Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

mudrpolaskova
5. pro 2011

@kam.zyk Kamarádka bájila o nějaké horoskopové knížce od vás. Potřebuju dárek pro svou neteřinku a chci totéž, co jste dělala pro jejího syna, je to krásně zpracované, poučné a vazba perfektní. Data písnu do IP. Zaujala mě odbornost, s jakou píšete o atopii, takové znalosti zdaleka nemám a to jsem dětská lékařka. Vy jste alergolog nebo kožní lékařka, přiznejte se 🙂

kam.zyk
7. pro 2011

@mudrpolaskova vystudovala jsem přírodní vědy (imunol.-genetika) a následně chemii, pracovala jsem před RD ve výzkumu (kosmetika), takže o té atopii vím dost (i z různých stran, doma děti také atopici), díky nim vznikl manuál na léčbu atop.ekzému, jehož jsem autorem

http://www.proalergiky.cz/deti-do-tri-let/

takže tak. 🙂

anjelik0907
7. pro 2011

Dobrý deň. Za mňa písala už moja sestra,ale teraz by som sa chcela opýtať niečo sama. Mojej sestre ste napísali, že mi neodporučate tretie dieťa, tak by som sa chcela opýtať prečo, lebo by som ešte chcela tretie.Viac napíšem do IP. Ďakujem

sarunatko
7. pro 2011

@kam.zyk Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je a bude naše dcera zdravá a jak se bude vyvíjet náš vztah s manželem. Děkuji. Data narození pošlu do IP.

emma01
7. pro 2011

Dobrý den, ráda bych se zeptala na budoucnost mého syna a také na mou. Poslední dobou prožívám těžké období, hlavně ve vztahu k matce a sourozencům. Děkuji. Data nar. zašlu do IP.

kam.zyk
7. pro 2011

@emma01 pošlete to na kam.zyk, prosím (nikoli na veradesolo)

pelmisek
8. pro 2011

Dobrý den, ráda bych se zeptala na budoucnost svojí a mé dcery. Mám teď se sebou trochu problémy - nějak se tak plácám a nevím si se sebou rady. A moje dcera má vývojovou dysfázii a ráda bych jí nějakým způsobem pomohla a nebo by mi třeba stačilo i slyšet, že to dělám dobře🙂 Moje datum je 24.6.1975 kolem 19 hodiny a jsem Monika a dcera je Veronika 27.12.2006 v 9,30 hodin. Děkuji mockrát

pelmisek
8. pro 2011

a místo u obou Praha

kam.zyk
8. pro 2011

@pelmisek ale vy to dobře děláte, jak se tak koukám do jejího horoskopu. Přesně: dodržujete rituály a režim, což je pro její vývoj nezbytné, učíte jí urč.řádu a máte nadhled, a taky určitou přirozenou autoritu, o níž ani nevíte, která ve vás je přirozeně. A vidíte, vaše dcera jednou bude pracovat s lidmi a mezi lidmi, zřejmě ve sféře obchodu. Víte, ony ty hoorskopy Saturnské vědro, to je v dětství často přílišná živost nebo dys poruchy, pokud je Saturn v exilu jako tady - ale v budoucnu zodpovědnost a vytrvalost. Přesně taková bude vaše dcera. Vaše dcera má do značné míry svůj svět plný fantazie, nezapomente jí chválit, když se jí něco povede. Je tvůrčí, má určitou míru vynalézavosti, v budoucnu vás překvapí, jak jí to bude pálit např.v technických oborech (zato jazyky, tam bude potřeba trpělivost a houževnatost, tady se osvědčí ty rituály a řád vnesený do procesu učení), také bude výborné logické myšlení. Ve vývoji bude hrát roli hudba, zajímavá věc je v jejím horoskopu: je třeba navázat slova na rytmiku a hudbu (Zásada rytmizace, m.j. využívaná u dětí s DMO, u nás toto rozpracoval prof.Kábele - rytmizací pohybu nebo mluvního projevu je možno dosáhnout značného uvolnění svalového i psychického a zlepšení plynulosti, rytmu a koordinace pohybu a řeči). Je u dcery zkřížená lateralita?

martinka1981
8. pro 2011

Zdravim vospolok,
chcem sa podakovať krasne za horoskopy ktore som si dnes bola vyzdvihnuť . Dala som ich robiť dcerkam a musim teda napisať že su fakt skvele 😵
Odporučam všetkym.

Čitala som @kam.zyk že vieš pomocť aj otehotnieť ženam,dohodim ti jednu kamošku ktorej sa nedari ani podla Jonaša ☹
Nech sa už dočka vytuženeho drobca 😉

terikubko
8. pro 2011

dobry vecer @kam.zyk .odporucili ste mne a mojej dcerke na tie nase kvasinky encianovu violeť,ibaze v lekarni mi povedali ze to uz nevyrabaju.dali mi nahradu,bezfarbenu vodicku Borax glycerini (nie je to dobre citatelne).pamatam si ze som to este v porodnici davala dcerke na potieranie dasienok a podnebia,ze vraj to ma nasladku chut. tak preto neviem ci to mozem davat na tieto kvasinky. mozem?

pelmisek
8. pro 2011

@kam.zyk zatím nebyla diagnostikována a já to taky nepozoruju
a co já? co se teď se mnou? za Veru už jsem pochválená🙂 díky moc🙂)))

kam.zyk
8. pro 2011

@terikubko ano, můžete.

@pelmisek tak prima, zkříž.lat.není, o další důvod k optimismu víc. No a vy? Vy jste prima ženská! Vy zvládnete všechno! Jste ženská do nepohody, je s váma sranda, to je životní klika 🙂

pelmisek
9. pro 2011

@kam.zyk díky to jsem opravdu potřebovala slyšet 😀

kam.zyk
9. pro 2011

@pelmisek pamatujte na jednu věc: všechno zlý je k něčemu dobrý. V životě vždycky budou překážky, každý je má, každý jinde. Ale tím, že se s nima pereme, tím se z nás stávají moudřejší a zralejší lidi. Vaše dcera sice teď má překážku na cestě životem, ale když to zvládnete, a vy na to máte, tak z vás obou vzejdou lepší lidé. Dcera se naučí disciplíně a to se jí bude hodit ve škole, v práci, v pozdější mateřské roli, všude. A vy z toho vzejdete jako silnější člověk. Vy sice působíte navenek pohodově, ale taky si dokážete naplánovat katastrofický scénář a bát se dopředu, a strach člověka dokáže oslabit. Až zas budete mít zranitelnější období, klidně napište sem, můžeme dát řeč - ale i tak, zkuste si víc věřit. Vy to nemusíte slyšet ode mě, že to zvládnete, vy si to musíte říct sama. Prostě, můžete si dovolit si věřit. Nevěříte si tolik, na kolik máte. Takové američanky tento problém větš.nemají, češky ano. Přitom, typická česká mamina, to je fenomén, co zvládne obstarat dítě, nákupy, vést domácnost (vč.finanč.vedení), být laskavá k manželovi i když má chuť ho zabít, dělat při RD práci na půl úvazku a ještě k tomu vyřídit a zařídit tisíc každodenních maličkostí. Česká mamina je prostě fenomén. Poznáváte se v tom popisu typické české maminy, že jo 🙂

saskovie
9. pro 2011

@kam.zyk nie su v tom podobne aj slovenske maminy?

kam.zyk
10. pro 2011

@saskovie ano, slovenské maminky mají s českými hodně, hodně společného. Ale protože dělám hodně často horoskopy také Slovákům, nejen Čechům - můj ryze soukromý poznatek je ten, že slovenské maminky jsou skromnější, mají v sobě víc víry, víc submisivity - české ženy - tady už je vyšší schopnost si prosadit svou a víc podnikavosti. Ale samozřejmě je to hodně individuální. Slováci, řekla bych, mají vyšší národní hrdost. My Češi spíš na sebe, na Čechy, dost nadáváme...

pelmisek
10. pro 2011

@kam.zyk jo jo poznávám se🙂 pravda pravdoucí

sipkova_ruzenka
10. pro 2011

@kam.zyk mám na Vás prosbu, již dlouho nemůžu najít pravého partnera. Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste se nepodívala do mého horoskopu jak jsem na tom, jestli na mě někde čeká, popřípadě co bych na sobě měla změnit.
Svoje data posílám do IP. Moc děkuji

kam.zyk
24. pro 2011

Přeju do roka 2012 hodně zdraví a štěstí, hodně lásky a pohody! 🙂

jana804
30. pro 2011

Dobrý den, ráda bych Vám položila několik otázek ohledně svých dětí. údaje jsou již na Vaší IP. Mnohokrát děkuji a přeji vše nej do nového roku.

anjelik0907
1. led 2012

@kam.zyk prajem krásny Nový rok 2012 ,aby bol plný zdravia, lásky a radosti 🙂 🙂

raubirka
3. led 2012

Vsechny zdravim!
Musim pochvalit @kam.zyk , protoze mi predpovedela, ze budu mit zanedlouho dite a ze bude ve znameni lva, po roce snazeni jsem v listopadu otehotnela a termin porodu mam 8.8.2012 .-)
Moooc dekuji! A vsem preji at je tento rok pro vsechny jen pozitivni .-)

kam.zyk
3. led 2012

@raubirka Gratuluju hrozně moc!!!! 🙂 Lvi jsou prima!!!! Já předpovídám kluka, s lví hřívou.

raubirka
3. led 2012

@kam.zyk ja s klukem pocitam, porad jsem chtela holcicku, ale od zacatku tehu proste vim, ze je to kluk.... pohlavi si rikat nechci- chtela bych to teda vydrzet..... ale na 95% jsem si jista...
dekuju Vam moc! klobouk dolu .-)

verbalinka
4. led 2012

@kam.zyk ahojky 🙂 Ještě jednou vše nej do Nového roku 🙂 kam.zyk je třída - o tom není pochyb 😉
Já bych měla jeden dotaz (chtěla jsi, aby bylo více veřejných dotazů, tak ho píšu sem) - mám pořád tušení, že malá vyleze ven dřív. O vánocích jsem dostala úplně šílený amok, že nic nemám a nakoupila úplně všechno a už bych nejradši ty věci prala a žehlila a balila do porodnice. Se synem jsem tohle vůbec neměla a taky jsem dlouho přenášela. Tak by mě zajímalo, jak to bude. Termín dle MS 6.3., dle UTZ 9.3. Můžeš se na to podívat? Moooc děkuju 😵 😵
P.S. Nemusím vědět přesné datum, jen přibližně třeba na týdny, nebo info, že nebude ryba, ale vodnář (případně beran, kdybych přenášela a intuice mi nefungovala) 🙂

lusyy
4. led 2012

@kam.zyk Tak jsem dlouho přemýšlela,v jaké diskusi jsem Vás poprvé "potkala" a konečně našla. 😀 Chtěla jsem Vás veřejně pochválit nejen za odborné rady,info ale taky za všechny horoskopové knížky,které jste mě sestavila. Jsou fakt super....a stále se k nim vracím.Psala jsem Vám do IP ohledně probiotik a tak se tady ještě zaptám,jaký máte názor na homeopatika......z pohledu maminky i chemika. Díky 😀

kam.zyk
4. led 2012

@lusyy Díky díky 🙂 homeopatika: můj názor byl dlouho velmi skeptický. Nicméně, dnes už jsem přesvědčená, že pomáhají a mnohdy pomáhají zásadním způsobem. Jde jen o to, najít skutečného odborníka ve svém oboru (je těžší než se zdá) , aby správně diagnostikoval pacienta a nasadil homeo správně. Aby se uměl vcítit , aby měl znalosti , aby měl něco jako vědeckou intuici a detektivní talent (správná diagnosa = základ). Homeopatika jsou účinná, někdy jsou k tomu potřeba ale také potravní doporučení, bez nichž není efekt takový, jaký by mohl být, a je také na schopnostech a znalostech homeopata, aby toto znal a rozpoznal, kde toto indikovat. Takže - ano, homeopatie, když je ve správných rukách, pomáhá, a velice!

Uvedu např.očkovací tip: zejména u atopiků se velmi osvědčuje Thuya 9CH 5 kuliček 3 dny před očkováním nasadit a podávat až do 5.dne po očkování.

lusyy
5. led 2012

@kam.zyk jojo souhlasím thyu jsem taky dávala a očkování bez komplikací,bez teplot,v noci krásně spinkala,akorát mě bylo řečeno dávát dokonce 14 dní po očkování.

safea7
5. led 2012

@kam.zyk Dobrý den,jsem z toho tady trošičku zmatená,tak doufám,že jsem správně pochopila,že umíte podle horoskopu či co určit budoucnost.Nevím jak začít a co o sobě nebo kam to osobě napsat 😕 Jde mi hlavně o to,že jsem vystrašená,protože v květnu 2011 jsem prodělala zamlklý potrat a teď jsem těhotná srdíčko krásně tluče,ale nedokáži se zbavit obav,jestli naše vytoužené milované mimísko ve zdraví donosím.Moc děkuji a jestli o mě potřebujete více informací moc ráda Vám je kamkoliv zašlu.