Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

lucisa
8. čer 2013

@kam.zyk klobouk dolů, fakt hledím, @aronek znám z jedné soukromé diskuse a nechápu, jak jsi dokázala napsat tolik přesných věcí. Dost mě to zaujalo. Mohla bych ve tvé chvilce volna taky poprosit o nějakou stručnou analýzu rodinky?
Dcery N.N. 26.11.2002 ve 13.55 h Opava, N.A. 02.11.2004 ve 12.30 h Opava, A.S. 28.03.2010 ve 14.35 h Opava, já 17.01.1977 v 00.15 h Opava, manžel 25.09.1974 v 17.30 h Plzeň (bohužel manžel přesnou hod. svého narození neví a já to mám snad dobře, takže my dva bez záruky).
Zajímá mě stejně jako ostatní maminky, kam děti budou směřovat, příp. kam je nasměrovat, zdraví, se všemi řešíme jejich povahy a chování..
Já a manžel ideální nebo doporučená práce, nechci psát moc podrobností, ne proto, že bych ti nevěřila a chtěla tě zkoušet, ale spíš, abych to nějak neovlivňovala vlastními pochybnostmi, zkreslenými názory apod.
Moc děkuji 😉

lucisa
8. čer 2013

@kam.zyk a ještě pravděpodobnost dalšího miminka - vzhledem k věku, zdraví, .....

kam.zyk
9. čer 2013

@lucisa já na to teď číhnu jen tak od boku, večer kouknu i na děti.

Manžel -jeho práce má a taky bude mít, bo on k tomu přesně je, něco společného s auty, dopravou, cestami, a taky je manuálně zručnej. Ale nějakým způsobem tam figuruje přímo posun z místa na místo, cestování, prostě třeba autobusák nebo tak něco...hrozně rád cestuje, umí ledacos opravit, to manželství je super. (jo a má tam ochrannýho anděla na cestách) On je ten typ, c o se rád vrátí do "svého jistého", kde má rád své jistoty, manželku, co mu udělá to správné teplo rodinného krbu, vy dva jste se našli!!!! Kdyby se na tebe nějak víc náruživěji vrhal když pijde nebo spíš přijede z práce, tak - on už je holt asi dost natěšenej, ty cesty budou asi delší bo jak....že by jezdil pro cestovku???? co on dělá? Je to prima chlap!

Jak já ty horoskopy mužů ráda vyhodnocuju... 🙂

U tebe na to koukám, ty jsi v první řadě maminka, to je tvoje hlavní náplň práce a v budoucnu bude hrozně moc vnoučat a radostí s nima spojených. Ta práce, jsi svědomitá, máš smysl pro detail, dovedeš ledacos zorganizovat, máš tam takový úřednický aspekty, ale i třeba dispečerka, atd. Taky -mě by se k tobě líbilo třeba vést mateřské centrum, prostě dělat nějaké aktivity pro maminy s dětma....no ale jak říkám, v první řadě jsi a budeš maminka, taková matka pluku 🙂 Další mimčo můžeš mít zfleku, máš 5.dům (děti) v Rybách, to je vynikající plodnost, máš tam Venuši, takže holčičky 🙂 Po stránce profesního uplatnění jsi univerzálnější typ než manžel.

Na ty děti juknu večer.

lucisa
9. čer 2013

@kam.zyk no, já asi padnu do mdlob, to snad není pravda, ty máš snad u nás napíchnutou nějakou štěnici, ne?
manžel je kamioňák, mezinárodka, takže dlouho na cestách, manuálně zručný atd., tos přesně vystihla, na baráku je něco jako rodinný údržbář (a co se týče toho vrhání, tak to je přesné 😀 😀 😀 )
A u mně, to je zase všechno celá JÁ, kdyby to šlo, tak jen rodím děti a jsem raději s nimi doma a starám se o ně. Dělám v kanceláři a vždycky, když se vrátím po mateřské, dávám do kupy veškeré papírování, na to jsem celkem punťa, nesnáším mít dokumenty každý pes, jiná ves.
Ostatní aktivity se víceméně opět týkají dětí, jsem předsedkyní klubu rodičů pří naší základní a mateřské škole a děláme akce pro děti nejen ze školy, ale prakticky pro celou vesnici, navíc jsem u nás na vesnici založila a vedla klub maminek, teď už to holky jedou beze mně, jsem už zpět v práci, ale hodně mě to bavilo, takže stále zvažuju právě nějaké mateřské centrum, jen jsem prostě nerozhodná a trochu si nevěřím, jestli to zvládnu a uživí mě to.

manžel si přečetl tvou "analýzu a prohlásil, že na horoskopy nevěří, ale tys ho dostala. 😉
Teď zase valím ven za dětmi na zahradu, ale večer kouknu na ty tvé odkazy. díky moc 😵

kam.zyk
9. čer 2013

@lucisa Se musím smát 🙂 horoskopy nelžou 🙂 Vy dva byste měli mít dopravní firmu, ty bys dělala papírování, manžel jezdil a opravoval a časem dirigoval i ostatní (ale bacha na podřízený). Ale jezdil by i tak, on se rád přesouvá z místa na místo, přijde mu to- když jezdí a řídí - jako že řídí svůj život a je to taky pro něj ten prvek dobrodružství, co on potřebuje k životu. Je to takovej ten správnej chlap, kterej si rád věci dělá po svým, ten kamioňák, to je přesně on. To si dobře vybral povolání, přesně jak mu to jeho horoskop doporučuje.

Tssss, zvládneš MC v pohodě! Kdo jinej by to měl zvládnout než ty!!! 😉

kam.zyk
9. čer 2013

@lucisa a ty děti! N.N. - ascendent akční Beran, Slunce v pohyblivém Střelci, vy dva byste fakt tu dopravní firmu měli založit, máte 3 dobrý spolupracovníky...N.N. - na první pohled mě tam trklo - hodně přátel mezi muži, hodně sexappealu. Velký trigon - úžasná planetární konfigurace - a sice vzdušný, chytrá holka to je. N.A. - opět velký trigon! Tentokrát vodní, hodně citlivá, ascendent v ctižádostivém Kozorohu, Slunce záhadný Štír, tohle je ze všech tří holek nejsložitější horoskop, ta citovost - mohou být i předtuchy a je tam vynikající intuice. A.S. Akční Beran ascendent svědomitá organizačně schopná Panna. No jak říkám, vy bste měli založit tu firmu, rostou tady tři následovníci 🙂

bury
9. čer 2013

@kam.zyk - tak ti teda řeknu, klobouk dolů 🙂 astrologii věřím, ale tvoje přesnost mě fakt překvapila 😉 znám @lucisa a @aronek a fakt nechápu, jak je možný, že je to všechno tak trefný 😕
no a samozřejmě to ve mě vzbudilo zvědavost - takže kdyby si měla chuť a čas, tak budu ráda, když k tý naší bandě taky něco napíšeš 😉
takže já: 29.5.1978, Cheb 20.45 hod
Honza 8.3.2010, Domažlice 4.03 hod
Otík 10.4.2013, Domažlice 14.55 hod

Ještě jsem ti taky poslala IP.

verry
10. čer 2013

@kam.zyk Dobrý den, moc prosím chci se zeptat kamarádce jak to bude mít-chtěla by to vědět. Je těhotná a doktoři respetive jedny testy ohledně těhotenství jí vyšli zle, že prý má postižené dítě... je dost v nejistotě. Prosím mrkněte se na ni. My věříme že to bude v pořádku. Kamarádka Gabriela narozena 17.1.1980 v 6.30 Předem moc děkujeme.

kam.zyk
10. čer 2013

@verry Nevidím to tam, mělo by to být v pohodě. V horoskopu prostě postižení dítěte není. Ženou jí na amniocentézu?

lucisa
10. čer 2013

@kam.zyk jsi fakt dobrá, i tohle lze v horoskopu vyčíst? 😨 Zajímáš mě čím dál víc 😉

@verry držím palečky, ať je všechno OK a @kam.zyk bych věřila, opravdu je skvělá.

kam.zyk
10. čer 2013

@bury no to jsou mi ale horoskopy!! 🙂 🙂 Ty jsi žena činu, někdy kapku zbrklá až netrpělivá (přičemž někdy = dost často 🙂 ) - ale obecně, mě se ten horoskop hodně líbí, ascendent ve Střelci jak já, Slunce v Blížencích (já Vodnář, taky vzdušné znamení ) - ty jsi podobně střelený typ jak já 🙂 s ničím se moc nepářeš, vysoká míra intuice (Neptun v 1.domě), hodně slušný vhled do druhých. A ještě k tomu vodní trigon, to je zase -vysoká míra empatie. Kdybys někdy měla pocit, že se něco stane - a pak se to přesně stalo -tak to je Neptun, který tam dává intuici a vnímavost. Jednou se Neptunek bude hodit, já v tvém horoskopu vidím otce dětí a on je taky někdy taková neřízená střela, do všeho se pustí s vervou, pracant, ale má tam nebezpečí pracovního úrazu (no bodejť když asi pořád něco dělá 😀 😀 ) - jednou ho tvoje intuice zachrání z hodně nebezpečný situace. A kdyby jen jednou.

Jdeme na kluky: Otík, hrozně hezkej kluk, v budoucnu jedno z možností povolání je třeba vedoucí post někde v strojírenské fabrice - prostě - technik, ale bude mít taky cit pro hospodaření s penězi. Otík je dítě, kterému bude vlastní velké nadšení a životní optimismus. Ti Berani, tady je soutěživost, hodně energie a touha vynikat. A taky vůdčí schopnosti. To jsou věci, on bude někdy komandovat toho staršího 😅 Od toho staršího se naučí empatii, vcítění, trpělivosti (no jo, ono to třeba tak teď vždycky nevypadá, ale starší - čím bude starší, tím vyšší smysl pro detail a trpělivost, až metodičnost, smysl pro systém) - a ten starší zas odkouká takovej ten elán, kdy člověk pomalu nepromyslí do čeho se vrhá, ale odvážným prostě štěstí přeje 🙂 Ascendent Lev prahne po chvále.

Honza - tak tady nám roste umělecky založené dítě, taky technicky nadané, ale k tomu originalita, kreativita, kdyby z něj byl někdy třeba fotograf, nedivila bych se. Má tam poměrně hodně možností budoucího profesního uplatnění. Je to tulící, mazlící dítě, citový, dar empatie a porozumění lidským slabostem, bude umět naslouchat a poradit. Taková citově založená Ryba....ale nenechme se mýlit - v té povaze dříme ctižádost, ascendent Kozoroh. Zvláštní dítě, citově založené, ale přitom vnitřně dost silné. Ta síla se ale obvykle projevuje v krizových okamžicích života.

verry
10. čer 2013

@kam.zyk dělali ji jedny testy v 11tt a nejdřív ji řekli že díte má pattův syndrom....a pak ji za týden volali,že se sekli a že výsledky jsou v pořádku a že čekají zdravou holčičku 😖 nicméně už jsou tam pochybnosti, nic není jistého. Byla ještě u dalších gynekologů a ty jí řekli že až ve 20tt výsledky testu řeknou přesně jak na tom mimi bude. Ale na ultrazvuku se zdá být vše v pořádku. Tak snad to tak bude. Děkuji. 😉

verry
10. čer 2013

@lucisa díky taky věříme,že to bude v pořádku

kam.zyk
10. čer 2013

@verry Bude v pořádku. Koukám na to a pečlivě jsem to vyhodnotila, sedla jsem si k astroknihám, má tam ten 8.dům docela hodně obsazený, takže jsem to projela - a je to OK. Vyšší pravděpodobnost = holčička. Zdravá jak řípa.

verry
10. čer 2013

@kam.zyk tak to jsem moc rada, hned ji to zavolám. děkuji 😵

bury
10. čer 2013

@kam.zyk - no ty mi teda dáváš 🙂 máš pravdu - to jsem celá já. často mám intuici a "předtuchu", ale řekla bych, že s tím neumím pracovat. Často mám "divné" pocity, ale nevím proč, nebo mi kolikrát proběhne hlavou jen krátká myšlenka a ono se to potom stane. S manželem máš pravdu, pracuje moc, až to není hezký ☹
U kluků se ještě uvidí - jsou ještě dost malý 😉 Jinak díky moc. Je to opravdu zajímavý.

lucisa
10. čer 2013

@bury 😀 😀 😀 jojo, před @kam.zyk nic neutajíme, ona koukne na narozky a ví všechno 😉

bury
10. čer 2013

@kam.zyk - akorát nevím, proč moje intuice totálně, ale opravdu totálně selhává ve vztahu k dětem 😀 😀 já fakt často nevím, co po mně to brečící stvoření chce 😀 😀

kam.zyk
10. čer 2013

@bury To je jednoduchý!! Protože jsou to chlapi 🙂 Ty jsi taková hodně ženská osobnost, a zrovna tobě osud dává kolem sebe chlapy 🙂

bury
10. čer 2013

@kam.zyk - aha vidíš, to mě vůbec nenapadlo 🙂 já v tom pořád hledám nějakou složitost a ono je to tak jednoduchý - je to kolem samej chlap 😀

lucisa
10. čer 2013

@bury buď v klidu, já mám doma babinec, už z nich i vytáhnu, proč řvou, a stejně je kolikrát nechápu. 😀 😀 😀 😀

aronek
10. čer 2013

@lucisa mně i odpoví. Na otázku, proč brečíš? Protože chci. 😀 Je odpověď, co mi fakt hodně řekne 😵

katy.m
11. čer 2013

@kam.zyk ahoj ! teda ,já čumím ! některé holčiny tady v diskuzi znám a teda vystihla jsi je přesně 😵 😉 🙂 .
Pokud bys měla chvilinku čas,tak bych byla ráda,kdybys ve hvězdách vyčetla něco o nás 🙂
Já : 24.12.1982,Opava v 19:30
manžel: 12.09.1974,Opava v 04:00
Eliáš: 16.03.2010 ,Ostrava v 11:29

Moc děkuji 😵 😵

michelle1
11. čer 2013

Prosím o rozbor i naší rodinky 🙂
já 23.2.1980, Bruntál v 8.50
přítel 5.5.1967, Jeseník v 0.55
dcera 20.2.2010, Krnov v 19.35

chrobocka
12. čer 2013

Mohla bych taky poprosit o rozbor?
Já 19.5.1981 Třinec v 15.00
přítel 31.8.1979 cca 23.30-45, nevím to úplně přesně.
Čekáme miminko, tak jestli bude zdravé a co to bude, popřípadě jestli se přítel nechá přesvědčit i na druhé mimi později.
Předem moc děkuji 🙂

kukka
12. čer 2013

Ahoj @kam.zyk , nemůžu jinak 😉 , ráda bych tě taky poprosila o podívání se na naší rodinu. Myslím, že by ses tím mohla živit, ráda ti proto zaplatím.
Kryšpa: 1.7.2007 v 1:55, Liberec
Áďa: 6.10.2010 v 19:00, Liberec
manžel: 5.7.1978 kolem 15:00, Liberec
já: 18.9.1977 kolem 4:30, Liberec
Moc ti děkuju.

danielka82
12. čer 2013

Ahoj @kam.zyk , pročetla jsem diskuzi a máš můj obdiv 🙂. Vždycky mě astrologie a horoskopy zajímaly a je úžasné jak to na člověka pasuje.
Pokud budeš mít chvilku čas a chuť moc ráda bych Tě poprosila, jestl by se nemohla kouknout na naší pidi rodinku 🙂
Já: 25.11.1982 ( 13:50)
Manžel 9.10.1972 ( cca 2:45). Začínáme se snažit o miminko.
Díky moc. 🙂

carlisle
18. čer 2013

@kam.zyk ahoj, dá se napsat rovnou soukromá zpráva? děkuji

raddla77
23. čer 2013

ahojky,jsem v šoku 🙂,nemohu jinak -mohu poprosit o juknutí do naší rodinky? zajímá mě zdravíčko,práce,svatba a jestli někdy zhubnu🙂)),děláte i podrobné výklady?
já 31.8.1977 v praze cca 14hod
přítel 17.7.1975 v praze cca 6-6,30 ráno
děti: syn 10.2.2009 v praze 17,37hod
dcera 15.8.2011 v praze 13.43hod

děkuji moc a už se těším 🙂)

aronek
23. čer 2013

@raddla77 nevydržela zvědavka 😀 tak jsem na tebe zvědavá 🙂