Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
2. črc 2008

Ahojky Zan já to taky balím.Papa

michina
2. črc 2008

Ahooj Grej!! My tady máme taky vedra a sluníčko, vodu, jen ta práce je jaksi navíc.. 😀
My šli včera s manžou na pivko a cestou domů nas pozval soused (mladý manželský pár, kteeří bydlí přímo pod námi, známe se jen od vidění) domů k nim na skleničku, že se mu v neděli narodila KArolínka. Tak jsme s manžou u něj ztvrdli až do 11h!! Ukazoval nám fotky malé, popisoval porod a tak jsme se seznamovali, tak jsem mu trošku zavidela.. a to jsou mladi, podle me mají tak 25.. No nic, tak budu okukovat.. 😀
Hezký večer, já fičím damoj!

zanetik
3. črc 2008

Ahojky, dnes jsem ranní ptáče, abych mohla dřív domů 😉

Michi u vás se to taky brzy povede a ještě budete spolu vozit 😉

mufy
3. črc 2008

Ahojky holky,

Zan ty jsi teda ranní ptáče.Já zas byla včera už od šesti,ale ještě,že je dneska aspoň čtvrtek,zítra pátek a volný víkend.

Michi neboj povede se to hnedka napoprvé.Taky bude tvůj manžel zapíjet a třeba i s tímto sousedem. 😀

grej
autor
3. črc 2008

Ahoj holky,
snad to bude dnes lepší, i když tu mám pořád horu práce...

Já jsem spokojená, že je takovýhle počasí... Zítra má být už zas hnusně, tak snad to vydrží opravdu jen jeden den jak slibují. O víkendu musíme jet za tchánem na chalupu, kleklo mu tam auto, tak ho musíme přivézt zpátky. Navíc má narozky švagrová, tak kdyby mělo lejt, tak by to bylo naprd.

Jestli dnes budu mít chvilku, hodím vám do alba nějaký fotky. Až budu mít všechny pohromadě, tak je dám na net a hodím vám sem odkaz🙂

Michi - to je vopruz, co? Nejsem nepřející, ale vždycky si říkám - proč oni jo a my ne??

mufy
3. črc 2008

Grej na fotečky se těšíme. 😉

U nás je taky nějak zataženo,doufám,že dneska to ještě vydrží a pršet nebude. 😠

grej
autor
3. črc 2008

U nás je teda pořád bez mráčku a vedro, mračit se to má až odpoledne, tak uvidíme...

Kdy máš dostat MS Mufy?

divabara
3. črc 2008

Ahoj holky,
zdravim Grej po dovolene 🙂
U nas je zatim pekny dusno,ale na obloze ani mracek, tak uvidime, jak se to pocasi bude vyvijet. Dneska musim do mesta shanet darek pro kamaradku, co se zitra vdava...no a taky pro tchana, ktery to slavi v sobotu...Uz ted jsem uplne vyflusla, tak snad to nebude tak hrozny. Meli bychom jit s manzelem na obidek,protoze se jinak moc nevidime...
Tak preji hezky den, zvladnete to v praci, at muzete brzo nekam do vody...

mufy
3. črc 2008

U nás se zase vyjasnilo a je děsný dusno.

Grej mám to dostat v neděli nebo v pondělí.Doufám,že to nepřijde dřív, mám to vypočítané pěkně na 12 den v pátek,abych si mohla udělat volno s miláčkem. 😀 Teda snad mě tentokrát ovulka nepotrápí jako tebe Grej.Že na ni budu čekat dlouho.

Baruš ahojky.Vidím,že už jsi skoro 30tt.Toto letí.

Dneska jsem ve městě viděla snad každou holku těhotnou. 😠 A my pořád nic.

michina
3. črc 2008

Taky mam pocit, ze ted, co se dolozily svetry je to same brisko. Zrovna dneska rano, Takova krasna maminka, jendo si vedla za ruku a druhe v brisku, ale asi tesne pred porodem, takove krasne veliky a moc ji to sluselo, celkove, tak si taky vzdycky pozvdechnu... ☹

majmuna
3. črc 2008

ahoj kocky 🙂 tak jak to vypada s tim srazikem? Plati to toho 12.7?

sroubasi musela to bejt roooomantika ta tvoje svatba...mooooc ti to sluselo 😉 🙂

Grej jestli neva pojedeme tvym autem ale tentokrat cestu platim ja ...minule sis nic nevzala na benzos 😉 Ty vycuranku ze si vedela ze podrazi? 😀 Tedaka frkneme v hluboky korbe na zadni sedadlo...jen doufam ze nebude vymrzovat...kdyz je unavenej je uknouranej...jinak se smeje hlasite jak prdlous 😀

grej
autor
3. črc 2008

Ahojky,
Baruš - fakt to letí, za chvíli rodíš 😉

Michi - taky mám pocit, že je každá druhá těhotná. Je to děs!

Majmu - jasan že neva, s naftou se domluvíme, neboj, já si to nějak vyberu 😉 To víš, člověk musí myslet do budoucna, zdražuje všechno :D
Musím se u tebe stavit abychom pokecaly!!

Já se srazem počítám. Sice jsem to ještě neoznámila doma, ale snad nebudou doma kvůli tomu boje...

mufy
3. črc 2008

Grej přede manža zrovna dělá,tak mu to může být jedno,ne?

Majmun ahojky, to máte dobrý,že bydlíte kousek od sebe,abyste mohly pokecat,ale to uděláme toho 12.7. na srazíku. Kam teda pojedeme zase do Pardubek?

Ty těhotný holky asi neměly v zimě televizi....... 😀 Neměly roupama co dělat.

I když já už si taky s tím bříškem velkým vypaseným připadám jak těhule.Musím to maskovat volnýma trikama. 😀 Ale pak se budu hrdě odhalovat. 😀

mufy
3. črc 2008

Tak já frčím holky.Mám pořád pocit,jako by ta mrcha už měla přijít co nejdřív.Tak doufám,že přijde aspoň v to pondělí. Tak papapa

zanetik
4. črc 2008

Ahojky, tak včera jsem byla první a ani jsem se nestihla rozloučit, já nevím co to mám za zaměstnání, že mám tolik práce 😅 a vždycky když už si myslím, že to dodělám a budu mít klid, tak se něco vyklube..

Já taky tentokrát doma ještě nic neřekla, ale počítám s tou sobotou, jen si asi vyslechnu, nebo bude David naštvanej,ale ukážu mu pak fotky, tak to bude snad dobrý...

No jo zrovna dnes ráno jsem byla říďovi zas pro chlebíčky a zákusky a seděla v mlíčáku těhule a snídala, vypadala že byla po odběru krve,ale vypadala spíš na zhroucení...

Nejvíc mě ale stejně dostala moje bývalá nejlepší kamarádka, která děti něchtěla, pak si vzala kluka kterýho snad ani nemilovala,ale ostatní se vdávaly, tak ona taky chtěla být princezna v bílých šatech a teď bude v říjnu rodit kluka...vsadím se že jestli teď někdy otěhotním, tak bude rozhlašovat, že se opičím...

grej
autor
4. črc 2008

Ahoj,
Mufy, to sice jo, nebude doma, ale on nějak nemá rád, když prostě někam jezdím. Nemá ani moc pochopení pro koníka, prý pak to mimi moc řešít a tak... No ale to nám může být jedno, my se obejdeme i bez jeho podpory, no ne? 😉

Zan, tak je to vždycky. Ten kdo dítě ani moc nechce, tomu se zadaří. Klasika 😒 Na to už jsme si zvykly, ne? 😉

Holky mě se chce spát, to je hrozný počasí... Fakt jsou mi milejší vedra než tohle stálý pršení... Musela jsem si vzít tenisky, protože ty jediný mi nepromoknout, a teĎ tu tprím. Kupovala jsem si nový a zjistila jsem, že to nebyl nejlepší kup 😒 Jdu si tu vyhrabat nějaký pantofle...

michina
4. črc 2008

Tedy, holky, vy to máte doma fakt těžký.. 😒 To mě se ted manža šíleně divil, proč jako jedu do Pradubic jenom na jeden den: Ty se zase v sobotu vracíš? A proč tam nepřespíte?
Tak jsem si vymslela, že se ještě tak neznáme, abysme někde byli tak dlouho, ale že to spíše je kvůli tomu, že vas chlapi nechcou pustit, tak se divil..

mufy
4. črc 2008

Ahojky holky,

tak vás musím zklamat, mrcha se rozjíždí, překvapilo mě,že tak brzo.O 3 dny dřív.Takže za 12 dní na další UTZ.Tak snad to už bude v pohodě. 🙂
Břicho bolí pekelně.

Grej tak jsme na tom stejně.

grej
autor
4. črc 2008

Ach jo Mufy, to je vopruz... Už mě ty neúspěchy u Vás ostatních štvou snad víc než ty moje 😠

Michi - no jo, je to těžký. Prostě ten můj mě potřebuje mít doma, navíc dost žárlí. Takže je to s ním těžký 😉 Navíc u Vás je to oboustranný, jezdí i on, tak to jakoby nemůže zakazovat tobě, že jo... Ten můj teda jezdí taky, ale jen 2 x do roka, takže to se vlastně jako nepočítá 😉 😀

mufy
4. črc 2008

Grej mě to ale tentokrát tak nevadí.U toho IVF to bylo o moc horší.
Akorát,že mě bolí děsně bříško.

Ty jsi dnes kolikátý DC? Já jen,jestli budeme nějak nastejno. 😀

grej
autor
4. črc 2008

Já jsem se naučila poslední dobou brát si prášek ještě v noci a ráno se ty bolesti pak daj vydržet. A přes den si beru taky prášek. Tak snad se mi to takhle povede i příští cyklus, abych se vzbudila vždycky tak ve čtyři hodiny na čůrání a při tom si vzala prášek.

Já jsem dnes 3DC, tak jsme na tom podobně 😉

mufy
4. črc 2008

Tak to já si to budu počítat až od zítřka,protože se to teprve rozjíždělo a první den máme u nás v CAR brát jen když se to rozjede ráno po probuzení. Takže já budu první a ty 4 DC.O tolik se zase nelišíme. 😀

Já si vezmu asi taky prášek,lepší než trpět.

Kdy tam dáš ty fotečky z dovolené?

michina
4. črc 2008

Já měla ted taky velké bolesti pri MS, už jsem nehrála frajerku a 1. i 2.den MS si musela vzít tabletku. Ale ráno to jeste slo, ale cim vice jsem byla vzbuzena, tim to bylo horsi. Tabletku jsem si vzala asi cca 30 minut po probuzeni se snidani (nechtela jsem na lacny zaludekú) a než zabrala, tak to byla hodina, fakt muka. Ale asi to prsite udelam tak, ze si natocim na 5 budika a slupnu ji, to je dobrý napad, Grej!

Jinak asi mas pravdu, my furt nekam jezdime i kazdy sam. Dokonce i ja treba chodim na damskou parbu a manzilek sedi doma, ale to mco stastny neni, takze bud se rychle domluvi taky s nekym, nebo jede k mamince, anebo brble... Ale moc nezarali...jen trosku.. Tak normálne jako ja, asi..

mufy
4. črc 2008

Tak už jsem si raději tabletku vzala než trpět. Bléééé

Michi to máš dobré, já ani manžílek nikam sami nejezdíme a dá se říct,že skoro ani nechodíme, jen občas s kamarády,ale to potřebuje každej chlap.
No a o žárlení bych mohla povídat.Já celkem žárlivá jsem,bývala jsem ale víc,ale život mě poučil a teď jsem tak normál.Žádné scény nic.Ale manžílek není vůbec a někdy mě to štve, ráda bych byla,kdyby se trošku projevil,ale on nic. 😠

Holky já jím zase ode dneška tu chilli omáčku, je to fakt děsný,ale co bych neudělala pro mimčo. 😵

mufy
4. črc 2008

Ještě vkládám grafík.Tento měsíc byl nějaký krátký.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mufy
4. črc 2008

Jo a ještě jsem vám chtěla napsat,že u mě ovulka byla asi 11. nebo 12.den, protože už 12 den jsem měla hustý hleník a v pondělí už na UTZ byl prasklý folík.Jenže podle teploty byla ovulka až 13 den,takže bych tipla, že ovulka bývá tak jeden až dva dny před stoupnutím teploty. To jsou zatím mé nové poznatky. 😀

grej
autor
4. črc 2008

Tak to já bych to taky spíš měla počítat až od středy, protože v úterý to spíš bylo jen červený špinění...

Michi - fakt to zabírá. Mě bylo nejhůř tak 15 minut po probuzení, než jsem se umyla a oblíkla, tak jsem pak myslela že umřu. Na lačno jsem si taky prášek brát nechtěla, ale pak jsem se rozhodla, že na to prdím, páč když beru prášky jen tak 3 dny v měsíci, tak se to nepo..re, že jo...

U nás je to tak, že manža by si chodit mohla, ale já ne. Takže když už někam jdu, tak jsou doma boje. On nic neříká, nezakazuje, ale je protivnej, což mě štve. A vzhledem k tomu, že už to trvá těch 5 let, tak ho holt asi nezměním... Už jsem si zvykla.

S ovulkou já to mám jak kdy. Někdy teplota vyletí jak splašená hned po ní, někdy to stoupá po desetině stupně, prostě jak se tělu zrovna chce 😉 Už se těším, že zas po dlouhé době budu mít normální graf. Od března jsou furt nějaký změny, tak jsem moc neměřila...

Jdu obědvat. V rámci diety mám čočku. Sice se pořád držím a jím zdravě, ale dole není ani jedno kilo 😠 Jen se cítím líp a nemám tak nafouklý břicho. No aspoň něco.

mufy
4. črc 2008

Grej tak to bys měla počítat až od středy,pokud jsi neměla klasickou MS.

Já si zrovna dávám meloun,taky v rámci diety,potřebuji se trošku pročistit.Dneska nemám ani hlad ani žádný chutě.

Holky koupila jsem si super Magnum,tak dobrej nanuk jsem jakživa nejedla.Byl s dvojitou porcí čokolády,fakt super.Bylo v tu chvíli lepší než sex. 😀 😀 😀

grej
autor
4. črc 2008

Tak já si to zkusím na FF opravit. Uvidíme, jestli se mi to povede...

Tak říkáš, že je dobrý Magnum, jo? Tak já až budu chtít zhřešit, tak aspoň vím, po čem šáhnout 😉

zanetik
4. črc 2008

Tak to mě na nanuka nenalákáš, já radši slaný 😉

No David taky nežárlil a já chtěla, abych viděla jestli mě má rád, teď žárlí a je to mnohem horší, no snad bude mít pochopení...průser je, že on nikam nechodí a nechce chodit beze mě...a to já jo, s holkama na kafe a ták prostě si potřebujem říct věci co nemusej chlapy slyšet, zrovna dneska jdu s dvouma kolegyněma z práce a pak přijde kámoška co jsem s ní byla ve Skotsku...

Jinak jsem přibrala 4kg když už jsme u toho a neoblíknu kraťasy a sukni 😀

Tak mám práci skoro hotovou, tak jdu vytřít kanclík a pojedu v 15h domů, ale počasí je teda hnus,ale co jeden den se to dá vydržet, zatím pa kdybych se nestihla rozloučit, přeju snad slunnej víkend 🙂 🙂 🙂