Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
3. lis 2009

Krásné odpoledne všem.
Jsem si zatopila, abych nemrzla jako včera.
Jdu si pokecat na koníka a koukám že všichni po
obědě spinkají 😉

mysicka.hk
3. lis 2009

Jé ahoj Leny 🙂

leny2
3. lis 2009

Ahoj Mysicko, já zase prchnu na chvíli, musím pro mladýho do školy.

leny2
3. lis 2009

Co je nového?

janysek70
3. lis 2009

Hojte, no já čumím 🙂 , jsem přijela z Jičína a tu je naprostý klid 🙂
Jdu si udělat teplíčko

leny2
3. lis 2009

Všichni asi odpočívají v teplíčku u čajíčku. 🙂

janysek70
3. lis 2009

Ten už mi tu voní.
Ono je vůbec dnes na MK nějak mrtvoučko

mysicka.hk
3. lis 2009

Ahoj Janýsku. 😉
Dneska je nějaké ospalé počasí, šla bych spinkat.

janysek70
3. lis 2009

To mně se přes den nechce, padne to na mě vždy po Ulici

mysicka.hk
3. lis 2009

Mě normálně taky ne.
Ráno jsem si mákla a teď sedím
u PC a zavírají se mi očička.

marhulinka
autor
3. lis 2009

Krásný podvečer...čajíčkujete?
Já už jsem se vykoupala,umyla vlásky,navečeřela se a čajíčkuju

leny2
3. lis 2009

Ahoj Marhulinko,
taky jsem teď vylezla ze sprchy, namazaná,navoněná a jdu se natáhnout k telce. 🙂

marhulinka
autor
3. lis 2009

Jojo taky jsem namazaná...já budu odpočívat u pc...a snad se dneska v noci trochu vyspíme 😀

janysek70
3. lis 2009

Zrovna si vařím kotel čaje 😅

marhulinka
autor
3. lis 2009

Já kotel čajíku taky navařila a mám v něm i půlku citronku...tak chodím dolévat do hrnku a pořád dokola 😀

marhulinka
autor
3. lis 2009

Ale bacily nemají u mě žádnou šanci...hezky je vyplavuju...aby se nikde neusadily 😀
Dneska už mám jen takovou tu vodovou rýmu...no a teda kýchám...

blazenkaa
3. lis 2009

ahojky kobylky já jdu taky čajíčkovat od 3 hodin tu sedím u PC a hledám toho hafana a konečně se zadařilo našla jsem .

coko.joko
3. lis 2009

Tady nikdo 😀 ..........to je divny?

marhulinka
autor
4. lis 2009

Krásné ránko všem...já pořád vitamínkuju a vyháním bacily....tohle počasí nesnáším !!!!!!!!! 😠 😠 😠

mysicka.hk
4. lis 2009

Krásný den. Také u vás tak fouká? 😒

marhulinka
autor
4. lis 2009

Mysi fouká severák...bleeeeeeeee radši ani noc už nevystrčím....

mysicka.hk
4. lis 2009

Tak to já ven budu muset.
Mám být na půl druhou v práci.
Dnes musíme uklidit na čisto a v pátek otvíráme.

leny2
4. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsem myslela jak budu dnes v teploučku doma, ale zase jsem vozila mamču po úřadech, tak do konce týdne už jsem si dala zákaz někde trajdat.

uhlicek
4. lis 2009

Ahoj holky venku je teda hnus,dnes jsme nevystrcili ani nos,ted jsme se s mladym probudili s odpoledniho spanku,jinak vcera jsem byla v poradne,az na trosku vyssi tlak jsme v poradku,velky UZ dopadl dobre,malej ma asi 1.5kg,je trosku mensi,ale to je od zacatku,priste uz mi vypisou materskou,tak budu muset vyrazit do HK do prace,posmajdam nejaky kramky a adios.

leny2
4. lis 2009

Ahoj Uhlicku,
tak to je dobře, že jste v pořádku, neboj když bude menší, však on to dožene. A bude se ti hezky rodit.

coko.joko
4. lis 2009

Ahoj holky,tak jsem se konecne dostala k PC 😀 Teda vy vsichni pisete jak je skaredy pocasi a ja chci jet teda do HK....a uz mame i zbaleno,ale V.porad studuje pocasi a jestli je tam opravdu,tak jak pisete,tak je to pekny hnus.... 😉
zitra odpolko jdu k dr...na UTZ,tak doufam,ze je vse v poradku....pry me musi udelat UTZ domu rodicum... 😀
jinak janysku ja jsem hledala jeste ten lek co chces ty,ale neuspesne,tak jsem rekla V.at se zepta ja nejaky listy USA kde to hledat a podivam se schvalne.....jo a ten Utros chces teda nechat u sept a nebo ho mam poslat v sobotu z HK k tobe domu..............me je jedno.......a jeste tam mam ten prednisom myslim a taky ten sampon uz od leta.......... 😀

coko.joko
4. lis 2009

Uhlicku to neva mensi mimco,ale pockej jak to pak dozene 😉 me zase rikal dr.ze mam velky uz ted...ale to si asi delal prdelky to on rad....... 😀 😀

janysek70
4. lis 2009

Čoko, díkas, ale už jsem to objednala tady, tak už nepátrejte, ale cením si toho 😉 . Ten utrouš mi můžeš nechat u Sep, já se s ní pak nějak domluvím na sťuka.

coko.joko
4. lis 2009

je janysku ty jsi rychla 😉 jsem ani necekala....tak jo....ja jen jsem chtela pomoct..... 😉 tak to necham u sept i stim samponem jestli ho chces teda 😀 at mas krasny vlasky 😉

janysek70
4. lis 2009

Tak jestli ti to Sep zaplatí a já ji to pak dám?????