Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

mamartinka
10. kvě 2012

@gubik Pekny datum ma tvuj muz.A koukam ze ty si tak stara jako ja.Jen ja breznova,marcova.

hankamisa
10. kvě 2012

@kam.zyk -Dobrý den.Chci se zeptat na syna,zda jeho problémy s učením budou vážnějšího charakteru,podle vyšetření hrozí poruchy disfunkcí.V září nastupuje do první třídy. Příští rok bychom chtěli ještě jedno miminko ale z jistých důvodů bychom chtěli holčičku-vyjde to? Nebo kdy je nejlepší období pro početí? Datumy narození v IP. Moc děkuji

verry
11. kvě 2012

@kam.zyk Dobrý den, natrefila jsem na tyto stranky a prosila bych, jestli byste se na mě mohla podívat. DN 17.8.1983 v 10:10 Chrudim. Chtěla bych vědět,kdy se dočkáme dětiček, zrovna si chystáme do KETu-bude uspěšné??A kolik dětí mě v životě čeká? 🙂 Předem moc děkuji za odpověd. 😉 Veronika

gubik
11. kvě 2012
janka221178
28. kvě 2012

Ahoj prajem pekny vecer chcela by som vediet ci bidem mat druhe dietatko ?? ak ano kedy Dakujem 🙂

kam.zyk
11. čer 2012

@gubik v oblasti zdraví jsou tam nějaké citlivé faktory, už jste si nechávala vyšetřit hormonální hladiny?

kam.zyk
11. čer 2012

@verry Vy děti mít budete minimálně dvě!

@janka221178 hoďte mě sem datum, čas a místo narození, kouknu na to.

verry
11. čer 2012

@kam.zyk opravdu? i více,ano? zrovna jdu od lékaře a mám potvrzené těhotenství 😵 jsem štastná. Jen prosím,jestli byste mohla ještě mrknout-jestli bude vše v pořádku? jak těhotenství tak miminko?
Mockrát děkuji 🙂

sunnymood
11. čer 2012

@verry jeee moc moc gratuluji, krásná zpráva! držím pěstičky, ať máte oba dost síly a zdravíčka! 😉

verry
11. čer 2012

@sunnymood jůůů, děkujůů Vám moooc 😉

sunysara
14. čer 2012

@kam.zyk dobrý den, chtěla bych se zeptat na sebe, je to možné? jsem ted v hodně těžké životní situaci a mám na vás tři otázky. děkuju moc.

jojo1
22. čer 2012

@kam.zyk dobrý den, zdravím ze strany 4 🙂 chtěla jsem vám jenom říct, že zdravotně jsem na tom už dobře, bylo to docela zlé, ale máme šikovné doktory. tělo se uzdravuje, teď ještě vyléčit to srdce 😒 přeju krásné léto a děkuju vám. za podporu.

kam.zyk
24. čer 2012

@verry ničeho se nebojte, hlavně si to užívejte!!! Je to skvělá zpráva a všechno vám tam krásně vychází dobře, přeju, ať nemáte těh.nevolnosti jako jsem měla já 🙂

@jojo1 taky moc zdravím a vzpomínám si, srdce...to je vždycky nejtěžší vyléčit. Teď jsem ale četla nádhernou větu (Páral, Generální zázrak, str.405): "...Podivnost lásky je v tom, že čím více náš užírá, tím více jsme. Nejzajímavější to začíná být, když to přijmeme a přestane nám to vadit...Když se rozdáváme a pak zjistíme, že někdy třeba házíme perly i sviním, neděje se nic tak hrozného, protože tím rozdáváním nás neubývá, nýbrž naopak." (konec citátu) Já každopádně přeju, ať hážete svoje perly jen těm, kdo si to zaslouží!!! Přeju to všem...

gubik
24. čer 2012

@kam.zyk ano, hormonalne som vraj uplne v poriadku, mam za sebou viacere umele oplodnenia- tie sa robili pre manzelov zly spermiogram, tam mi zistili horsiu kvalitu vajicok. Okrem toho mam nizky tlak a tym aj horsie prekrvenie organov malej panvy- z toho mam nizku sliznicu maternice.

verry
24. čer 2012

@kam.zyk moc děkuji, jste hodná 😉

kam.zyk
6. črc 2012

@gubik jaký máte tlak? Já mám 100/60, v těhu mi to padlo na 90/50 - kupodivu, moje zkušenost je ta, že na zvýšení tlaku nejvíc pomáhá každodenní pohyb, i např.jóga je vynikající. Vy mít děti budete, ale někdy je to holt zpožděné...holt Saturn v 1.domě. Ten nutí člověka umět vytrvat, učí sebedisciplíně, je to planeta tvrdá, ale znamená životní moudrost a zkušenosti.

gubik
8. črc 2012

@kam.zyk no moj tlak je tak 90/50. Jogu cvicim takmer kazde rano, aj ked teda asi len 10-15 min. Inak s tou sebadisciplinou mate pravdu, pred neplodnostou som ju nemala v povahe, stale sa ucim trpezlivosti a uz viackrat som si pomyslela, ze keby som mala deti hned, ako som chcela, tak pri mojej povahe by to bolo pre mna skor na skodu. Verim, ze mate pravdu, ze raz deti mat budem 🙂 Dakujem Vam velmi pekne za odpovede

janasev
17. črc 2012

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda se nějakým způsobem vyřeší nepříznivá situace v naší rodině,před časem jsem vám už psala,mame v péči manželovu nevlastní sestru 25.7.2001 a bohužel pořád řešíme výchovné problémy,manžel je z toho už tak zoufalý,že uvažuje o zrušení péče ,je narozen 16.9.1979,tahle situace se vyhrotila až do konfliktu s širší rodinou,já jsem narozena 1.12.1982,zajímalo by mě jestli se vse uklidní nebo jaké bude pokračování nebo jak bych to napsala,moc děkuji

verbalinka
19. črc 2012

@kam.zyk ahoj po delší době 🙂 Nakonec se přece jen narodila ryba, ale úplná "měkká" ryba to asi nebude 😀 Měla bych dotaz ohledně jejího zdraví. Řeším možnou abkm (má pár příznaků). Teď držím týden dietu, ale zatím nevidím moc velké zlepšení, nejspíš budu muset vyřadit ještě vejce a soju (co budu jíst???).
Mohla by ses podívat, jestli má nějaké sklony k alergiím apod., nebo jí vlastně nic není a já ji jen zbytečně moc pozoruju? Datum narození: 1.3.2012 v 16,12h v Praze. Pokud bys ještě potřebovala moje data narození a nenašla je, dej vědět 😉
Moc děkuju. Už jsem z toho vyřízená, jak pořád koumám a něco řeším. Posledních párměsíců se vše točí jen kolem zdraví ☹

kam.zyk
19. črc 2012

@janasev Tak tady to chce navštívit odborníka, dětského psychologa a řešit to. Protože jinak se ty konflikty budou stupňovat -- já ale říkám - hlavu vzhůru, není tak zle - ale chce to odborníka, dobrého. Máte spolu s manželem dobrý vztah, a to je velké pozitivum v celé té situaci, kdy je celá rodina rozkmotřená, protože každý má na věc jiný názor.

@verbalinka Moc to řešíš, to je jednoznačně vidět z horoskopu 🙂 vysazení BKM nech ještě týden, nezapomeň, že ještě musíš vysadit hovězí (telecí netřeba). Soju ale taky musíš vysadit a co jíst při vysazení BKM, to napíšu do IP. Čím mažeš, v čem koupeš? Zdraví ale má obecně dobré. Je to Ryba, ale s ascendentem ve Lvu, zas tak "měkká" rYBA TO Nebude, bude to Ryba přirozená autorita a pečlivka, 1.dům zasahuje do Panny, ty mají rády režim, jsou pořádkumilovné 🙂

verbalinka
19. črc 2012

@kam.zyk já si to myslela 😀 takže dieta zbytečná? Ona nemá atopák, ale hleny ve stolici, plynatost, kroutí se u kojení, hodně blinká (pořád převlíkám)... Jinak preventivně mažu a-dermou exomega. Kolem druhého měsíce měla vyrážku na bříšku, ale nakonec to nebyl atopák.

janasev
19. črc 2012

@kam.zyk no na doporučení sociální pracovnice navštěvujeme dětskou psychiatričku, ale bohužel ta by to léčila pouze medikamenty, na což nechceme moc přistoupit, v minulosti jsme jí předepsaný lék dávali,ale s chováním to nic neudělalo a byla po požití utlumená,taky si myslíme,že by psycholog pomohl víc, jsme nyní domluveni na konzultaci opět na doporučení naší sociální pracovn. tak snad se to nějak urovná, spíš už jsme z toho tak špatní, že nevíme co dělat, děkuji vám za radu

kam.zyk
20. črc 2012

@verbalinka Právě to se ukáže, až budeš dietu držet těch 14 dní, jestli je zbytečná nebo ne. V tomhle věku se ještě utváří střeva, imunita, takže tyhle projevy bývají i u neatopiků docela běžné, ale pro jistotu to ověříme dietou. Ničeho se neboj🙂

@janasev ne ne, psychiatrička ne, psycholožka nebo psycholog. Medikamenty ne, ale léčit duši, sladit se navzájem. Manžel.nevl.sestra musí pochopit, že pro všechny je výhodnější vyjít si vstříc a ne jít "proti proudu". Někdy je strašně těžké pochopit (její případ), že ti druzí to se mnou myslí dobře, a hlavně - že mě mají rádi a záleží jim na mě. To jsou jednoduchá slova, a přitom je někdy tak těžký je vyslovit. Přeju hodně štěstí a trpělivosti, a hlavně dobrého psychologa.

lusyy
20. črc 2012

@kam.zyk Chtěla bych poděkovat Věrce za krásné slova a rady v horoskopové knížce mé maminky. Prožívá momentálně těžké chvíle a kniha je ji nápomocna,útěchou a porozumnění.

petruska_007
23. črc 2012

DOBRÝ VEČER 🙂 CHCI SE ZEPTAT,JESTLI NĚKDY BUDU MÍT VÍCE DĚTÍ A JESTLI PŘESTANU UŽÍVAT ANTIDEPRESIVA...DĚKUJI...PETRA(1.6.1986 V 8 HOD.)

lucia81
30. črc 2012

@kam.zyk Ahoj, chcela by som Vás poprosiť o radu ako ďalej. DN 30.6.1981 6.20 hod. Bratislava. Som rozvedená a už dva roky som sama. Chcela by som vedieť, či ma čaká ešte nejaká láska. A so svojou postavou som tiež neni spokojná, nejak sa neviem naštartovať, ak by som mohla poprosiť nejakú radu ohľadne stravovania a cvičenia, a často trpím na zápaly mandlí a vaječníkov. Zaujímalo by ma akým smerom sa uberať. Ďakujem veľmi pekne.

kam.zyk
2. srp 2012

@petruska_007 ještě napište místo narození.

@lucia81 ano, láska na vás čeká, jsou tam dvě manželství. Postava- kolik vážíte a měříte? Hoďte mě sem míry, ať znám typ postavy.

lucia81
2. srp 2012

@kam.zyk Jéj to som rada, a časové rozpätie asi neviete, že kedy niekoho stretnem? To už by som asi moc chcela, že? A sú tam aj ešte nejaké deti? Moja váha je 73 a výška 168, som skôr hruškový typ. Ďakujem veľmi pekne. 🙂

lajcikova
2. srp 2012

@kam.zyk dobry den chtěla bych se zeptat na sebe a svého přítele.ja 29.1.1980 a přítel 26.10.1965.na náš vztah.aještě asi to nejduležitější na naší dcerku na jeji zdrvíčko,je narozena 16.05.2012,moc vám děkuji za odpověd iveta

lajcikova
2. srp 2012

@kam.zyk narozena jsem v pieštanecha čas nevím,a přítel je narozen v řerově,čas taky nevím..a malinka je narozena v prostějově v 11.52