Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
22. bře 2010

Berušky, tak Terezku si musíme udělat podruhý, tady ta má bimbáska 🙂 😵 😵 .... a výsledky jsou v pořádku, jsem tu bulila jako želva 🙂

janysek70
22. bře 2010

...... a Leny se hlásí pokupě 🙂

coko.joko
22. bře 2010

Je janysku bimbaska,tak to nevadi,ale hlavni je ze jste zdravi a v poradku....tak to mam velkou radost mam uplne mraz po zadech me tyhle veci hrozne dojimaj 😉
leny2 tak ty uz to mas taky osefovany to je dobre.......ja jsem ted sepisovala co jeste potrebuji do porodky,at mam tazku zbalenou ...necitim se nejak dobre....v noci me boleli zada uplne me tam strilelo a ted hrozne podbrisek,tak nevim co to je..uvidim co me rekne doky ve ctvrtek

leny2
22. bře 2010

Janýsku, to je super, že je vše OK 😵 😵 😵 Mám z tebe velikánskou radost. A už žádný nervíky, už si to užívej.

leny2
22. bře 2010

To ti věřím, že jsi bulila, já taky tyhle okamžiky neustojím. Ale to jsou slzičky štěstí. 🙂

leny2
22. bře 2010

Coko, lehni si a odpočívej, nic nedělej.

janysek70
22. bře 2010

Jj, slibuji, už budu v klidu a budu si to užívat 😵 😵

leny2
22. bře 2010

Tak to má byt. 🙂

coko.joko
22. bře 2010

Tak janysku to jsem zvedava jestli dodrzis ten slib a budes v klidu 😉 😉

leny2
22. bře 2010

Já jsem dala vyprat zimní bundy, tak doufám, že bude venku hezky, aby mě pěkně uschly.

janysek70
22. bře 2010

U nás je nádherně a měla jsem úplně stejný nápad jako Leny, taky už se 2 zimní bundy melou v pračce. Jsem se snažila před tím telefonátem co nejvíce zaměstnat. 😀

janysek70
22. bře 2010

Tak až budete chtít někdo holčičku, obraťte se na Michala od Sep, jedině tam je to 100% výrobna něžného pohlaví 😀 😀
Leny2, budeme na tom stejně v tom počtu chlapů... 1 mangel, 2 synové a 1 psí kluk 😀

leny2
22. bře 2010

To se budem mít viď Janýsku? Tři chlapy v chalupě a jeden chlupatej psí.

leny2
22. bře 2010

To jsem tuhle zrovna říkala, jak se mám, když přijde Honzík k nám do postele, že mám 4 chlapy v posteli. 😀

leny2
22. bře 2010

Jednoho teprve v bříšku. 😉

coko.joko
22. bře 2010

janysku to je fakt jen manzel od sept dela holky 😀 😀

janysek70
22. bře 2010

A taky J. od Leny16 🙂 , ale ten to měl první střelbu, tak se to ještě nebere jako tutovka 🙂

coko.joko
22. bře 2010

No,leny16 to ma prvni,ale sept uz 4 holku,takze tam je to tutovka 😀 😀 😀

leny16
22. bře 2010

janýsku, gratuluji, už sis konečně oddychla, vid? Věřím ti, že jsi plakala jak se ti ulevilo 😵 😵 😵 😵

sonka.77
22. bře 2010

Ahoj holky, pokud se vám stejně jako mě nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost, tak můžete hlasovat o novém názvu v sekci Modrý koník, diskuse Název skupiny "Nedobrovolná bezdětnost". Samozřejmě napište i pokud se vám název líbí.
🙂

blazenkaa
22. bře 2010

ahojky Kobylky moje jdu se na vás nachvilku podívat nežli půjdu makat .

Jakpak se všichvi máte a co nové maminky jakpak těm se vede 😀

uhlicek
22. bře 2010

Ahoj holky jdu vas vsechny po delsi dobe pozdravit,nejak nestiham s tema 2 ulicnikama.
Janysku moc gratuluju ke zdravemu chlapeckovi 🙂 ,dalsi pindik na ceste 😀 .
Leny2 zitra zas jedes na kontrolu vid,kdyby se ti to hodilo,mohla by jsi se na chvilinku stavit,budu doma sama jen s Kubickem.

leny2
22. bře 2010

Ahoj Uhlicku, já mám doma maroda, tak ho bude hlídat babička, tak budu spěchat domů a ještě do školy pro úkoly, tak to nebudu stíhat se stavit.

leny2
22. bře 2010

Ahoj Blazenko, co je nového?

leny2
22. bře 2010

Zdravím Leny. 🙂

janysek70
22. bře 2010

Kdepak se všechny sluníte????? Teda krom čoko, ta tam má ošklivo a konečně nás nemůže provokovat 😀

leny2
22. bře 2010

Janýsku, já jsem se šla po obědě natáhnout a teď jdem ven, je tam krásně, se pejsan vylítá. 🙂

janysek70
22. bře 2010

My byli venku nyní, jsem si hodila židli před barák a přijela mamina, tak jsme se slunily.

janysek70
22. bře 2010

Čoko, jsem Tě hledala na FB pod jménem a nedaří se mi to...... Teprve dnes jsem si všimla na seznamu v profilu, že tam mám od tebe vánoční přáníčko na nástěnce, tak děkuji 🙂

janysek70
22. bře 2010

Holky mám témata kam chodím v oblíbených a vždy se mi všechna najednou zobrazí a řadí se mi podle posledního přidaného příspěvku, jen je blbé, že když se z toho vyskočí, na titulní straně nevidím nikde nabídku oblíbená témata, musím vždy buď do snažilek nebo nedobrovolné neplodnosti a pak mi to teprve zobrazí i ta oblíbená témata...... nebo máte některá jinou zkušenost?

marhulinka
autor
22. bře 2010

Ahojky všem..

Janysku gratuluji k dobrým výsledkům a taky ke chlapečkovi 😵 😵