Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
9. srp 2010

ahojky holčičky teď jsem vás konečně dočetlavečer jsem to nestihla byly jsme v kině na Kájínkovi to vám povím to byla nádhera.
@septim na co antikoncepci to nepotřebuješ ještě toho kluka by jste mohly
@coko.joko byly jste včera na těch zvířátkách se podívat s tou kamarádkou nebo jste se nakonec vyprdly

coko.joko
9. srp 2010

@blazenkaa ,jasne bylo to tam moc krasny......cely odpolko.....a co Kajinek?povidej.......

septim
9. srp 2010

no nevim snad dneska v nedeli nebo v sobotu psala ze zalezi na malem jak bude papat 😉

septim
9. srp 2010

na Kajinka jdu taky v patek nebo sobotu jeste uvidime 😉 jo budu brat a uz mam domluvene i podvazani vajecniku dalsi deti uz nechci. I kdyz deti mam moc rada 😉

coko.joko
9. srp 2010

@septim .si prdla 😀 mel si jit M.nechat podvazet a ne ty 😀 taky chci videt Kajinka 😠 😠 tak to jsem zvedava kdy se ten Stepanek nauci bumbat 😵

blazenkaa
9. srp 2010

@septim jen jděte bude se vám to líbyt.

leny2
9. srp 2010

Taky bych šla na Kájínka, zajímá mě to.

leny2
9. srp 2010

@septim že tvé kamarádce gratuluji k úspěchu.

leny2
9. srp 2010

@septim podvázání vaječníků? To už je difinitivní, ne? Kolik to stojí?

leny2
9. srp 2010

Dala jsem se do žehlení a úklidu, když je venku tak hnusně.

leny2
9. srp 2010

Nakukuji jestli se tu neobjeví Janýsek se Štěpánkem.

mysicka.hk
9. srp 2010

Taky nakukuju jestli už je Janýsek doma.

@leny2 podvázání vejcovodů by mělo být zadarmo.
Kamarádka si je taky po 4 dětech nechala podvázat 😉

mysicka.hk
9. srp 2010

@versko jestli potřebuješ vědět jak je to v Arletě cenově,
tak to je na jejich stránkách. Jinak držím palečky aby se to na poprvé
povedlo, když už si to budeš muset zaplatit sama 🙂
http://www.arleta.cz/cenik-nasich-sluzeb.php

versko
9. srp 2010

@mysicka.hk moc děkuji za info...bude to pěkná palba...+ plně hrazená cena za léky ☹ ☹ ☹ snad to zvládneme

versko
9. srp 2010

@mysicka.hk už jsem přemýšleli i o náhradní matce.....ale najít ji je jako hledat jehlu v kupce sena.... ☹

mysicka.hk
9. srp 2010

@versko v čem je u vás problém?

leny2
9. srp 2010

@versko to ti vůbec nezávidím, ale budu držet palečky, aby to vyšlo.

coko.joko
10. srp 2010

tady je narvano ty blaho...... 😀 😀
dneska se jdem fotit na pas,tak jsem zvedava jak se to bude libit Lennymu 😀

coko.joko
10. srp 2010

@versko ,zapatram v mailech a napisu ti kolik to stoji jako samoplatce ja jsem si tam tenkrat psala a oni me pisli na kolik to vyjde...... 😵

blazenkaa
10. srp 2010

Ahojky holčičky koukám nikdo nikde tak vám přeji hezké úterý já jsem se dala do úklidu sundala jsem záclony a závěsi a ačla zjsem uklízet a do toho ještě suším houby .
Tak jdu pokračovat
A kdepak je ten JAnýsek konečně se Štěpánkem

versko
10. srp 2010

@coko.joko moc děkuji za info, jsem tam objednaná na zítra dopolko na konzultaci, mám z toho nervíky, ale snad to zvládnu 😉

coko.joko
10. srp 2010

@versko ,neboj zvladnes to,kazda mela strach a dopadlo to dobre,takze hlavu vzhuru a uvidis Dr.Dolezal a vubec cely personal je moc hodny 😵 dej nam pak vedet co a jak.......

coko.joko
10. srp 2010

Jinak jsem mluvila s janyskem...vcera je pustili domu,ale jeste se neciti OK.takze az ji bude lepe hned mrkne na MK a da fotecky....vsechny moc pozdravuje a maly je pry zlaty porad spinka a na jidlo ho musi budit...

leny16
10. srp 2010

To je fajn, že už je janys doma, po císaři je to asi záhul, já jsem už jenom po normálním porodu byla tak týden hotová bez sil. Díky coko za info 😉

leny16
10. srp 2010

leny2 mám radost, že se malému polepšilo, ted už bude jen fajn 😉

leny16
10. srp 2010

nějaké fotečky na kukandu, byli jsme na svatbě mojí nej kámošky. Má kouzelného prcka.
Koukám, že se mi Vaness neotočila, tak se otočte prosím vy 😀

blazenkaa
10. srp 2010

@versko v kolik tam máš zítra být já tam jedu taky dopoledne

blazenkaa
10. srp 2010

@leny16 moc krásné fotečky to to letí

Už se těším až nám ukáže Janýsek Štěpánka .
Konešně jsem se zastavila od rána se snažím něco podělat nežli půjdu do práce natřela jsem parapety umyla okna vyprala závěsy a ještě 2 další pračky usušila houbyčky 3 sušičky a teď jdu ještě na zeleninku aby jsem is dala do mražáku na bramboračku mi jí totiš milujeme tak aby jsem nesháněla pořád zeleninku

leny2
10. srp 2010

Ahoj holky, tento týden mám nabytý, dneska jsme byli u té paní doktorky na dětské klinice v HK, udělali malému nějaké odběry a ultrazvuk břicha a příští týden jedem ještě na ultrazvuk srdce a pak až za měsíc budou všechny výsledky.

leny2
10. srp 2010

Pak jsme se ještě stavili u dětské dr. a já u obvoďáka a přijela jsem domů úplně hin. To cestování mě vždycky unaví víc, než kdybych něco doma dělala.