Astrolog vypočítal dny k početí. Vyšlo to na 1. pokus

ajka05
2. pro 2007

Ahojte všechny, co by chtěly, ale nejde to.
Máme 1 a 1/4 stará dvojčátka, které se mají čile k světu.
Ale popořadě. Po několika měsíčním čekání na pozitivní test už jsem nechtěla nechat nic náhodě (přeci jen už mám nějaký věk) jsem se rozhodla vše vzít do svých rukou. Objednala jsem se k astrologu panu Havelkovi (kontakt zašlu IP, aby to bylo s pravidly diskuse), aby mi pomohl. Vyhotovil mi na celý rok kalendář, kde v každém měsíci označil jeden den vhodný k početí a to vše za pouhých 250,-. Myslím, že tato částka není tak drastická, aby se to alespoň nezkusilo. Nám se zadařilo hned na první pokus! Od tohoto okamžiku věřím v "něco", co jsem si jako realistka nedokázala ani připustit.
Pevné nervičky všem.

campi
3. pro 2007

Ahoj Ajko,

blahopreji k detickam🙂.

Bohuzel zde musim napsat negativni zkusenost s touto metodou - podle kalendare jsem se snazila rok, jeste dele me pan Havelka lecil, coz me stalo temer 10 tis. a nic z toho... Stejny kalendar lze vytvorit zadarmo na nekterych webovych strankach - odkazy uz tu byly - porovnanim jsem zjistila, ze vychazi stejne dny jako ty, za ktere jsem platila panu Havelkovi.

Astrologii se trochu zabyvam, na tyto veci verim. Problem tohoto kalendare je to, ze stanovi dny, ktere jsou vhodne pro poceti, neoznaci vsak dny, kdy zena sice muze pocit, avsak hrozi riziko potratu. Pokud by si to nekdo chtel nechat udelat, doporucuji investovat trochu vice penez a nechat si to udelat od astrologa, ktery nehodi do programku jenom datum narozeni, ale udela celkovy horoskop. Potom vyjde treba jenom 6 terminu v roce, kdy lze pocit a kdy je sance, ze se dite take zdrave narodi.

Kalendar od Havelky nepomohl ani moji kamaradce, mame obe endometriozu, tak to ani neslo. Ale to zase mohl pan Havelka poznat, kdyz nas lecil, ne?

250 Kc opravdu neni mnoho, ale lepsi zkusenosti mam napr. s Baudysem jr., takze pokud to nekoho zajima, obratila bych se radeji na nej.

Jinak receno: zcela souhlasim s timto nazorem:
Rád bych zde přítomnou veřejnost varoval před použitím bezplatného výpočtu plodnosti, který funguje na stránkách astrologické kanceláře Sagittarius, a nad jehož kvalitami si libují čtenářky diskusního fóra www.neplodnost.cz
Když astrolog sestavuje plodné dny pro ženu, nehledá jen den, kdy má největší pravděpodobnost na početí, ale zároveň se snaží vyloučit rizika, která by mohla při otěhotnění, v průběhu těhotenství nebo při porodu nastat. A přesně mezi tím je rozdíl. Zatímco bezplatný výpočet na internetu počítá plodné dny, rizikami se už nezabývá, což je velký nedostatek. Pak se můžeme divit, že se objeví žena s mimoděložním těhotenstvím, tvrdící, že počala toto metodou z internetu. Astrolog je navíc schopen opravdu přesným výpočtem předejít nepříjemným událostem, které např. nastaly v průběhu minulého těhotenství, a na základě této zkušenosti ženu pred stejným problémem ochránit. Nastal-li tedy např. samovolný potrat, a žena se snaží tomuto riziku pro příští těhotentví vyhnout, pak je možné této metody využít. Program je navíc poněkud alibistický, neboť znázorňuje tři až pět dnů po sobě, přičemž pravý je jen jeden. Myslím, že budu mluvit za všechny astrology, když napíši, že tento bezplatný výpočet je dokonce životu nebezpečný, neboť program nevylučuje rizikové aspekty v některých dnech. Pokud tedy budete volit mezi astrologem (500 Kč) a výpočtem zdarma, zvažte zda to stojí za riziko.

ajka05
autor
3. pro 2007

Ahoj campi, je mi moc líto ,že se Vám nedaří.
Samozřejmě si nemyslím, že pro všechny vede cesta přes astrology. Jen jsem se chtěla podělit o svoji zkušenost, která mě osobně pomohla.Je mi moc smutno, když čtu tu horu příspěvků, jak nemůžete otěhotnět. Vím, co to je, když se stále čeká a nic( a to já čekala jen pár měsíců).
Jak jsi napsala tyto data mohou mít i negativní dopad, zaznamenávám však ve svém okolí kolik potratů se odehraje i bez kalendáře z "normálního" početí.
Myslím si, že je lepší pořídit si kalendéř, než si měřit bazální teplotu a neustále se dokola pokoušet 13-15 den.

n1993
3. pro 2007

Ajko, koukni do IP 😉

nika70
3. pro 2007

Ahoj kočky, jen tak pro doplnění campi: můj bratr s p.Baudyšem jun. spolupracuje, takže si dovolím také potvrdit, že je to člověk na správném místě...

nika70
3. pro 2007

Ještě chci doplnit,že pokud některá váháte, tak rozhodně doporučuju obrátit se osobně na astrologa, o kterém si nejdříve zjistěte nějaké reference....astrologie je natolik složitá záležitost, že to není rozhodně jen o nějakém výpočtu z prográmku na netu.... 😉

renys
3. pro 2007

Ahojky holky, chtěla bych taky přidat svůj názor. Před třemi roky, po prvním zamlklém potratu a marném několikaměsíčním snažení jsem se vydala za p. Ing. Kulovaným na Prahu-Smíchov, při pohledu do PC řekl, že nikde nevidí problém a že mi tedy vyhotový tento kalendář. Musím bohužel konstatovat, že těhu nepřišlo..
Nedávno jsem navštívila doktora homeopata, který používá pro svou práci i astrologii a co jsem se nedozvěděla - v 5. domě, což jsou děti, mám kozoroha se Saturnem, což je prý zlá kombinace, je to prý jako ďáblík, který nemá rád děti, ale zas v nějaké opozici(pardon, já tomu tak nerozumim 😉 )mám slunce, Merkur a ještě něco...což zas znamená šťastné mateřství...řekl mi, že určitě by mi neřekl, že děti mít nebudu, ale viditelně má cesta za vysněným miminkem bude stížená...a má pravdu, mám za sebou už potraty 3 a to naposledy po IVF - dvojčátka....
Prý příští jaro by se naopak divil, kdybych neotěhotněla, tak uvidíme.

Jinak s p. Baudyšem jr. jsem také kdysi mluvila, je to sympaťák a řekl mi tedy něco podobného.

campi
3. pro 2007

Ajko: ja si jenom myslim, ze do 1 roku otehotni prevazna vetsina paru, takze bys mozna otehotnela i bez kalendare.. Spousta zen potrati nebo ma v tehotenstvi komplikace, mozna kdyby si nechaly udelat kalendar od nekoho, komu nejde jenom o ryzovani penez a upirovani na cizi dusi, tak se jim to nestalo.

Pan Havelka ma opravdu velike schopnosti, o tom neni sporu. Je znama spousta paru, kteri vyzkouseli vsechno mozne a toto jim pomohlo - na Smichov je mozna lepsi zajit za panem Kulovanym, ktery vam nebude cpat vaginalni gel a laktobacyly. Taky je pravda, ze ovulace nebyva vzdy jen uprostred cyklu - tento nazor je uz prekonany a astrologicke plodne dny vychazi treba i na menstruaci, pri ktere mohou nektere zeny opravdu otehotnet.

Ja jsem jenom psala, ze jsem za 250 Kc koupila neco, co mi presne vyslo zadarmo na netu. Nechci tvrdit, ze kdyz to nevyslo mne ani me kamaradce, tak je to blbost. At si kazdy udela nazor sam. Jenom jsem chtela upozornit na to, ze je tato problematika slozitejsi. Pochopitelne preji kazdemu, at se docka zdraveho miminka. Nadeje umira posledni🙂.

musilka
3. pro 2007

ajko mrkni se na téma apatyka Emila Havelky někde to tu je ve snažilkách 😉
jinak ti můžu říct že jsem tam nechala něco kolem deseti až patnácti tisíci kč a bez úspěchu.

verab
3. pro 2007

Holky, plodné dny podle data narození? Vždyť to je naprostý nesmysl!!! Zkoušela jsem si zadat měsíc, kdy jsme počali naši dcerku a vypočítalo mi to plodné dny 14 dní poté, co byla počata.......
Nevyhazujte zbytečně peníze......
Plodné dny zjistíte jedině symptotermální metodou........

ajka05
autor
3. pro 2007

Že jsem raději nedržela hubu!

nika70
3. pro 2007

Ajko, to je v pořádku.... Každý něčemu věří... já mám astrologa v rodině, takže na to koukám trochu jinak, nezatracovala bych tyto věci, ale není to nic, co by se tady dalo pár větama vysvětlit...

verab
4. pro 2007

Ajko, nemyslela jsem to nijak osobně na Tebe... Promiň jestli jsem se Tě dotkla. Moooc Ti Tvoje děti přeju 🙂 . Nicméně myslím si, jak už bylo zmíněno někde výše, že bys otěhotněla i bez astrologického kalendáře... 😉 Spíš jsem se vyjadřovala k těm dalším příspěvkům, které jsou vesměs všechny negativní... ☹ . A mimochodem není pravda, že u symptotermální metody je třeba se snažit 13-15 den, ovulace může přijít kdykoliv.... 😉

campi
4. pro 2007

Presne tak, je to diskuze pro lidi, kteri uznavaji i jine vlivy nez jenom stoupajici a klesajici teplotu🙂.

Ajko, astrologie ano, mela jsi stesti, ze Ti vysel ten Havelkuv kalendar, ja jsem nechtela kritizovat Tebe a ze jsi sem napsala, jenom jsem se snazila rict, ze to je slozitejsi.

Je taky pravda, ze do jednoho roku pocne dítě až 85 % párů.

Verab: symptotermalni metoda neni jedina moznost, jak stanovit plodne dny. Co takhle ovulacni testy nebo ultrazvuk?

verab
4. pro 2007

Campi, no jasně, máš pravdu 😉

dckami
4. pro 2007

ahoj,
také jsem si nechala vypracovat tento kalendář plodných dní od ing. Kulovaného z poradny Astrál, platila jsem 250 Kč. Má ho od března letošního roku. Bohužel nám to nepomohlo, jeho dny označené jako vhodné k početí mi vychází do menstruace. Zjistila jsem, že stejný kalendář najdu na zahraničních stránkách zdarma. 😒
Více info najdete v diskusi Trochu duchovna do snažilkování, nebo tak nějak.
Takže další snahy o mimíska přenecháme raději odborníkům v CAR. 😵

pejty
4. pro 2007

já přidám taky svůj názor.Tento kalendář početí jsem měla vypracovaný 2x.Poprvé před třemi lety od astrologa Kubíka,bylo to i s klasickým horoskopem,tak už nevím kolik to stálo - nezabralo to.Podruhé jsem ho měla vypracovaný od Naděždy Šmídové za 400.- a taky nezabral.Poté jsem našla tyto výpočty na netě a zdarma,úplně se to shodovalo s výpočty pí Šmídové,tak se mi zdá,že to jen opsala a poslala za 400,-Mimochodem jsem od ní měla i karmický horoskop a taky jsem našla,že část o ascendentech je doslova opsaná z netu,tak asi tak...Pak jsem se vykašlala na horoskopy a jsem těhotná🙂))

campi
4. pro 2007

Pejty: to je tedy stastny konec. Taky sis pekne pockala!

Mezi astrology je spousta lidi, kteri jenom hodi datum narozeni do programku, ten jim spocita postaveni planet a pak zkopirujou texty z internetu nebo opisou z knizky a to prodaji duverivcum. Staci trocha psychologie, umeni udelat dobry dojem a klientka odchazi uplne nadsena, doporucuje kamaradkam... Az po delsi dobe zjisti, ze to nebylo to prave orechove.

Bohuzel jen velmi malo je vyvolenych.

pejty
4. pro 2007

campi...přesně to je můj názor,dokonce jsem se dočetla,že ne každý měsíc je k početí dle hvězd dobrý,že to může být jen třeba 5 datumů za rok.No a mně to opslala přesně dle netu 12 datumů a vůbec se s tím nepárala 😠
jj,čekali jsme moc dlouho,využívají bezmocných lidí,ví,že z nich vytáhnout peníze je snadné a zneužívají toho..Nám dr řekli,že nikdy přirozeně nepočnem,tak jsem to zkusila..Ale i zázraky se dějí a já otěhotněla 😉 Zkusila jsem toho mnoho,ale výpočet od astrologa skutečně nepomohl 🤐

leena24
21. říj 2010

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské! 😉
http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...