Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
4. črc 2008

No nic já pádím domů, krásnej víkend.Papa

Jo a Magnum je nejlepší..... 😀

grej
autor
4. črc 2008

Mějte se holky. Já taky za chvíli půjdu. Venku se udělalo pěkně. Sice občas mraky, ale občas taky sluníčko 🙂 Snad to vydrží🙂

Jinak jednu fotku už jsem do alba dala. Neměla jsem čas ty zbylé zmenšit, tak snad konečně příští týden!

Zanet - na tobě ty 4 kila nahoře ani nemůžou být vidět!! Loni jsi byla kost a kůže 😉

Tak pa a krásný víkend všem!!

zanetik
7. črc 2008

Dobré i když pondělní ráno přeju všem 😉

Tak jakej byl víkend? U mě tentokrát klidný a pohodový...

Grej právě že na mě to je vidět hned, každý kilo a pak nic nezapnu...

michina
7. črc 2008

AHoj holky, já včera měla taky Magnunm, mandlové, lahodááááá... víkend OK, byli jsme venku na výletě, v sobotu i vneděli. Sice takovíém autoturistickém, ale i tak to bylo fajn. Mangnum jsem měla za odměnu.. 😀

mufy
7. črc 2008

Dobré ráno holky,

víkend byl pohodovej,až na to,že mě v sobotu začlo bolet v krku, včera to bylo už lepší a dneska mě už nebolí.Jen mám trošku rýmu a bolí hlava.Jinak fajn.Odpočinula jsem si.Však jak jsem říkala, tentokrát se tak tento cyklus honit nebudu.Pěkně v klídečku.

U nás je zataženo,tak snad nebude pršet.

Jo a já už mám po MS,tak super. 😉

Michi já si dám asi dneska zase Magnum,kašlu na krk. 😀

grej
autor
7. črc 2008

Ahoj holky,
u nás taky víkend v pohodě. V sobotu jsme jeli za tchánem na chalupu, tam jsme se rekreovali. Chytla jsem trochu depku, byla tam švagrová a manžova sestřenka s dvouletýma klukama 😒 Normálně mě to nebere, ale jak jsem končila MS, tak mi to zas přišlo líto...
Ale protože je synovec krapet rozmazlenej, tak mě to zas vyléčilo a už se těším na svoje, který rozmazlený nebude 😉 😀

Včera večer jsem se pak stavila u kámošky s dvojčatama (mám jejich novou fotku v albu). Holky řeknu vám, je to hukot pořád. A to už je jim 7 měsíců. Odcházela jsem v jedenáct večer a stále nespaly. Už si uvědomují, že jsem cizí teta, takže u mě řvou /navíc mě dlouho neviděly/. Takže u mě vydrží tak půl minuty a pak stejně musí k mámě. Ta lítá jak čamrda, kapky na prdy, mastičku na zuby, přebalit, nakrmit, odkrknout, pochovat, snažit se uspat a pořád dokolečka. A to všechno na přeskáčku a dvakrát. Asi by mi z toho hráblo. Fakt děs.

lenickan
7. črc 2008

ahoj holky, hlásím se po 14 dnech dovolené...
Tak bohužel mrcha dorazila, dnes jsem již 14DC po stimulaci clostíkem, tak uvidíme🙂
Musím říct, že vedlejší účinky, které jsem měla u clomhexalu jsem tentokrát nepozorovala. Tak snad už to konečně vyjde🙂

michina
7. črc 2008

Grej, krásné dvojčátka!! A i kdyby zavítaly k nám, to zvládnem, že jo! 😉

michina
7. črc 2008

Jo a jinak už se nám sobota blíží, těšíms e!!! 😉 😀 😅 😵

michina
7. črc 2008

Jaké to bylo, když jste se poprvé viděly naživo??? Já jsem vlsatně jediná, kterou sjte ještě neviděly, co? TO jsem ale v nevýhodě... 😠 😀

grej
autor
7. črc 2008

Ahoj Leni, doufám, že sis užila dovču! Mě taky mrcha dorazila. Aspoň že stimuluješ, já si na to ještě musím počkat 😉

Ahoj Michi! No, pokud bych měla extrémně hodný děti, tak bych to možná zvládla, ale tohle je fakt na mašli. Ještě že má ta kámoška supr mámu, která jí hodně moc pomáhá. Občas si bere tu hodnější na chvilku k sobě, ale aspoň manža mohl taky pracovat a vydělávat, jinak je to fakt plnej úvazek pro oba rodiče...

Jojo, těšíme se všechny! Jaký to bylo? No normální... Takovýto hledání pohledem, je to ona, není to ona... v našem případě teda spíš jsou to ony, nejsou to ony 😀 Určo tě poznáme, fotky jsme viděly, tak tě poznáme 😉

michina
7. črc 2008

Hahhaha, to doufám! A kam vlastně půjdem, já PArdubice vůbec nezmám, vy jo?

grej
autor
7. črc 2008

My jsme tam loni byly v jedný restauračce. Nebyla tak špatná, ale bylo to uvnitř. Pokud by bylo teplo, možná by bylo lepší najít něco na zahrádce. Už kvůli Šroubkovi a Teďákovi. Uvidíme, nádraží je kousek od centra, tam určo na něco narazíme.

Hodila jsem do alba aktuální fotku Majmu ze čtvrtka🙂

michina
7. črc 2008

Jejda, ten Tedík už je ale velíky!! Jsem na něj zvědavá, jako na vás všechny.
JInak nám se to krátí, zítra na 16.h jedem do fertimedu! Hurá!

zanetik
7. črc 2008

Teda Michi to je frčák, fakt to letí..a na sobotu se taky moc těším, u ty restaurace byla i zahrádka venku kdyby jsme nenašly nic jinýho...a Sroubka jsme taky neviděly ještě 😉
Jen možná s vámi nepojedu vlakem domů, asi budu kupovat kousek za Pardubkama skútra, jestli mi dopadne ve středu aukce, taky se tam možná budu stavovat u kamarádky a pojedu pozdějším vlakem a nebo taky nic, to uvidím v sobotu, každopadáně tam pojedem společně...

Musím jít kouknout ještě na fotečky...

Leni, tak jaká byla dovča? Tak super, takže teď se snažit, snažit a ono to klapne 😉

No a já mám extrémně rozmazlenýho synovce a ten mě vždycky vyléčí...jsem zvědavá co bude vyvádět na svatbě až bude něco chtít a nebude moc u obřadu a bude se tam vztekat...

zanetik
7. črc 2008

No a jak se vůbec cítí Sroubek? Doufám, že s porodem počká po srazíku 😉

grej
autor
7. črc 2008

Michi - ty jo - držím palce!!

Úplně jsem zapomněla pochváli fotky Šroubkovi. Moc ti to tam slušelo Šroubku!! Nádhera!! Vypadala jsi jak princezna kopretina 😵
Taky doufám, že ti je fajn. Už se ochladilo, tak je líp, viď?

Zan - skútra, jo? Fíha... Tak to z tebe bude motorkářka 😉
JInak ten můj synovec je taky extrémně rozmazlenej. ALe to jste neviděly holky. TO vám budu vyprávět na srazíku...

zanetik
7. črc 2008

Tak to si budeme mět co vyprávět 😉 😀

No jo ale jen padesátku, chtěla jsem už v 15letech simsona, David na motorky není, tak aspoň na tohle léto, protože pak už s mimčem to nepůjde...

mufy
7. črc 2008

Ty dvojčátka jsou nádherný. 😵

Majmun je pěkná kočka mamina. A Tedík už taky vyrostl.

Leni já taky dostala mrchu,tak jsme na tom stejně i s Grej.Tak snad tento měsíc bude zase úspěšný.

Michi to teda uteklo, no vidíš, zítra bude den s velkým D. 😉

grej
autor
7. črc 2008

Mufy, jsou nádherný, ale náročný 😉

Jinak Majmu vás všechny moc pozdravuje. Vyjeli s Teďákem na Moravu k rodičům. Vrátí se snad ve čtvrtek, aby tady hlavně byla na srazík. Už se taky moc těší!!

mufy
7. črc 2008

Grej to si dovedu přestavit, jak jsou náročný.Kamarádka má malou 1,5 roční holčičku a ta vydá za 2 holčičky. 😀

Na srazík se už taky těším.Ve četvrtek nebo v pátek musíme domluvit podrobnosti.

michina
7. črc 2008

Já počítám s tím vlakem z Ostravy v 10,20 nebo jaks to psala, Mufy!

zanetik
7. črc 2008

Jasně tím vlakem pojedem, holky aby tam taky tak nějak zas byly a od nádraží vyrazíme do města...

Jinak já jsem dnes 13DC takže podobně, ale s těma mýma cyklama ☹

No nic já se radši pro dnešek loučím, přijdou my dodáky na velkou fakturu, tak kdybych se už neukázala...ale už nás od oběda leje a já jsem na kole, takže super...tak zatím paááá

mufy
7. črc 2008

Michi a Zan asi to tak bude, ještě se však domluvíme 😉

grej
autor
7. črc 2008

Zan, papa. U nás zas lilo od rána celý dopolende, ale už je sluníčko, tak to k vám taky dojde 😉

sroubek
7. črc 2008

ahojky holky...grej vítám po dovče a děkuju za gratulaci 😵
jinak jsme větší a větší a ospalí ale jinak dobří a už se na sebe navzájem těšíme 😀
tu sobotu vidím 50:50 ...ve čtvrtek grej napíšu sms a jednoznačné jo anebo ne

u nás se od zítřka maluje a neteče teplá voda od včerejška a to fakt nesnáším 😠 pod stanem se třeba týden nemeju...ale když je to doma a kooor ted...tak mám chuť zabíjet 😠

jinak co se týká našeho termínu v srpnu...tak už jsou v debatě 3 narozená miminka...co o nich víme....no já to u sebe vidím na 38+1...to by bylo ideální....

😵 jsem kecka...mějte se hezky a ať to léto je plodné 😉

mufy
8. črc 2008

Dobré ráno holky,

já mám rýmu jak bejk a sedlo mi to na průdušky.Včera jsem pořád ležela a potila se.Tuto formu nemoci nesnáším. 😠

grej
autor
8. črc 2008

Ahoj holky,
Šroubku, odpočívej odpočívej, ať jsi na víkend fit!! Dej vědět, rádi se všichni uvidíme, ale je nám jasný, že s pupanem to asi není už žádná sranda 😉

Mufy - ble, nemoci v létě jsou v každým případě hnusný.

Na mě asi zase leze zánět močáku 😠 Rozháním to čajema a brusinkama, tak snad se to povede i bez léků 😖

mufy
8. črc 2008

Já tu nebyla, neboť zase jezdíme do servisů pro auta.

Jinak hlava mě bolí jak střep,ale musím to vydržet,navíc je dneska dlouhej den, mám odpoledne školení a na šest jdu k léčitelovi,aby mě nastartoval před IUI. Už se těším.

Grej močák to je potvora,tak snad se ti ho podaří uzdravit. 😉

mufy
8. črc 2008

Holky kde jste všechny? Já tu dneska už nebudu, jdu na školení.Tak pa