Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
7. pro 2009

Ale jsi šikula,ne že ne!!!
A copak dáš mimískovi pod stromeček??

coko.joko
7. pro 2009

ja mimiskovi asi nic,protoze to stejne nevidi 😀 a nema z toho rozum 😀 😀 ale pristi rok uz to bude jiny.....bude tam mit jen Vrata neco malickyho a to je vsechno......a co tam bude mit Kubicek 😉

marhulinka
autor
7. pro 2009

Coko téééééda ty jsi ale!! Náhodou to můžeš přes bříško mimískovi povědět,co dostal 😉 Počkej to už tě bude okopávat...tak jestli nic nedostane,tak tě zkope 😀

No Kubíček má kočárek u babičky a dědečka 😀 Jinak dostane nějaké hračky...manža něco kupovatl 😀 a jinak dostane určo něco na sebe 😀

coko.joko
7. pro 2009

no ja nemuzu nic kupovat na sebe a ani ne hracky a kocarek jeste taky ne je moc brzo a ja jsem se zarekla,ze driv jak unor nic nekupuji,takze vlastne nemam ani co koupit,ale neboj on dostane dobrutky do briska 😀 a chtela jsem si koupit monitor s UTZ a to je uplne super,ale nevim jestli do toho mam jit....uvidime 😀

marhulinka
autor
7. pro 2009

Však jo ještě máš čásek...ikdyž za odměnu z utz by prcek mohl už něco dostávat...počkej,pak najednou to kupovat,to je mazec... 😉

coko.joko
7. pro 2009

no ja vim,ale Vrata proste nechce a tak nebudu ho provokovat....kdyz si mysli,ze se to pak vse zvladne tak proc ne...bude chodit on potom a kupovat..... 😀 hlavne cekam taky na unor,jestli pojedu do Hradce,protoze tady je opravdu vse hrozne drahy a tak chci koupit vetsinu tam.....to co bych koupila tady,tak v CR bych mela dvakrat 😒

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tojo počkej až na sem 😉 🙂 A pak tu můžeš vybrakovat prodejny 😀

coko.joko
7. pro 2009

ne marhul ja to nebudu prehanet 😀 jen to nutne a nic vic 😵

leny2
7. pro 2009

Holky, ve středu se možná uvidím s Uhlickem, taky jede do A na kontrolu.

Uhlicku, potřebuju se tě na něco zeptat. Budeš rodit v Ústí? Chodila jsi na nějaké kurzy co nabízejí? A nevíš jak to je, když na ten kurz nejdeš, ale manžel je u porodu? To se platí při porodu?

mysicka.hk
7. pro 2009

Přeji krásný večer všem přítomným 🙂

leny2
7. pro 2009

Ahoj Mysicko,
jak se máš? Co v práci, jak to jde?

marhulinka
autor
7. pro 2009

Krásný podvečer 🙂

marhulinka
autor
7. pro 2009

Myši ty se tu vždy jen ukážeš,pozdravíš a zmizíš... 😀

coko.joko
7. pro 2009

cus jsem se vratila z nakupu a taky z mesta 😀 prezrana a jen se jdu vykoupat a zalehnu k telce se nemuzu ani hybat......presne tak myska jen koukne a jde hned pryc 🙂
marhul krasna zmena fotky,budu muset taky asi vymenit.... 😀

marhulinka
autor
7. pro 2009

Coko copak jste měli dobrého??? Tak bacha - teď bys šla ke dnu 🙂

coko.joko
7. pro 2009

marhul jestli budu takhle zrat,tak pujdu za chvilku opravdu ke dnu 😀 😀 😀 jsem is dala cinu.....pak na kup a potom ve meste palacinku s nutelou,mandle v karamelu a nakonec horkou cokoladu se slehackou 😀 😀 jsem to,ale prasatko 😎

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tyyyyyyyyjo ty čekáš kluka a máš takové chutě na sladké,jo? Hele že ty tam máš schovanou ještě holčičku 😅 😀
No to bych se teda ani nehla...ani do vany bych nevlezla...nebo pak nevylezla... 😀
Tak hezky zaujmi polohu u telky v ležmo a pak rovnou dadat 😉 🙂

coko.joko
7. pro 2009

marhul no ja od zacatku miluji sladky a muzu se uzrat 😀 a to jsem ho nikdy nejedla,ale ted to opravdu neni problem snist celou cokoladu 😝 nestras,ze mam dve mimi staci me jen jedno 😀 ale byl by to opravdu sok 😅 tak ja letim do vany a pak k telce.......zitra dopolko mrknu

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tak krásný večer-trávicí 😀

mysicka.hk
7. pro 2009

Jasně Marhulinko, máš pravdu. 😉
Potřebovala jsem něco přes IP probrat s Leny.
Navíc jsem si přinesla domů práci. 😒
Dobrou noc a zítra zase mrknu. 😀

uhlicek
7. pro 2009

Ahojda Leny2 budu rodit v Usti,na kurz tady jsem nesla,chodila jsem v HK,kdyz jsem cekala Misu,neni to tak davno,tak myslim,ze neni treba,podle me se za partnera plati,i kdyz chodis na kurz,ale nevim to jiste.Doufam,ze se ve stredu uvidime 🙂
Jinak holky posledni mesic zeru taky jak prasatko,cela cokolada neni problem,ale i to ostatni,v sobotu jsme byli na pizze,ja ji slupla jak malinu,pritel mel jeste pulku a ja ji mela uz snedenou.

janysek70
8. pro 2009

Ahoj Arletky, vypadá to, že se IUI konat nebude, dnes jsem 35 DC a v 6 h. jsem našla dvě koleje jako kráva, až jsem si z toho málem sedla na prdel a to teď musím zvládnout odjet do práce....

leny2
8. pro 2009

Janýsku, bomba, tiše gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leny2
8. pro 2009

Janýsku, mě ukápla slzička dojetím, držím palečky ať je to všechno ok. 😵

leny2
8. pro 2009

To je tak úžasná zpráva Janýsku, že nejsem schopná jít nic dělat, zázraky se dějí a i tebe potkal, moc, moc držím palečky.

marhulinka
autor
8. pro 2009

Krásné ránko všeeeeem...aaaaaaaaa nová fotečka 😉 Néééééééééé a taky zprávička!!!!!!!!!! Tak já tu slzím....Janysku gratuluji potichounk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marhulinka
autor
8. pro 2009

Takže pejsan zabral 😀

leny2
8. pro 2009

Co tomu říkáš Marhulinko, já jsem z toho úplně paf a taky strašně dojmutá.

marhulinka
autor
8. pro 2009

Mysi tak doufám,že dneska jen nemrkneš a i něco si s námi napíšeš 😉 😉 🙂 🙂

Uhlicku hlavně,že vám chutná...jen si dávejte 😉 🙂

marhulinka
autor
8. pro 2009

Leny já nemůžu ani vstát,abych si šla udělat ranní hygienu..nejdříve jsem zasedla sem 😀 😀