Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
18. lis 2013

@gabinek Teď koukám, že u vás nemám ani u jednoho místa narození! Hoďte mě to sem 🙂

petrajurinova
18. lis 2013

@kam.zyk tak nějak doufám, že to nebudou nepříjemná překvapení - těch už jsme si v posledních dvou letech užili ohledně financí víc než dost 😅

helulicek
18. lis 2013

@kam.zyk Ahoj, můžu též poprosit o horoskop - zatím pro své děti 🙂 Více IP. Díííky

miermi
18. lis 2013

Ahoj, chtěla bych tě také poprosit o horoskop pro mého syna,
narodil se 10.9.2005, v 18:00 hod., v Plzni. Děkujuuuuu 🙂

kam.zyk
18. lis 2013

@miermi To je hodně zajímavý horoskop, Panna ascendent Vodnář. Syn je velice inteligentní kluk, a zároveň velice, ale velice citlivý na kritiku, i konstruktivní musí být hodně citlivě podaná. Syn má smysl pro detail a je schopný rozlišovat i jemné nuance. Proto je potřeba mu vždy vše, zejména své požadavky, důkladně a logicky vysvětlit. Je to kluk vnímavý a rozvážný, vše, co je mu předkládáno, musí mít logiku. Zejména v budoucnu se projeví vlastnosti Panny (teď jsou překryty dynamickým a rozevlátým Vodnářem) - svědomitost, důkladnost, přesnost, náročnost na sebe i druhé a solidnost. Jednu věc vidím také už při prvním pohledu na horoskop - syn má tendenci racionalizovat city. Může tedy mít potíže s vyjadřováním svých pocitů. Nebude jim zcela rozumět a nedokáže je volně projevit. Spíše je bude analyzovat, než otevřeně vyjadřovat - pomůže mu v tom tvůrčí činnost a pohyb (hlavně na čerstvém vzduchu).

kam.zyk
18. lis 2013

@petrajurinova V tom případě přeju mnoho štěstí do roku 2014 a hlavně finanční jistoty!!! 🙂

lucisa
18. lis 2013

@kam.zyk jujda, no doufám, že ta finanční překvapení nebudou v tom negativním smyslu, to by mě už asi piclo 😕 😀

miermi
19. lis 2013

@kam.zyk Děkuji za výklad, úplně přesně jsi syna vystihla. Naprosto přesně sedí to s tou kritikou a logičností. Kdyby jsi měla čas můžeš se prosím podívat na mě a na manžela? Já 16.11.1988 (Plzeň) a manžel 29.9.1985 (Sušice) v kolik hodin jsme se narodili nevíme ☹ Děkuji moc

miermi
19. lis 2013

@kam.zyk Tak ještě upřesňuji sebe: 16.11.1988 v 7:30 hod DĚKUJI 🙂

kam.zyk
19. lis 2013

@lucisa Tak tady, protože jsem sestavovala přímo podrobnou horoskopovou knížku a znám tedy přesně data, tak mohu říct- není se čeho bát 🙂 Tady rok 2014 bude rokem spokojeným. Takovým hodně rodinným. Po všech stránkách.

kam.zyk
19. lis 2013

@miermi Ženská, vy mě fascinujete, vy máte Slunce v 1.domě ve Štíru a ascendent taky ve Štíru, vy jste zdvojený Štír. A teď kápněte božskou, kde pracujete: mě byste se líbila jako psycholožka, nebo kriminalistka, ale i třeba učitelka...

Omlouvám se za vykání, je to profi deformace, takže jdu tykat:

vztahy - Štíři to nikdy nemají jednoduché sami se sebou, moc hloubají, jejich city jsou velice spletité a občas se potýkají s nedůvěřivostí (jejich heslo - "Důvěřuj ale prověřuj"). Máš tam ale Jupitera, v domě vztahů, a to je tvá záchranná konstelace, Jupiteru se totiž přezdívá Velké štěstí.

Horoskopy sedí vždycky, když se zná čas narození...(bez něj je to čirá šarlatánština, aneb- vždy, když pozoruju astrology v TV, co luští nějaké nesmysly jen z data narození, tak bych vylítla z kůže....)

kam.zyk
19. lis 2013

Jinak, zas zdůrazňuju, že tady v diskuzi jsou to pouhé náťuky, na to, aby to bylo naprosto přesný (což je nejlepší, už jen proto, že jsem perfekcionistka), bych nad tím musela doma sedět několik dní. Astrologie, to je kombinatorika, vyhodnocuje se síla planet, posuzuje se, který z aspektů (a že jich v daném horoskopu je...) je silnější (neboť mnohdy aspekty si protiřečí), která konstelace je důležitější než jiná, atd.

lucisa
19. lis 2013

@kam.zyk uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff - slyšela jsi tu ránu? To mi spadl kámen ze srdce 😉
Díky a hodně spokojených klientů, jako jsme my 🙂

kam.zyk
19. lis 2013

@lucisa Děkuju za pochvalu 🙂 jak jde jinak život? často na tebe myslívám....já mám takovou povahu, že jak sestavuju ten podrobnej horoskop, tak tam vidím ty vlastnosti lidí...v hodně z nich se najdu, a pak mám takovej vnitřně blízkej vztah k těm lidem, jako kdybych je znala a prožila s nimi něco...je to zvláštní.

miermi
19. lis 2013

@kam.zyk jooo psycholožka to by se mi moooc líbilo, trochu jsem se do psychologie vrtala 🙂 Horoskopy mě hodně baví a štířice jsem si oblíbila 😀 Děkuji ti moc za odpověď, je to úžasný.... Přemýšlím o vypracování podrobného horoskopu 😉 tak se nejspíš brzy ozvu..... Děkuji moc 😵

marie60
19. lis 2013

pro kam.zyk: Dobrý den, pročítám fórum a velice se mi líbí Vaše příspěvky. Chtěla bych Vás požádat o pohlédnutí na můj horoskop, jsem narozena 28.10.1960, na Slovensku (ale od svých 3 let žiju v ČR), narodila jsem se v cca 15:00hod. Můžete se prosím podívat na mé studium? Příští rok bych měla končit 3 leté bakalářské studium (nestuduji dobrovolně, ale pro udržení pracovní pozice jsem si musela vzdělání doplnit). Ještě prosím o zhlédnutí zdravíčka. Předem mockrát děkuji.

kam.zyk
19. lis 2013

@marie60 Takže studium: víte co, vy jste hodně svědomitá žena. Snažíte se dělat věci pořádně. Já tam vidím, že vás to poměrně dost vyčerpává a občas pochybujete o smyslu toho, co všechno musíte doslova naládovat do hlavy. Ale pozor - příští rok to dokončíte a budete mít od toho pokoj. A nenervujte se tolik!!!! Kupte meduňkový čaj a třezalkový a neberte si to tolik k srdci 🙂

A to souvisí se zdravím - opravdu si dost věcí necháváte přerůst přes hlavu. Jste hodně citlivá osoba, soucitná, máte křehkou tělesnou schránku , kterou si musíte hýčkat a šetřit. Potřebujete celkově pročistit, a taky uklidnit, jste hodně vyčerpaná, takže ty čaje, co jsem radila, plus oreganové kapsle. Jednak zbaví tělo parazitů a mikrobiální zátěže, zadruhé mají dobrý vliv na psychiku.

aronek
19. lis 2013

@kam.zyk ahoj, přišla jsem moc poděkuvat za rady, čerpám z nich do teď 😉 Na tvou radu jsem zrušila večerní mlíko a Honzulka začal jíst 😨 Sice u toho nesedí, ale jí a jako bonus jsem zrušila noční plínu, takže už týden je úplně bez 😵 Né, že by nezlobil a pod., ale díky radám od tebe už vím jak na něj a někdy se tedy držím zuby nechty 😅 Nikdy by mně nenapadlo, že v tomto může poradit horoskop 😅 ale hlavně, že to funguje 😉 Teď jen čekám, jestli nebudou neštovice od @raddla77 a jak je kdyžtak s klukama zvládnu, protože od prosince jsem v práci 😕 Kdyžtak přijdu pro radu 😉 Koukala jsem na ty knížky co má od tebe s horoskopem a fakt to sedí 😅 A jak se přítel cukal se svatbou, že nikdy a ty jsi tam psala, že bude příští rok, tak asi fakt bude 😀 Takže klobouk dolů 😉

lucisa
19. lis 2013

@miermi to určitě udělej, já si ho nechala udělat pro celou rodinu a nejenže je to zajímavé, ale je to i jako berlička, když si s něčím nevím rady, váhám, něco očekávám od dítěte v jiném stylu, než jaké je ono samo a jak to dokáže.

@aronek že to sedí super? No, tééda, to jsou novinky, a svatba bude 😉

aronek
19. lis 2013

@lucisa jj, fakt to s Honzíkem pomohlo 😵 Ta svatba bude u kamarádky co se podělila o neštovice 😀 U nás proboha nééééé 😀

lucisa
19. lis 2013

@aronek tss, co ty víš, že chlopek chystá? 😀 třeba se nechá inspirovat 😉

aronek
19. lis 2013

@lucisa chystat může 😝 Sice se dle horoskopu jednou vdám, ale tady to fakt nevidím, to by musel usnout a vstát jako jiný muž 😀 Asi se budu vdávat v domově důchodců, aby tam nebyly jen pohřby, ale aspoň jedna veselka 😀

gabinek
19. lis 2013

Moc děkuji za zprávu místo narození Brno všichni 😉

miermi
19. lis 2013

@kam.zyk Tak mi to nedalo a vyšťourala jsem od tchýně čas narození manžela - jsem zvědavka zvědavá 🙂 Můžeš se prosím podívat jak se k sobě hodíme (chceme mimčo, tak by mě zajímalo jak ladíme): manžel 29.9.1985 v Sušici 13:30hod a já 16.11.1988 v Plzni 7:30hod. Děkuji 😉

kam.zyk
19. lis 2013

@gabinek Tak jdeme napřed na syna:

Lev ascendent Lev!!! To jsou věci, zajímavé, hrdé dítě, s vlastní hlavou a jakousi typicky lví noblesou, v budoucnu velká autorita, značná!!!! Syn je zkrátka hrdé dítě, které si musí najít pocit vlastní síly a vybudovat víru v sebe samého. Je pro něj velmi důležité, aby se dopracoval ke zdravému sebevědomí - ten přinese pochvala (Lev jí potřebuje opravdu hodně) a obdiv od okolí získával díky svým mnohým kvalitám. Je uvnitř velmi citlivý na kritiku a může mít tendence vyhýbat se situacím, které by mohly vést k prohrám nebo ponížení. Je tedy potřeba - naučit se jakémusi sportovnímu náhledu na svět - že prohrát není tak tragické, že to patří k životu, a že někdy je nejvíce se zúčastnit, nikoli zvítězit. Výborný je právě sport, kde si dítě osvojí zdravou sebekritiku, větší toleranci a schopnost přijímat porážky a ztráty.

Syn má v sobě vůdčí schopnosti, hodně energie a bude schopen se pro věci nadchnout. V budoucnu ho jeho organizační schopnosti předurčují k manažerským pozicím a pozicím, kde se rozhoduje. Možná bude i politika.

kam.zyk
19. lis 2013

@miermi Tak jsem si to dala k sobě (partnerské horoskopy taky poslední dobou dělávám hodně, hlavně jako svatební dárky) - a vy dva teda k sobě pasujete perfektně. S nikým jiným byste to jeden jak druhý nevydrželi líp 🙂 (nevím, kdo jiný by to vydržel snáž s chlapem, co má na ascendentu dynamického Urana, než citová a přitom velice smyslná Štířice...) A to mimi...to se zadaří raz dva....

mandala9
20. lis 2013

Dobry vecer.
Volam sa Zuzana a chcela by som poprosit o svoj horoskop.
Narodila som sa v Bratislave dna 28.10.1961 v sobotu o 16:30 hodine.
Vopred dakujem a zdravim.

kam.zyk
22. lis 2013

@mandala9 Je něco, na co se chcete soustředit přednostně? Zdraví, vztahy, práce....

mandala9
22. lis 2013

Dobry vecer.

Poprosila by som co sa tyka prace ci buduci rok zmenim pracu na lepsiu a aj zdravie ci ma bude posluchat .
Respektive ci ta moja buducnost este prinesie nieco pekne.
Dakujem vopred za vsetko a zdravim.

lusyy
6. led 2014

Verejne chci timto podekovat
@kam.zyk za horoskop 2014,doufam,ze bude tento rok opravdu tak bajecny jak se pise. 🙂
Celkove,kdyz se na nej podivam,tak by mohl dopadnout dobre,i kdyz zkraje roku to tak nevypada.