Asi jsem porazila celulitidu. Pomohly kompresní punčochy

frufrunka
16. lis 2007

Ahoj holky! Vím, že téma týkající se celulitidy tu už někde je, ale objevila jsem bomba pohodlný způsob, jak jí zlikvidovat, že se musím podělit v samostatném tématu. Začalo to nevinně... Strachem z křečových žil. I zakoupila jsem kompresní punčochy - kompresní třída 2 a začala je nosit. Nožky se cítí skvěle, neotékají, prostě jsem spokojená. Vždycky večer, když jsem punčochy sundala, tak se mi zdálo, že ty moje nohy vypadají jaxi tak nějak líp... 🙂 Až předevčírem mě trklo, proč to tak je - prostě mi zmizela z celých nohou celulitida! 😵 Dřív stačilo nohy trošku napnout a už se tam rýsovaly boule jan na zoranýmn poli a teď nic, vůůůůbec nic! Ani když kůži mačkám mezi prstama - ať mačkám jak mačkám, hladká kůže, žádný dolíky... Tak jsem se musela podělit! 🙂 Žádné krémy, masírování, cvičení... Jen punčochy za 600 Kč! 🙂 Akorát teď vypadá vtipně, že nožky jak laňka a v místě, kde končí krajka - těsně pod zadečkem - je všechno při starém, prostě krátery... 😀 Ale co, hlavně, že na nohou to pomohlo, snad ta změna bude trvalá. Punčochy nosím 3 týdny. Takže vy, které už jste vyzkoušely všechno a bez úspěchu, můžete tohle vzít jako další možnost! 🙂 Navíc v těhu ty punčochy zabrání křečovým žilám, otokům... V létě bych je tedy nosit nechtěla, ale teď je to příjemné, venku není zima, prostě pohoda... 😎 Jestli máte některá z vás podobné zkušenosti, sem s nimi! 🙂

petrolejka
16. lis 2007

Fru, to zní zajímavě, zatím punčochy nemám, ale ďubky jo, tak že by? 😀

nikka.vo
16. lis 2007

Takže stačí stahující punčochy na křečové žíly? Čórnu je mámě 😀 😀 😀

Onehdá byla na nákroku pro křečáků a nějaký omucháče si kupovala 😝 😀

Ještě kdyby tak ubíraly na objemu 😔 😔 😔 😔 😔

makelka
16. lis 2007

celulitidu mám po porodu též, vyzkouším 😵 😵

nikouši vždyť jsi štíhlounká co zase stresuješ, jsi ještě neviděla velrybu co? Naživo 😠

frufrunka
autor
16. lis 2007

nikka.vo - přesně tak, jsou to takové sexy punčošky, mají sice krajkový lem, ale jinak v nich vypadám, jak když mám umělý nohy... 😀 Když jsem to říkala kamarádce, tak ta mi to jen potvrdila, že jí pak taky celulitida zmizela, tak to snad nejsou jen ojedinělý případy... 🙂 Jen je ještě otázka, nakolik to bude tr valé. Když pak punčochy odložím, aby za měsíc nebylo všechno při starým... Snad ne....

many
16. lis 2007

to je super,tak já si ty stahovací punčošky na křečáky koupím 😉 už jsem chodívala opíchavat,ale nevěděla jsem,jestli se to může v těhotenství nosit,doktor mi řekl,ať si je nekupuju,ale já si je teda koupím už kvůli těm křečákům a otékaní nohou

nikka.vo
16. lis 2007

Maky - kde si to vzala že jsem štíhlá??? 😕 😕 😕

Jako nejsem obr velrybka, ale takovej menší vorvaněk jo 😀 Ba ne...

Mám stehna a zadní nárazník trochu větší, ubrat by mi prospělo 😔

Frufrunka - ikdyby to mělo být na měsíc, tak bych do toho šla... pak je zase nasadim, no 😝 😅

petrolejka
16. lis 2007

... jsem koukala na net a existují kompresivní punčochové kalhoty přímo pro těhotné, je to ta kategorie II. Tam odpadá ta hranice pod a nad punčochou - jsou i přes zadek a boky.
A skutečně píšou, že to pomáhá proti celulitidě, křečákům, otokům a jiným cévním problémům. Takže super tip. Páč mně se poslední dva měsíce dělá ďubkování hrozně a to jsem na to nikdy netrpěla.
Fru, nos je až do porodu, já myslím, že se celulitida dělá víc i díky zadržování vody a pak se to hormonálně začne stabilizovat, takže když to teď udržíme na minimu, tak následky nebudou. 😉

makelka
16. lis 2007

nikka.vo vidím ne 😉

jako já su velrybička ať nekecám

ale určo to vyzkouším, fakt díky za tipa 😉

frufrunka
autor
16. lis 2007

Jůůů, Petrolejko, to by bylo supr, kdyby to byly přímo punčochové kalhoty... Pošleš mi prosím do IP odkaz? Tady by to asi nepršlo... 😉 Díky moc! 🙂

nikka.vo
16. lis 2007

vždyť nikde nemám fotku spodku - zaplať pán Bůh 😎

nikka.vo
16. lis 2007

Máma má myslím taky celé punčochy 😎

Ta na mě bude koukat jak vejr a Robert taky ... antisexy punšošky 😝 😅

petrolejka
16. lis 2007

Fru, já našla firmy, co je dělaj (je jich víc a z různých matrošů), ale ne konrétně odkaz na nákup po internetu. Obecně je prodávají ve Zdravotnických potřebách a lékárnách, kde se na ně hodlám zeptat.
Zadala jsem si prostě do hledáčku "kompresivní punčochové kalhoty" a pak se probrala pár stránkama. Jsou celkem drahý, ale možná by šlo ukecat Dr., aby to předepsal, protože na to zdravotní pojišťovny přispívají.
Ale já se po nich v pondělí při putování městem mrknu každopádně a koupím si je hned, protože se na svý stehna už nemůžu koukat. 😀

krista
16. lis 2007

Fru no to je super - nech si to patentovat! Jdu do toho 🙂 😵

nikka.vo
16. lis 2007

Pak si tu sdělíme výsledky 😵 😵 😵 😵

krista
16. lis 2007

Fru chtělo by to foto 😀 Ale věřím ti 😀

nikka.vo
17. lis 2007

dneska jedu k mámě, tak si na ty punčocháče musim vzpomenout 😎

no to jsem zvědavá 😲 😉

frufrunka
autor
17. lis 2007

Krista: no, foto můžu dodat! 🙂 Ale už můžu zdokumentovat "jen" hladký stehna a pro představu ďolíkatej zadek - přesně tak předtím vypadaly i ty stehna... 😀 Už dlouho se chystám, že si založím album, tak žeby konečně? 😉
Petrolejka: Já myslím, že Ti ty punčochy napíše dr. v pohodě - buď obvoďák, nebo chirurg nebo internista, bohužel gynekolog nemůže. Já mám ty stehenní a pojišťovna mi připlatila 600 Kč, já doplácela jen 60. Škoda, že jsem tenkrát nevěděla, že existují celé punčocháče, ale i tak mi ta investice za to stát bude. U doktorky (obvoďačky) jsem řekla, že v celé rodině máme křečové žíly a mamce v těhotenství začaly otékat nohy a už se toho nezbavila ani po porodu a že já bych tomu chtěla předejít, jestli by mi ty punčochy nenapsala. Akorát mi změřila tlak a vyšetřila moč, jestli tam nemám bílkovinu a v pohodě mi je napsala, tak myslím, že šanci máte všechny... 😉

nikka.vo
17. lis 2007

Tak jsem samozřejmě zapomněla 🙄 🙄 🙄

miminak
18. lis 2007

Tak to je dost zajímavý .. konec celulitidě 😕 😅 😉
Jenže mě by asi obvoďák vyrazil a řekl ať nežeru .. 😕

alcatko.j
18. lis 2007

Fru, ses genialni, nekecam, fakt 😔 Jestli ma "celu"zmizi, vypadne, rozplyne se, tak te budu nadosmrti smrtouci uctivat 😔 😅 😀 😀 😀

Mamina jedny ma, hned jak bude prilezitost, tak ji je cornu 😀

dendisa
18. lis 2007

alči, moje matka taky, ale asi tak o 10 velikostí větší. Takže uvažuju, na kterého doktora to uhrát 😀. Mačkat se s důchodci u obvoďáka, to teď nedávám. Ale ten by mi uvařil i pervitin, kdybych ho zároveň pochválila, jaký je dobrý doktor, ehmm.
Je fakt, že v těhotenství se mi stehna a prdel dost zhoršily. Jestli to fakt zabere a já budu mít zpět svoje výstavní nožičky, dávám to na Novu 😉

krli
18. lis 2007

Ahojky maminky! Málokdy zavítám do jiné diskuse,ale tady musím reagovat a podpořit všechny.Takže i já se samo připojuji do boje s tou sviňuchou co nás všechny trápí. Pevně doufám,že je tomu konec a v létě budeme machrovat😀 Jdu shánět 😎

krli
18. lis 2007

Jo,zapomněla jsem-Díky fru 😉

nikka.vo
18. lis 2007

nová omucháčová horečka 😀 😀 😀

Já mám opačný problém jak dendisa - moje máma je hubená jak lunt - tak doufám, že se do těch jejích narvu 😲

Jééé, já jsem fakt napnutá, jestli to zabere 😅

makelka
18. lis 2007

fru akorát nevím na co to u obvoďačky uhraju teď po porodu 😕

moje máma žádný nemá, asi budu muset o jedny poprosit Ježíškaa 🙂

kaelan
18. lis 2007

nazdar
ty jo to sem měla vědět dřív že to tak zabírá 😀 a v ničem jiným bych nechodila 😝
ale mě už nepomůže asi nic já mám celu snad úplně všude 😢 😢 😢 😢 😢 já bych potřebovala z těch punčoch skafandr 😢
a když si je koupím tak bude R nadávat že utrácím za pi... ale snad na tajňačku a když už je budu mít tak si může pak kecat a ndávat 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
18. lis 2007

Kaelan 😀 - skafakdřík 😀 😀 😀
se picnu 😝

makelka
18. lis 2007

kaelan 😀 na skafandr kašli, v létě jdou vidět stejně jenom nohy a zbytek svedeš na novej módní trend ne? 😀 jako já 😉 😀 😀

kaelan
18. lis 2007

no právě ty mám úplně nejbrutálnější to nejsou hrbolky ale normální Alpy 😀 😀 nechápu jak někdo v těhu může přibrat třeba 8-12 kg nemožný 😕 😕 😕
já pokaždý takový obří čísla 😢 😢 😢

frufrunka
autor
18. lis 2007

Alcatko - zrovna ty neříkej, že máš celulitidu! Nevěříííím! 😉 Jinak jsem tedy jen napsala, co zabralo mě - aby tady teď někdo nevyhodil litr za punčocháče a pak mu to nepomohlo, jeeeee, to bych nerada! 😅 To abych pak chodila kanálama... Ale zatím to mám vyzkoušené na sobě + jedné kamarádce. Na co by se to dalo uhrát po porodu, to fakt netuším... ☹ Protože kdybys to svedla na otékající nohy, tak tě budou honit po všech čertech, žilní, interna a tak... Ble. To je lepší možná vyplajznout ty peníze hned. Jinak co se týká velikosti - mám 168 cm a "normální" punčochy jsou mi hrozně dlouhý, krčí se pod kolenama a je to hooodně nepříjemný. Takže na tuhle výšku jsem si musela pořídit krátký, kdyby jste to některá kupovaly... 🙂