Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

anatanka
13. zář 2012

@kam.zyk Tak to je nahoda 🙂 Dcera se narodila v Praze.

Cas meho narozeni: 16:20

Děkuju

maja54
17. zář 2012

Ahoj, tak jak jsem slíbila tak hlásím že se nám narodila holčička, tak jak jste předpovídal... Ještě jednou moc děkuji za rady... CHtela jsem Vás ještě poprosit jestli by jste mi neřekla jak se ty moje dvě holky v životě budou mít. Aněžka se narodila 5.4.2008 v 17:45 a Nelinka 5.9.2012 v 17:59.... děkuji moooc....

lole9
22. zář 2012

Dobrý deň, potrebovala by som od Vás radu ohľadom vzťahu, je to príliš komplikované ..Mohli by ste mi pomôcť? Neviem či potrebujete dátum narodenia alebo ešte niečo viac?

chiguita
23. zář 2012

Hezký večer přeji,
@kam.zyk,chtěla jsem se zeptat jestli budeme mít vlastní miminko,(kdy k nám příjde) už jsem několikrát potratila,a jaký je náš vztah?.Datum jsem napsala do IP.
Děkuji

jarkalada
27. zář 2012

@kam.zyk dobrý den. Mohla bych se zeptat, jakou povahu nebo prostě jaký bude můj synovec: 22.9.2012 v 0:23 h ?
Díky moc a hezký víkend

tatinka
10. únor 2013

@kam.zyk ahoj, citam tu same krasne pozitiva ohadom pomoci zenam k miminku, chcela som Vas poprosit o to iste uz roky sa snazime,,,,prosim o pomoc a radu,,,,pisala som aj ip, davala som si vestit pred mesiacom u jednej pani tak neviem ci mozes si dat u vas znova vsetko pozriet,,,alebo ci mam este pockat lebo dakde som citala ze treba od vestenia pockat tri mesiace kym sa da znova daco pozret,,,tak neviem ci mam pockat alebo ci sa mozem aj teraz uz pytat ? za odpisanie dakujem vo pred, zo srdca a uprimne,,,prosim o pomoc ,,,,dakujem,,,

tatinka
10. únor 2013

dievcata neviete ci sem este kamzik chodi radit a pomahat zenam ako som ja? lebo posledny prispevok v diskusii je tu uz stary 4-5 mesiacov tak neviem ci sem este chodi, velmi by som potrebovala jej pomoc a rady,,,,,

tatinka
11. únor 2013

@jarkalada
@chiguita
@maja54
@anatanka ahojte, neviete mi povedal ci sem este kamzyk chodi? chcela som ju poprosit o pomoc ale pozeram ze v diskusii uz davno nikto nebol, poslala som jej vcera aj ip tak neviem ci mozem este cakat odpoved alebo uz sem kamzik nechodi ?

maja54
11. únor 2013

@tatinka nevím...promiň

tatinka
11. únor 2013

@maja54 skoda lebo citam tu same dobre referencie na nu ohladom pomoci zenam co chcu oehotniet a neviem sa k nej dopatrat,,,,aj tak dik ze si odpisala

anatanka
11. únor 2013

@tatinka Asi uz nefunguje, ja ji psala pred nekolika mesicema a bez reakce...

tatinka
11. únor 2013

@anatanka och to je skoda, a preco uz sem nechodi? ved same krasne rekacie som tu citala o nej , vsetko v dobrom, dufala som ze mi konecne niekto bude vediet pomoct :(....
ale som pozerala a link ma stale aktivny ...snad sa jej nic nestalo a je v poriadku,,,

anatanka
11. únor 2013

@tatinka Nick sice aktivni ma, ale veskere prispevky na nem jsou naposledy ze zari a to je taky mesic, kdy prispivala naposledy i sem... Taky me to dost mrzi...

tatinka
12. únor 2013

@anatanka dufam ze je v poriadku....keby si o nej daco vedela taj mi prosim vediet, dakujem ,,,

kam.zyk
9. kvě 2013

@anatanka Hlásím, že už opět začínám fungovat, měla jsem vážné komplikace v rodině. Situace se ustálila, v rámci možností.

Neboli: ano, to je naprostá pravda, že vše souvisí se vším. U vás je hlavním klíčem k zlepšení stavu právě partnerství, s tím souvisí jak zdraví, tak finance. Tenhle i příští rok bude u vás zlomový, zažíváte slušné sinusovky, ale máte si uvědomit, co chcete od života, a taky, jaký je váš ideální partner a snažit se právě o kompromis v partnerském vztahu, snažit se docílit, co chcete od muže. Tenhle rok si máte uvědomit, co chcete, od toho je krůček k tomu, docílit toho. Finance se vylepší až v příštím roce.

Dcera má úžasný horoskop, je krásná a chytrá, a v životě se jí povede dobře, má tam jednu kliku - a sice na hodné a schopné muže. Je to obdivuhodná osobnost už v takhle nízkém věku.

kam.zyk
9. kvě 2013

@maja54

Anežka: hodně optimistické dítě, živel, e tady ctižádost a touha vynikat. Zkrátka, Beran 🙂 Ascendent v citlivém Raku, takže ona si dost věcí bere k srdci a občas je s ní těžké pořízení. V budoucnu - chce to trénovat trpělivost a vytrvalost, nicméně pracovní uplatnění - manažer jak vyšitý, manželství a vztahy- hodně dobré.

Nelinka - opět, spokojené vztahy v dalekém budoucnu,toto je ovšem hodně zajímavé dítě. Je milá, bude disciplinovaná, má ráda okolo sebe pořádek. Má smysl pro detail , je vnímavá a rozvážná, bude tak trochu perfekcionistka. Je to zajímavé, u Anežky to chce řád a rituály pěstovat, tady spíše pěstovat kreativitu a nebýt za každou cenu dokonalá 🙂

Dodám, že obě holky k sobě budou mát hezký vztah.

anatanka
9. kvě 2013

@kam.zyk
Dekuju mockrat za odpověď, ja uz ji ani necekala 🙂

Doufam, ze u vas v rodine bude uz vse v poradku.

kam.zyk
9. kvě 2013

@anatanka No a jak to teď u vás vypadá?? On to není jednoduchý rok, rok 2013....

salomee
10. kvě 2013

Jé, můžu se taky na něco zeptat? Pokud souhlasíš, raději do IP?
@kam.zyk

anatanka
10. kvě 2013

@kam.zyk
Dekuju za optani.
Tak pro me nejak zadne poslední roky nebyly moc jednoduche, rok 2013 zacal celkem lepe nez ty predchozi. Kazdopadne zdravi je horsi a horsi ☹
Mozna mate pravdu s tim partnerstvim, sama jsem si uz kolikrat snazila ujasnit jakeho partnera vlastne chci a jestli vubec nejakeho...
Finance take stejne, ale na zacatku roku mi schvalili osobní bankrot, tak uz mam alespon pred sebou nadeji, ze problemy s dluhy po ex nekdy skonci.

kam.zyk
10. kvě 2013

@salomee ano, piš 🙂

kam.zyk
10. kvě 2013

@anatanka o tom zdraví se více pobavíme přes IP, myslím, že můžu pomoct, jsem pův.profesí imunolog a zabývám se autoimun.a atop.chorobami.

Nemáte to vůbec jednoduchý. Hlavní je ta věc, že já osobně nechápu, proč žena hezká k tomu schopná a chytrá nemá dostatečné sebevědomí k tomu, aby na sebe nenatahovala muže kteří jsou pod její úroveň až "trosky". Vpodstatě mi v tomhle ohledu hrozně připomínáte mě samotnou... 🙂

anatanka
10. kvě 2013

@kam.zyk
Zdravi mam po urazu (pater), uz mi asi není pomoci...

Ok, napisu IP, diky.

kam.zyk
11. kvě 2013

@anatanka Ale určitě je pomoc - kde vlastně bydlíte, já znám bezvadného léčitele, co je rehabilitační pracovník, jezdí tam i lidi po těžkých úrazech....bydlí v Počátkách, jmenuje se Bárta.

anatanka
12. kvě 2013

@kam.zyk Jaj, tak to diky, Ja uz vyzkoušela vse přes veškerou klasickou i alternativni medicínu, ale hrabnu po kazde další nadeji.
Pokud nechces verejne, tak mi na nej, prosim, dej kontakt do IP. Nasla jsem přes google takového lecitele, ale je ten sidli v Častove, tak nevim, zda je to on a pokud ano, zda je ten kontakt aktualni.
Moc dekuju!!!

kam.zyk
12. kvě 2013

@anatanka To je on!!! Častrov, Bárta, to je on. 604 843 602 je telefon na něj. Určitě ho zkus, je moc dobrý. Pak je ještě jeden hodně dobrý léčitel na Slovensku, který kamarádce léčil vyhřezlou plotýnku, kamarádka s tím má celoživotní patálie a tenhle Slovenský léčitel jí pomohl nejvíc, zjistím kontakt.

janka221178
16. kvě 2013

@kam.zyk 22.11.1978 5:45 poprad Dakujem

janka221178
16. kvě 2013

Ahojte dnes som Bola na ultrazvuku som v 25+5 vraj ma mala malu hlavicku ako je priemer strasne som vystrasena mate niekto s tym skusenost??na kontrolu mam ist za dva tyzdne ☹((

petrajurinova
17. kvě 2013

@kam.zyk Ahoj, moc mě zaujala tahle diskuze. Chtěla bych se zeptat na své děti, jak se jim podle Vás bude v životě dařit a kdyby byla rada, kam je tak trošku směrovat, aby měly šanci na úspěšný a šťastný život byla bych moc ráda.
Syn je narozen 1.11.2006 v 12:37 a dcerka 22.9.2009 v 13:50 oba v Ostravě.

kam.zyk
19. kvě 2013

@janka221178 Nevím teď, jestli se ptáte konkrétně na mimi, ale tady vás uklidním - dopadne to dobře. Vy jste ale hodně citlivá, citově založená žena - hlavně se teď musíte uklidnit, velmi vás to vystrašilo (i když se tomu jako matka nedivím, vše ohledně dětí bere člověk extrémně citově). Vše dobře dopadne, ale musíte být v klidu!!!!