Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

mandy26
7. únor 2012

@kam.zyk aha, tak to jsi mě nepotěšila, asi to nebude jen tak brzo ☹

kam.zyk
7. únor 2012

@mandy26 Koukala jsem se na to důkladnějc a v roce 2013 by se mělo narodit. Což mi ale nepřipadá tak za douho🙂

mandy26
8. únor 2012

@kam.zyk tak jestli se to narodí např. v prosinci 2013, tak je to dost dlouho 🙂, ale díky 🙂

kacenkaharris
8. únor 2012

@kam.zyk Vdaka! So Strelcami si rozumiem, 2 dobre kamaratky su, Byk je moja maminka i kamaratky. Ja som trochu dufala v Blizencov, tych som mala vzdy vela okolo seba a robili mi radost.
A ake detaily by este bolo treba? Stacia datumy narodenia? 🙂

kam.zyk
8. únor 2012

@kacenkaharris ideální jsou i časy a místo narození.

kacenkaharris
8. únor 2012

@kam.zyk Odpoved v IP 😉

kam.zyk
15. únor 2012

Odopvěděla jsem do IP.

kam.zyk
23. únor 2012

Ahojte ženy, ptejte se 🙂 Pořád se ptáte do IP, a tady nic 🙂

sarunatko
23. únor 2012

@kam.zyk Tak já se zeptám 🙂 Vidíte u mě ještě jedno miminko nebo budeme mít jenom Lucinku? Máte ještě v IP moje údaje nebo mám poslat znovu?

kam.zyk
23. únor 2012

@sarunatko Pošlete prosím znovu, dostávám hrozně moc IP, hledala bych to dlouho.

kamilka42
24. únor 2012

Ahoj kam.zyk, s manželem se snažíme o miminko rok a půl a pořád nic. Je nějaká šance na otěhotnění a v jakém časovém horizontu. Zkoušíme různé aleternativní "léčby", ale zatím bez úspěchu. Máme se obrátit již na nějaké centrum asistované reprodukce. Předem děkuji za odpověď🙂

kam.zyk
24. únor 2012

@sarunatko Tak tady je to jasný, 5.dům Blíženci, to je podvojné znamení, takže minimálně dvě děti, navíc v domě dětí bod štěstí, tady to nemůže skončit u jednoho dítěte!!! 🙂

sarunatko
25. únor 2012

@kam.zyk Jéje 🙂

imzadi
26. únor 2012

@kam.zyk pekny vecer, i ja se obracim na vas s prosbickou...jde o meho rocniho syna, hrozne bojujeme s jeho nocnim spankem a naladou pres den. v noci se casto budi, neni to hlad, obcas zuby ale spis se jakoby neceho boji, kolikrat trva i hodinu nez zase usne...a nevim jestli je to tim nekvalitnim spankem, ale pres den je casto nevrly, vzteka se, zadna pohodicka 😀 narodil se 30.1.2011 ve 3.10...myslite ze bude nekdy lip? diky!

sarunatko
29. únor 2012

@kam.zyk Já bych na Vás měla ještě jednu prosbu. Chtěla bych vědět, jestli moje kamarádka s manželem budou mít spolu děti. Údaje Vám pošlu do IP. Děkuji.

kam.zyk
1. bře 2012

@imzadi Ano, bude líp. Syn má v horoskopu poměrně horkokrevné konstelace a aspekty, my Vodnáři - děti dáváme svým rodičům vždy zabrat, odměnou je ale chytrá hlava a všestrannost, kdy o svých potomcích rodič během studií takřka neví, protože to prostě jde samo. A přesně takový bude i váš syn, on má - stejně jako já - ascendent ve Střelci, Slunce ve Vodnáři, podobně postavený Uran i Jupiter. Já jsem v reálu vědec s vystudovanými třemi VŠ (VŠCHT, přírodověda a - už brzy - psychologie), troufám si říct, že váš syn taky nezůstane u jedné VŠ, všestrannost je značná a intelekt nadprůměrný, váš syn naproti mě má navíc skvělý aspekt Mars konj Slunce - teď je to aktivita a živost, ty klidové aktitity, to prostě teď moc nejde, ale vydržte , už to nebude dlouho trvat a zklidní se (ve dvou letech to bude zas něco úplně jiného než teď, hodně pomůže příchod dalšího potomka, bude to holčička, že? ), v dospělosti tento velmi mužný aspekt slibuje skvělé sebeprosazení. Máte doma hodně chytré dítě, na všechno bude mít argument, kolikrát překvapí netradičními a originálními myšlenkovými pochody, potřebuje hodně respektu ze strany rodičů, zejména v tatínkovi se bude doslova vidět. Ale přece jen vám něco poradím na zklidnění: omezte konzumaci mléčných výrobků, sladkého a klas. lepku (bílá mouka), je tam citlivější osa střeva - játra. Kdyby něco, ještě se doptáte.

imzadi
1. bře 2012

@kam.zyk moc dekuju, krasne se to cte a budu doufat, ze to tak bude...holcicku si moc prejeme, tak snad.to vyjde...jeste se zeptam, pry vytvarite na objednani neco jako astrologickou knihu pro danou osobu? mohla byste mi dat blizsi informace, klidne do ip, mela bych o to zajem...diky! preji pekny den

peprlik
2. bře 2012

@kam.zyk dobry den, chci se zeptat, co potreujete vedet k tomu,abyste mi odhadla jaky bude prubeh meho tehotenstvi, protoze jsem porad takova nesva a pak samozrejme pohlavi mimiska?? dekuji

boudica
2. bře 2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala na průběh mého těhotenství. Je to vymodlené mimi. Popř. na pohlaví. Já se narodila 3.8. 1976 v Praze kolem 13.00. Jedna kartářka mi kdysi řekla, že těhotenství proležím, tak chci vědět, jestli bude vše ok. Nyní končím 14. týden. Děkuji

kam.zyk
2. bře 2012

@peprlik Potřebuju čas datum a místo narození, ale pohlaví, tam se přiznám, to odhaduju nerada, tam si příroda nechce nechat nahlížet pod pokličku, ty horoskopy to přímo tutlají 🙂 průběh ale jsem schopná říct, případně dát zdravotní doporučení.

kam.zyk
2. bře 2012

@boudica Tak tady jednoznačně- zůstaňte v klidu a v naprosté pohodě. Vy máte 6.dům, dům zdraví, v Beranu, a Beran je hlava. Vám jde všechno "přes hlavu", jak bude v pořádku psychika, vy zvládnete všechno. Plod je silný, zdravý, bude to zajímavá osobnost s parametry vnímavých a umělecky nadaných Ryb (zřejmě bude asc Ryby), hlavně ale- Měsíc v 1.domě (zranitelnost, citovost), Štír na hrotu 1.domu - vy se nesmíte stresovat, a vlastně nemáte čím. Jste jen nahlodaná kartářkou, tak to ve vás šrotuje, ale všechno je jak má. Zajímavý horoskop - nemáte někdy záblesky intuice, kdy se vám stalo, že jste dopředu přímo tušila, jak něco dopadne?

peprlik
2. bře 2012

@kam.zyk datum a cas a misto meho narozeni??? na pohlavi mam tip,tak jsem zvedava a prubeh tehu me zajima velice..... 😉

peprlik
2. bře 2012

@peprlik aaa uz to chapu...takze narodila jsem se 6.3.1987 v Kroměříži okolo 9,30 hod. dekuji moc....

maja54
2. bře 2012

Dobrý den, můžu se taky zeptat jaký průběh bude mít moje těhotenstíví a popřípadě co to bude?
Narodila jsem se 16.12.1977 v Třinci a asi tak kolem 14:30. Mám po třech abortech tak se docela bojím a pořád přemýšlím .... děkuji strašně moc...

boudica
3. bře 2012

@kam.zyk Mooc děkuji, mooc krásně se to čte. Jsem ráda, že vím, že když budu pracovat s hlavou, tak bude všechno OK, pravidelně chodím na kineziologii a reiky. Jinak co se mě týče, tak máte naprostou pravdu, mám od puberty sny, kt. se plní a občas když něco probíhá, tak si vzpomenu, co bude dále. Střídá se u mě období s větší a menší intenzitou. Vzhledem k mé vlastní citlivosti předpokládám, že mimi bude také citlivé 😉 . Jsem ráda, že má podle Vás tuhý kořínek, jen ta kartářka.... Jinak jí totiž vše vyšlo... Moc děkuji za Váš čas 😵 !

maybe72
3. bře 2012

Milá kam.zyk, úplně náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a prosím o Váš čas a energii na zodpovězení mého dotazu. Ráda bych věděla, jestli se nám s manželem podaří v tomto roce přivést na svět další dítko, velmi si ho oba přejeme a biologické hodiny tikají ... Já jsem narozená 7.4.1972, 9:45, Rychnov nad Kněžnou a můj muž 22.8. 1972, čas bohužel nevím, Šumperk. Děkuji moc a přeji pěkné dny. 🙂

kam.zyk
4. bře 2012

@peprlik Takže, já nedělám ráda tipy pohlaví, tady si ale troufnu: chlapeček, a šťastná povaha, on je pod vlivem samotného Jupitera, kterému v astrologii říkáme velké štěstí. Holčinu, koukám, máte vnímavou, bude nějakým způsobem umělecky nadaná, a bude v neposlední řadě dost pěkná baba. Vy - vy jste naprosto svědomitý člověk, jde-li o zdraví, jedno vám ale musím napsat (bouchlo mě to do očí hned na první pohled): nikdy neberte hormonální antikoncepci. Vy jste jedna z žen, které by to mohlo velmi, velmi uškodit. Psychická pohoda, pestrá strava (bez přehánění čehokoli, z mléčných výrobků preferujte zakysané), a těhotenství vám uteče, ani nevíte jak. Těšte se 🙂

kam.zyk
4. bře 2012

@maja54 Máte tam ty prodělané aborty vidět, je tam Saturn v 5.domě, to je zdržení a překážky právě v oblasti reprodukce. Vy máte citlivější ledviny, na to dávejte bacha. Co vám můžu říct s naprostou jistotou, že děti v horoskopu máte, nejedno. Projela jsem dokonce tranzity a mělo by to vyjít, Saturn (překážky), který vám v 5.domě opruzoval v posledních letech a přinášel tam trable, už jede pryč. Vy jste odvážná žena, musíte sebrat veškerou svojí odvahu a přestat myslet na to, že se to zas nepodaří, i když se vám ty myšlenky doslova derou do hlavy. Navíc, už jste za 12.týdnem, už tohle se dá brát za úspěch. Projela jsem i těch prvních 15 týdnů a byly tam doslova blbé konstelace, a přesto to plod ustál - takže je to evidentně silný plod.

kam.zyk
4. bře 2012

@maybe72 jak jsem v předchozím příspěvku mluvila o Saturnu, planetě překážek, tak vám se zrovna nachází v 5.domě, domě početí, a ještě nějaký čas se tam vyskytovat bude. Nespěchejte na to, prostě, příroda si sama vybírá čas na to, kdy dopřeje potomka. A někdy jako na potvoru se nedaří to, co si přejeme nejvíc. U vás bude tenhle rok plný překvapení, budou věci, které budete muset řešit, v pracovní a mezilidské rovině, a miminko pak přijde až ho budete nejmíň čekat. Tohle bude pro vás zajímavej a pestrej rok, na mimčo ale nechvátejte, ono si svůj čas vybere samo.

peprlik
4. bře 2012

@kam.zyk dekuji moc....i u prvniho tehu i ted mam vzdy strach aby se neco nepokazilo....