Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

gabikaka71
25. dub 2014

Zdravím,chcem sa opýtať ohľadom syna 29.11.1999 o 16:15 MI velmi chce isť na prazdniny do zahraničia mam ho nechať isť ? A ešte ohladom školy kam by mohol isť studovať?on sam ešte nevie čo by chcel v živote robiť. Dakujem.

dalilenka
28. dub 2014

@kam.zyk Dobrý večer, mohla bych se zeptat na svého syna? Co vše k tomu budete potřebovat? A bylo by možné do IP, nechtěla bych moc veřejně rozpitvávat, co mě zajímá. Děkuji za pochopení 🙂.

miermi
7. kvě 2014

@kam.zyk Zase se ozývám 🙂 V listopadu minulého roku jsem Vám psala a perfektně jste odhadla mě,manžela i syna. Proto ještě jednou prosím jestli se mi můžete podívat co říká horoskop na mé zaměstnání v tomto roce. (16.11.1988 ve Stodě 7:30hod) Děkuji 🙂

marienovotna
18. kvě 2014

kam.zyk- moc bych Vas prosila o odpoved na otazku, zda je jeste sance na dalsi dite. Mame holcicku 6,5, manzel jiz dalsi dite nechce. Muze se jeho postoj zmenit? Moc me to trapi. Taky uz vzhledem k veku nemame moc casu. Data nar. Vam poslu do IP. Predem dik moc.

marienovotna
18. kvě 2014

Dobry vecer, jeste vam do ip pisu datum narozeni dcery. Jestli tam vidite sourozence? Ona po nem touzi.

elousek2011
28. kvě 2014

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda byste mi mohla říci, týká se zdravíčka našich dcer, jedna skoro 15-letá má téměř od narození atopický ekzém a stále nic nepomáhalo a chudák ho má stále po celém těle, hlavně na nožkách, myslíte, že se ho dokáže zbavit, aby měla sama klid, hodně ji svědí...
Druhá skoro 3-letá dcerka od 2 roku začala šilhat očičkama a pořád si je mnula, až jsme navštívili očního lékaře, na jedno očičko má skoro 2 dioptrie a na druhé necelou 1.. navíc přítel - otec dcerušky má vadu zraku od malička....dcerka nosí brýle...myslíte, že se stav očiček zlepší? Děkuji za radu...Petra

evamartinka
13. čer 2014

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci sa da zistit nieco o tom, ako to vyzera u mna so zamestnanim v tomto roku a ako sa to celkovo ubera dalej v tejto oblasti. Urcite by bolo pre mna velmi zaujimave, keby sa dalo nieco povedat o moznom partnerovi a perspektive najst toho praveho, s ktorym by to bolo ono.
Informacie o datume, mieste a case narodenia zaslem do IP. Dakujem velmi pekne za odpoved. Eva

anjelik0907
11. črc 2014

Dobrý deň. Prosím o radu ako postupovať pri mojej skoro 6 mesačnej dcérke .Začala som ju prikrmovať ,najrv zeleninkou tá bola v poriadku a tolerje ju. No jeden deň som jej dala jablkovú presnidávku a začali sa jej na tváričke v okolí spánkov robiť fliačky, tak som jej na drhý deň skúsila dať čisté postrúhané jablko, ale bolo to to isté . Robili sa jej fliačky pri sánkoch. Dnes som jej teda jabĺčko nedala a dala som jej banánik. No tak ako pri jabĺčku aj teraz sa jej vyhodili fliačky na tváričke. Môže to byť alergická reakcia na ovocie? Inde na telíčku to nemá a do pol hodinky jej to zmizne ...ďakujem za radu 😉

punky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helka098
17. črc 2014

Dobry den.Prosila by som vas o zistenie ako to bude dalej s mojou financnou situaciou,ak by som sa pokusala tipovat ci vyhram,a este by som prosila o odpoved ako sa bude vyvijat moj zdravotny stav

helka098
17. črc 2014

Cez IP som poslala datum narodenia,Velmi pekne dakujem za odpoved.Helena

kam.zyk
17. srp 2014

@gabikaka71 Klidně ho nechte, ať jde studovat do ciziny , budou se mu hodit jazyky, velmi je využije.

@miermi Vy už zaměstnání máte, že jo? 🙂 jestli ne, brzy jej budete mít 🙂

@marienovotna Dlouho jsem tady nebyla, a tak nevím, zda jsem odpověděla přes IP, měla jsem hodně práce a hodně dotazů, ale už zas funguju zde, takže mi můžete hodit data a koukneme na to.

@anjelik0907 písněte sem

https://www.modrykonik.cz/group/6098/

kam.zyk
17. srp 2014

Dobrý den, komu jsem nestihla v minulosti odpovědět, pište znovu, už zase funguju zde na diskuzi, po určitém hektickém období, kdy jsem neměla čas sem ani nahlédnout...

helka098
22. srp 2014

Dobry den.prosim vas o odpoved ci sa vyriesi moja financna situacia,ak by som si podala tiket ci vyhram,a aka bude situacia v mojej rodine.Velmi pekne dakujem za adpoved,18.10,1960

helka098
23. srp 2014

@kam.zyk Dobry den .prosim vas o odpoved ci sa vyriesi moja financna situacia,ak by som si podala tiket ci vyhram.a co ma caka v blyzkej buducnosti.Velmi pekne dakujem za odpoved.18.10,1960

adrusenkaaa
23. srp 2014

@vdesolo Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli ještě zodpovidáte otázky. Děkuji. Hezký zbytek dne.

adrusenkaaa
23. srp 2014

@kam.zyk Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jen na jednu otázku.Jsem bezdětná. S přítelem se snažíme o miminko a stále nic. Chci se zeptat kdy otěhotním. moje datum 7. unor 1988 narozena v Karviné ve 23h. Moc děkuji

dudjan
25. srp 2014

Dobrý den, mam otázku jsem vážně nemocna co mně čeká tento rok co se týče meho zdravotniho stavu děkuji za jakoukoli odpověd Jana 17.5.1978 -00.30 Planá u mar. Lázní moc děkuji 😖

arixtra
25. srp 2014

Dobry den, nemam deti, snazim sa uz 5 rokov.Chcem sa spytat ci sa dockam a ak ano tak kedy.narodena som 15.4.1982 o 11:45hod

kam.zyk
25. srp 2014

@helka098 Neznáte čas narození? Bez toho to vyhodnotit takřka nepůjde, bylo by to nepřesné...

@dudjan Vy to zvládnete. To bych se vůbec nebála. A nebojte se toho, co vás čeká, dopadne to dobře. Ale- chce to velkou péči sama o sebe. Hodně o sebe dbát. A taky být víc v klidu, já vím, že se mě to řekne, ale psychika je důležitá a vy se umíte dost nervovat 🙂

@arixtra ještě napište místo narození, to taky potřebuju kvýkladu.

dudjan
25. srp 2014

moc děkuji za rychlou odpověd máte pravdu nervovat se dovedu ale je to těžké když jste onkologický pacien a máte doma 2 malé děti

arixtra
25. srp 2014

@kam.zyk malacky, slovensko

kam.zyk
26. srp 2014

@dudjan Právě kvůli těm dětem se musíte vzchopit. Navíc, pokud mám soudit z astrolog.hlediska, máte dobrou prognózu. Hodně přemýšlejte nad tím,že zrovna to, čím trpíte, souvisí s psychikou- neumíte se dsotatečně bránit druhým, těžko říkáte ne, trpíte přílišným soucitem. Tito lidé jsou pak snadno napadnutelní kvasinkou (vlastně, vaše tělo se pak nedostatečně brání i infekcím) a kvasinka stojí velmi často za onkolog.onemocněními. Pracujte na sobě, učte se asertivitě, začněte se o svůj život rvát jako lev, nikdo jiný to za vás neudělá. Vyjdete z toho boje silnější. Já vám přeju sílu. Havně sílu!!!!

Z potravních doporučení: Nejezte příliš často mléčné výrobky, jen zakysané. Hodně omezte cukry, a to i ty složité, tj.obiloviny.

kam.zyk
26. srp 2014

@arixtra Už jste byla s partnerem u lékaře a začli jste to řešit? (spermiogram, atd.)? Vy tam děti máte, ale dost možná bude potřeba lékařksé péče.

arixtra
26. srp 2014

@kam.zyk no ja to riesim s lekarmi 5 rokov, pricinu preco sa nedari viem, ale nedari sa to ani s pomocou lekarov. A kedy priblizne by tie deti mohli príst?

punky
26. srp 2014

@kam.zyk dobry den mela bych na vas dotaz jsem po neuspesnem umelem oplodneni byla jsem si jista ze se to povede dnes jsem zjistila ze nepovedlo chceme jit na druhe IVF .snazime se jist zdraveji i kdyz se mi to casto nevede ale snazim se beru vitaminky a snazim se mit cistou mysl ale uz se mi to zacina hroutit k tomum mam tatku nemocneho,mamku taky ani ja nejsem zdravotne uplne v poradku ale snazim se to brat tak jak to je...chtela bych vedet jestli se to vse zlepsi moc vam dekuju za vas cas ja jsem narozena 15.6.1989 v ostrove nad ohri.dekuju a preju pekny den

kam.zyk
30. srp 2014

@arixtra Je to nadlouho, musela bych dělat podrobnější rozbor, ale je to tak na násl.5 let....nepomýšleli jste nad adopcí?

@punky Neberte multivitamíny, to je chemicky (říkám jako vystudovaný chemik) i nutričně (říkám jako vystudovaný biolog) svinstvo. Psychika udělá hodně, život je těžkej, vždycky budou věci, které budou trápit, a počkejte, až přijdou děti, jak je to těžký a jak se člověk stokrát víc bojí, aby se nic nestalo...pro někoho je těžší než pro jiného naučit se žít s neustálým stresem, který ale život přináší. Ale přináší taky radost, jen si ji uvědomit- vy máte bezvadného partnera (co by za to mnoho jiných žen, už i vdaných a s děmi, dalo..), jste hodně citlivá, ale máte vedle sebe oporu. Právě to "brát věci, tak jak jdou " je pro vás hodně těžký....pracujte na sobě.

punky
30. srp 2014

@kam.zyk mod vam dekuju za odpoved.multivitaminy neberu jen kyselinu listovou femibion.za dva mesice nas ceka druhy pokus umelka tak budu verit ze se nam to povede.preju vam pekny den a at se vam dari ve vsem co delate

kam.zyk
30. srp 2014

@punky Moc děkuju a hrozně moc vám přeju, ať to vyjde. Femibion je OK a taky je hodně dobrej maliníkový čaj v kombinaci s čajem dle Mojžíšové, fakt moc držím palce ať vám to vyjde! 🙂