Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. bře 2010

Ahojda...
Leny, co se nám tu takto maskuješ??? 😀

septim
26. bře 2010

leny ty mas dalsi jmeno no no no prosim te uz otevreli u vas to HM 😉

slara
26. bře 2010

zas jim to nějak blbne, starej dobrej konik...... 😒 😉
HM ještě neotevřeli, dnes tam jdu, tak kdyby byla změna, dám vědět,ju?

janysek70
26. bře 2010

Ještěže se ti nezamněnilo R s L 😀 😀 😀 . Tak se odhlaš a znovu přihlaš...

marhulinka
autor
26. bře 2010

Krásné dobré ránko 😵

marhulinka
autor
26. bře 2010

Leny ty se maskuješ?? 😀 😀
Jůůů bude u vás HM??? Já to chci taky vědět!!! Tam mají krásné věcičky 😉

Janysku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
26. bře 2010

Ježiši já se tu teď směju,že mi pomalu stříká mlíko až na obrazovku 😀 😀 😀 😀 😀

slara
26. bře 2010

zkoušela jsem to, už má admina SZ....
jany-to byl dobrý for 😀 😅

coko.joko
26. bře 2010

Zdar,
leny teda ty chces bejt maskovana jo????
sept,ted jsem cetla,ze se v Pardubkach nic otevirat nebude,tak aspon usetris 😎
janysku jak se mas ty???

septim
26. bře 2010

ale ja nechci setrit cokousku penizky budou ja uz nebudu 😀 to budes hodna leny 16 kdyz das vedet. Co mate dnes v planu: Holky jdou dnes na ockovani, to zas bude 😉

marhulinka
autor
26. bře 2010

Sept tak já bych ráda měla v plánu jít dneska na záchod 😀 😀 Je to strašný,ale to je teď moje každodenní co řeším...jako jestli už konečně půjdu,nebo jestli se pro změnu třeba nepo... 😅 Jenže nejde ani jedno ani druhý...už nevím co dělat...to bych raději znovu rodila...

marhulinka
autor
26. bře 2010

Jé očkování ať zvládnete...na to se netěším,až tuhle vlnu za chvíli začneme absolvovat...

janysek70
26. bře 2010

Sep převzala otázku Leny 😀 . Já pojedu nakoupit 🙂

slara
26. bře 2010

marhul, to musí být hrozný, byla jsi vůbec už na velký?
sep- jedu do paláce a pak do Globusu pro bio mrkvičku 😉 At to holky moc nebolí, budu na ně myslet. Taky se nám očkování nelíbí, ale kterému dítěti ano, že?

marhulinka
autor
26. bře 2010

Já taky budu za chvíli kojit a pak vyrazíme na nákupek,ještě by nemuselo venku tak funět...

janysek70
26. bře 2010

Marhul, s tím po pobytu v nemocnici, kdy mi dali na zobání železo problémy nemám, letím každé ráno 🙂

marhulinka
autor
26. bře 2010

Jojo na velkou jsem chodila,ikdyž teď už docela to jsou muka- jak jím to železo,tak to staví,v nemocnici mi dávali laktulozu,aby to šlo hladce,ale včera a dneska nic...nejde mi to,přitom bych strašně potřebovala...prostě mi ten svěrač nejde tak ovládat...doufám,že se to spraví,cvičím jak to jde,ale na záchodě to prostě ovládat moc nejde ☹ Abych řekla pravdu,tak z toho mám docela trauma....

marhulinka
autor
26. bře 2010

Janysku nojo kdybych měla svěrač o.k.,tak bych určo taky lítala...ale bohužel ☹

marhulinka
autor
26. bře 2010

My když s manžou viděli ten spodek-to šití...hmmmmm tak mě teda přešlo pomyšlení na všechno....asi i manžu...Já už snad ty nohy nikdy neroztáhnu 😀 😅

janysek70
26. bře 2010

Jo musí to být záhul, už aby se ti ten podvozek trochu pohojil.
Železo staví, jo? Tak mě teda určitě ne, naopak. Jsem se i ptala dokyho a prý to střeva rozblázní.

marhulinka
autor
26. bře 2010

Tak mě to železo teda staví,proto mi dávali v nemocnici i laktulozu,aby se to prý zlepšilo a šlo to hladce 😀
No když mi doktor na to říkal,že julča se spraví brzo,ale s tím ostatním to potrvá třeba i dva tři měsíce,to mě ještě asi čeká...ale což hlavně,že je prcek zdraví - já už se s tím nějak poperu,idkyž by mě to nemuselo alespoň tak omezovat...pořád si ještě nesednu,někdy mě to chytá v noci,že mám bolesti jak když mi má upadnout prdel...takže super 😀

marhulinka
autor
26. bře 2010

Jdu vzbudit miláčíčka na kojení a pak razíme ven...zatím pa pa pa

janysek70
26. bře 2010

Pá, užijte venku sluníčka, jen se ustroj, ať neofoukneš, zase tam funí.......

coko.joko
26. bře 2010

koukam,stejny poco jako tady...tady sice nefuni,ale prsi........dneska jde ten muj na pivo vecer s trenerama a tak se uz ted strachuji jak dorazi dom 😎
sept at ockovani dopadne dobre a holky moc nebreci.....

slara
26. bře 2010

tak se marhul stav k mudrovi, at ti něco předepíše....Dole už taky po to sešívání nevypadám jako mladice 😀 po tom šití, ale já to měla oproti tobě mín sešívaný. Snad se ti to brzy zpraví, to jsou nepříjemnosti, to chápu.... 😕 😒

coko.joko
26. bře 2010

marhul,tak se zeptej dr...at ti predepise nejakou tu laktozu,treba to pujde pak lepe......ale je to asi hodne otravny vid to verim....

septim
26. bře 2010

ta laktuoza je i volne prodejne Anetka ji dostavala kdyz byla malinka. Ja ji taky v porodce dostavala kdyz to neslo. A muze se uzivat i dlouhodobe tak bych ji asi zkusila i doma nez se prcka zahoji 😉

janysek70
26. bře 2010

Holky, nemělo by to po tom sešití vypadat lépe? Proč ty ženský chodí na ty plastiky? Každou nesrovnalost sestehnou..... No tak zde to je pak holt tedy jiné......

janysek70
26. bře 2010

Čokouši, to teda není stejné počásko, tu je nádherně a bude 19 stupňů, jen trošku profukuje, ale vítr je teplý. Nemysly si, že jen v říši je stále pěkně 😀

janysek70
26. bře 2010

Sep, jsem objednaná na 15.4., díky. Dalo to tedy zabrat, páč mi stále házeli jiné číslo, kam si zavolat, ale nakonec to klaplo...