Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

lajcikova
7. led 2014

dobrý den chtěla bych vyklad na tento rok pro mě a mého přítele,,já 29.1.1980 a přítel 26.10.1965 iveta a radomír,,děkuji,neměli jsme jednoduche období,tak snad bude tento rok lépe ? ☹

evarakusko
15. led 2014

Ani neviem komu pisem,mozno niekomu tam hore...Snazim sa otehotniet a nedari sa..Hladam pracu a tiez nic.Mozno mi niekto odpovie.
.Zdravim vsetkych

monikat75
24. led 2014

chcela by som poprosiť o horoskop na tento rok, narodená som 7.5.1975, ďakujem

kam.zyk
26. led 2014

@mandala9 Konečně jsem zas tu a "ordinuju" 🙂

Jdu na vás: jste moc prima ženská, vřelá, co na srdci, to na jazyku, přímá, někdy upřímná až moc 🙂 Ta práce- už vás to asi nebaví a máte syndrom vyhoření, pocit, že už vás to neposouvá dopředu, že už vás to totálně nebaví. Hledejte, dívejte se po možnostech, v druhé polovině roku se dovíte o možnosti, která vás zaujme a o té možnosti vám řekne nějaký známý.

Zdraví- tak tady máte zamakat. Udělejte si takový rok péče o sebe, choďte i na kosmetiku a masáže občas, udělejte si radost. Já v tom horoskopu vidím určitou touhu po změně- co začít u sebe a vizáže? 🙂 třeba takové nové vlasy....Zdraví- čistící čaj, kopřiva, meduňka pro zklidnění, občas jste neklidná...ale veselá a optimistická! 🙂 Víte, že vše nakonec dobře dopadne 🙂

Poprosila by som co sa tyka prace ci buduci rok zmenim pracu na lepsiu a aj zdravie ci ma bude posluchat .
Respektive ci ta moja buducnost este prinesie nieco pekne.

kam.zyk
26. led 2014

@lajcikova Neměli jste vůbec lehké období. Hodně jste se odcizili a je to taková klasika - on se cítil nedoceněný z toho mužského ohledu, a vy zas z toho ženského. Klasická situace mezi mužem a ženou, vy ho víc chvalte. On vás začneoceňovat a "vidět" taky. Přitom, vy se mě doplňujete dobře, tak co blbnete? Vždyť se máte rádi, tak si to dávejte najevo, víc mluvte!!!!!!!!! Makejte na tom vztahu, on se potřebuje cítit pro vás důležitý, je trochu ješitnej, dávejte mu najevo, že ho potřebujete. On je taky svůj, ale - ladíte mě k sobě. Tenhle rok - jestli ještě nebyla svatba, tak by bylo dobré do toho praštit. Ten vztah snese čerstvý závan nějaké změny.

kam.zyk
26. led 2014

@evarakusko a kdy jste se narodila a v kolik??? Koukneme na to 🙂

kam.zyk
26. led 2014

@monikat75 Dejte mě sem ještě čas a místo narození. Jinak - ty pětky a sedmičky v datu- krásné datum, harmonické, součet š´tastná sedmička, citově založená povaha....pětka vám dodává nezávislost, dobrodružnost do povahy, určitou originalitu....

tsterinka
26. led 2014

@kam.zyk dobrý večer,,mohu zeptat,na jaké otázky se Vás mužu zeptat a co potřebujete aby jste mi mohla odpovědět?

kam.zyk
26. led 2014

@tsterinka Ptejte se, na co chcete, potřebuju datum, čas a místo narození.

tsterinka
26. led 2014

vzhledem k tomu že jsem nedávno přišla o mimi sice v 7tt,tak by mě zajímalo zda-li se tento rok dočkám nového drobečka narodila jsem se 26.4.1984 v Kladně 01:30

kam.zyk
26. led 2014

@tsterinka Stalo se a překonáte to, nevím, jeslti tenhle rok bude to mimi, ale dost možná jo (tranzity aneb budoucnost - nato bych se musela dívat min.2 hodiny a vyhodnocovat to, takže sem do diskuze dávám hrubé časové odhady) - tenhle nebo příští rok vás čeká mimi a dost možná dvojčata. Tak se na to připravte .-)

tsterinka
26. led 2014

@kam.zyk he,mi malém vypadly oči 😀 mockrát Vám děkuji,ptám se z toho důvodu že přítel po naší nepříjemné zkušenosti mi sice po návratu z nemocnice řekl že se ještě pokusíme,ale teď teď mluví a chová se,tak jako kdyby to řekl jen pro to abych se tolik netrápila,tak nevím a navíc dodal,že pokud to nepůjde do konce tohoto roku,tak nic už se na to necítí je totiž o 13 let starší než já ☹

tsterinka
26. led 2014

@tsterinka teda já jsem,,,,teď si to pročítám jestli tam nemám nějaké chyby a zjistila jsem že z toho šoku jsem Vám zapoměla poděkovat 😨 ,,omlouvám se

tsterinka
26. led 2014

@kam.zyk noo tak teď kokám že mě to opravdu vykolejilo,protože jsem odpověděla sama sobě 😀

kam.zyk
26. led 2014

@tsterinka áááále, on to zmákne levou zadní, spíš - teď kolem vás chodí jak kolem horký kaše a říká si "ona to ještě v sobě prožívá, nebudu o tom mluvit, slovo miminko nemůžu vypustit z pusy, ještě je zraněná"- takže tak 🙂 jen počkejte, až se mu to narodí, jak si to bude užívat a omládne vám před očima...však už to taky potřebuje, ten " svěží vítr" 🙂

tsterinka
26. led 2014

@kam.zyk Snad máte pravdu,,,,,jsem opravdu zlomená,toto jsem nečekala,myslela jsem si,že mě se tohle stát nemůže a ejhle jak rychle radost dokáže vystřídat velká bolest,,,,,ještě jednou mockrát děkuji 🙂

mandala9
27. led 2014

@kam.zyk
Mila kam zyk./sorry neviem vase meno/

Dakujem za odpoved. Vystihla ste ma uplne presne vsetko sedi.Dufam, ze ta praca naozaj pride lebo mi uz s nej harasi. A co sa tyka vizaze ja sa o seba staram a dokonca na Vianoce som si kupila jo sakra drahe kremy aby som sa este viac vylepsila. No a bylinkove caje su uz mojou celozivotnou sucastou.Pijem medunku. koprivu, preslicku, trezalku a mnoho inych. Naozaj mi pomahaju a som aj kludnejsia.Kedze som uz v urcitim vedu ta nervozita je aj z prechodu nie len z danej situacie.Ale aj na to beriem naturalne tabletky a nie chemiu.
Som zastanca naturalnej liecby a preto som absolvovala aj niekolko detoxikacnych kur. Najtazsia bola ryzova, ktora trvala 36 dni ale som to zvladla.Som predsa scorpion.
Este chcem dodat, ze dve noci dozadu sa mi snivalo, ze mi niekto vesti a to ste bola uz asi vy. A s tym, ze verim, ze vsetko dobre dopadne mate uplnu pravdu. A tak to aj bude.
Este raz dakujem za horoskop a zdravim.

monikat75
27. led 2014

@kam.zyk ďakujem za odpoveď, dopĺňam info o sebe -narodená som 7.5.1975 o 14.30 hod v meste Revúca, ďakujem Monika

kam.zyk
27. led 2014

@monikat75 Co by vás konkrétně zajímalo? Protože, ty tranzity (budoucnost a vyhodnocení všech aspektů s ní spojených) - je to poměrně složité, takže mi pomůže, když se mě zeptáte konkrétněji, co vás zajímá za oblast.

monikat75
27. led 2014

@kam.zyk konkrétne by ma zaujímal môj manželský život, nakoľko teraz prežívame s manželom menšiu krízu, či sa to urovná, alebo ako sa to bude vyvíjať ďalej a ak ešte môžem poprosiť, ešte ma zaujíma ako sa mi bude dariť v pracovnej oblasti, ďakujem pekne

verunkab1
31. led 2014

dobrý den, měla bych dotaz - už skoro 3 roky se snažíme o miminko a stále se nám nedaří. Menstruaci mám pravidelnou, dle UZ u mě ovulace probíhá, manžel byl na spermiogramu a vpořádku, já byla na vyš. vaječníků a též vše o.k. Brala jsem clostibegyt a nic...Je mi 29let a manžel je o necelé dva roky mladší.Doporučili mi léčitele p. Bártu. Máte s ním někdo zkušenost?Jak to u takového léčitele chodí? Případně nějaké jiné rady co udělat pro otěhotnění?Předem děkuji za odpověď.

sofinka2010
8. únor 2014

Dobrý den, chcela by som Vás poprosit, či by ste sa mohli na mna pozriet ohladom zdravia a práce. Už dlho sa mi nedarí žiadnu nájst... Zaujímalo by ma, či niečo nájdem v blízkej dobe... narodila som sa 13.09.1969 o 21:55 v Ružomberku. Velmi pekne dakujem 🙂

verry
21. únor 2014

@kam.zyk dobrý den, znovu poprosím nakouknout do horoskopu.. co mě v nejbližší době čeká? a prosím, budu se někdy stěhovat do většího bytu, případně do jiného města?? 🙂 DN 17.8.1983 v 10:10 děkuji za odpověd Veronika

PS: ještě vám chci ohlasit, ale už jsem se vás tu ptala na kamarádku, jestli se ji narodí zdravé dítě, že ji vyšly špatně testy... a narodila se ji krásná zdravá holčička!! děkujeme, tak jak jste napsala že bude zdrava jak řípa! Moc to kamarádce pomohlo 😵

helka098
14. bře 2014

Dobrý den.Mam vela problemov ktore mi nedaju spavat pretoze stale rozmyslam ako dalej,co ma este prekvapi nepripravenu a ci to zvladnem.Velmi by som vas prosila ci by ste sa mi pozreli na vztahy v mojej rodine manzel,deti,zdravie v rodine,financie a dedicstvo z manzelovej strany ale aj s mojej strany,hlavne ci sa mi podari dosiahnut ciel ktori by som chcela aby sa naplnil z ucti k zomrelemu otcovi ktoreho vyhlasili za bazmajetneho a pracoval cely zivot sam aby vychoval 5 deti,nedokazem sa zmierit s tym co sestra urobila z celozivotnou tvrdou pracou mojho otca.Aeste by som vas poprosila ci by ste mi pozreli ci hrozi neake nebezpecenstvo mojej rodine.Ja som sa narodila18.10.1960a manzel28.12.1958.Zo srdca vam velmi pekne akujem.

kam.zyk
14. bře 2014

@monikat75 vy máte tenhle rok hrozně divoký, c o se týče manželství. Dělejte si vzájemně radost, choďte na večeře, zkuste se odprostit od starostí běžných "provozních" a snažte si sdělovat to, co je důležité = že jste jeden pro druhého nepostradatelní. Nějak dlouho už jste si to vzájemně neřekli....

@verunkab1 pana Bártu z Častrova? Pijte maliníkový čaj, anebo od Dědka kořenáře si objednejte Malinovou směs, je moc dobrá právě na podporu otěhotnění. A nebojte, ono se to povede.

@sofinka2010 zdraví souvisí s tou prací, jste rozhozená, a psychika umí udělat hodně. Hledejte i v oborech, které by vás nenapadly zkusit, já tam vidím, že se dostanete do úplně nové oblasti a zalíbí se vám to. Pomůže vám nějaký známý nebo známá.

kam.zyk
14. bře 2014

@verry vy se stěhovat budete a ve finále skončíte ve vlastním domku 🙂 Já se dívám do vašeho horoskopu a vy máte hrozné "roupi", máte asi pocit, že je váš život poslední dobou v jistém smyslu stereotyp (vy jste žena činu, akčňák, netrpělivá, živá, ale taky optimistka jak hrom, což je super) - takže - udělejte si změnu, bude jaro, naplánujte dovolenou...dopřejte si nějaké vybočení ze stereotypu 🙂

kam.zyk
14. bře 2014

@helka098 všechny nás osud připravuje nepřipravené a to, co občas musíme zvládnout, bychom nečekaly. Nemůžeme vše plánovat, vy jste člověk, který nemá rád změny, nerad se rozhoduje od tlakem, nemá rád, když se děje něco neočekávaného, nemáte příliš schopnost improvizovat, vy jste plánovací typ a klidná jste jen tehdy, když víte, co se bude zhruba dít.

Jenomže - život umí překvapit a dopředu připravit se nejde. Je třeba to brát tak, jak to je. Nebát se budoucnosti, spíš- věřit, že bude dobrá.

Ty vztahy ve vaší rodině jsou hodně neurovnané a trápíte se tím. Samozřejmě, že se vám podaří dosáhnout ten cíl, který máte - vy jste plánovací typ, vytrvalý, houževnatý, vy umíte dotahovat věci do konce. Snažte se ale zjistit , proč se dějí věci, které se dějí, jaký měla sestra motiv, zkuste nenechat se ovládnout negativními emocemi, které škodí především vám - snažte se podívat se na celou věc s odstupem a zjistit víc informací, proč sestra jednala, jak jednala, nejlíp si s ní na rovinu promluvit, i když to teď asi dost dobře nejde - ale zkuste to.

Nebezpečí nehrozí, ale ve vaší rodině (hlavně vaše sestra a vy a obecně rodina, z které pocházíte vy) - je tam málo komunikace. Více spolu mluvte, sice jste každý jiný, ale o to víc je potřeba komunikovat.

verry
14. bře 2014

@kam.zyk ježííš, fakt? no tak to jste mi udělala radost 😵 ... a fakt jste se do mě trefila, poslední dobou mi to fakt přijde jako stereotyp a dovolenou máme v létě v planu-tak už se těším. děkuji 😉

helka098
15. bře 2014

@kam.zyk Velmi pekne dakujem za odpoved ,potesilo ma ze veci dotiahnem do konca je to moj teraz jediny ciel.To co sa deje vyvolava u mna nagativne emocie comu som neni rada ale to co sestra porobila a stale robí sa nepaci celej rodine ci je to z otcovej alebo z matkinej strany co ma len utvrdzuje v tom aka je .a o co jej ide.Ozaj sa mi nejedna o to aby som dedila,dalo sa aj dohodnut a nie kon.at tak ako konala.Ja s mojou rodinou to co treba mame ale mam brata ktory nema svoju strechu nad hlavou a teraz po smrti matky citim obavu z toho co ho do buducnosti čaka.Ch cela by som sa vas este spytat ci sa da s vami stretnut aj osobne pretoze toho co by som potrebovala a chcela s vami prehodnotit z vasho pohladu je viac,toto bolo to co ma najviac trapi a zaroven vycerpava.Este raz dakujem a ostavam s pozdravom

helka098
18. bře 2014

Dobry vecer.,chcela by sim vas este poprosit ci by ste sa pozreli na moju finanncnu stranku,ako budem na tom financne pretoze dnes som sa dozvedela o udalosti ktora bude financne narocna a neviem ci ju zvladnem.ak by som si chcela podat stavku ci mam moznost vyhri Dakujem