Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kashmira
7. říj 2011

Dobré ráno,
už jsem psala jednou. Velmi mě zaujaly Vaše rady. Já potřebuji spíše jenom " postrčit", doporučit, že mám udělat toto nebo ne. Mám problémy ve vztahu - myslíte že se to zlepší a mám uvažovat o druhém dítěti se stejným tatínkem? moc bych si ho přála, věk mě tlačí, ale nevím, zda to věci jen nezhorší. Také mě trápí práce- čeká mě jasnější budoucnost? Pošlu datum narození do IP, děkuji.

kam.zyk
7. říj 2011

@anjelik0907 proč chcete ten domeček prodat, když k němu máte pozitivní vztah? Je v tom kus vaší historie, kus vás. Nechcete ho rekonstruovat? Nevíte čas narození? Abych vyhodnotila, k čemu se hodíte, tak by mi to bodlo 🙂

kam.zyk
7. říj 2011

@kashmira Problémy ve vztahu musíte řešit, když je nevyřešíte se stávajícím partnerem, budete mít ty samé problémy v dalším vztahu. Nezlobte se, že vám to řeknu na rovinu, ale vy neumíte správně komunikovat. Neumíte říct jasně, zřetelně, klidně, stručně, OZNAMOVACÍ VĚTOU "Tohle a tohle se mi nelíbí" "Já se zlobím, když děláš tohle a tohle". OZNAMOVACÍ VĚTA budiž vaše zaklínadlo. Nikoli rozkaz ("Udělej toto"), nikoli výčitka ("Kdybys udělal toto, mohla bych aspoň..."), atd. Vy si navíc ani pořádně neuvědomujete, co vlastně chcete, uvědomíte si to až, když je krizová situace (=když ve vás ten pohár přeteče) a to už je pozdě. Tady opravdu postrčit potřebujete. Mluvte s partnerem víc a mluvte správně! Až pak můžete uvažovat o dítěti. Teď je čas udělat něco pro sebe. Zlepšit komunikaci, zlepšit vztah. Pak už věci poběží samy a nebude třeba ani úvahy ohledně práce. Uvidíte sama.

anjelik0907
7. říj 2011

@kam.zyk domček rozmýšľame predať preto, lebo je postavený pod diaľničným mostom, ktorý nám tieni do dvora a preto máme málo slniečka, ktoré ja mám veľmi rada, rozmýšľali sme postaviť na dvore mojich rodičov, kde je krásny slnečný pozemok,zrekonštrovaný ho už máme ,ale trpím tu pre ten nedostatok slnka ☹ Hodina môjho narodenia je približne 01 : 20 hod. Ďakujem

kashmira
7. říj 2011

@kam.zyk ano, já vím,tohle je můj problém v komunikaci, že UŽ neumím něco jen oznámit, že jsem věčně naštvaná a nespokojená... budu nad tím přemýšlet , něco pro to udělám a snad se to někam posune. Děkuji za radu. Ale prosím ještě jednu odpověď: mám se tedy víc soustředit na pracovní věci nebo na mateřství?

kam.zyk
7. říj 2011

@kashmira teď se soustřeďte na sebe. Na to, abyste si uvědomila, co chcete dělat. Jak chcete žít. Udělejte si klidně radost, něco si kupte (za poslední prachy 🙂 ) a buďte na sebe hodnější. Ženská, netrapte se tak, vy jste hrozně nespokojená, přitom umíte být takový sluníčko. Hlavu hrdě nahoru, bude líp!!! Už rok 2012 bude váš. Teda spíš jeho druhá polovina. Jinak, to mateřství tam teda převládá, v horoskopu 🙂

kam.zyk
7. říj 2011

@anjelik0907 Nu jo, ale na tom dvoře rodičů- tam je taky zádrhel...a sice ti rodiče...budete u nich moc blízko a to vám neprospěje...nešlo by to postavit ještě jinde??? Mám nápad!!! Nechtěli by rodiče do tohohle domku a vy do jejich?

anjelik0907
8. říj 2011

@kam.zyk no ale keď si predstavím, že mám prerábať starší domček dokonca kde býva na podkroví ešte moja sestra s manželom to radšej postavíme nový podľa našich predstáv 😉 Ešte by som mala otázočku aj ohladne toho čomu by som sa mala venovať v budúcnosti, momentálne som na invalidnom dôchodku ,neviem dokedy,ale dáka činnosť by mi prospela ☹ ĎAkujem

anjelik0907
8. říj 2011

@kam.zyk ešte som zabudla inde domček postaviť aj by sme brali, ale financie nedovolia 😕

bambinkaa
8. říj 2011

dobry den 🙂 ja som Vam uz raz pisala 🙂 chcela by som sa este optytat ci dcerka bude mat stastie v zivote, ked ma taky zvlastny datum narodenia. Mojej neteri sa zapacila vasa stranka a chcela by sa opytat, ze ci stastne skonci skolu, ktoru teraz zacala a ci ma so svojim terajsim partnerom spolocnu buducnost - deticky a tak 🙂 Poslem Vam datumy narodenia, aj miesto do posty 🙂 a dakujem velmi pekne 😀

saskovie
9. říj 2011

@kam.zyk Pekný deň.Ako vyzerá,ci je skompletizovaná knižka horoskopov?Je tam vypisané niečo aj o konkretnom znamení? Od akeho obdobia - aj do akeho obdobia su horoskopy pisané? Ďakujem

kam.zyk
9. říj 2011

@saskovie To je takhle: knížka má cca 30 stran a je tam, jaké má člověk vlohy, nadání, k čemu se hodí, ale také, jaké jsou jeho překážky (někdo má překážku v oblasti zdraví- pak je tam zdravotní plán, já jsem imunolog, jiný má překážku v oblasti povolání a dlouho se hledá- tomu horoskop pomáhá odhalit, co by měl změnit a na co se spíš orientovat, jiný zas oblast peněz, oblast vztahů - tam taky dovedu poradit, studuju momentálně psychologii, za rok budu mít hotovo). Ráda a často dělám horoskopy právě dětem, teď se rodí hodně ADHD dětí (hyperaktivita)- dnes už jsou účiné postupy, jak s těmito (mimochodem většinou nadprůměrně inteligentními) dětmi pracovat, jak je výchovně vést, aby jejich potenciál byl využitý co možná nejvíc...Považuju za dost přínosné právě ten horoskop dítěte. Je vždycky dobré být připraven. Kupodivu ale hodně dospělých chce horoskop- vždycky je na sobě co zlepšovat. Ta knížka je psaná srozumitelně, nepíšu zbytečně o astrolog.pojmech, spíš vysvětluju - mohou například být dva lidé znamení Ryby a každý má jiný ascendent - Ryba /Beran bude úplně jiná než Ryba/Váhy...a od toho se odvíjí celý život. Čili, horoskopy jsou to nativní, celoživotní, dá se říct.

kam.zyk
9. říj 2011

@anjelik0907 Vy byste měla pracovat v úřadě, jako soc.pracovnice, atd., nebo s dětmi, jste hodně soucitná a máte vysoce vyvinutou sociální inteligenci. Taky- už vás nelze opít rohlíkem, jste idealistka, ale taky už máte svoje zkušenosti s lidmim, nejsou vždy nejlepší. Co vy byste ráda dělala?

kam.zyk
9. říj 2011

@bambinkaa Štěstí v životě: někde jí to půjde líp, jinde hůř. Jako ostatně každému z nás. Má Slunce v 2.domě, bude hodně cílevědomá a houževnatá, co se týče peněz, bude si je umět vydělat. A sice- ona bude hodně samostatná, jednou bude mít vlastní firmu. Nebo bude ve vysoké vedoucí funkci. Bude moc hezká, má v 1.domě Venuši. I to jí bude pomáhat v budoucím povolání. Já osobně si myslím, že bude mít např.vlastní realitní kancelář, atd., prostě vlastní podnik (Mars v 1.domě Býk, to jsou reality, ale také možnost práce s financemi). Další věc- vynikající vyjadřovací schopnosti, výborná paměť, škola půjde sama. Kde jsou překážky: ve vztahu bude dost dominantní (přirozená autorita, to poznáte záhy už jako matka, ostatní vrstevníci jí budou přirozeně poslouchat), takže tam bude muset cvičit toleranci a umění kompromisu. A hlavně- zdarví, Saturn a Měsíc v 6.domě, citlivé zažívání = strava - příkrmy - řiďte se touhle mojí tabulkou

http://www.proalergiky.cz/download/prehled_(ne)...

a pro případnou poradu přijďte buď sem nebo přímo do mojí ordinace tady

http://www.proalergiky.cz/forum/?text=read&id=3...

V dalekém budoucnu- velmi nevhodná je hormonální antikoncepce, to si zapamatujte dobře, ovlivnilo by to negativně možnost početí. Má velmi citlivý hormonální systém. Při dobré údržbě bude zdraví celoživotně dobré, ale je třeba dbát na pestrou stravu (s nepřeháněním mléčných bílkovin!), dodržování pitného režimu.

Neteř- ať se nebojí. Je dost inteligentní, ale míň si věří. Ať odhodí trému a věří si - má na to! Je to šikovná, bystrá a hezká holka. Ať se nebojí ničeho. Zvládne to. Partner- tohle nechme osudu, on to sám zařídí správně 🙂

anjelik0907
9. říj 2011

@kam.zyk ja iba pozerám 😕 presne ste ma vystihla 😀 pracovala som s detičkami ako vychovávateľka v špeciálnej základnej škole (domove) a tú prácu som milovala, ale nakoľko mi to teraz môj zdravotný stav nedovoluje už nebudem môcť robiť z detičkami, lebo som po ťažkom úraze a nôžky neposlúchajú a s deťmi pracovať to je dosť chodenia okolo nich (prechádzky , výlety ....) neviem čo ďalej zatiaľ nie som schopná práce ,čo ukáže čas neviem

petrunka01
9. říj 2011

@kam.zyk Dobrý den,chtěla bych se zeptat na zdraví a celkový výhled na život dětí a moji pracovní budoucnost.Data zasílám v IP

bambinkaa
9. říj 2011

@kam.zyk jeeeej dakujemeee, to je radost citat 🙂 s tou dominanciou mate ulnu pravdu 🙂 🙂 to sme poznali uz teraz v 4. meciacoch 😀 Dakujeme krasne, prijemny den prajeme 🙂

saskovie
9. říj 2011

@kam.zyk Hm,zaujimavé.Asi ste ma nalomili.Bude mi to vrtat v hlave.A kedze potrebujem byt nastartovana spravnym smerom,pravdepodobne to vyskusam.Spolocne s mojou dcerkou.Tych problémov v poslednej dobe bolo vela,dostala som nalozeneho az az,postupne sa zotavujem,ale???? ....este ma to trapi dakedy . Mozno aj to ma vplyv na moje zdravie tykajuce sa zenskych problemov.Nemozem sa z toho dostat. Co robit? A este jedna prosba.Ako zabranit u dcerky velke vykyvy ,zmeny nalad,jedy,nervicky?Som trpezliva pri nej,ale niet tomu konca.Som z toho zufala.

saskovie
9. říj 2011

@saskovie sprevadzaju ma aj velakrat bolesti hlavy,ktore nechcu ustupit,az po tabletkach.to ale nechcem tak casto brat.

saskovie
9. říj 2011

@kam.zyk ospravednujem sa,to malo patrit k vam

terikubko
11. říj 2011

@kam.zyk dobry vecer.moc ma zaujali vase odpovede,ktore ste napisali mojej sestre.su velmi trefne.preto by som sa aj ja chcela nieco dozvediet o sebe,zdravi a podob.,kedze som momentalne na MD.udaje posielam na IP.

saskovie
13. říj 2011

milá kam.zyk
mozno je to priskoro ,ale pribudne dakedy mojej dcerke surodenec?chlapcek-dievcatko?

saskovie
13. říj 2011

este som pozabudla.kedze je obdobie chripok,viroz,dcerka navstevuje skolku,ja v podobnom prostredi sa nachadzam,co je vhodne uzivat v tomto obdobi?dcerke davam sirupcek Cebion.ja nic.co by ste nam odporucili najvhodnejsie? dakujem vopred.
a odkazuejm vsetkym ze kam.zyk je NAJ- NAJ- NAJ CLOVEK s velkym srdieckom,ktory pomaha ako len moze 🙂
@kam.zyk prajem rychle uzdravenie 😉

kam.zyk
13. říj 2011

@saskovie vynikající věc je jednak Imunoglukan - prevence v období podzimu a zimy (betaglukan se podílí na zvyšování IgA, tj.obranschonosti) a zadruhé, přímo v období chřipky či obecně infektu, Echinacea a Rakytník, to jsou dvě velké zbraně- já zrovna beru sirup od Apotheke a to je Echinacea plus Rakytník (v jednom). Není lepší vzpruha!!! 🙂

saskovie
14. říj 2011

@kam.zyk dakujem,skusime.
ked sme pri tych zdravot.problemoch,prave mam "zase" vyhodeny herpes na ustach.prenasleduje ma to neustale,musim si davat pozor aj nato,aby som po nikom napr. nepila z pohara. viem,ze je to prejav vnutor.napätia,stresov,nervov,ci prechladnutim,istym sposobom dedicne (po mojej mamine) musim sa znierit s tym,ze to budem mavat ,ale chcem tomu aspon nejakym sposobom zabranit,aby to nebolo tak casto a v takom rozsahu.da sa tomu pomoct? vitaminy atd.?

lila77
15. říj 2011

@saskovie SKUSTE vytazok z kapucinky stoji to tri eura vyrabaju to myslim v Levoci maju to v prirodnych lekarnach a naozaj som uz nevedela co a naozaj to pomaha je to prirodne antibiotikum

lila77
15. říj 2011

ja kupujem tuto a najdete tu aj ine bylinky http://www.afrabio.sk/obchod/tinktury-afra/vyta...

saskovie
16. říj 2011

@lila77 hm,zaujímave. ved na letaku ja napisane na co to ucinkuje,a herpesy nie su uvedene.ale ja skusam vsetko mozne -nemozne.aj Zovirax,a bohuzial nic. vyhodilo sa mi to aj na dalsom mieste na perach ,som zufala ☹ ,lebo v takomto stadiu to este nebolo dakujem za tip. lilla77 davas si to na vatovu tyciku a tak nanesies na herpes?

kam.zyk
17. říj 2011

@saskovie tak už jsem zase tady, překonali jsme chřipku 🙂 Takže: dotaz pro imunologa neboli pro mě: suverénně nejsilnější přírodní ATB (antibiotikum) je extrakt z grepových semínek, dokonce účinkuje i na viry vč.herpesu. Ohledně viru působícího opary: jde o jednak genetický vliv (jedná se o latentní virus, takže jej někteří mají zabudovaný ve své DNA)- a aktivuje se vlivem stresů, jiných infekcí, atd., zkrátka když je oslabená obranyschopnost. Z toho logicky vyplývá, že Herpes se dá ošéfovat poměrně dobře: udržovat svou obranyschopnost na dobré úrovni pomůže extrakt z grepu (výtěr ústní dutiny 2x denně plus pomazat opar vat.tyčinkou) a vnitřně exrtakt z Třezalky, která významně pomáhá "nakopnout" nespecifickou imunitní reakci. Organismus se pak lépe vyrovná s infekcemi vč.virových.