Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
19. kvě 2013

@petrajurinova Jdeme na to. Syn: velmi zajímavá osobnost, Slunce v konjunkci s Venuší (bude pohledný a charismatický) s ascendentem v ctižádostivém Kozorohu. Velmi inteligentní typ, s výbornými pozorovacími schopnostmi (vycítí i nevyřčené nálady ve svém okolí, vysoká míra soc.inteligence), kariéra perfektní, vztahy - přes pozorovací schopnosti díky silné citovosti bude v době hledání milostného ideálu párkrát velmi zklamán, manželství se ovšem vyvede, ideální životní partnerka - "račí" vlastnosti (hospodárnost, rodinné založení). Syn je - právě díky té citovosti - velmi složitá osobnost, myslím, že vyznat se v něm vyžaduje občas dost dobré psychologické znalosti 🙂

Dcerka: úplně jiná povaha, Panna ascendent Střelec. Aneb, je vidět, jak se sourozenci výborně doplňují. Je milá, bude poměrně disciplinovaná a narozdíl od syna nebude mít problém s autoritami (syn bude občas trochu rebel), má ráda režim a rituály. Má smysl pro detail . Je hodně vnímavá a rozvážná, má vnitřní potřebu perfektnosti a jakákoliv negativní kritika se jí bude hluboce dotýkat, opatrně s hodnocením. V partnerských vztazích bude hodně náročná, bude si dlouho vybírat, ale až si vybere, bude to definitivní. Kariéra - budoucí právnička zřejmě (toto chce vždy hlubší vyhodnocení).

To tedy byl stručný výcuc.

janka221178
19. kvě 2013

@kam.zyk Ano pytala som sa na miminko mam strach prva dcerka Bola velka 4560g 56cm ja mam 160 a teraz vraj male miminko a hlavicka je mensia velmi sa bojim aby bolo vsetko v poriadku chcela by som mat krasne zdrave dieta ako kazda mamicka ☹ terminy mam dva 6,septembra a 29 augusta ja som sa narodila 22,11,1978 o 5:45 dakujem 🙂

kam.zyk
19. kvě 2013

@janka221178 Nemáte se čeho bát. Tohle je chlapeček, že ano? Bude to zdravý klučík 🙂

janka221178
20. kvě 2013

Povedali ze dievcatko ....

petrajurinova
20. kvě 2013

@kam.zyk děkuji. Se synem máte pravdu, že je dost složité vyznat se v něm i to, že je už teď dost empatický. U dcerky mě celkem překvapilo, že píšete že nebude mít problém s autoritami - zatím to totiž vypadá přesně naopak, ale ohledně té právnické budoucnosti to by mi k ní i docela pasovalo - už teď obhájí a obkecá cokoliv.

kam.zyk
20. kvě 2013

@petrajurinova Dcera tam má poměrně hezky vidět právě tu oblast kariéry, nenechá si nic líbit. V úvahu u ní připadá pedagogika nebo právě advokacie. Víte, s postojem k autoritám u dětí je to složité. Autorita, nikoli autoritativnost (= neboli autorita vynucená tresty a odměnami, potlačováním iniciativy, atd.) , může být formální (tvořená postavením např.učitele,nadřízeného - tj.vyplývající z postavení dotyčného) a neformální. Kýžená je ta neformální autorita. Přirozený respekt ze strany ostatních. K tomu, aby ji člověk měl, musí mít sám úctu k jiným autoritám. Já si troufám tvrdit, že dcera nebude mít problém s tímto typem autorit, proto se také v budoucnu autoritou sama stane - a také její budoucí muž bude z tohoto "těsta". Pěkně to popisuje právě Plzák, který píše, že k tomu, aby člověk mohl velet, sám musí být schopen se přizpůsobit určitým pravidlům. Pravda, někdy je těžké do takto silných osobností ta pravidla výchovou dostat 🙂

sisus
20. kvě 2013

@kam.zyk hezký den, mohla bych se taky zeptat na dceru, její zdraví a případně kam ji v životě směrovat? 🙂 narodila se 4.6.2012 v 00:01 v Ostravě děkuji moc 🙂

aronek
20. kvě 2013

@kam.zyk dobrý den. Velice mně zaujala tato diskuse a ráda bych se taky na něco zeptala. A to především na kluky. Starší vůbec neposlouchá, včera mi vběhl pod auto 😒 Naštěstí zastavilo, ale on si vůbec nebere, že udělal něco špatně. Po zánětu středního ucha je pořád plačtivý, chce chovat a nechce jíst. Já ho nutím a občas si přijdu jak macecha co po něm pořád něco chce. Je možné, že je to jen období a bude to zase v pořádku, ale teď mám nervy na pochodu. Takže ráda bych se zeptala, jací kluci budou a kam je směrovat, aby měli šťastný a spokojený život. A zároveň bych ráda věděla něco o sobě, kam směřovat život a jestli budu mít ještě nějaké děťáko. A pokud ano, jestli to bude tentokrát bez komplikací. Mám teď několik možností kam jít dál a nevím jak se rozhodnout, takže by mi Vaše odpověď moc pomohla 😅 Já 30.3.1978 11.55hod., Honzulka 16.3.2010 13.20hod., Jiříček 9.9.2012 3.07hod. Předem moc děkuji za odpověď 🙂

aronek
22. kvě 2013

@kam.zyk Ještě jsem koukala, že je potřeba i místo narozeni. Takže já v Dačicích a kluci v Havlíčkově Brodě.🙂

ivunak
27. kvě 2013

Chci se vás holky zeptat, jak jste si objednali tu horoskopovou knížku? Měla bych o ni taky případně zájem. Psala jsem kam.zyk IP zprávu a zatím žádná odpověď, tak nevím, jestli to ještě funguje.
Díky Iva

mamkamarketa
27. kvě 2013

@ivunak funguje, neboj. Jen tu tak casto neni 🙂
A knizku doporucuju 🙂

ivunak
27. kvě 2013

Díky za odpověď 😉 A ta knížka se objednává přímo u ní v IP nebo jak?? Pročítala jsem celou diskuzi, všichni knihu moc chválí, tak bych ji dala i jako pěkný dárek.

ivunak
27. kvě 2013

Tak se omlouvám, odpověď už přišla, jen jsem ji přehlédla... 😉

verry
29. kvě 2013

já taktéž doporučuji horoskop od paní Věry, jsem s ním moc spokojená 😵

majka865
1. čer 2013

ahojte chcem sa spytat na kam.zyk , je to vestkyna? za kolko vesti?

kam.zyk
4. čer 2013

@sisus Úžasná holčina, ascendent v originálním inteligentním Vodnáři, Slunce v komunikativních a společenských Blížencích, Mars v 7.domě. Neboli - komunikace, jazyky, to bude její cesta. Já bych to musela blíž vyhodnocovat, abych dala přesnější odpověď, ale -její seberealizace je přes druhé, v komunikaci s druhými, uzavírání smluv, atd. Bude v životě hodně v zahraničí - ale životní partner bude Čech. Zdraví - citlivější zažívání a játra, ale nic, co by se nedalo zvládnout vyváženým jídelníčkem. Ona je a bude to hrozně hezká holčina, má Slunce konj Venuše, to je atraktivita... ne každému atraktivní vzhled pomáhá při cestě životem, jí bude.

kam.zyk
4. čer 2013

@aronek Starší syn: tady je něco, na co je třeba upozornit: on špatně snáší 1) lepek klasické pšenice 2) BKM, bílkoviny kravského mléka. Ty u něj vyvolávají opakované záněty a jsou příčinou jeho nechutenství, lepek zas (a na to jsou už dokonce oficiální studie) působí nepozornost, zhoršuje nesoustředěnost. Tady je třeba říct- zdaleka ne každé nesoustředěné dítě má reakci na některé potraviny, ale váš starší syn, tady je úzká souvislost.

Z mléčných výrobků - ať jí jen zakysané (tj.pouze tvrdé sýry a jogurty), nezakysané nikoli. Lepek klasické pšenice - když budete třeba dělat těstoviny, je dobré hodit do vroucí vody společně s obyč.těstovinami taky např.kukuřičné nebo špaldové atd., když budete péct, to samé, v receptu například bude 500 g mouky = vy dáte 250 g mouky klasické a 250 g mouky špaldové. Chleba - kupovat např.pšenično žitný, atd.

To je teď něco, co je potřeba ošéfovat. Jiřík - to je takový mazel, Panna ascendent Lev, ten chce respekt a pochválit, ocenit. Bude mít citlivější kůži. Povolání -technika nebo práce penězi,výrazný cit pro detail.

Vy - máte citlivější játra. Jiřík - netrpí atop.ekzémem? Řeknu vám jednu věc: že máte dva kluky, to se skoro rovná zázraku, protože když ve vašem 5.domě (děti) vidím retrográdní Pluto, retrográdního Urana...no prostě zázrak. Je to ale navázané na Neptuna v domě zdraví, 6.dům, neboli, vy jste intuitivní žena, dobrá je odezva na alternativní léky, především játra je potřeba držet v dobrém stavu. V srpnu vám začíná mimořádně dobré období, kdy se vám bude dařit naco sáhnete. Tak to nepropásněte 😉 (tak ale, ono to období trvá až do příštího roku) Až se budete snažit o tu holčičku (co s nejvyšší pravděpodobností bude opět chlapeček, ale skvělej) - nenechte se odradit tím, že to zas nepůjde snadno. Nedejte se, obrňte se klidem - dobře to nakonec dopadne. Jako už dvakrát.

aronek
4. čer 2013

@kam.zyk moc děkuji za odpověď. Po pravdě mně žádný problém s alergiemi nenapadl. Nikdo žádnou nemáme 😨 Honzík pije večer půl litru mléka, tudíž to je asi špatně, že? Ráno má kakao 😕 To vše bych tedy měla odbourat? Jinak jak moc nejí, tak ani nevím jak teď vařit. U mouky a těstovin děkuji, to zkusím a nám to taky neublíží, že 😀 Pokud by byl ještě nějaký nápad jak nahradit část problémových potravin pro něj vhodnými, budu ráda, opravdu s tím nemám zkušenost, jak všichni můžeme všechno, nikdy jsem to neřešila. Jak k němu mám přistupovat ve výchově? Pořád si nejsem jistá. Když jdu po dobrým, má to celkem úspěch, když přitvrdím, nelíbí se mu to. Jenže po dobrém toho dost zneužívá 😒 a za zády škodí 😠 K čemu bude mít vlohy? Kam ho směřovat? Teď mám dojem, že špatně slyší, jenže jak nespolupúracuje (ještě se nám neůpovedla ani tříletá prohlídka) tak nevím co s tím. Může to taky být jen dozvuk toho zánětu středního ucha, ale od něj je to zase dlouho 😕

JIřík je zlatíčko. O atopickém exému jsem neuvažovala. Měl trochu něco na spánku, ale dostal mastičku a bylo to hned pryč, takže snad dobré.

Ani u sebe jsem o játrech neuvažovala. Máme v rodině spíš zatížené plíce. Takže to pro mně znamená hodně pít a vyvarovat se alkoholu? Proč jsou kluci zázrak? Pravda je, že jsem vždy chtěla tři holky a prvního kluka jsem skoro obrečela. 😒 Ale teď jsem za ně ráda. A pokud bude třetí taky kluk přežiji to 😀 Jinak jsem před každým klukem prodělala potrat a musela jsem na revizi, tak doufám, že tentokrát se tomu vyhnu. A moc a moc děkuji za předpověď dobrého období, už aby bylo 😉 Tentokrát skolil zánět středního ucha mně 😝 Ještě jsem se chtěla zeptat. Ráda bych se naučila jazyk, ale nikdy mi to nějak nešlo, ale třeba jsem jen nepřišla na to jak se ho učit, nebo jsem to vzdala brzo. Jak jsem na tom, byla by tam nějaká vloha? Jaká práce by pro mně byla vhodná? Mám vystudované dva naprosto odlišné obory a jsem schopná se ledasco naučit i jiného.

kam.zyk
4. čer 2013

@aronek Udělejte jednu věc: zkuste nahradit to mléko zakysanými produkty a kakao dělejte z Reis drink extra Ca (mají v DM) . Vápníku to má víc jak mléko (dokonce líp vstřebatelný než mléčné produkty). Vařit z mléka můžete, ale na syrovo ho pít- prostě zkuste tu změnu, za zkoušku nic nedáte,a pak mě dáte vědět. Neublíží vám to, naopak, pomůže . Uvidíte sama.

Výchova: ideální kniha: "Jak žít a nezbláznit se" od Lidmily Pekařové. On neslyší špatně. On je jen dost inteligentní dítě 🙂 . A má svůj svět. Zavře se do něj a nevnímá. To nedělá schválně, prostě, on je dost individualista. Zavírá se tehdy, chce li se na něm něco "násilím", a to "násilí" už je pro něj třeba jen věta "udělej toto". Mě se jeho horoskop strašně líbí, já mám ráda tyhle svérázný typy 🙂 On je taky ascendent Lev, neboli...ona nějaká autoritativní výchova, to vůbec nepůjde. Je to dítě, které odmala potřebuje respekt, ale taky musí pochopit, že k tomu, aby si někdo respekt zasloužil, sám musí mít respekt k druhým. Ona ta výchova se povede! Jinak bych tam neviděla pedagogickou kariéru 🙂 Druhá možnost- medicína. Kluk se neztratí, ale u vás - ta výchova - nebudete to mít nějak kor jednoduchý, ale zvládnete to. Přečtěte taky knihu Respektovat a být respektován (Kopřiva a kol.).

Alkohol - můžete, střídmě. Takové červené vínko, 2 -4 dcl, když si občas dáte, tak vám to neublíží. Z vás alkoholik nebude nikdy, máte sebedisciplínu.

Děti - zázrak - páč tam vidím potraty a jen opravdu silný plod přežije. A te´d koukám, že o těch potratech sama píšete. Berte to pozitivně, jsou to silný kluci. Mít tři syny, to budete jak v pohádce 🙂 Jazyk: vy jste takovej univerzální typ, naučíte se všechno. Což o to. I jazyk se naučíte, ale ne že byste byla jazykový typ - chce to učit se to tak, že mluvíte a mluvíte (jste studijní typ, ale radši se učíte v klidu a o samotě, a k učení se jazyka budete potřebovat být v kolektivu lidí, co mluví pouze a jedině jazykem, kterým se chcete naučit). Mezi námi, vy jste taky ascendent Lev, ale jak už to bývá u zrozence asc Lev ženy, potřebuje respekt ze strany okolí. Vy se jednoznačně hodíte pro práci v institucích - úřady, nemocnice, školy, ale pro zajímavost i třeba věznice, atd. Potřebujete mít v práci relativně volnou ruku, blbě snášíte konkurenční boj....ráda dobře vycházíte s lidma, máte smysl pro systém a režim....budete celej život pracovat spíš s chlapama, v ženském kolektivu to nebude ono, potřebujete přímost. Se prostě hodíte mezi chlapy....se nedivím, že vám osud sesílá syny....

Mě připomínáte mě v jedný věci -že čím víc má člověk VŠ, tím blbějc hledá práci....já mám dvě plus pedagogiku (pedag.minimum), jaký máte vy? Taky to nemáte zrovna tak, že by vám práce šla naproti....no ale - nezoufejte, kam vás osud zavede. Spíš...nechte se příjemně překvapit. Máte bezvadnou druhou půlku života.

V oblasti vztahů to taky máte divoký, ono se asi ne vždy dařilo....no ale te´d už dobrý 🙂

kam.zyk
4. čer 2013

@aronek jsem se do toho vašeho horoskopu tak dlouze zadívala...hlídejte si váhu, ať si tu druhou půlku života užijete s elánem a v zdravotní pohodě. Máte sklony k požitkářství...

backstreet
4. čer 2013

Dobrý den, taky bych prosila o pomoc. Mladší dcera má alergii na BKM.Také má problémy s ledvinami. Bude to v pořádku? Starší dcera je celkem zdravá, ale i tak? bude to tak i nadále? A jak na tom budeme já a manžel? Děkuji

kam.zyk
4. čer 2013

@backstreet ABKM umím řešit, jsem autor komplex.postupu na léčbu atop.ekzému (vystudovala jsem přír.vědy obor imunol.), kolik je dceři? Ledviny - to je jen důsledek. Víte, ono se dá podpořit vyhasínání alergie. O tom můžeme pokecat v IP, na astrolog.okénko už tak trochu dost odborná debata 🙂

jinak můžete juknout sem, tady ordinuju

http://www.proalergiky.cz/diskuze/tema/3295

kam.zyk
4. čer 2013

@backstreet PS: uveďte datum, čas a místo narození - ať můžu juknout i na vás 🙂 přece jen, astrologie chce přesná data....

backstreet
4. čer 2013

kam.zyk
Poslala jsem Vám zprávu.Na Vaše stránky už koukám. Moc bych chtěla Vaši pomoc. Manžel má tuto alergii totiž dodnes a stejně jako malá dost těžkou. Zatím Vám moc moc děkuji

aronek
4. čer 2013

@kam.zyk ještě jednou díky. Ani nevím, jestli to sem můžu napsat, ale já opravdu dělám ve věznici 😀 tedy ženské, ale s chlapama se mi dělá líp 😉 Zvažovala jsem právě jestli nezačít podnikat, nebo tak něco, ale když se do té věznive hodím 😀 A od ledna hubnu, protože jsem se na sebe nemohla koukat a mám dole 13kg. Jinak mám vystudovanou na TULiberec fakultu textiní a pedagogickou, teď jsem ještě dostudoivávala speciální pedagogiku kvůli práci 😀 Jako opravdu kloubouk dolů, trefila jste se i ve věcech, kde bych to nečekala 😀 Ještě písnu IP 😉

kam.zyk
4. čer 2013

@aronek Já říkám pořád, že astrologie je pro silné nátury, člověk tam vidí i to, co pomalu nechce. Na svůj horoskop se dívat, to je někdy zralé na antidepresiva 😀 😀 naštěstí většinou ne, horoskop je především o pravděpodobnostech, přece jen - i v rámci osudu máme možnost ovlivnit jej (někdy možnost větší, jindy menší) - a jaké si to uděláme, takové to máme 🙂

maattoo
5. čer 2013

@kam.zyk Dobrý deň. Chcem sa opýtať na tu horoskopovú knižku .Čo vlastne obsahuje ,koľko stojí a či posielate aj na Slovensko? Ďakujem za odpoveď 😉

aronek
5. čer 2013

@kam.zyk já si myslím, že to může být dost výhoda 😉 Člověk se koukne třeba kam směrovat děti, na co dát pozor a pod. ale vidět tam něco nehezkého asi nic moc 😔 , ale může se to zkusit trochu zmírnit 😉

jar_3
5. čer 2013

Pekne zdravim vsetkych 🙂 a hlavne vas vdesolo rada by som sa opytala na mojho synceka ktory je už Od narodenia velmi hyperaktivny a skoro vobec nespinka , zda sa mi ze je az neuveritelne zvedavy a nechce premarnit Cas spankom ... Vsetko musi vidiet , skusit .... nespim Od jeho narodenia 🙂 😅

kam.zyk
7. čer 2013

@jar_3 napište mě do IP jeho data (datum, čas a místo narození) a koukneme na něj. 🙂