Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

m.c.
10. črc 2008

Holky, ráda bych vyrazila, ale vlakem jenom na otočku je s to mimčem náročný, máme to do Pardubek docela daleko. Byla by otravná a moc bysme si to neužily. A nechat doma jí nemůžu, kojím a navíc je teď moc fixovaná na maminku, takže výlety bez ní nehrozí 😒 . Ale díky za pozvání a za pochavlu fotek!

Zan, Petruška zatím jenom lozí tryskovou rychlostí, na chození to u nás teda nevypadá. Má čas, ještě se v životě nachodí 🙂.

michina
10. črc 2008

Ahoj Ely a MC, děkujem za podporu, vy už máte ty své děti teda pěkně velké!

IVF taky plánujeme na zaři, spíše na konce, podle cyklu, jak to výjde. V srpnu jeste planujem dovcu do 23.8., takže uvidíme. Snad se nám to všem letos podaří, už jsme zase vd ruhé polovině roku.

Mufy, a nemužeš v práci říct, že zítra už nepříjdeš, že se budeš kuryrovat, vždyt te musí videt, jak vypadas a urcite nechteji,a bys jim tam vsechny nakazila. Taky by mě mrzelo, kdybys nejela.

KAzdopadne tedy nastupuju v sobotu v hranicich, Mufy v OL a ty, Zanetiku?

zanetik
10. črc 2008

Michi já v Český Třebový 😉

grej
autor
10. črc 2008

HOlky v kolik budete přesně v Pardubkách? Abychom si naplánovaly s Majmu (popř. se Šroubkem) odjezd...

zanetik
10. črc 2008

Jinak jak teda, jedeme tím v 10:01 z OV? V PU by jsme byly ve 12:40 a zpátky buď v 15:19 což se mi zdá brzy nebo 17:19 ale to se můžeme rozhodnout až tam...minule jsme kecaly asi 4h a bylo to tak tak 😀

michina
10. črc 2008

Takže, vlak je to EC 108 Comenius (Z Krakowa do prahy, snad nebude mít sekeru), v Hraniciích nastupuju 10,35h, v OL je 11,04, a v Ceské trebove (predpokladam, ze asi pojedes odtud) 12,05h.
V Pardubicích budeme 12,41h, a máme štěstí, ten vlak začíná jezdit až od 11.7.
SOuhlas? 😉

michina
10. črc 2008

Kouknu na zpáteční, jestli to pořád platí..

grej
autor
10. črc 2008

Všimly jste si? Je to nějaký divný, ten koník... Pravidla fora jsou jinak napsaný, v pase máme každá "bývam v okrese", nahoře je divnej odkaz na beremese...

OK, 12,41 v Pardubkách. O odjezdu se domluvíme, uvidíme jak na tom bude Majmu s Tedákem. Já musím jet tak, abych stihla být tak v půl osmý v Praze... Jinak je mi to fuk.

mufy
10. črc 2008

Já bych to ráda vyležela,ale nechci si brát další den dovolené, mě už jí moc nezbývá. ( A to jsem nikde nebyla ).
Holt to budu muset dneska a zítra nějak přežít.Naštěstí to rychle utíká,tak už se vidím doma v posteli. Mě by taky mrzelo,kdybychom se neviděly.Sobota ráno rozhodne.Já bych tedy nastupovala v Olomouci, jen si musíme říct, kde budeš Michi sedět,abych nestála třeba na konci a ty seděla na začátku vlaku. 😀 To samý Zanetík.

michina
10. črc 2008

Tos e domluvíme, neboj, budu na vás mávat z vlaku a řvát Modrýýýýýýýýýýý konííííííííííííííííííííííííííík 😀

Grej, mě se to zobrazuje normálně, ymslím MK. 😅

grej
autor
10. črc 2008

Teď už mi to taky funguje. Hned jak jsem odeslala ten minulý příspěvek, tak mi to chíplo úplně,tak možná byla chyba na mém přijímači 😉

Michi - úplně tě vidim🙂 Ještě si poři'd nějakou modrou vlajku 😀 😀

michina
10. črc 2008

To není špatný nápad, Grej. Měla jsem si objednat to triko modréhoho konika.. 😀

mufy
10. črc 2008

Grej mě to taky chcíplo,ale už to bylo dobrý. Já teď musím pryč.Tak se domluvíme později. 🙂

zanetik
10. črc 2008

Ono to vypadlo asi všem taky jsem si toho všimla...

Jasně a lidi budou koukat kde po peroně letí modrý koník 😀 , jde o to že my jsme loni takhle byly domluvený s Mufy, ale vlak nemá otvírací okénka, tak se pak blbě mává...ale až Michi nastoupíš, tak písneš sms Mufy kde sedíš, pak mě a bude to nejjednodušší 😉

grej
autor
10. črc 2008

To je fakt, minule jste se domluvily na mávání a ono to nakonec nešlo 😀
Aby si pak Michi kvůli tomu nerozbila hlavu o sklo 😀

michina
10. črc 2008

To je fakt, IC nemají otvírací okna, sem zapomněla.. 😵 😅
Tak já si písnu se zbytkem, pošlu vám foun do IP.

michina
10. črc 2008

Tak, holky, máte je v IP. 😉

zanetik
10. črc 2008

Nestíhám mizím na návštěvu, dočtu si vás večer a zítra mám celý den volno, jedu s mamkou k dr. a pak pro skůtra, tak si vás taky dočtu večer..pa

zanetik
10. črc 2008

ok mám to papa 🙂

michina
10. črc 2008

Hlavně mi pak pošlete svoje, Mufy a Zanetiku, at vám mužu napsat, kde sedím ve vlaku!!! 😅

grej
autor
10. črc 2008

Papa Zan, užij si volno a ať se skůtr líbí!!!

Já to tu mám ještě tak na hodinu. A pak zas hodinu v autě. Jako každý léto rozkopali celou Prahu. Jenže tentokrát na naší straně. Oni si vůbec neuvědomují, že když rozkopou jednu hlavní silnici, tak musí nechat volný objízdný trasy, aby se to nějak rozmělnilo. A to oni ne, oni blbci rozkopou i další objízdnou trasu. Takže kolony jsou tu už od šesti ráno, což je peklo. Ráno to ještě jde, ale takhle odpoledne to je krize. Prostě to neobjedete nikudy, protože všechny možný trasy jsou totálně zacpaný, logicky 😠 😠

michina
10. črc 2008

Tak stastnou cestu domu, jeste ze bydlim na okraji OV a na tom samém okraji pracuju. Cestou mám jen 1 světelnou krizovatku a jinak takové normální malé, rychlé, do práce to mám 7 km a stíhám to za 15-20 minut i s vytažením auta z garáže, 😉
Taky se loučím, dneska už konenčě musím vyžehlit tu kupu prádla (je druhý díl na Nově toho katastrofického filmu o nejakém viru - blbost, ale akorat k zehlicce), nabalit se na zitra, jedu za manžou hned po praci vlakem do hranic a jeste vecer garden party, tak to nesmim moc prehnat, at je mi v sobotu dobre.

papapa, už se nemuzu dockat víkendu, tentokráte je fakt prijemne nabity!! 😎

grej
autor
10. črc 2008

Tak to máš dobrý Michi. Já to mám do práce 25 km a jezdím to v průměru tak 35 minut. Když je po cestě bouračka, tak klidně i hodinu a víc. Za tu dobu jsem normálně na chalupě (na Vysočině) 😉

Užíj si, já dnes musím vytírat. Včera manža vyluxoval, tak jsem koukala jak blázen 😉

Tak ať se ti pěkně žehlí. Zatím pááááá

mufy
11. črc 2008

Ahojky holky,

já dneska zůstala doma.Dostala jsem horečku a je mi hůř.Takže je mi líto,ale na ten srazík nedorazím.Ani bych asi nezvládla cestu.To je stejně pech, teplo jak blázen a já jsem nemocná.Tolik jsem se na vás těšila po roce, a na to,že poznám i Michi a Sroubka. ☹ A samozřejmě Tedíka. Musíte hodně fotit, ať se pak můžu podívat.

Tak já jdu hajat, možná se na vás ještě přes den kouknu.

grej
autor
11. črc 2008

Ahoj Mufy, to mě mrzí☹
Ale je moc dobře, že jsi zůstala doma. Pořádně to vylež ať jsi příští týden fit!! Neboj, fotit budeme o 106 a fotky sem pak hodím 😉
Na mě taky něco leze 🙄 Trošku mě škrábe v krku a celkově se cítím divně. Snad to přejde a je to jen z hladu...

A neboj, má se zase ochlazovat 😉

grej
autor
11. črc 2008

Tak šroubek volala že jede!!! Hurá!!

michina
11. črc 2008

Tak to ěm taky mrzí, Mufy, taky jsem se na vás všechny těšila, vypadalo to, že tam budem vlastně všechny... 😅
Ale zdraví je přednější, tak se pěkně kurýruj. A ještě se tulte, protože já byla vždycky těhu, když jsem byla lehce nachlazena nebo unavena, proste když tělo mělo lehce oslabenou imunitu. ALe ted uz vim, že mimodelozni to bylo kvuli nepruchodným vejcovodum, takže tobe se tohle urcite nestane.
Takze odpocivej, nech se manzou rozmazlovat a my urcite dalsi srazik udelame pred vanocemi a ne az za rok, co holky???

Zanetiku, posli mi na sebe ten teleféén, at se muzes ke me pripojit. Ted me napada, ze ja vlastne pojedu do Trebova sama.. to abych si na tu hodku a neco vzala knizku, ale vlakem jsem tak daleko nejela ani nepamatuju, takze to bude dobrodruzo-..

grej
autor
11. črc 2008

Takže si otěhotněla nachcípaná, jo?
No na mě taky asi něco leze, tak že by to tentokrát konečně vyšlo? 😀

Tak my asi budem vyjíždět z Prahy nějak po půl jedenáté, abychom jely v klidu. VždyŤ povezu dvě miminka 😉 Sice jedno jen ještě v bříšku, ale už i to se počítá...
Majmu prý v deset nakrmí, aby byl Teďák napuclej a jedééééém🙂

Doma už jsem to řekla a prošlo to v pohodě🙂 Jen mu přišlo divný, proč máme sraz v Pardubicích. Tak jsem mu vysvětlila, že to je celorepublikový sraz a budou tam holky z Moravy, tak aby to neměly tak daleko. A dobrý🙂

michina
11. črc 2008

Jj,Grej, vzdycky kdyz jsem byla nachlazena, tak to bylo pozitivni, tak se snazžte!!

Taky se manža divil, proč máme sraz v pardubicích, když jsem mu řekla, že jedete i vy z Prahy, tak aby to bylo napůl, tak říkal, že to teda na polovinu fakt není 😀 A v kolik jako prijedu, kdyz jedu jenom na otocku. Tak jsem říkala, at ceka, musí pro me na nádr, v Hranicicíh ani nevím, jak funguje mestka doprava a peso je to tak 30-45 minut. Takze pro me prijede.

JInak koukám, že když víme,,že se zítra uvidíme, tak uz tady ani nikdo není.. 😀

grej
autor
11. črc 2008

JO? no tak to se budem snažit🙂 Už piju i maliník na pěkný hleník, tak uvidíme 😉
Já myslím, že to na moc dlouho v Pardubkách nebude. Sroubek říkala, že by chtěla po čtvrté odjíždět. ALe uvidíme dle situace.

NO Zanet má dovču, jela si přece pro skůtra. A Mufy hajá, aby jí bylo líp... Já jsem si vzala pro jistotu Modafen, tak snad se mi nic nerozjede.