Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

kam.zyk
19. říj 2011

Dobrý den ženy, vím na stoprocent, že jsem pár lidem na IP neodpověděla, protože nestíhám. A jak mám v IP každý den strašně dotazů, tak některé zkrátka propásnu. Prosím prosím, mějte shovívavost a ješt jednou mi napište, pokud neodpovím do týdne. DÍKY DÍKY za pochopení 🙂

lila77
22. říj 2011

TA KAPUCINKA podporuje imunitu precitan na stranke a su aj ine produkty tam a bol tam aj herpes ale toto je prirodne ntibiotikum pozri na internete skusenosti ludi to mozes mat vj vnutorny zapal naozaj to pomaha celkovo pre organizmus a urcite ti to neuskodi len pomoze je to len bylinka stoji to myslim tri eura , vela ludom to pomohlo aj ja som mala herpesy a stale som bola chora nic nepomahalo stale len antibiotika nasla som to na internete ked to ludia vyskusali a pomohlo pozri su tu rozne tinktury a len prirodne naozaj pomaha http://www.afrabio.sk/produkty/tinktury/
mozno tam skus zavolat oni ti poradia to pestuje taka pani bylinkarka

lila77
22. říj 2011

nie som proti liekom ale bylinky by nemali uskodit a naozaj som nasla skusenosti ludi na internete a lieky su dost same chemikalie

lila77
22. říj 2011

a urcite to nie je o peniazoch ked ta tinktura stoji tri eura

leena24
27. říj 2011

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské!

http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

jojo1
2. lis 2011

@kam.zyk chtěla bych vám poděkovat za horoskop. nedá se to přečíst na jeden zátah, člověk u toho hodně přemýšlí. ale poznávám se 🙂

evulinkab
2. lis 2011

@kam.zyk Ahojky, chtela jsem se jen zeptat ....Kdy si mě konečne najde nejaký partner, se kterým budu stastná?Jsem se synem sama už dlouho a i když sem tam nekoho potkám, stále to není "ono" .Nejak ani nemám KDE nekoho potkat, jelikož nikam moc nechodim, takže se ptám, jestli tomu mám nechat volný prubeh a nedávat si např.inzeráty na seznamky?Najde si me muj budouci partner sam?Nekde?Nejak?🙂A za jak dlouho?
Dekuji.Datum narození 18.9.1985 , Olomouc. Cas narození nevim uplne presne na minutu, ale nejak 19.00, nebo možná dve minuty po 19té.

kam.zyk
2. lis 2011

@leena24 Taky dělám horoskopy pro děti. Mým přínosem je jednak rozbor zdravotní, pův.povoláním jsem imunolog, takže na tomhle si dávám hodně záležet. (lze mě najít na proalergiky.cz, kde ordinuju) Zadruhé, v souč.studuju psychologii, takže se hodně zabývám ADHD poruchami, atd., které nejsou tak řídké, v současnosti. Horoskop proto obsahuje konkrétní rady pro dané dítě, na základě dat narození. Všechny horoskopy, které jsem kdy četla, byly nesmírně obecné (a mnohdy protichůdné) plky, včetně horoskopů sestavených známými osobnostmi. Můj přístup je možná poněkud originálnější - ale vždy se snažím odhalit hlavně ty negativní věci, na kterých je záhodno pracovat. Na 95% povah.vlastnostech se dá pracovat (i geny jsou pouze předpoklady), nesoustředěnost se dá ovlivnit, slabší paměť taky, atd.atd., ale taky např.atopie, atd. Osud máme ve svých rukou, jen ty okolnosti (země, kde jsme se narodili, rodina, do které jsme přišli, atd.) , ty "kulisy", ty jsou dané. V rámci nich ovšem máme velký manévrovací prostor.

kam.zyk
2. lis 2011

@evulinkab Určitě budete svému budoucímu partnerovi muset jít naproti, to říkám na rovinu, a vy jste internetově seznamovací typ. Neboli net, tam seženete partnera, nesehnala jste si na něm náhodou i svého prvního manžela? Je to pro mě záhada, vy jste velká kočka, přirozeně inteligentní, a přitom - míň si věříte. Vlastně jste - kor při tom seznamování s muži - nejistá, takže v tom pohodlí domova, tam se seznamujete nejsnáze. A na netu se najdete navzájem. Každopádně, ten vztah bude o dost lepší než ten první, už jen proto, že si dotyčného líp proklepnete, ono se říká "Důvěřuj, ale prověřuj" 🙂

janasev
2. lis 2011

DObrý večer,rada si čtu o astrologii a zaujala mě tato diskuze,jsem nar.1.12.1982 ,.4,50hod.v ostrově,nyní mám skoro tříměsíční mimi 9.8.2011 nar.v Kadani 13,34,taťka je 16.9.1979nar.v žatci v 16,50 zajímalo by mě zda do budoucna budeme mít ještě nějaké další mimčo a jaký vztah v naší rodině bude,někdy si přijdu ať dělám co dělám,že prckovi nerozumím,snad se to časem vyladi a přijde mi,že je takový moc hrr,nevím zda to může mít po mě,také vždycky všechno chci okamžitě a malý pokud něco vyžaduje tak to chce hned. Ještě bych potřebovala poradit v záležitosti kdy se s manželem staráme o jeho nevlastní sestru 25.7.2001,přesný čas bohužel neznam,místo most, bohužel teď procházíme obd.kdy si nevíme rady s jejím chováním,dokonce už máme obavy jestli to s ní zvládneme,pochází ze špatných poměru a moc bychom si přáli aby se do budoucna měla dobře,ale jaksi ona nemá zájem se moc přizpůsobit i těm nejběžnějším požadavkům jako jsou hygienicke návyky apod.,bývá hodně nervózní,snažíme se s ní o všem bavit,ale vždy vše odkyve ale pak opět dělá věci po svém,zda se,že v nas nemá respekt,nebo jak bych to nazvala,tak bych chtěla vědět jestli u nas bude do budoucna a nebo jestli to nepůjde. Navštěvuje zvláštní školu,byla hodně zanedbavana,ale my víme,že se věci dokáže rychle učit,jenže pokud se ji nechce záměrně dělá hloupou aby nemusela. Také se stalo,že zatajovala co umí a my potom na to přišli. Jsme v péči psych.ale moc nám nepomáhá,v podstatě vždy řekne to co o ní víme,ale řešení vesměs žádné,doporučuje léky ty bychom však neradi,podávali jsme risperdal na zklidnění,ale že by to mělo nějaký efekt se nezdá,doporučovali nám i ritalin kvůli chování ve skole ale stále nevíme jestli je medikace nutná,no nějak jsem se rozepsala,předem děkuji za odpověď.

evulinkab
3. lis 2011

@kam.zyk Dekuji za rychlou odpoved, máte pravdu s tim vsim, co jste napsala, vím, že chlapum se libim, ale problem je ve me...Jsem nejistá, stydím se.Vdaná jsem nebyla, ale s otcem svého syna jsme se seznámili pres net.JInak drive jsem potkavala partnery i jinak a problem mi to nedelalo a ani jsem nebyla tak nejistá..ted je to o tom, že nemám už možnosti, nikam nechodim a když, tak jen se synem...No každopádne jsem se chtela jeste zeptat, jestli je tam možno vyčist, jak dlouho to bude teda trvat, než se s tim budoucim partnerem najdeme?
A jeste jsem se chtela zeptat na sestru, nar.21.3.1988 v Olomouci, nekdy okolo pul treti odpoledne.Jestli jeji soucasný pritel je ten pravý?

cimbitko
3. lis 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať čo s pubertálnymi prejavmi mojej 12 ročnej dcéry. Jazyk ma podrezaný až hrôza, viem, že ani nerozmýšľa, keď začne papuľovať, nezaberajú ani žiadné zákazy, ba ani "preplesk" po puse. Dokonca, mňa označuje, že ja som tá zlá, že ja som moc prísna...vyčíta a vyčíta, ale len tak, že ona je chúďa a ja som ježibaba...narodila sa 27.7.1999 o pol 8 ránov Topoľčanoch, ja matka 23.9.1974 o pol piatej ráno /približne/ v Bánovciach nad Bebravou.Ďakujem

kam.zyk
3. lis 2011

@janasev Někdy se narodí dítě, které nás má něčemu naučit. U vás - jak prcek (který má už teď vlastní hlavu - je hodně bystrý, ale je netrpělivý, bude mít slabší soustředění, na tom se dá výborně pracovat = rituály, režim dne, řád) , tak nevlastní sestřička. Oba dva jsou hodně bystří. Zvláštní škola..dříve se tam dávali i děti s IQ vyšším než má ředitel školy, ale se slabým soustředěním = lup s ním do zvláštní. Ona je to velmi chytrá holka, a právě že s těmi chytrými je to nejtěžší. Stávajícího psychologa bych vyměnila, tohle chce kvalitní a dlouhotrvající péči, která se ovšem vyplatí všem, jinak se z toho do budoucna zblázníte všichni. Respekt si zasloužit znamená umět komunikovat. Každý si myslí, že to umí, málokdo ovšem skutečně ano. Jdu do IP napsat bližší info, ale potřeba je, aby ona věděla, že to s ní myslíte dobře, že jí má někdo opravdu rád a záleží mu na ní. I toto je potřeba umět říct, nejlépe opakovaně. Jsem si jistá , že to zvládnete, ale chce to lepší psycholožku, když máte pocit, že je to k ničemu, tak to není dobře. Jdu napsat do IP, doufám, že jsem vás neodradila, já jsem hodně přímej člověk. Snad je ale vidět moje snaha pomoct.

kam.zyk
3. lis 2011

@evulinkab Já bych potřebovala taky data toho přítele...abych mohla juknout na partnerský horoskop. Kdy najdete toho chlapa: víte, já časový odhady nedělám, v odhadu času je astrologie poměrně nepřesná (plus mínus půlrok). Ale myslím si, že rok 2012 potkáte (hlavně přes ten net) určitě spoustu chlapů, kterým se budete líbit vy, a bude mezi nima ten, který se bude líbit i vám. Malá nápověda: když natrefíte na muže, který má už dítě, tak takového muže se nezříkejte a nemyslete na to, jak budete schopná brát dítě vašeho partnera za své - budete, ani nevíte, jak dobře. Ničeho se hlavně nebojte. Spíš myslete na to, jakého muže byste chtěla, jakého ne, stanovte si pravidla, musíte si umět vašeho ideálního muže představit- ne vizuelně, ale povahou. Čím líp si ho v hlavě "zhmotníte", tím líp pro vás. Ode mě máte za úkol napsat si, co ve vás dříme, v čem vy jste dobrá, co můžete nabídnout vy ze sebe. Minimálně 10 vlastností máte za úkol ze sebe vyždímat a uložit si to na nejl.viditelné místo, třeba připíchnout na lednici. A číst minimálně jednou denně, abyste si zvýšila laťku, jinak si zas nenajdete adekvátní protějšek, bude to zas postavený na vaší fyzický atraktivnosti namísto vaší povaze a schopnostech . A to by opět dopadlo špatně. (muži očekávají úplně něco jiného od hezké leč prázdné schránky namísto hezké a plné k tomu).

evulinkab
4. lis 2011

@kam.zyk Děkuji moc za odpoved🙂
Ten přítel mé sestry se narodil 15.1. 1987 v Hranicích na Moravě.Bohužel cas nevim.

terikubko
6. lis 2011

@kam.zyk moju dcerku v priebehu troch tyzdnov az na niekolkodnovu prestavku trapia horucky.rano sa zobudi ma zvysenu teplotu,o hodinu na to uz ma vyse 38,5C. dam jej Nurofen sirup,na chvilu je dobre,potom vystupi teplota znovu na nejakych 39C.dokonca som jej dalaaj cipky Panadol,kedze nurofen nezaberal.neviem ci jej v tele nieco chyba,lebo je aj satle malatna,biela a nic nechce jest. co dalej? Terezi,7.2.2005,Topoľčany,10.30hod. dakujem

adamkofjo
8. lis 2011

Dobry den, jedna mamicka ma odporucila na vas, tak Vam pisem a dufam , ze mi aspon trosku pomozete. Mam synceka Filipka, narodil sa 5. 9. 2006 v Handlovej cas 12 16, tehotenstvo bolo bezproblemove, aj porod vsetko v poriadku az na dve zadrzane kontrakcie, vsetko bolo v poriadku ziadne problemy vsetky vysetrenia po porode boli v poriadku, vyvyjal sa do roka uplne normalne ako jeho starsi brat, dokonca ho v niecom aj dobehol, behal uz ako 10 m. No ked mal 2,5 roka stale nam nerozpraval , tak sme zacli byt nepokojni, a zacal sa kolotoc vysetreni , psychologia, logopedia, orl, foniatria, ct , eeg, neurologia, pedopsychiatria vsetky vysledky mal v poriadku , nevedeli prist na to preco neroprava, neskor sme zistili ze ani nerozumie co mu hovorime, chcem podotknut ze nejde o autizmus , ten mame vyluceni uz dva roky, teraz ma 5 rokov chodi to spec. skolky dari sa mu venuju sa mu tam ucitelky co sa tyka reci, doma s nim potom cvicim ja denne aj hodinu, niekedy mam pocit ze ho oberam o detstvo, ale musime pracovat aby nestagnoval a isiel stale dopredu, podla psych. je inteligencne je v poriadku na urovni svojich rovesnikov, len ako sa blizi 6 rok , sice je Filipko septembrove dietatko takze pojde o rok neskor do skoly ,len je pre nas tazke rozhodnut ci pojde do spec. skoly alebo ho zaradit do normalnej skoly, mozno mi nebudete vediet pomoct, ale dufam ze mi aspon pomozete uspriadat si myslienky v hlave ktore ma trapia hlavne Filipkova buducnost ci ma sancu zaradit sa do normalneho zivota, ako to s nim bude, dokedy sa bude takto trapit, pretoze vidim ze chce rozpravat chce nam hovorit co zazil co nove videl len ten jeho jazycek ho neposlucha. a este ak sa mozem opytat aj na starsieho synceka, narodil sa 6. 4 . 2005 v Handlovej, on je v podstate zdrave dieta, len je dost nesmely, bojazlivy co ho brzdi aj v skole, pritom je velmi sikovny dakujem za vas cas a dufam mi poradite budem vam velmi vdacna dakujem za Vasu odpoved....

adamkofjo
8. lis 2011

@kam.zyk

este som chcela jednu vec, s manzelom by sme chceli este tretie babatko, len v obdobi ked chcem ja , tak vtedy nechce on, a takto to uz je skoro dva roky, niako sa neviem dohodnut ja aj chcem ale obavam sa len jedneho ci to zvladnem kedze sa musim venovat mladsiemu syncekovi ci by som to zvladla, takze ak mi viete povedat kedy bude ten spravny cas na babatko , moj datum narodenia je 16. 5. 1985

adamkofjo
8. lis 2011

prepacte este som vam asi zabudla napisat , starsi syncek sa mi narodil 15 : 40 a moj cas narodenia je 6: 00, muz ma datum narodenia 11. 9 . 1979

kam.zyk
8. lis 2011

@adamkofjo Já začnu od konce: zatím není čas na třetí mimi, teď musíte věnovat svůj čas mladšímu synkovi. On jednou bude velmi spokojený v práci, zřejmě je velmi manuálně zručný, intelekt taky slušný, technické cítění, mě tam ale vychází, že bude sice práce na jeho vzdělávání, ale vyplatí se mnohonásobně. Je to šikovný kluk, v budoucnu se zařadí hodně dobře, jen teď to chce práci, která se zúročí. Jestli půjde do spec.školy nebo do norm.školy, to nechte na posouzení dětského psychologa a radím, mít názor od více odborníků. Málo a nesprávně chválíte, pochvala má být nikoli "Jsi skvělý", ale třeba "Tohle cvičení se ti povedlo, líbí se mi jak jsi udělal to a to" - pochvala má být konkrétní!!! Totéž u staršího synka. Oba mají sklony si příliš nevěřit. Starší syn bude zřejmě pracovat ve zdravotnictví.

Jakou rukou píše mladší syn a když se kouká do něčeho (např.stočený papír)- jakým okem?

adamkofjo
9. lis 2011

pri pisani pouziva vyhradne pravu ruku , ale pri kopani lopty co mi pride zvlastne kope vzdy len lavou aj na kolobezke sa odraza opacnou nohou ako keby bol lavak, co to znamena to technicke cteni , to s tym zdravotnictvom ste ma sokovali, lebo ked sa narodi starsi syn tak muz len tak vyhlasil , ze Adamko bude doktor, ale mne pride skor technicky typ, lebo aj jeho kresba je taka do detailu vypracovana, krasne kresli tak som si myslela ze sa bude uberat skor takouto cestou, a este by ste mi vedela povedat co sa tyka tej jeho nesmelosti ako by som mu v tom vedele pomoct trosku ho posmelit, , a este jedna vec ma zaujima, myslite ze niekedy vo vzdialenej buducnosti sa nam podari mat este dietatko

kam.zyk
10. lis 2011

@adamkofjo To děťátko- klidně mít můžete a podaří se to, jen s tím nespěchejte Filip je prima kluk a inteligenčně v pořádku, ale příšlušné nervové dráhy (řeč, atd.) chtějí posílit a to zmůžete jen vy vlastní prací. Jen na vás teď záleží, jestli v budoucnu bude žít jako vrstevníci nebo ne, když se mu budete věnovat naplno, tak bude. Proto teď není vhodné mít miminko, nesoustředila byste se plně na Filípka. Adam - nesmělost- to nechte, je to jeho povaha a v budoucnu bude upovídaný a společenský, až se budete divit. Jen h onezapomeňte správně chválit, jak jsem psala. Technické typy jdou velmi často studovat chirurgii, kor když mají Mars a Slunce v 6.domě, domě zdraví a zdravotnictví 🙂 Ničeho se nebojte a věnujte se práci s Filípkem, ten vás teď potřebuje. Další mimi naplánujte až v horizontu 3 let, stejně teď váš manžel nesouhlasí s dalším mimi, cítí, že Filípek teď potřebuje vaší práci, a cítí to dobře.

@evulinkab bohužel, bez toho času, narození to jsem bezmocná...

@terikubko odpovídala jsem na IP, jak to vypadá nyní?

petrunka01
10. lis 2011

@kam.zyk dobrý den..ráda bych se zeptala na svoji profesní buducnost.Jsem teď na MD rozmýšlím jednu možnost,že bych změnila úplně obor...narozena 25.11.1980,16:50,Děčín
Děkuji

adamkofjo
10. lis 2011

dakujem velmi pekne za odpoved 😉

evulinkab
10. lis 2011

@kam.zyk Tak nakonec jsem to zjistila, přítel segry je tedy narozený 15.ledna 1987 v 15:15hod v Hranicich na MOrave a segra je 21.3.1988 okolo 14.30hod v Olomouci.
Napsala jsem to znovu, at to nemusite hledat.

kam.zyk
10. lis 2011

@petrunka01 Tak se na vás podíváme: 2.dům v Raku - příjmy z veřejnosti, 10.dům Vodnář + Slunce konj Uran = vy máte nápady a jste originální. Mars v 7.domě= povolání spjaté s komunikací a mezilidskými vztahy. Hodila byste se do personálního oddělení, atd. Nemáte ráda rutinu a ráda máte svobodné pracovní podmínky, každopádně, nemáte tu oblast kariéry jednoduchou, protože tam máte, že za život vyzkoušíte vícero i rozdílných povolání. Máte ale hodně pěkně aspektovaný Měsíc v 2.domě. To jsou příjmy v oblasti obchodu, všechno vás posílá do oblasti obchodu. I třeba reprezentant firmy, atd.

kam.zyk
10. lis 2011

@evulinkab Klidně může být ten pravý, ale nechme to otevřené. Ségra musí krotit občasnou umíněnost, partner se taky musí ustálit...jsou mladí a neklidní 🙂 Čím je ségra? (má tam docela dost možností povolání) Má ohromně zajímavý horoskop.

evulinkab
11. lis 2011

@kam.zyk segra je prodavačka🙂

petrunka01
11. lis 2011

@kam.zyk děkuji

evulinkab
11. lis 2011

@kam.zyk Segra se ptá, čím ho má zajimavý 😉