Auto pro šestičlennou rodinu. Poraďte

ambret
21. črc 2008

Ahojky všem, chtěla jsem se zeptat, jaké auto je vhodné pro rodinu o 6 členech

daluri
21. črc 2008

Ahoj Ambret, vidím, že si založila téma i pro mě aktuální 😀
Taky sleduji na parkovištích, cestách ta velká auta a budeme muset, co nejdřív pořídit... 😉

zdina
21. črc 2008

holky tak ja se pridam, taky budeme muset poridit velke auto 😀

ambret
autor
21. črc 2008

Že by tu nikdo tak velkou rodinu neměl?

berynka
21. črc 2008

Ambret: tak velkou rodinu sice nemám(e) a asi dlouho ještě mít nebudeme, ale podle mě není špatný Chrysler Voyager 😉 .

ambret
autor
21. črc 2008

Berynka, díky moc, dobrej tip 😉

romankav
22. črc 2008

Čau holky, napadá mě jen Opel zafira 7-místná verze. Ve předu řidič a spolujezdec, vzadu 3 místa a úplně vzadu 2 místa. Je to docela hezký auto 😉 Ale zavazadla budete muset dát na střechu 😎

romankav
22. črc 2008

Jo a ještě teda Renault Gran Scenic 7-místná verze. Taky moc pěkný auto.

binki
23. črc 2008

mám jedno dítě, ale líbí se nám tuareg, to je auto, co se nám s mm líbí, jinak nějakého hamra

vojtisek2007
2. srp 2008

Asi sice pozdě, ale přece 😉
nás je zatím jenom 5, ale poříili jsme KiA carnival - je 7mi místná a je super, ve volné diskuzi je na tohle založené téma - rodinné auto (myslím - nebo tak nějak se to jmenuje) tak se jukněte. 😀

klararas
2. srp 2008

Ahojky,

my jsme měli Chrysler Voyager 2,5TD a Renault Espace 2,1TD, obě dvě 7místné, obě mohu doporučit, jen pokud můžu dát jednu radu. Tyhlensty auta jsou těžká proto si kupne od dvoulitra výš a nejlépe v TD, nízkoobsahová připlném počtu človíčků jsou pěkně znát na pohonných hmotách, ale u vysokoobsahových to auto ani nepozná jestli tam sedí člověk jeden nebo 7 lidí. Jediné co nedoporučuji je Wolstvagen Sharan, tam rády vybýhají ojnice blokem

r123
9. srp 2008

hele lidi tak my si budem kupovat dacii logan jsou 5-ti místné normální sedany a pak dlouhý kombi 5-ti i 7-mi místný tak my jdem do té 7!!!i co se týká financí je to ok.v základní výbavě nová vyjde na 200 000.a s plnou výbavou jako klima abs posilovač řízení atd...atd...(je toho spousta)cca 300 000 což na nový auto pro tolik lidí je docela v pohodě!a hlavně sou to na půl rumuni takže dle jejich stavu silnic na ty naše auto jako dělané!!! 🙂

marci65
23. srp 2008

Děvčata, manželovi jsem přečetla diskusi a doporučuje: WV Sharan, Seat Alhambra( ten máme my ) a Ford Galaxy. To jsou prý nejspolehlivější auta. 😉

komaro
23. únor 2009

Pokud chcete za málo peněz hodně muziky, tak doporučuji FIAT Multipla. Je to šestimístné auto a neskutečně praktické.
Pro koho by byl jeho design nevstřebatelný, tak ať si pořídí model po faceliftu. Pak už vypadá né tak avantgardně.

Sharan, Alhambra, Galaxy, jsou naprosto shodná auta, jen mají jiný znak na předku a na zadku 😉 Tedy vybírrat dle osobních sympatií.
Ale to jsou spíše už dodávky, než rodinná auta.
Pak pro fajnšmekry designu doporučuji novou Lancii Phedru 😉
Peugeot 807, Renault Espace, Citroen C8 atd.

Jinak ty tipy na Chryslery, tak ani náhodou, je to amerika a jsou to nespolehlivá auta v porovnání s jinými evropskými auty v dané kategorii.

bonparka
23. únor 2009

my máme renault scenic grand - je tam 7 sedaček, z toho 2 se dají zklopit do kufru pokud je nepotřebuješ. my jsme zatím tři ale i tak oceňuju, že tu dětskou sedačku nemusím pořád vyndavat když někoho potřebuju svízt..

lienka26
23. únor 2009

Opel Zafira - třeba 🙂
Je na podobném principu jako Scénic (jak píše Bonparka). Sedadla se sklápí a zasouvají, nepotřebuješ na to velkou sílu a nemusíš je kompletně vydělávat z auta když je nepotřebuješ.

kikimaruska
23. únor 2009

Kamarádka má 6 členou rodinu a z toho dvě nechodící děti (mimi a starší chlapeček), mají WW Cady Maxi a vejdou se tam pohodlně všichni i oba kočárky...tedy 3, když jsem s nimi jela i já 🙂

lena27
24. únor 2009

my máme Seat Alhambra - je to sedmimístné auto

elusina
19. led 2016
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

My jsme vybirali ojete, pac nove by nas vyslo opravdu draho

lucah87
25. led 2016

my máme Toyota Land Cruiser 120, je 8 místná a i do kufru se ještě něco vejde :D