem se krasne vyspala,kez by to ted bylo porad tak.....by se clovek krasne vyspal......
jinak tady hnus teplo opet se neda nic delat....lepim se jak lepidlo......

coko.joko
13. črc 2010

Ahojda,
jen vas kontroluji a koukam,ze tu nikdo......
ja se musim pochlubit...vcera Lenny dostal flasku v pul desaty a usnul hned a vzbudil se v pet rano a zase spal a vstal v 8 hodin....tak jsem se krasne vyspala,kez by to ted bylo porad tak.....by se clovek krasne vyspal......
jinak tady hnus teplo opet se neda nic delat....lepim se jak lepidlo......

leny2
14. črc 2010

Ahoj holky,
Janýsek se nám nehlásí, copak s holkou je?

janysek70
14. črc 2010

Dnes jsem na příjmu a stále 2 v 1, takže klídek a určo ještě dlouho bude......
Všechny zde nepřítomné zdravím

coko.joko
14. črc 2010

Tak koukam janys se nasel a je porad cely teda holka kdy ty budes rodit........ 😀 😀