Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
11. lis 2011

@evulinkab Má tam v životě situační zvraty jak v nějakém seriálu v TV. Někdy je život, jako by ho psal scénárista s mimořádným smyslem pro humor. Ségra bude ještě studovat (i když třeba teď říká, že na to nemá nervy) a taky- ona je taky kus pěkné ženské, že jo? Mimochodem, ona se hodně zajímá o esoteriku. Netouží mít jednou vlastní obchod třeba s nějakýma věcma pro děti atd.?

evulinkab
11. lis 2011

@kam.zyk Jj, segra je hezká..Akorát teda o esoteriku se nezajímá.Jestli by chtela mit vlastní obchod, to netuším, nikdy se nezminila.Prodává v obchode a bere to tak, jak to je.S tim studiem..to nevim nevim, je rada, že udelala učnák a jelikož ji učení nikdy neslo, nebavilo a bylo jejim hlavnim nepřítelem, tak to by se musel stát zázrak, aby sla jeste studovat🙂

kam.zyk
11. lis 2011

@evulinkab jenže on se právě stane zázrak. Respektive, v jejím životě budou zvraty, že to i jí samotnou překvapí. A budou za to za všechno moct chlapi!!!! 🙂

kam.zyk
16. lis 2011

Ženy - posílejte dotazy na kam.zyk, ne na veradesolo 🙂

kam.zyk
19. lis 2011

Nechcete se někdo na něco zeptat tady, ve fóru? Máte všichni hodně zajímavé dotazy, ohledně financí, bydlení, rodiny, zdraví, atd., a nikdo se neptá na fóru, přitom odpověď by mohla bát přínosná i pro ostatní. 🙂

evgenika
20. lis 2011

@kam.zyk rada by som sa opýtala, či by ste mali nejaký "recept" na hypotyreózu, zníženú funkciu štítnej žľazy. Tá moja nie je autoimunitného pôvodu, je spôsobená nedostatkom hormónu štítnej žľazy. Okrem zvýšenej únavy a iných príznakov ma veľmi trápi vypadávanie vlasov. ďakujem pekne sa odpoveď

kam.zyk
20. lis 2011

@evgenika Já na toto mám přímo zdravotní plán. Takže víc napíšu do IP.

evulinkab
21. lis 2011

@kam.zyk Ahojky, budu zase otravovat 😅 🙂 Zmínila jsem se kamarádce tady o teto diskuzi a ona by potrebovala vedet nebo alespon naznacit, co delat dál, co se týká vztahu jí a jejiho manžela.Jsou spolu dohromady 5let,z toho 2 roky manželé a ted prožívají velkou krizi, kamaradka je už asi dva mesice od nej odstehovaná.Ani jeden z nich nevi, jestli maji spolu vubec zustavat a nebo se rozvest.Predem dekuji za kamaradku 🙂
Kamaradka je narozená 6.7.1986 kolem 8h ráno. A jeji manžel 21.8.1973 ve 4:30h.

kam.zyk
22. lis 2011

@evulinkab Kamarádka má ascendent ve Lvu, ten chce být obdivován a veleben. Slunce má v hospodárném Raku. Ale s tím manželstvím: desc má ve znmení Vodnáře, vládce Uran - to je dynamika ve vztahu. Ona jí na jednu stranu potřebuje, potřebuje originálního partnera, ale občas to přeroste. A ten její chlap to má úplně stejně, taky asc Lev, taky potřeba obdivu, Slunce navíc taky v samostatném Lvu, taky desc Vodnář. Já si troufám říct, že oni se k sobě hodí perfektně. Jen místo toho, co teď mělo logicky následovat, a to je dítě, se rozešli. Nepochopili jeden druhého. Oba dva jsou taky palice dubové, jak tak na ně koukám a ani jeden neudělá ten první krok. Okamžitě k sobě a promluvit si, takovéhle cavyky dělat, když se mají věnovat úplně něčemu jinému...kamarádce důrazně řekněte, že trucováním jen setrvává ve slepé uličce a akorát ztrácejí drahocenný čas. Čas na něco mnohem důležitějšího. Na co, to poznají brzo.

jijitka1
23. lis 2011

Teď mi přišla horoskopová knížka pro mého manžela od vás - konečně mám dárek k vánocům podle svého gusta, originální a přitom poučný takovým vtipným, nenápadným způsobem. Je tam zdravotní plán, ale taky rady ohledně mezilidských vztahů, a navíc je ta knížka precizně svázaná, vkusná, mému chlapovi se bude ten přebal líbit, má rád takové "cool" věci. Moc děkuju za něj za ty rady do manželství, protože to je přesný, já mám pocit, jestli jste naší rodinu nešmírovala někde za bukem 😀 Napadlo mě, že vy jste měla být spisovatel, hodně dobře se čtou věci od vás. Díky díky!!! Je to prostě dokonalý!!! 😵

monnita
24. lis 2011

Dobrý deň, rada by som sa spýtala na problém mojej dcérky, ktorý nás trápi už dlhšiu dobu. Dcérka sa narodila 25.1.2004 okolo 14.00 v Čadci. Už 4 roky sa lieči na alergiu. Užíva každý deň lieky Aerius. Má alergiu na roztoče, plesne, mačky, niektoré druhy tráv. Túto alergiu máme momentálne pod kontrolou, nijak sa neprejavuje, dokonca nebýva ani často chorá. Čo nás ale trápi už dlhšiu dobu je to že sa často sťažuje na štípanie a pálenie genitálu. Sú obdobia keď máme aj mesiac pokoj ale potom sa to znova opakuje a ju to trápi aj pár dní v kuse. Hygienu dodržiavame pravidelne - každý deň sa sprchuje teplou čistou vodou. Varím jej urologický čaj lebo v minulosti mala aj problémy s častými zápalmi močových ciest a keď sa štípanie a pálenie objaví robím jej sedací kúpeľ s čajovníkovým olejom. Už som aj zvažovala návštevu gynekológie ale to by som skúsila až ako poslednú možnosť. Ďakujem za odpoveď.

jijitka1
24. lis 2011

Ještě prosím o horoskop dcerky mojí kamarádky -21.3.2007, 10:48, Praha. Díky!! Holčička je nějaká moc živá, mají podezření na ADHD. Jmenuje se Verunka.

kam.zyk
24. lis 2011

@monnita léčba je v tomto případě velice jednoduchá, jde o kvasinkovou infekci. Genciánovou violetí natřete genitálie, vat.štětička v genc.violeti namočená. Bude to štípat, ale pomůže to. Nechte pak cca 2 dny být, žádná sedací koupel, nic, jen rychlá sprcha s důkladným osušením. Omezte mléčné výrobky, cca ob 4 dny a jen zakysané, vadí jí vysoké množstí fosforu v mléč.výr.se vyskytující , které v jejím případě nepůsobí dobře na ledviny a moč.měchýř. Nasaďte do stravy probiotika. A dejte vědět.

monnita
25. lis 2011

Ďakujem krásne za odpoveď, vyskúšame a dám vedieť . A ešte by som sa chcela spýtať ak sa dá na deti, a tiež na seba hlavne práca a bývanie. Dátumy narodenia pošlem do IP. Ďakujem moc !

cimbitko
25. lis 2011

Ahojček, budem trošku otravovať, písala som Vám na IP a neviem, či Vám to bolo doručené. Takže skúšam ešte takouto formou. Zatiaľ ďakujem pekne 🙂

leena24
25. lis 2011
saskovie
26. lis 2011

@jijitka1 tak aj ja sa musim pridat tu k velkemu podakovaniu p.Vierke za knizku,ktoru mam cca mesiac.a nechapem ako je trefna. uvidim ako sa budu veci vyvijat dalej. no som velmi rada ze ju mam,spolocne aj pre moju dcerku.DAKUJEM Vám Vierka 🙂 a prajem len to NAJ.....

959touareg
27. lis 2011

Dobry den pani Viera.
Chcem sa Vas opytat...pisala som Vam este v utorok do Vasej IP, no nemam ziadnu odpoved. Dufam, ze ste to obdrzali. Dakujem.

elinor42
28. lis 2011

@kam.zyk dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či niekedy budeme mať s manželom deti. Už dlhšiu dobu sa nám nedarí.
Ja som sa narodila 17. júla 1982 o 00,40 hod a manžel 3. júna 1977. Presný čas neviem. ďakujem za odpoveď

kam.zyk
28. lis 2011

@959touareg zkuste poslat jetš jednou, myslím, že v IP nic nebylo, sama jsem se divila, že jste přestala psát!!!

kam.zyk
28. lis 2011

@elinor42 večer se na vás kouknu a hned dám vědět.

kam.zyk
29. lis 2011

@kam.zyk jsem tady pro vás. Takže: 5.dům ve Lvu, vládce Slunce v kvadrátu na Mars, Jupiter, a hlavně Pluto, a ty všechny 6.dům, dům zdraví. Ve Vahách, 6.dům Panna. Váš manžel - jeho reprodukční charakteristiky silně kolísají s časem, v urč.čas špatná kvalita spermatu, zatímco další měsíc je to sperma reprodukčně schopné. Nicméně: dítě mít budete, tím bych začla. Ale: u vás to bude o práci (je tam určitá mírná hormonální nestabilita, kterou ani nemusí prokázat testy, ale kterou by se ale mělo gynekologovi podařit dostat pod kontrolu) , manžel - vařte mu čaj z Rdesna mnohokvětého (kořen), který upravuje a stabilizuje kvalitu spermatu. Měřte si bazální teplotu, ono to má krom zjištění ovulace taky ten efekt, že sliznice poševní se pěkně provlhčí a čípek si "sedne kam má". Vy jste žena činu (někdy ale dost perfekcionistka, horoskop vás m.j.nutí učit se toleranci). Lev na hrotu 5.domu sice nedává moc dětí, ale bezdětného svého nositele rozhodně nenechává! Lev je totiž synonymem dětí, tvorby, i na úrovni lidského rodu.
Když budete mít další otázky, sem s nimi.

kam.zyk
29. lis 2011

@elinor42 jsem tady pro vás. Takže: 5.dům ve Lvu, vládce Slunce v kvadrátu na Mars, Jupiter, a hlavně Pluto, a ty všechny 6.dům, dům zdraví. Ve Vahách, 6.dům Panna. Váš manžel - jeho reprodukční charakteristiky silně kolísají s časem, v urč.čas špatná kvalita spermatu, zatímco další měsíc je to sperma reprodukčně schopné. Nicméně: dítě mít budete, tím bych začla. Ale: u vás to bude o práci (je tam určitá mírná hormonální nestabilita, kterou ani nemusí prokázat testy, ale kterou by se ale mělo gynekologovi podařit dostat pod kontrolu) , manžel - vařte mu čaj z Rdesna mnohokvětého (kořen), který upravuje a stabilizuje kvalitu spermatu. Měřte si bazální teplotu, ono to má krom zjištění ovulace taky ten efekt, že sliznice poševní se pěkně provlhčí a čípek si "sedne kam má". Vy jste žena činu (někdy ale dost perfekcionistka, horoskop vás m.j.nutí učit se toleranci). Lev na hrotu 5.domu sice nedává moc dětí, ale bezdětného svého nositele rozhodně nenechává! Lev je totiž synonymem dětí, tvorby, i na úrovni lidského rodu. Vytrvejte!!!!
Když budete mít další otázky, sem s nimi.

elinor42
29. lis 2011

@kam.zyk ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď. Snáď nebudem musieť čakať veľa rokov, lebo už je to ťažké na psychiku.
Ale zaujímalo by ma ešte pár vecí, a to či sa niekedy dočkám domu. Pozemok síce už kúpený máme, ale akosi nie sú ešte peniaze na stavbu. A čo s mojím zamestnaním? Zatiaľ som iba na zastupovanie, tak by ma zaujímalo, či sa mi podarí si nájsť nejaké stabilné zamestnanie a v akej oblasti asi hľadať.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

monnita
29. lis 2011

Dobrý deň chcem si síce u vás objednať kompletný horoskop ale mám dve otázky na ktoré som veľmi zvedavá. Tá prvá je zamestnanie, som už 7 rokov doma - 2 x materská a 1 rok nezamestnaná, pretože zamestnávateľ ma po ukončení rodičovskej dovolenky prepustil. U nás v okrese aj na okolí je veľmi málo možností. A druhá otázka súvisí s tou prvou pretože potrebujeme financie aby sme sa mohli pohnúť ďalej - a t.j.bývanie. 8 rokov bývame u svokrovcov, aj keď sme celý čas predpokladali že tu zostaneme bývať zistili sme, hlavne ja, že tadeto cesta nevedie, pretože so svokrovcami mám veľmi komplikovaný vzťah. Prosím pozrite sa na to ako to u mňa vyzerá. Som narodená 13.3.1976 ráno okolo 6.00 v Čadci Ďakujem M.

kam.zyk
29. lis 2011

@elinor42 Domek...dítě i domek máte v životě posunuté. Obojí bude za delší čas, než jste předpokládala ve svých plánech. Kdyby se do konce příštího roku nezadařilo to mimi, tak napište, udělám vám otěhotňující plán na míru. S tím domkem vám ale nepomůžu, jako dobré vidím, že máte pozemek. Nechvátejte ani tady, chce to ještě našetřit nějaké peníze. A to zvládnete, já bych vám prachy svěřila, jak tak koukám na váš horoskop. Práce: troufám si říct, že vy se neztratíte. Jste pečlivá, svědomitá, umíte pracovat za dva, MC máte v ambiciózním Kozorohu, nechcete být úřednicí?

kam.zyk
29. lis 2011

@monnita Vy jste hodně chytrá ženská, minimálně jednu VŠ máte. S tou výdělečnou schopností: neuvažovala jste někdy nad tím, že budete učit? Budete učit 🙂 - a pokud je na to u vás potřeba doplňkové pedag.minimum, dodělejte si to, hlavu na to máte. Máte trochu pozdnější kariérní sebeprosazení, a to sebeprosazení máte navázáno na instituce. (školy, atd.) Bydlení u svokrovcov = tchyně a tchán, že jo? To mě ani neříkejte, okamžitě pryč. Už jen kvůli vašim dětem. Bydlení je ale ve vašem horoskopu v pohodě, dokonce tam máte barák jak vyšitý. Teď sežeňte byt, ten pak časem výhodně prodáte a bude barák. Bydlení je (resp.bude) v pohodě, ale pryč odtud, kde jste teď, i když vás budou přemlouvat a hodně přemlouvat!!!! =nedejte se 🙂

elinor42
30. lis 2011

@kam.zyk ďakujem za odpovede. Dúfam, že to dieťa sa zadarí skôr ako o niekoľko rokov.
A vám prajem, za tú ochotu pre všetkých, veľa šťastia a zdravia

kam.zyk
30. lis 2011

@elinor42 fakt se nebojte napsat, kdyby se to příšt rok nepovedlo, protože já jsem pův.imunolog a plány na početí umím, mám už na kontě pár těhulí. Hlavně buďte v pohodě a hlavně váš manžel. Víte, on je dost citlivej chlap, tohle si dost bere. Moje býv.spolužačka z VŠ, která pracuje v jednom reprodukč.centru, dělá studii na to, co nejvíce ovlivňuje kvalitu spermatu. A hádejte- co vede? STRES!!!Takže tak 🙂 Mějte se moc pěkně a přeju hodně štěstí.

monnita
30. lis 2011

Ďakujem, to ste ma nabili energiou. Už som strácala nádej, hlavne to bývanie ma ubíja a možno to že som už dlho doma. Pozdravujem a prajem Vám len to dobré !!