Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
10. čer 2008

Mikulko,

s tema hadkama to je naprd,ale jak to vidim kolem, tak to jsou rposte tehu hormony a chlap to nechape,a apk clovek vyleti nad blbosti,ale taky jsem z toho byla hodne spatna a bala se o mimco, a mimcu se pak moc omlouvala, ze ho tak stresuju,ale asi to k tomu vsemu patri...
S tim tlakem, to se urco srovna, ted jsou navic ta vedra a muze to byt i tim, hodne odpocivej...Jinak me tedy ty miry taky docela prekvapily, myslela jsem ze ted ma tak kolem 600g,ale 800? No aby to nebylo po manzelovi, protoze ten se narodil a mel 4,3kg... 😕 Vubec nevim, kolik vazilo v tom 21.tydnu,ale asi neco kolem 400g???Fakt netusim...
S tim vytokem, to si nelam hlavu, ja treba vubec zadny vytok nemam, ani paleni, proste nic...Ale dr.mi rikala, ze v mem pripade je potreba vse hlidat se zvysenou ostrahou kvuli tomu, co uz jsem zazila...Taky se pry chodi na zatezovy test na cukrovku, tak to me tedy taky ceka, a pry je to docela humus...Ale my to zvladnem !!!

mufy
11. čer 2008

Holky já vám dám vědět o výsledcích až zítra.Páč se už nedostanu na net,ale dneska ráno jsem už byla na krvi,takže v poledne si jdu vyslechnout svůj ortel.
Večer jsem celkem trpěla,jak mě bolelo břicho. ☹ Tak doufám,že ta MS přejde co nejdřív.Jinak jsem si včera říkala,že když už přišla mrcha,tak se můžu těšit na další snaženíčko,že za 13 dní půjdu na UTZ jak rostou folíci a půjdu na inseminaci a to budeme zkoušet tak do září. 😉

grej
autor
11. čer 2008

Ahoj,
Mufy a už se teda MS úplně rozjela? Držím moc palečky, třeba nás ještě výsledek překvapí. Budu na tebe moc myslet!!

divabara
11. čer 2008

Mufy, drz se...

mufy
11. čer 2008

Grej rozjela dneska ráno,sice to není tak hrozné,ale je tu. Brala bych,kdyby co nejdřív i odešla a neměla jsem žádné bolesti. 😀 Takže už s dobrým výsledkem ani nepočítám,ale co se dá dělat. 😅

mikulka
11. čer 2008

Ahoj holky,

mufy, tak se drž.
Barunko, a kdy se chodí na ten zátěžový test cukrovky, někdy ve 28 tt?
Já si dnes naměřila puls 94 a normální je 72, ale nevím, ajk je to v těho. Vyděsilo mě to.
Barunko, právě že v 21 tt má mimčo kolem 300 g. Tak to hezky přibralo 🙂 😉

zanetik
11. čer 2008

Ahojky holky, tak včera jsem potkala svoji bývalou nejlepší kamarádku, která mimi pořád nechtěla a co si myslíte je těhotná 😠 všichni co nechtěly jsou těhotný nebo už porodily, to je tak nespravedlivý 😠 vsadím se že vysadila a hned otěhotněla...
No nic po dlouhý době mě to docela vzalo, by mě nenapadlo, že bude dřív těhu než já ach jo, tak teď už z mého okolí jsem snad jediná s kámoškou co jsem s ní byla ve Skotsku,ale ta je sama tak u ni to snad nehrozí, že by mě předběhla...

Mufy tak šup šup do IUI a teď už bez stresu a nervů ať se to povede 😉

mufy
11. čer 2008

Holky tak já jedu pro výsledky, zítra vám napíšu co a jak.Mějte se pěkně.

Zan a co testík??????

sroubek
11. čer 2008

ahojky zdravím...kočky 🙂

rychle a stručně anebo ne ..obšírně 😉

Pavel 3.6. udělal státnice...juraaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaa...máme doma inženýra a megeru :o)))) šli jsme na obídek a večer se fakt festovně pohádali...jakože jo...jakože jsem očekávala...a to je ta věčná ženská chyba všech chyb...že po státnicích o měbude pečováno a taaak 🙂

no byli jsme unavení a blbí..ty omluvy miminku to je 100% klasika 😀
co se týká července...srázek ok...když mě grej hodí autem a já se budu cítiti přiměřeně 😀 ale čím dřív v červenci tím lépe 😀

mimčo se právě teď vlní...jak na moři 🙂 čípek je zavřený, tlak ok a srdíčko mimi taky 😉 zaťukám 🙂

grej..ještě cinknu..ale tenhle víkend jsem mimo Prahu...šlo by rchlý kafe...já si teda dám čokoládku 😉 a se šlehačkou...během týd¨ne od 17.6. út-19.6. čt? nebo si jen vyzvednu tu panenku....jsem ostuda všech ostud... 😉

tenhle víkend bychom se mohli vidět jen, že by sis udělala výlet do Mníšku pod Brdy, kytína či Dobříše 😉 ...já jsem trapně bez auta...a na ježdění busem až do Praglu poměrně líná...takže to asi vyjde až na ten běžný den...

16.6. jdeme konečně na ultrazvuk...tak jsem zvědavá na míry, váhy a polohu...ihned nahlásím grej 🙂 ..ale holky jdu tam až odpoledne...takže info hned tak nebude 🙂 už by mohl mít 2 kila 😉 tak uvidíme...

jinak dib..by teď nějak měla mít termín porodu..tak su zvědavá 🙂

mikulka: neděs se tlaku, ale řekni to doktorce..ten tlak je mrcha musí se hlídat, aby nebyl moc vysoký...hlavně to chce klid, no stress, moc nepracovat...to není vtip..to vím od lidí..co s tím měli problémy...od maminek 😉

výtok je v pohodě...v těhotenství to tak býv¨á...čistí se to tam víc

baruška: ahojky máš super přístup...mě teď taky přeléčovali...zánět tam nebyl..ale pomnožené to bylo...nicméně pokud jsou plodové obaly ok...tak to na mimi nemá vliv...a to jsou...takže můžeme být v pohodě...

ps. od 16.6. nastupuju na mateřskou...no není to mazeeeeeeeeeeeeec 😀

sroubek
11. čer 2008

jinak všem držím palečky...ať se daří...moc myslím ny michi...když se mimi chytlo kde nemělo, tak se 100% při IVF chytne kde má 😉

mufiikovi, grej i zanet....určitě to vyjde tenhle rok...musíííííííííííííííííííí 🙂
a zdravím majmu....a její mimčo

🙂

jinak já už mám 14 kïlčo navrch a 100cm v pase...zepředu ok...ale když jdu kolem výlohy a vydím se z boku, tak se normálně lekám sama sebe....a to ještě není konec nafukování....říkám si velryba na suchu 😀

grej
autor
11. čer 2008

Mufy - držím palce!!!!!

Ahoj Sroubas, teda, ty ses nám rozepsala 😉

Máš to nacpaný, ten program, co? No tak pokud to nestíháš o víkendu, neva. My si s Majmu vystačíme 😉 A tu panenku ti klidně hodim v týdnu, klidně i do Měšic. Jak budeš chtít.
Hlavně se moc nepřepínej!! Aby se pak Kubíkovi nechtělo ven dřív 😉
To už tě možná ani nepoznám, jak jsi se nám zakulatila, co? 😉

Tak Dib už má mít termín porodu, jo? Fíha, to to letí... Na vás "těhulích" a "maminách" to člověk vidí nejvíc 😒 Nám už se zas blíží ovu, tak doufám, že se manža pochlapí a pořádně se zasnažíme...

sroubek
11. čer 2008

no ...to že vás minu mě mrzí...nechcete is trochu zacestovat do dobříše ? je tam hezky...zámek..park 😀

já tu budu jen s našima a asi nikoho neukecám aby mě hodil do Praglu 😀 ...no myslím že mě poznáš...ale hlavně se nelekej 😀

grej
autor
11. čer 2008

Na dlouhý cestování to moc nevidím... Mám toho taky o víkendu dost. Musím jet babičce pomoct na zahrádku, chci doma konečně přesadit kytky a umýt zas nějaký okna... Dáme kafčo s panenkou a pak se víc uvidíme v červenci až nám budeš vyprávět o svatbě 😉

michina
11. čer 2008

Ahoj holky, Mufy, už nevím, co mám říct. Snad jen hlavu vzhůru, jednou to prostě dobře dopadnou MUSÍ, NÁM VŠEM!!!! Jinak to ani snad není možný!!

Já jdu zítra v 10h ke svému gynekologovi ukončit nemocenskou, počítám, že mě bude zase prohlížet (to se na mě všichni poslední dobou furt koukaj a sahaj 😉 )... Chtěla bych se ještě zeptat na to IVF, jestli už můžem jet ted na vsechny vsetreni a ob¨jendat se a jestli z jeho strany neco potrebuju. At to mám potvrzeno od obou doktoru..

Uz me to doma neba.. už hodinu tady hřmí, včera hřmělo tak 2 hodiny a nebyla z toho ani kapka. Ani není moc černo, jen taková normální šedá obloha... Manža jede zítra do Prahy na školení, tak budu sama, fňuk... Ale chci si nemocenskou ukončit už pátkem a v pátek vyrazit s holkama někam ven, už se domlouváme měsíc a vždycky do toho něco vleze... tak se těším na babskej pokec!

zanetik
11. čer 2008

Tak holky a co teda o tom svátku 5.7 máte něco?

Jinak já testík nedělala protože žádnej nemám, tak snad dneska stihnu koupit,ale zatím to na nic nevypadá,takže to vidím že se po neděli stavím pro včeličku po dlouhý době...

grej
autor
11. čer 2008

Ahoj Michi, tak ti budu zítra držet palce!! Pak dej vědět, na co jste se s panem doktorem domluvili.

U nás bylo včera celý den nádherně, vedro 30 stupňů a sluníčko. Dnes je od rána zataženo, na déšť to sice vypadá, ale pořád nic. Ale naštěstí teplo je. Na tu zimu se vůbec netěším ☹

grej
autor
11. čer 2008

Tak mám špatné zprávy od Mufy☹ Krev je negativní ☹

Kurňa už mě to ale fakt začíná štvát 😠

zanetik
11. čer 2008

U nás bylo taky krásně, byla jsem na bruslích a když jsme se ve 21h vracely bylo ještě na teploměru na benzině 28stupňů a hrozně mě štve to ochlazení, doufám že se spletly a nebude to tak dlouhodobě...

Tak to se dalo čekat s tou krví když dostala MS a už se chystá na IUI 😉

zanetik
11. čer 2008

Nějak nám kolabuje net,asi někde bouřka, u nás zatím ale jen chvilkama mrholí,tak sedám na kolo a jedu k rodičům, tak zítra papá

zanetik
12. čer 2008

No tak to se mi snad ještě nestalo, poslední a první přispívat 😅
Dobré ranko...
Tak jak je? Já mám asi spavou nemoc, opět se mi vůbec nechtělo vstávat a z bruslí mě asi bolí celej člověk...

grej
autor
12. čer 2008

Ahoj,
Teda Zan - fakt koukám, 3 příspěvky po sobě 😉
U nás bylo včera "jen" 24. Zatím je polojasno, občas vykoukne sluníčko, ale asi se to zatáhne jako včera. I když včera u nás nepršelo.

Taky bych pořád spala. Vzbudila jsem se dnes už v šest, ačkoli obyčejně vstávám až před třičtvrtě na sedm a chtělo se mi hrozně spát, ale nešlo to 🙄

mufy
12. čer 2008

Ahojky holky, tak jak psala včera Grej, nepovedlo se.
Ale s doktorem jsme se domluvili,že budeme chodit tak 4x na inseminace, pka kdyžtak na hysteroskopii nebo laparku a pak další IVF. Tak uvidíme, byla bych ráda, kdyby na další IVF už nedošlo a IUI se podařila.

Zan takže jsi zase dneska netestila?

Jinak já o tom svátku nemůžu, to jedeme zrovna pryč,ale ten víkend před tím nebo potom by se mi hodil. Záleží na holkách,jak budou chtít ony. 😉

grej
autor
12. čer 2008

Ahoj Mufy, ach jo, je to škoda. No ale ono se zadaří i přirozeně, já tomu fakt věřím!!!! Mě to pořád Majmu taky říká, tak snad bude mít pravdu 😉

mufy
12. čer 2008

Grej jak to vychází tobě na ten srázek? Kdy bys to brala ty?Je ti to jedno?

grej
autor
12. čer 2008

Zatím je mi to fuk. O svátcích v červenci se mi to taky moc nehodí, to má manža volno, ale hned ten víkend po nich klíďo můžu. To je v práci.Tzn. 12. a 13. 7.

mufy
12. čer 2008

Tak že bychom to daly na ten víkend 12 - 13.7.?? Co vy holky?

mikulka
12. čer 2008

Ahoj holky, mufy, tak dál do boje. Inseminaci věřím, a když ne, IVF už vyjde. Ta cesta k miminku je holt delší, ale na konci čeká hezký výsledek. 😉

Michi, a co ty, jak jsi dopadla u doktora, kdy začnete s CARem a přípravou na IVF?

My včera jeli shánět skříňku do kuchyně, ale musím říct, že ty cesty autem nějak nemohu. Jak se to auto tady po Praze, po kostkách atd. otřásá, hrozně mě pak bolí břicho, tak jsem po těch obchodech pak sotva chodila. ALe skříň máme naštěstí objednanou.
Sháníme také vysoké křeslo. Aby se tam dala opřít i hlava, ale všude mají jen nízká a široká křesla. Tak se poohlížíme po nějakém jako by ušáku, ale nechceme moc masivní. To jsem zvědavá, zda něco seženeme! Ve Scontu nemají, v Ikee taky ne, V Mobelixu taky ne. 😒

Z9tra jdu k doktorce a bojím se. Budou výsledky imunologie, také té mé srážlivosti krve a také stěrů. Jinak jsem zvědavá, jaký budu mít tlak, moc doufám, že ne zase vysoký, to je v těho nebezpečné. Děťátko jsem včera a dnes cítila jen malinko, tak snad je vše v pořádku.

zanetik
12. čer 2008

Jasně Mufy povede se to IUI a IUF už nebude 😉
Mufy jsem ostuda netestla jsem nestihla jsem lékárnu,ale dneska už 100% ho koupím,ale možná nebude potřeba, teď mě začíná pobolívat břicho...
Ten poslední víkend psala Michi myslím, že nemůže jinak mě by se hodil...ale nevím jestli bude Grej už doma s dovči a ten víkend 12-13. si myslím že by šel taky snad, zas kvůli sroubkovi...

zanetik
12. čer 2008

Jo a to jsem si vzala frajerka dneska bílý kalhoty, to aby to všichni viděly 😅

grej
autor
12. čer 2008

Zan, jestli myslíš poslední víkend v červnu, tak ten nemůžu já. Jsem na dovolený.
Mluvila jsem s Majmun. Jela by ráda, sice má mít zrovna výlet na Moravu, ale prý to nějak vymyslí, aby toho 12. - 13. 7. mohla, protože ten další týden už zas jede na dovču ona.

Tak držím palce aŤ teda mrcha nedorazí, Zan, když už máš ty bílý kalhoty 😉