Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

petruska_007
3. srp 2012

@ kam.zyk Valtice okres Břeclav 😉

petra123
5. srp 2012

@vdesolo Zdravím jedna holčina mi poradila ať sem napíšu že možná dostanu konečně jednu odpověď na kterou čekám už dlouhých 6 let.S přítelem jsme spolu už 12 let a 6 let se marně i s pomocí lékařů snažíme aspoň o jednoho potomka marně na něj čekáme a už jsme stoho hodně smutní oba.Prosím podívejte se kdy konečně příjde knám aspon jedno dítko vymodlené kdy konečně otěhotním a jesli budem mít jen jedno dětatko nebo dvě ?a nebo žádné☹ale to bych nepřežila.Ale doufám že ted pojedem po 6 letech na dovolenou k moři tak doufáme že konečně tam se zadaří a přijdem už 3 z dovči.
Moc děkuji já jsme narozena 11.11.1980 v 10.30 a přítel 14.9.1977.

kam.zyk
5. srp 2012

@lucia81 takže: omezte příjem sacharidů, jestli chcete, můžu vypracovat hubnoucí plán, kdyžtak napište do IP. U hruškového typu výborně zabírají zejména aerobik, pilates a podobné typy sportovních aktivit, ale víc přes IP. Na to manželství nechvátejte, dívejte se kolem sebe, v druhém manželství byste měla mít děti taky dvě.

@lajcikova bez časů narození bohužel nezmůžu nic, ale u té dcerky ano, tam vím vše - má skvělý horoskop, Slunce konjunkce Jupiter, to je šťastná povaha, navíc, ona je Býk ascendent Lev, parádní konstelace hned v úvodu. A k tomu zemský trigon...no to se tak někdo má 🙂 Terezka bude citově vyrovnané, spokojené a poslušné dítě, navíc, ona má silné ženské kouzlo, to poznáte už ve školce, kolik bude mít nápadníků. Bude mít umělecké nadání, zřejmě hudební, ale možná i dobře malovat (musela bych dýl vyhodnocovat). Terezka bude ve škole oblíbená, a to jak u dětí pro svou spolehlivost a milou povahu, tak u učitelů. Těm bude dělat radost její píle a soustředění. Terezka bude milé a poslušné dítě, ale nebude mít ráda, pokud bude do nějakých činností příliš tlačena. Nucením s ní nic nepořídíte. Dokáže být velmi tvrdohlavá. Pokud od ní něco budete vyžadovat, budete to muset srozumitelně vysvětlit. Také jakékoli změny s ní musíte dopředu prodiskutovat, jinak v ní mohou vyvolat strach a citovou nestabilitu. Ten ascendent Lev- hodně jí chvalte, občas si o to bude říkat tím, že se bude předvádět, protože chce být obdivovaná. Ráda se mazlí a ví, jak si získat své okolí. Zdraví - nemáte se čeho bát. Má fakt pěkný horoskop.

kam.zyk
5. srp 2012

@petruska_007 Máte hodně složitý horoskop, zajímavé, jak někomu osud nastaví poměrně hodně nástrah do života. Jenomže, ty nástrahy jsou od toho, abychom je překonali. Merkur v 12.domě v Blížencích, to je pro psychiku nevýhodná konstelace, rozdvojuje osobnost. Ale když se dívám na aspekty a konstelace ostatní, řešením je rovnat játra (a také - dobrý kineziolog nebo psycholog by pomohl). Dvě tinktury bych doporučila a střídat je v průběhu půl roku:

http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-produkty/jk-...

a tato směs

http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-produkty/nk-...

děti - ano, jsou tam, nemusíte mít strach. Držte se a přeju hodně sil!

blondatabruneta
5. srp 2012

@kam.zyk dobrý den, taky jsem se o této diskuzi dočetla v podstatě náhodou a rozhodla se, že taky zkusím štěstí 🙂 Už víc jak rok se s manželem snažíme o miminko a pořád se nám nedaří ☹ manžel byl už i na spermiu a všechno OK... u mě to taky nevypadá na nějaký problém.... tak jsem se chtěla zeptat, jestli už se konečně dočkáme i my ☹ Já 29.7.1986, Šternberk, čas 7:25, manžel 27.8.1983, Prostějov, čas bohužel nevím.

Děkuji za Vaši odpověď 🙂

petruska_007
6. srp 2012

@kam.zyk Děkuji mocinky moc 😉 🙂 😎

kam.zyk
7. srp 2012

@blondatabruneta V 5.domě máte retrográdní Neptun, to je ožehavá konstelace. Máte hodně, hodně citlivou psychiku. Nemáte někdy předtuchy? Jakmile se to týká početí, je to záležitost velmi citlivá, ale - troufám si tvrdit, že vy budete mít jak vlastní, tak adoptované děti. Pakliže tahle info ve vás vyvolala zmatek, vězte, že na ta adopčátka, pokud se k tomu rozhodnete v budoucnu, budete mít dost kliku. Dobrá zpráva každopádně je ta, že děti tam jsou a v počtu nejedno. Vy navíc máte takové konstelace a aspekty, že karty (=předpoklady) nemáte rozdané nějak extra skvělé (spousta planet retrográdních...), ale ascendent v Panně, to je houževnatost, vy jste vůbec speciální Lev, Slunce v 12.domě vám dává právě senzitivitu a citovost, Panna schopnost dotahovat věci do konce a setrvat, dokud se dílo nepodaří, taky je tam dost bojovných aspektů. Někdo zkrátka má horoskop jak víno a může ho to činit mírně či více lenivým (nemusí moc makat, aby to měl v životě dobré), vy takovou kliku na horoskop nemáte, máte tam spoustu úskalí, ale vlastním přičiněním se z toho vymaníte a ještě během překonávání překážek o sobě ledacos pochopíte. A vy vlastně jste bojovník 🙂

petruska_007
7. srp 2012

Dobrý den,ještě by mě zajímalo,jestli se někdy s přítelem vezmem a jak vidíte naši budouct 🙂
Já:1.6.1986,Blíženci,Valtice okr.Břeclav,čas:8:00
Přítel:3.10.1974,Váhy,Hustopeče okr.Břeclav,čas:neznám
Děkuji mocinky moc 😉 🙂 😉

anezur
7. srp 2012

Dobrý večer,
ja by som sa tiež rada opýtala na moju dcérku - na jej zdravie a budúcnosť. Volá sa Simonka, nar. 25.6.2010, 15:15, v Košiciach. Ďakujem za ochotu. Príjemný zvyšok týždňa všetkým.

blondatabruneta
8. srp 2012

@kam.zyk dobrý den, mockrát děkuji za Vaši odpověď 😵 dost jste mě vystihla, a se toho trošku děsím... 🙂 děti v počtu nejedno jsou myšleny jako vlastní? o adopci jsme právě vůbec neuvažovali, možná v případě, že by se vlastní nedařily, ale manžel tomu není moc nakloněn... už se s manželem snažíme přes rok a pořád se nedaří, i když zdravotně to vypadá, že jsme oba v pořádku. Jestli už se konečně zadaří v blízké době mi asi nedokážete říct, že? ☹

darazv
8. srp 2012

Dobry den som po 1ivf neuspešnom celkom 5 transferov ☹ u mna problem nenašli žiadny a priatel má malo pohyblivé spermie,idem ešte koncom mesiaca na laparoskopii,hysteroskopii, a potom sa uvidí či do 2ivf,,,mam dotaz sme spolu čo chvila 7 rokov a o mimi sa pokušame dokopy 5 rokov nechapem prečo nam nevyšlo ani ivf a tak som tomu verila,,,chcem sa len spytat či vobec v mojom živote pocítim mat vlastne mimi v naručí dakujem
Darina- 9.9.82 o 9.00hod znamenie panna mesto zvolen SR, priatel 23.4.76 znamenie býk, čas neviem, mesto mélník dakujem za odpoved S pozdravom Dadka 😉

kam.zyk
9. srp 2012

@petruska_007 Vy máte budoucnost moc hezkou, hodíte se k sobě, proč už nejste svoji? Jak je to vůbec možné??? 🙂

@blondatabruneta čas početí radši neurčuju (není správné, tady příroda si sama udělá, co chce), ale - ta adopce časem, já bych fakt řekla, že budou jak vlastní, tak adopčátka. Manžela ve vašem horoskopu vidím, on je poměrně konzervativní, na druhou stranu vás má hodně rád a vy jste takový krk, co hýbe jeho hlavou 🙂

@anezur Simonka má v domě zdraví Jupitera, to je v astrologii "Velké štěstí" - neboli, zdraví v pohodě. Simonka je zvídavé a neposedné dítě, ráda si bude povídat a na všechno ptát "a proč..?" 🙂 Je velmi bystrá a nepotřebuje dlouhé vysvětlování, aby něco pochopila. Bude mít mnoho zájmů, mezi které budou patřit různé hry, ve kterých ráda vyhrává. Také ji mohou lákat pohybové aktivity, jako např. tanec a sport. Simonka je přátelská a v kolektivu bude oblíbená. Může se stát mluvčím třídy, protože bude výřečná.

Simonka je hodně milá a pohledná holčička, která bude mít příjemné vystupování a přátelské chování. Je ohleduplná a diplomatická. Má přirozený cit pro krásu a potřebu pohybovat se v harmonickém a příjemném prostředí. Zřejmě jí vadí nepořádek a špína. Pokud ostatní prvky horoskopu nenaznačují jinak, je pravděpodobné, že Simonka bude umělecky nadaná a vy byste ji v tom měli podporovat. Její vkus a kreativita se mohou projevovat v oblékání, hudbě, malování, zahradničení nebo zařizování interiéru. Simonka může mít potíže s rozhodováním. Není si vždy jistá, která z variant je pro ni ta nejvhodnější. Pomáhejte jí naučit se bez váhání přijmout rozhodnutí se všemi důsledky. Může být idealistka, která si vytvořila o světě představu, jež ne vždy odpovídá každodenní realitě. I k sebenepatrnějším nedostatkům u druhých se staví kriticky. Učte ji větší toleranci a potřebě přizpůsobit se druhým v případech, kdy je to nutné.

kam.zyk
9. srp 2012

@darazv Jdu na vás. Nemáte jednoduchý horoskop. To početí je nějak spojené se zahraničím, s cestou, cestováním...a máte mírnou disbalanci na úrovni jater a střev, jíte hodně mléčných výrobků? Piijete mléko? Děti tam máte, hodně pozdržené, ale máte. A i u vás je možnost adopce, stejně jako u předch.příspěvku. Je možnost, že budou jak vlastní, tak adoptované.

darazv
9. srp 2012

@kam.zyk dakujem za odpoved ale ste ma moc nepotešila ☹ som sice slovenka česky rozumiem ale tu vašu vetu som nepochopila ani v prekladači- Děti tam máte, hodně pozdržené 😝

kam.zyk
9. srp 2012

@darazv to znamená právě to zdržení, které už bylo, těch 5 let by odpovídalo, takže v následujících 3 letech to přijde. Důležité je, že to mimi tam je.

marty2008
10. srp 2012

Dobry den.Chtela sem se zeptat na deti Lucinka 22.12.2008 13,17h. Kacenka 22.12.2008 13,18h.Ja Martina 18.03.1979 10h, pritel Michal 30.04.1977 hodinu nevim.Zdravi,prace,budouctnost,dalsi dite? 🙂

petruska_007
10. srp 2012

@ kam.zyk Ještě jednou děkujííí 🙂
Ještě se zeptám na poslední věc:můj syn Vít,narozen 4.5.2011,Břeclav,v 15:02
Děkujííí 🙂

evitaa
10. srp 2012

@kam.zyk Ahojky, prosím moje biologické hodiny už bijou na poplach, zajímalo by mě, jestli se i na mě uspěje štěstí a budu matkou. Narodila jsem se 29. 9. 1976 v Mostě v 13:15. Manžel se narodil v Kladně 24. 6. 1958 v 8:00. Hodinou si ovšem není jistý, prý si to nepomatuje 😉

marty2008
10. srp 2012

Jeste dodatek holky se narodili v Moste a ja a pritel v Teplicich.Dekuji

kam.zyk
17. srp 2012

@evitaa U vás problém není, tam ty děti jsou, u manžela- byl na spermiogramu? Jak to vyšlo? Co jste zatím podstoupili za vyšetření?

kam.zyk
17. srp 2012

@petruska_007 Vítek je pravděpodobně stálé, citově vyrovnané a poslušné dítě. Svým příjemným a mazlivým chováním si dokáže získat celou rodinu. Má přirozený cit pro hezké věci a bude vyžadovat oblečení dle vlastního výběru. Brzy objevíte jeho hudební nadání. Jistě má hezký hlas a talent naučit se hrát na nějaký hudební nástroj. Také sochaření a keramika by mohly být jeho zálibami. Berte ho hodně do přírody a pokud máte zahrádku, zapojte ho do práce na jejím zušlechťování. Vítek bude ve škole oblíbený, a to jak u dětí pro svou spolehlivost a milou povahu, tak u učitelů. Těm bude dělat radost jeho píle a soustředění. Vítek je milé a poslušné dítě, ale nemá rád, pokud je do nějakých činností příliš tlačen. Nucením s ním nic nepořídíte. Dokáže být velmi tvrdohlavý. Pokud od něho něco vyžadujete, musíte mu to srozumitelně vysvětlit. Také jakékoli změny s ním musíte dopředu prodiskutovat, jinak v něm mohou vyvolat strach a citovou nestabilitu.

Vítek je pravděpodobně pohledný chlapec, který se v neznámém prostředí chová plaše a rezervovaně. Moc nemluví, raději naslouchá a zkoumá své okolí. Je velmi všímavý a jeho kritickému zraku neujde jediný detail. Je možné, že rodiče kladou velký důraz na disciplinované chování, a tak se Vítek již od raného dětství musel přizpůsobit jejich nárokům. Požadavkům na dobré chování a vystupování, skvělé výsledky ve škole i dodržování čistoty se Vítek pravděpodobně bez problému přizpůsobuje a napomáhá tak udržovat obraz dokonalého dítěte. Dovolte mu však, aby měl i čas na zábavu a hru. Může to přispět ke spontánnějším projevům a větší odvaze navazovat přátelské vztahy.

Vítek potřebuje jemné a vlídné zacházení a stabilní rodinné prostředí. Hádky, finanční nejistota a nepředvídatelné změny budou mít neblahý vliv na jeho citovou stabilitu. Potřebuje hodně dotyků a projevů lásky. Vítek je zodpovědné dítě, které má zřejmě rádo přírodu a nebude mu vadit pomáhat v domácnosti, starat se o mladší sourozence či pracovat na zahradě. Může být manuálně zručný a kreativní a bude mít zřejmě i hudební sluch. Podporujte ho v tvořivosti. Jistě má potřebu vytvářet hezké a praktické věci. Je pravděpodobné, že bude mít rád dobré jídlo a pití. Je požitkář. Dávejte pozor, aby svou náladovost nekompenzoval sladkostmi.

Vítek potřebuje dělat věci svým vlastním způsobem. Nerad se podřizuje a může mít obtíže spolupracovat s druhými. Má rád konkurenci a výzvy. A rád se prosazuje nezávisle. Kolektivní sport asi pro něj nebude nejvhodnější, i když by ho mohl naučit větší trpělivosti a toleranci k ostatním. Pokud bude hrát fotbal, hokej či provozovat podobný sport, pak bude zřejmě muset zastávat pozici v útoku. Jeho vitalita, odvaha a průbojnost by ho mohly přivést k atletice, především běhu na krátkých tratích. Mohl by vynikat v tenisu, lyžování, akrobatickém lyžování nebo tanci. V bojových sportech by zase uplatnil svou vznětlivost a výbušnost. Možná ho v pozdějších letech zaujme i motoristický sport.

evitaa
17. srp 2012

@kam.zyk Na spermiogramu jsme byli - nevyšel dobře. Teď ho zásobuju vitamínana, nevím, jestli to pomůže. Už jsme absolvovali 2 pokusy IVF. Vždy se jednalo o tranfer rozmražených embryí. U druhého KET vlastně ani přímo k transferu nedošlo - embryo se sice rozmrazilo, ale nezačalo se vyvíjet. V září se chystáme na poslední pokus. Jinak máme genetiku v pořádku. Manžel má dva dospělé syny z prvního manželství. Jednou mi jeden astrolog řekl, že budu mít 2 děti. Jedno už jsem měla mít, já ovšem bohužel žádné děcko nemám, ani jsem nebyla na přerušení. Řekl mi, že budu 3x vdaná a budu žít na dálném východě (Japonsko). O manželovi řekl, že z druhého manželství děti mít nebude.

kam.zyk
18. srp 2012

@evitaa To mi tam přesně vycházelo, proto jsem se na to opatrně ptala. 3x vdaná rozhodně nebudete a to Japonsko absolutně není pravděpodobné, doufám, že vás to nezklamalo 🙂 Víte, vy máte v 5.domě, domě dětí, retrográdní Jupiter, holt, ty obtíže v početí, to tam je, ale ve finále děti mít budete. Spíš se připravte na dvojčata. A manžela měnit taky nebudete, není důvod, máte perfektního chlapa. Nenavrhovali v IVF centru možnost dárcovství?

evitaa
18. srp 2012

@kam.zyk Teď jdeme do posledního pokusu. Pokud se nepovede, asi bychom šli do darovaných vajíček nebo do darovaných embryí. Při hormonální stimulaci jsem měla dvakrát jen 4 vajíčka a přestože měl manžel špatný spermio, 4 dobré spermie se našly 😉 Využívali jsme metodu PICSI (injekce zralé spermie do vajíčka). Vše se táhne hrozně dlouho, už bych chtěla, aby bylo mimi na cestě a všechny tyto peropetie byly u konce. Hrozně bych chtěla holčičku.

lajcikova
19. srp 2012

@kam.zyk už sem sehnala to přesne datum narození..já 29.01.1980 v 19hod. pieštany....a přítel radomír-26.10.1965 v 0.2hod.ráno..prosím naš vztah?zatím je to všechno v pořádku ale zajímalo by mě do budoucna?děkuji mooc

petruska_007
24. srp 2012

@kam.zyk Omlouvám se za spoždění,ale byli jsme na dovči 🙂 Děkuji Vám mocinky moc za horoskop...Něco už sedí na 100 % Přeji pěkný den 🙂 🙂 🙂

tereschen
27. srp 2012

Dobry den, natrafila som na tuto stranku... chcem vas poprosit o konzultaciu. moja mamina ma zlomenu chrbticu..kedze uz ma dost rokov, da sa to este vyliecit?
Ja sama mam tiez problemy s krizami a inymi pohybovymi vecami.. ako to mam riesit? Da sa to takto povedat? dakujem. Tereschen

kam.zyk
30. srp 2012

@evitaa Taky vám tu holčičku hrozně přeju 🙂 dejte věddět, až budete čekat ta dvojčata 🙂

@lajcikova Nemáte se čeho bát! Jasně, že tam budou občas nedorozumění, to je všude, ale on do budoucna je pro vás dobrá opora, vy jste ten typ, co potřebuje jednou za čas ujišťovat, že je to to pravý a že vás pořád milje jako dřív - víte co, ono je dobrý prostě to tomu muži říct. Že to potřebujete slyšet. Říká se "chytrému napověz" a znáte chlapy, oni toho sami moc z nás žen nevycítí...

@tereschen dá , řekněte svůj datum a čas a místo narození. Kolik je mamince? Pro vás mám jednu hrozně jednoduchou a účinnou radu: jezte želatinu, klidně si jí udělejte samotnou. Dodá vám to kolagen potřebný k správnému fungování pohybového aparátu a taky- paradoxně, pití mléka, když je ho víc jak 0,5 l denně, oslabuje kosterní aparát. Vápník je nezbytný, ale lépe ho dodávat ze zakysaných mléčných výrobků. Tělo ho tak líp využije.

anatanka
6. zář 2012

@kam.zyk Preji hezke odpoledne. Rada bych se v prvni rade zeptala na sebe, protoze to pak ovlivnuje vse ostatni. Oblasti specilane: finance, zdravi a partnerstvi - vsechny tyto zakladni zivotni pilire jsou u me uz dlouhou dobu hluboko pod hranici prumeru.
Dale pak prosim, abyste se podivala na mou dceru.
Ja: 28.10.1980 Kutná Hora
Dcera Miriam: 02.07.2007, cas kolem sedme vecer

Mockrat dekuji.

kam.zyk
13. zář 2012

@anatanka Nevíte u sebe čas narození? Aspoň zhruba...

Dcera má stejný den narození jako můj syn! Ještě napište, kde se narodila.