Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
1. čer 2011

@jijitka1 jsou to záležitosti krajně citlivé. Takže se na to jdu podívat hned a do IP dám zprávu.

jijitka1
4. čer 2011

@kam.zyk hrozně moc děkuju, i za ty rady ohledně štítné žlázy a plánu na autoimun.choroby. Ty statistiky, co jste poslala, vypadají dost zajímavě. Vrhnu se do toh co nejdřív, i když píšete, že je to léčba dlouhodobá.

Ještě se chci zeptat: mám kamarádku, nedaří se jí už 2 roky otěhotnět. Můžu zaslat data?

kam.zyk
5. čer 2011

@jijitka1 Ano, poměrně často konzultujeme stav s ženami, které nemohou přijít do jiného stavu. Je to citlivé téma, ale nevěřila byste, jak moc s tím jde dělat. Horoskop nikdy neříká, že to (případně) nejde a nepůjde, to je častý omyl - říká, co udělat pro nápravu stavu, zda je problém v psychice, nebo je například nutnost stabilizovat atopické projevy ženy, atd.atd.atd. Horoskop slouží k tomu, abychom na sobě mohly zapracovat, změnit něco, aby bylo líp.

jijitka1
26. čer 2011

@kam.zyk Chci vás informovat, že té kamarádce ta kúra od vás evidentně pomáhá, psala mi, že se jí zlepšila pleť a že zatím to má jeden dost dobrý efekt - prý nemá ty hrozné melancholické stavy před menstruací, co mívala 🙂 Cítí se dobře, tak teď už jen aby to mimi přišlo 🙂

kam.zyk
2. črc 2011

@jijitka1 miminko přijde co nevidět, už jsem se na to koukala. Dokonce by k početí mělo dojít teď v následujícím půlroce.

angelinka5
11. črc 2011

Teď jsem měla komplikace v těhotenství- tak se chci zeptat, jestli bude vše v pořádku. Data máte v IP.Moc díky, mimochodem kamarádce jste radila jak otěhotnět a teď je čerstvě v jiném stavu, jmenuje se pajinka2, prý už budete věět 🙂

jijitka1
13. črc 2011

@kam.zyk JSEM TĚHOTNÁ RADY ZABRALY
😵 😵 😵 DÍKY DÍKY DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

verbalinka
13. črc 2011

Taky bych měla veřejně poděkovat a udělat malou reklamu 😉 😀 Taky jsem po radách od @kam.zyk těhotná a moc děkuju 😵
Ne vždy jde všechno podle našich představ a i miminka mají svůj čas příchodu a nemá smysl se stresovat 🙂

raubirka
14. črc 2011

@kam.zyk Dobrý den, mohla bych se taky optat, jestli se nám taky podaří druhé dítě? Díky

kikito
15. črc 2011

Dobrý den i já mám jeden né zrovna originální dotaz na druhé mimčo a na zdraví prvorozené dcery.Děkuji moc

martina26
15. črc 2011

Dobrý den i já se přidávám do dotazů na miminko a to na třetí. Děkuji moc za odpověď

laterna
15. črc 2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli hvězdy ukazují něco o mé kariéře/práci po rodičovské dovolené. Díky moc za odpověď.

zdenka23
15. črc 2011

Dobry vecer,chtela bych se zeptat jestli se nam podari mit chlapecka i kdyz holcicka taky nevadi ;o)) ? Dekuju za odpoved ;o)) 😅

raubirka
15. črc 2011

@kam.zyk zatim moc,moc dekuji za odpoved a za podporu .-) hned jak budu pri penezich, objednam si ten vyklad .-) dobrej tip i na darek .-)

kam.zyk
15. črc 2011

@martina26
@zdenka23

Napište mi do IP datum, čas a místo narození, díky 🙂

zdenka23
16. črc 2011
raubirka
16. črc 2011

Zdenka je tu asi nova .-)

roxana76
28. črc 2011

Zdravím,
měla bych také dotaz ohledně mimika. Zda se nám zadaří a naše Anička se konečně dočká sourozence. Také bych měla dotaz ohledně zaměstnání, zda si ho seženu brzy a jaké vlastně bude?
Děkuji Vám,

Ráďa

petulenovakova
28. črc 2011

Dobrý den, také bych se chtěla poptat, jak to vypadá s mou kariérou po rodičovské dovolené, která mi brzy končí? Další miminko asi jen tak nebude ☹ tak nějak nevím co a jak... Věřím, že snad ve hvězdách je nějaká dobrá zpráva i pro mě 🙂 Děkuji, moc by mi to pomohlo 😉

kashmira
29. črc 2011

Dobrý den,
můžete mi alepoň trochu předběžně říci, jak se bude vyvíjet můj život dál Mám teď takové dovné období? Zůstanu s manželem a budeme mít ještě jedno dítě...? Děkuji, poslala jsem do IP své datum narození

kam.zyk
29. črc 2011

@roxana76 odpověděla jsem na IP.

kam.zyk
29. črc 2011

@petulenovakova nemám v IP vaše data!!! Pošlete mi je a hned na to juknu 🙂

denousek
4. srp 2011

@kam.zyk Dobrý den měla jsem dotaz máte ho v IP dekuji 🙂

kam.zyk
17. srp 2011

@denousek Tak jsem zas jednou zabrousila na svoje okýnko, a koukám že mě sem píšete, ale nikde v IP nevidím dotaz od vás! Zkuste ještě jednou poslat, je mi to záhada, že tam nic nemám, projela jsem to pro jistotu dvakrát...ještě si říkám, jestli jste to neposlala na veradesolo, to už je neaktivní - chce to na kam.zyk

raubirka
19. srp 2011

@kam.zyk Dobrý den! Můžu mít na Vás otázku od mé kamarádky? Není tu registrovaná, ale popř. by si na Vás pak vzala kontakt. Chtěla by se zeptat, jestli také brzy otěhotní? Pošlu její nacionále do IP. Děkuji mockrát.

kam.zyk
19. srp 2011

@raubirka pošlete údaje!! a kdyžtak kontakt, možná budeme probírat možnosti

jijitka1
21. zář 2011

Chci vám @kam.zyk poděkovat. Včera jsem byla u Petry, to je ta kamarádka, co jste jí radila se zdravotním plánem na početí. Ženská, vy jste machr, ona je těhotná. Půl roku to dodržovala, jak jste radila, a vlítla do toho asi dva měsíce po skončení té kůry přirozeně. A to má zas sebou neúspěšný IVF, inseminace a kdesi cosi. Nejen že jste měla pravdu, že k otěhotnění dojde tenhle rok, ale navíc ten váš zdravotní plán zabral. Opravdu žasnu a děkuju za ní, protože ona byla hodně nešťastná a teď na to kouká jak vratná láhev, včera mi ukazovala fotku z UZ a byly jsme z toho obě paf. Myslím, že vám napíše, i když ona je teď jak blázen a nedělá nic jiného než že schání věci na mimi, dokonce kvůli tomu přestavují dům 🙂

kam.zyk
22. zář 2011

@jijitka1 Tak to jste mě potěšila. Jsem moc ráda, když moje horoskopy pomohou, to pak má práce smysl. 🙂

veronkaj
22. zář 2011

@kam.zyk dobrý deň môžem sa opýtať, ohľadom mojich očí ako to pôjde s nimi ďalej na jednom mám tupozrakosť a druhé mám od maličke dioptrie či sa to nejako vážne zhorší alebo to bude apsoň tak kam to došlo teraz mám 38 a dioptrie a robím s papiermi a pc tak nič moc. bez okuliarov mám problém čítať nablízko a aj celkovo.
a ešte že plánujem začať robiť účtovníctvo na živnosť či mi to pôjde.
dakujem

burko17
22. zář 2011

poradite ci ma clovek cakat, bojovat alebo sa vzdat lasky??? ak nahodou tak info v ip 😎