Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

saska.t
22. zář 2011

@kam.zyk ahojky rada by som vedela ohladom zdrav. stavu mojej dcerky, asi pred mesiacom nam zistili na 3 roc. prehliadke, ze na jedno usko nepocuje 100%-tne ako by mala, tak nas po 6 tyz. opät zavolali na kontrolu pretoze to mohlo byt aj z prechladnutia,no bohuzial na stave sa nic nezmenilo, tak nas poslali na ORL, ktore absolvujeme v novembri. Kedze mi to nedalo,opytala som sa co nam hrozi a bohuzial ak sa potvrdi diagnoza zuzeneho zvukovodu,musi mala pod narkozu na operacny zakrok z coho mam panicku hrozu. Osobne udaje zaslem do IP. Dakujem

kam.zyk
22. zář 2011

@veronkaj prosím napište do IP svůj datum a místo narození, kdybyste věděla čas, bylo by to prima - ale i tak to dáme dohromady a podívám se na vás.

kam.zyk
24. zář 2011

Ohlašuji stěhování!!! Stěhujeme se, nějaký čas teď nebudu na netu, hned jak mě připojí na novém bydlišti, ozvu se. Maminky vydržte, denně mám v poště neuvěřitelné množství dotazů- zachovejte mi i nadále přízeň a mějte trpělivost!!! Hned jak tu zas budu ozvu se a můžete mít dotazy 🙂

missymici
24. zář 2011

@vdesolo
Vse potrebne posilam do IP....dekuji

kam.zyk
26. zář 2011

@missymici Tak, odpověděla jsem na vaši otázku do IP 🙂

anjelik0907
26. zář 2011

kam.zyk chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za všetky žienky ktorým takto bezplatne pomáhate 🙂 dnes je veľmi málo takýchto ľudí a preto si to vážim o to viac .ste výnimočný človek a patrí Vám veľké ĎAKUJEM 🙂

luludia
26. zář 2011

@kam.zyk ja by som tiež rada aj touto cestou poďakovala!

kam.zyk
27. zář 2011

@luludia
@anjelik0907

Díky díky 🙂

kam.zyk
29. zář 2011

Ženské, nebojte se zeptat i tady - ať to tu nevypadá tak tiše- však do IP dostávám denně přes 10 dotazů 🙂 A určitě by odpovědi byly inspirující i pro jiné maminy, řešíme tu zdraví (jsem imunolog), ale i vztahy, peníze,...

minnie26
30. zář 2011

Dobry den prajem,

velmi pekne Vas prosim o radu v oblasti prace, momentalne ju hladam, ale mam pocit, akoby to bolo stale v takom bludnom kruhu, mozem ocakavat zmenu, zlepsenie? Co mozem zmenit ja, robit nieco nespravne?

Srdecna vdaka za Vasu pomoc

S pozdravom

Michaela

23.07.1985

jijitka1
2. říj 2011

Já taky děkuju kudy chodím, nechala jsem si udělat knížku horoskopovou od kam.zyka, je bezvadná a krásně vypadá - a když je mi těžko, čtu si jí před spaním. Vlastně se mi to strašně líbí i když je tam hlavně o tom, co mám na sobě změnit, ale kam.zyk tu kritiku prostě umí podat a hned dá i nápravu...holt je vidět to vzdělání v různých oborech

jojo1
2. říj 2011

Dobrý den, prosím vás, hoří to.. Je můj zdravotní problém opravdu tak vážný, aby se musel řešit radikálně operativně?
Jana
Děkuji

kam.zyk
2. říj 2011

@jojo1 Vy máte hrozně zajímavý život. Ale to je u hezkých lidí docela obvyklé 🙂 Dvě manželství, dvě děti (předbíhám sice, ale to my astrologové děláváme), každé s jiným partnerem, atopik jste jak poleno, takže to je něco pro mě, která vystudovala imunologii...viz moje poradna na proalergiky.cz

http://www.proalergiky.cz/forum/?text=read&id=3...

kdyby něco, jsem tam pro vás. Vy těch zdravotních problémů máte trochu víc. Ta operace se týká případného druhého těh, že ano?

jojo1
2. říj 2011

@kam.zyk pane bože.. až mě mrazí.. chtějí mi vzít dělohu, přesně před rokem jsem podstoupila konizaci čípku a teď tam jsou zase změny. mně to přijde předčasné, v mém věku při teprve druhém problému to řešit takhle radikálně, protože opravdu chci druhé dítě - nevidí astroložka, kdy potkám tatínka? 🙂
a potvrzuju, jsem alergik astmatik, na poradnu se podívám.
jaké další zdravotní problémy vidíte? jestli se teda ještě můžu ptát..

kam.zyk
3. říj 2011

@jojo1 Tatínka...víte, vy jste hrozně hrrr, dokážete rychle vyjet, jasně že nelze zhodnotit vztahové jednání jednou větou - většinou třeba rozvod je záležitost obou - ale prostě, u vás je co dolaďovat. V té vztahové komunikaci. Ale tatínka, že byste nepotkala, tak toho bych se nebála, vy těch mužů ještě oblbnete spoustu 🙂 Děloha...víte, ještě bych něco zkusila. A sice zdravotní plán. Víc napíšu do IP. Nemáte co ztratit. To mě řekněte: jak vám "šlape" srdce? Je všechno OK? Vy se budete muset začít daleko víc o sebe starat, než doposavad, a to rychle. A taky, nebýt tak kritická k sobě, jste na sebe taková až moc přísná, navíc ta vaše horkokrevnost...máte 6.dům (zdraví) v Beranu, já bych skoro nasadila Dobromyslovou směsku 🙂

bobbule09
3. říj 2011

Dobrý den, léčím se se zády, chodím na injekce, chvíli je to dobré a týden po vybrání injekcí se mi bolesti zase hned vrací. Mám zúženou ploténku, tak bych se chtěla zeptat, jestli bude nutná operace nebo se to vyléčí medikamentózně 😖 A ještě jestli ty problémy se zády nemůžou mít vliv na moje otěhotnění, podle gynekologa jsem v pořádku a pořád nic 😢
Dita 8. 3. 1975 03 :45 Vyškov
Děkuji

kam.zyk
3. říj 2011

@bobbule09 Vy jste taky zdravotně poměrně rozhozená. Ženské, jak je to možné, toto???!

Otěhotnění: chce to poladit, víc v IP, záda...no...je to na hraně, ale chce to se naučit dýchat, chtělo by to člověka, který se zabývá rehabilitací např.po úrazech a chodit k němu, cvičit zádové svaly, makat na tom poměrně intenzivně. Plavat...a taky lázně!!!

bobbule09
3. říj 2011

@kam.zyk a břišní tanec by jste mi doporučila? Mohlo by to trochu pomoct, ne? 😕

kam.zyk
3. říj 2011

@bobbule09 no to bych vám tedy doporučila z fleku!!! I s ohledem na pohybový talent a cit pro rytmiku. A teď vám dám zásadní radu: cvičení dle Mojžíšové

http://www.naseporodnice.cz/otehotneni-mojzisov...

a taky čaj dle Mojžíšové. Nepřehánějte mléko a mléčné výrobky, max.ob 3 dny a jen zakysané.

bambinkaa
3. říj 2011

Dobry den, velmi sa mi paci Vase forum 🙂 chcela by som poradit ohladom imunity, po porode sa na mna vsetko lepi. Staci vyckat a organizmus sa mi sam pozbiera? Alebo mam navstivit lekarov?

Chcela by som sa spytat aj na dcerku, kedze nie som si ista, ale zda sa mi, ze je citliva na mliecko. Nekojim ju, davame Nutrilon 1 zmiesany s Nutrilonom anti-colics. Mam obavy, aby nebola alergicka na mlieko.

datumy a miesto som poslala do IP. Dakujem velmi pekne a vela uspechov prajem 🙂

jojo1
3. říj 2011

@kam.zyk děkuju. ano, jsem hrrr, totální cholerik, co se vzteká, když věci jdou pomalu nebo špatně.
srdce - byla jsem pod kontrolou vloni před první operací, tak snad dobrý, uvidíme teď. to spíš srdce = city, tam je problém. zbytek v IP, teda za chvíli 🙂

kam.zyk
3. říj 2011

@jojo1 jenže tady jsme otevřely zajímavou věc: pokud má delší čas člověk city rozhárané, tak se to může dokonce odrazit na stavu srdce. Je vidět, že psychika a fyzická stránka fungují ruku v ruce. K vám tak nějakej flegmatik, ale zas ne moc velkej 😉 spíš prostě pohodář, vášnivou stránku vztahu obstaráte za oba vy sama 🙂

saskovie
3. říj 2011

pekny vecer.tak,nahodne som sa sem dostala a "hltám" tuto diskusiu s kam.zykom. chcem sa spytat na dcerku,jej momentalne ale aj do buducna -chovanie,zdravie.to iste aj na mna.je tam este nadej surodenca pre nu?hm,som pol roka rozvedena.zatial bez partnera.bude? posielam IP
este by som potrebovala vediet konktretnejsie ,co tu spominate horoskopy knizku.ako sa k nej dostat?co treba urobit? dakujem mockrat

kam.zyk
3. říj 2011

@saskovie dejte mě do IP svůj datum narození, hodinu a místo, a taky dcerky. A z toho vyčtu kdeco...

kathynka
3. říj 2011

@kam.zyk mohli by ste mi prosim nieco napisat aj o mne? pocas tohto roku mi zistili celiakiu, posledny mesiac som prekonala zapal pluc a genitalny herpes...v praci som spokojna, ale laska mi nejako nevychadza...
narodila som sa 2.9.1983 o 8.40 v trnave...dakujem 🙂

saskovie
3. říj 2011

@kam.zyk pozabudla som este na jednu vec ohladom dcerky.prejdu uz kazdodenne peripetie so skolkou?zacali sme tento skol.rok chodit,a je to nie prave najlepsie.plac.... aj ked pocas dna uz tak v pohode

jojo1
3. říj 2011

@kam.zyk nějakej flegmatik, ale zas ne moc velkej - tak to je přesný, z flegmatika bych vyrostla 😀

kam.zyk
3. říj 2011

@saskovie ano, dejte tomu čas, toto bude v pořádku. Dcerka bude v partě dětí jak ryba ve vodě.

@kathynka tu bezlepkovou dietu dodržujte poctivě, je to hodně důležité a je to doživotní opatření. Časem si zvyknete a navíc, dneska už je hodně výrobků pro celiaky. Láska: tak to se nebojte, ta vás nemine. 🙂

saskovie
3. říj 2011

@kam.zyk vďaka 🙂 😉 🙂

anjelik0907
7. říj 2011

@kam.zyk dobrý deň. Písala som Vám už ohladne mojej sestry a zatiaľ to vyšlo presne ako ste napísala 🙂 manžel sa jej vrátil a dúfam ,že sa aj zmení 😵 Ďakujeme .Ešte ak môžem sa chcem opýtať na seba .Čomu by som sa mala venovať, či máme predať domček a postaviť nový ,čo očakávať v blízkej budúcnosti .Ďakujem