Asi jsem porazila celulitidu. Pomohly kompresní punčochy

frufrunka
16. lis 2007

Ahoj holky! Vím, že téma týkající se celulitidy tu už někde je, ale objevila jsem bomba pohodlný způsob, jak jí zlikvidovat, že se musím podělit v samostatném tématu. Začalo to nevinně... Strachem z křečových žil. I zakoupila jsem kompresní punčochy - kompresní třída 2 a začala je nosit. Nožky se cítí skvěle, neotékají, prostě jsem spokojená. Vždycky večer, když jsem punčochy sundala, tak se mi zdálo, že ty moje nohy vypadají jaxi tak nějak líp... 🙂 Až předevčírem mě trklo, proč to tak je - prostě mi zmizela z celých nohou celulitida! 😵 Dřív stačilo nohy trošku napnout a už se tam rýsovaly boule jan na zoranýmn poli a teď nic, vůůůůbec nic! Ani když kůži mačkám mezi prstama - ať mačkám jak mačkám, hladká kůže, žádný dolíky... Tak jsem se musela podělit! 🙂 Žádné krémy, masírování, cvičení... Jen punčochy za 600 Kč! 🙂 Akorát teď vypadá vtipně, že nožky jak laňka a v místě, kde končí krajka - těsně pod zadečkem - je všechno při starém, prostě krátery... 😀 Ale co, hlavně, že na nohou to pomohlo, snad ta změna bude trvalá. Punčochy nosím 3 týdny. Takže vy, které už jste vyzkoušely všechno a bez úspěchu, můžete tohle vzít jako další možnost! 🙂 Navíc v těhu ty punčochy zabrání křečovým žilám, otokům... V létě bych je tedy nosit nechtěla, ale teď je to příjemné, venku není zima, prostě pohoda... 😎 Jestli máte některá z vás podobné zkušenosti, sem s nimi! 🙂

alcatko.j
19. lis 2007

Fru, no nekecam, blby, co?Ale fakt, i nee uplny almary muzou mit celu 😅 😔

Moje mati mam ted taky asi tak o 20 kilo vic, ale to neva, se do nich narvu, nekde utahnu, prskrtim, zauzluju a to by bylo, aby nebylo, pro nozky jak lanka, bez hrbolu jak K2 to preziju, jen jestli ona je nema nekde zasantroceny...

terezkaaa
19. lis 2007

Holky já měla celulitidu vždycky-máme to dědičný a NIC NEZABÍRÁ! ☹ Kompresivní punčochy nosím preventivně kvůli křečákům,které sice nemám, ale máme je opět v rodině a bohužel žádný úspěchy nevidím...ale to je prostě dědičný a to pak většinou úplně nikdy nezmizí.Já ale nevím, proč se dneska zrovna celulitida bere jako něco příšernýho.To si teda kolikrát všímam u ženskejch horších věcí...Nevím, co je na "normální celulitidě" tak hrozně ohyzdného.Mně se teda ještě nikdy u vody z toho žaludek nezvedl a to že jsou tam kolikrát postavičky k vidění 🙂

terezkaaa
19. lis 2007

Před pár lety ženský možná ani nevěděly co ňáká celulitida je a nikdo se nad tím nepozastavoval.Ale to si bohužel určuje ta dnešní poděl**á doba, která tvrdí jak je to něco hroznýho-všude reklamy na vacu press,lymfodrenáže..to je pak těžký...A jak se pak normální ženský mají cítit-samozřejmě si pak myslí, že jsou nejošklivější na světě.Takže baby-klídek. 😎 Když totiž se nad to povznesete a neupozorňujete na to, tak na vás nikdo celulitidu neuvidí-toť můj názor 🙂

sylviiik
19. lis 2007

Holky, doporučuju tyhle, pracovala jsem s nima na cévní ambulanci. O účincích na celulitidu sice nevím, ale nohy nesou večer těžké a oteklé...
Je to sice kompresivní třída I., ale táhnou taky fest a vypadají pěkně(obrázky jsou dole a mají ve třeh barvách), narozdíl od II. Také jsou podstatně levnější, takže když nebudou sedět, nehodíte do koše víc než 300,-
a doporučuje se dobře změřit a raději sáhnout po o číslo větší velikosti. Nasadit je je docela fuška. tak hodně štěstí... 😉
http://www.maxis-medica.cz/stranky/prevence/mic...

sylviiik
19. lis 2007

Měli by je mít ve zdravotnických potřebách. Je to český výrobek, proto i ta cena je zatím solidní...

flumina
19. pro 2007

Ahoj holky, zaujalo mě tohle téma a chtěla bych se Vás zeptat zda se mohou kompresivní punčochové kalhoty nosit v těhotenství, jde mi spíše o to jestli moc netáhnou přes břicho?

vendeta
19. pro 2007

to je super téma, zítra zajdu do zdravotnických potřeb a optám se a určitě koupím. Mě trápila celulitidavždycky i když jsem byla hubenější a hodněěěě sportovala. ted když jsem těhule se to zhoršilo. Kdyby byla aspon jen zadku ale mam ji od kolen nahoru, fuj no, co se da dělat....

binki
19. pro 2007

Ahoj, nemám celulitidu, ale před porodem jsem byla extémně zavodněná, mám špatné žíly a nějak to s tím prý souvisí. Všem doporučuju odvodňující gel z vinné révy značky L´Occitane. Mažu se tím asi týden a nohy i břicho mi krásně splaskává. Beru taky kapsle s brusinkama, po nich čurám jako koroptvička. Punčochy nenávidím, když jsem to poprvé (a naposledy) natáhla, osypaly se mi doruda nohy.

ladida.l
19. pro 2007

Já jsem dokonce v jedné lékárně viděla (cca před dvěma týdny)reklamu na punčochy proti celulitidě (na florenci v té ulici, co se jde Mze). Takže škoda, že s tím frufru nepřišla dřív, si to mohla nechat patentovat a rejžovat na tom velký prachy. V té lékarně mají velkou papundeklovou paní, jakože reklamu na ty punčochy... Když sjem to viděla, hned jsem si na tuhle diskuzi vzpomněla... 😀 😀

zuzule
8. únor 2010

Ahoj holky. Dnes jsem se nasoukala do punčocháčů (dostala jsem je od kámošky co jí je doktor napsal v těhu na křečáky a ona je nevyužila, v létě se jí ani nedivím, moc příjemné to teda není, ale já udělám vše, jen aby mi ta pahorkatina zmizela jednou pro vždy) a byl to teda "porod", tak jsem zvědavá jestli pomůžou, bo moje nohy - to je teda dílo...chtělo by to ale vymyslet něco aby tam byl i zadek...nevíte o něčem..? našla jsem nějaké kraťasy na netu, ale nevím, jestli se vyplatí do nich investovat, stojí skoro litr, v obchodě jsem je nikde neviděla, tak abych je neobjednala přes net a pak nepřišlo něco co je total na prd...hodím odkaz, třeba máte některá zkušenost a poradíte jestli jo nebo ne..

http://www.spodni-pradlo-aneta.cz/anticelulitid...

vypadá to dobře a je to i na břicho, to zas bude po porodu potřeba, tak nevím, co myslíte?? díky za radu 😉 🙂 😵

hlavinka
27. kvě 2012

Kez yb to tak bylo. ja jsem mela po obou porodech zanez zil, takze jsem tyhle puncochy nosti musela a nosila jsem je asi 2 mesice kazdy den, pak uz jen obcas. Ale celulitida teda nezmizela☹ nicmene verim, ze pokud jsi ji nemela tak hroznou, tak ze mohly pomoct. Ty puncochy zpevnovaly hodne, kdyz jsem je mela na sobe, tak nohy vypadaly hezky. To jo. Ale vedro bylo a ruzne skrtily☹ Leda snad ty proticelulitidni kalhoty ci leginy....

bigfit01
29. dub 2013

Celulitida je moje noční můra, bohužel moje pokožka dostává pěkně zabrat a ďolíčky se zvesela objevují dál. Snažím se sportovat, hodně pít, ale nejvíce mi stejně zabírají masáže. I když vím, že se celulitidy na 100 % nikdy nezbavím, alespoň ji zmírním. Masáže jsou bohužel dost finančně nákladné, protože aby měly smysl, musí člověk chodit pravidelně. Koupila jsem si teď domů takovou hračičku - vakuový masážní přístroj proti celulitidě, http://www.bigdoc.cz/26/vakuovy-masazni-pristro..., tak uvidíme. Kamarádka si to chválila a i když jsem viděla na internetu levnější, tak tohle je prý kvalita. Kůži to doslova vcucne jak vysavač a pak ještě projede válečkem jak těsto. Chce to aspoň pár dnů pravidelně, ale mám z toho dobrý pocit, tak to do těch plavek ještě stihnu 🙂

gustavek22
1. srp 2013

Ahoj. Já jsem si zvolila na běhání výborné kompresní kalhoty z eshopu http://www.sanasport.cz/ a nedám na ně dopustit. Běhám celkem pravidelně okolo 5km a s těmito kalhotami, se mi nepotí stehna a cejtím se tak nějak hrozně volná. Vůbec nic na nohách necítím. A po 2 měsících užívání vidim docela velkou změnu, mám více vytvarované boky, tak tento kup můžu fakt doporučit!!!

maria1371
Autor odpověď smazal
Zobraz
rypkalulu
10. dub 2014

Ahoj, holky 😅 ja sem Slovena, ale téma mne moc zaujala. O jakou značku tech kalhotek jde? Na trhu je jich hodne a možná ne všechni zaberou. Která konkrétni značka to byla Fru? Ak sa ti dá pošli link.
Ďekuji Lulu

sarkakubi
23. led 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

Taky cvicim v anticelulitidnich leginach. Dost se v nich potim, takze vysledky ocekavam kazdou chvili 🙂

dalja789
22. dub 2018

k odstranení celulitidy pomohly leginy? 🙂))) vím že jsou procedury na odstranění celulitidy, ale o tomto jsem neslyšela 🙂

martinides
26. dub 2018

o takových legínách už jsem slyšela, ale pochybuji, žeby nošením legin celulitida zmizela. Je potřeba proto udělat něco víc. Každopádně je potřeba začít zdravou stravou a pitným režimem, sport je nedílnou součásti. Pak bych zapojila nějakou proceduru typu bodywraps.

doubrafka
8. dub 2019

@martinides To jsem cetla ze je hodne ucinne. Pokud by tu mel nekdo osobni zkusenosti sem s nimi, rada bych do toho taky sla a vyzkousela. 🙂