Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
4. bře 2012

@peprlik ale vy zrovna strach mít nemusíte. Ale chápu to, já měla taky obavy u obou těhotenství 🙂 ono to nějak patří k tomu, ale nesmí to přesáhnout mez, kdy už člověk pomalu nespí, jak se bojí. Takže: spěte klidně! 🙂

peprlik
4. bře 2012

@kam.zyk dekuju 😅

jitka9
4. bře 2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala na průběh svého těhotenství a případně i co to bude. Nyní jsem ve 12tt a pořád mám strach, aby vše bylo v pořádku.Narodila jsem se 19.3.1980 v Plzni v 11:30 hodin. Děkuji moc.

kam.zyk
4. bře 2012

@jitka9 neměla vy jste to početí složitější, tj.-že to trvalo dýl, že byly nějaké komplikace? Chodíte do práce?

jitka9
4. bře 2012

Máte naprostou pravdu. Byla jsem těhotná již loni, ale bylo to bohužel mimoděložně a přišla jsem o vejcovod. Teď jsem od začátku těhotenství v pracovní neschopnosti. Proto mám obavy, aby teď bylo vše v pořádku. Vidíte u mě nějaké další komplikace. Děkuji moc za váš čas.

samsa
4. bře 2012

@kam.zyk Dobrý den, psaly jsme si několikrát přes IP, jste skvělá 🙂, moc jste mi pomohla zejména se zdravím mých dětí a měla bych na Vás ještě jeden dotaz. Rozhodli jsme se s manželem, že bychom ještě chtěli jednoho potomka, nijak na to zatím nechvátáme, necháme tomu volný průběh. Mám ale za sebou potrat a poslední dobou mám hrozný strach, že se to zopakuje, tak bych Vás moc chtěla poprosit, jestli byste se podívala, jestli a kdy to třetí miminko bude. Moc děkuji za Váš čas. Data v IP.

maja54
5. bře 2012

@kam.zyk Děkuji mnohokrát, moc si přeji aby jste měla pravdu a smůla by nás opustila. Jednu holčičku už máme,a tam nebyl vůbec žádný problém,jen teď. Ještě se chci zeptat,náhodou nedokážeze zjistit jestli to je chlapeček nebo holčička a jestli porod bude bez problémů. Dost jsem se natrápila.... 🙂 Ještě jednou děkuji a přeji hezký den...

kam.zyk
8. bře 2012

@maja54 omlouvám se za zpoždění, dělám další VŠ a mám před odevzdáním diplomky, do toho prodáváme byt, je toho moc. Takže: pohlaví je hodně nejednoznačné, takže tam je to 50:50, neboli překvapení, hlavně už se netrapte a buďte pěkně v klidu a pohodě. Pak všechno dopadne dobře, uvidíte. Dejte vědět pohlaví, jsem zvědavá 🙂 já tipuju holčičku.

sarunatko
13. bře 2012

@kam.zyk Dobrý den, mohla byste se, prosím, podívat na můj zdravotní stav? Podrobnosti do IP, děkuji.

peprlik
19. bře 2012

@kam.zyk Dobry den, nezlobte se ze otravuju ale posledni dny je mi nejak uzko..muzu se zeptat, ja vypada me tehotenstvi ted..., hrozne se bojim o mimi....dekuji...

maja54
20. bře 2012

@kam.zyk Děkuji moc, určitě dám vědět...a hodně štěstí ve škole 🙂

kam.zyk
20. bře 2012

@peprlik Já myslím, že se nemáte čeho bát, hlavně se nesmíte ale tolik bát 🙂 (ono se to řekne, že jo) - jak se cítíte? Byly horší dny, ale už by to mělo být lepší. Na noční obloze je teď na jihozápadě překrásně vidět Jupiter a Venuše (ta tam svítí jak lampa).

peprlik
25. bře 2012

@kam.zyk dekuji....za podporu..je mi celkem ok,ale porad soufl....ale zajimalo by me kdy budu mit aspon pidi brisko a ucitiimm mimi,u prvniho jsem uz davno citila a ted nic... ☹

eline
31. bře 2012

Dobrý večer , mohu poprosit kouknout zda se dočkám miminka ? Datum narození je 12.7.1977 v 16.02 Moc děkuji 🙂

antana123
13. dub 2012

Dobrý den,mohla bych poprosit jestli by jste se podívala kdypak se dočkám druhátka????? datum narození je 2.11.1983 v 11:30 moc děkuju

javyb
13. dub 2012

Dobrý den, pořád trpím těhotenskými nevolnostmi, můžete mi, prosím, říct, jestli budou trvat ještě dlouho? Jsem dnes přesně 16tt, narodila jsem se v Přerově 6.7.1977 v 11.55h. Moc děkuju🙂

mamartinka
13. dub 2012

@kam.zyk poslala som vam i.p spravu.

kam.zyk
14. dub 2012

@eline jak dlouho už se snažíte? Miminka se dočkáte, neměla jste nějaký gynekologický zákrok?

@antana123 já nerada dělám časové prognózy, ale druhátka - u vás je výborná plodnost, máte 5.dům v Býku a přechází do Blíženců, je tam možnost, že druhátka budou dokonce dvě!

@javyb vy máte hodně citlivé nastavení těla, musíte to vydržet, do toho 5.měsíce se to už bude zeslabovat. Poslední měsíc taky budete jak na trní, ale ten výsledek stojí za to 🙂

antana123
14. dub 2012

@kam.zyk moc děkuju za odpověd a ta plodnost nevím už se snažíme víc jako rok a zatím marně tak snad se brzo dočkáme moc děkuju 😉

javyb
14. dub 2012

@kam.zyk moc děkuju za odpověď🙂 Při prvním těhotenství to trvalo 21týdnů, tak to bude podobné🙂

mamartinka
15. dub 2012

@kam.zyk neodpoviete mi ani.

kam.zyk
15. dub 2012

@mamartinka jdu na to, v IP mám každý den asi 20 dotazů, nestíhám 🙂

mamartinka
15. dub 2012

@kam.zyk Dakujem.A nepodivala by ses jeste aspon naznak kdy mi budem mit mimco?Aspon v kolik letech?

miskams
15. dub 2012

Dobry den, mohla by som sa spytat, ci a kedy sa nam podari druhe dietatko ( a co to bude) a aky bude priebeh tehotenstva, resp. kedy je vhodny cas skusat babetko, aby zdravie babetka a tehotenstvo boli co najlepsie. Mam totiz za sebou dost tazke tehotenstvo a velmi sa bojim podobnych komplikacii. Velmi pekne dakujem.Info v IP

verzonka
8. kvě 2012

dobry den, asi mate toho vela, vsak?ked neodpisujete:((((ale ja vas chapem, ak mate teraz skolu, mate rusno, ale cakat na odpoved budem stale..vsetky podrobnosti mate v IP.

gubik
10. kvě 2012

Dobrý deň, aj ja sa Vás chcem opýtať, či sa dočkáme bábätka- neplodnosť trvá pre mňa dlhých 5 rokov. Dátum narodenia 1.9.1980 o 8:10 hod. Za odpoveď vopred ďakujem 🙂

kam.zyk
10. kvě 2012

@mamartinka teď jsem trochu v časovém presu, mám před státnicema, tak se chci zeptat: už jsem vám odpověděla? Nezlobte se, že se tak hloupě ptám, ale fakt jsem v jednom kole...

@verzonka už jsem odpověděla v IP 🙂

@gubik ještě prosím napište místo narození, kouknu na to.

mamartinka
10. kvě 2012

@kam.zyk Ano odpovedela.Dekuji 😉

gubik
10. kvě 2012

@kam.zyk 1.9.1980, 8:10, Liptovský Mikuláš

gubik
10. kvě 2012

@kam.zyk a muz je 6.6.1977 🙂