Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
17. črc 2008

Aha, já myslela, že už nejdeš na tu inseminaci ted vubec, dkyz jsi spala, ze uz nemusime drzet palce, az za 14 dni zase.

To dobrodruzstvi na chate znam, my to ted zazivali u tchyne v sobotu vecer, kdyz jsme jeli rnao do OL a meli to anrizeno. A tchyne sedela za zdi a koukala na telku, a postel je taky mala, spime tam na jedne (dole na poschodovce), tak to neni jako nase 220 x 180cm... 😉

michina
17. črc 2008

Grej, my jsme vcera s manzou uz pred devatou elzeli v posteli (nepustili jsme si televizi) a byli jsme oba hotovi. Akorat se nam chtelo desne smat, protoze pod okny se nam prohaneli decka na skateboardech, tak jsme propukli vzachvat smichu, ze oni jsou jeste venku a my uz v posteli. Ze kdyby nam to nekdo rekl, kdyz jsme byli v jejich veku, ze o prazdninach uz budeme v 21,00h v posteli a jeste dobrovolne,t ak si budem klepat na celo.Ale taky jsem spala jako dudek a vzbudila se az se zazvonenim budiku (teda my se budime na uvodni pisnicku Ucastniku zajezdu, takze nam maldy Kraus hned po ranu rve.. Nevinnááááááááááááááááááááá..), a hne dpo ranu jsme rpohlasila, ze to bude super, takze dneska to zopakujem. Ale nivum, jestli nahodou nepojedem do Hranic, maji tam koncert nasi znami (dneska rano byli v DObrem ranu), ale museli ybsme na otocku a to bysme sli spat tak o pulnoci... no uvidime.. Manzovi se moc nechce, maji pozvane jeste nejake hosty z Ameriky a zrovna ta uvodni pisnicka, co zpivala ta Americanka se mi az tak moc nelibila..

zanetik
17. črc 2008

Grej nádherné fotky, všechno jsem prošla, ty na odpočívadle se povedly sluší ti to tam...Duda se nerad fotí? 😅
Je to tam stejně krásný v tom Chorvatsku, jen nám to asi letos nedopadne, musím koupit druhou helmu na skůtra a do toho operace psa, tak nevím jak to dopadne ☹

mufy
17. črc 2008

Grej pěkné fotky, muselo tam být krásně.Taky bych někam jela.Tož ještě uvidíme,jak to všechno dopadne.
Chytli jste i pěknou barvičku,že?

Myslím,že ovu ještě nebyla,ale co nevidět ti přijde, takhle mi před ní také skáčou teploty.Já mám zase čípek tvrdý, hleník teda nic moc,tak nevím,jestli není ta inseminace předčasná...... 😕 Hlavně,aby tam ty potvůrky vydržely.

Michi čím stárneme, tím chodíme spát dřív.Doba se mění. 😉

michina
17. črc 2008

Už jdu taky koukat na dovču grej.. 😅

grej
autor
17. črc 2008

Včera byl fakt spavej den 😉

Zan - máš pravdu, Duda se nerad fotí 😉 Navíc - máme dost společných fotek (fotila ta kámoška), ale pokaždý buď vypadám jak debil já nebo manža. Prostě nemáme žádnou fotku, kterou bychom si dali do rámečku. Třeba ta na odpočívadle v Plitvicích. Mě to docela sluší a manža má přivřený oči 😠

Mufy - bylo tam nádherně🙂 Sluníčko pálilo o 106, tak jsme se docela i opálili. Zato tady v PRaze blednem a blednem 😒
No podle čípku a hlenu u nás už ovu byla. Už je krémový a zavřený. Tak nevím... Víš co, u vás lepší předčasná než jako u nás opožděná 😠

michina
17. črc 2008

To znám, Grej s těma fotkama do "ovalu".. u nas je to totez, a navic jsme vetsinou sami, na fotkach je akorat manžel, protože ja fotim.
A taky koukam, že sebalite na dovču jako my, plnej megaobrovksy kufr.. 😀

grej
autor
17. črc 2008

Michi - čím větší kufr, tím víc věcí 😉
I když to nechápu, protože jsme měli vlastně jen dvě tašky -v jedný oblečení a v druhý kraviny jako fén, drogerii, sušenky, knihy a tak... Nechápu to.

No letošní dovolená byla na společný fotky úspěšná, protože ta kámoška má doma s chlapem stejný problém, tak jsme se fotili navzájem. ALe stejně jsme museli s mírou, protože znáš chlapy - dvě fotky a už byli zpruzení 😀

mufy
17. črc 2008

Grej tak že by ovulka už proběhla? U mě to bylo minulý měsíc to samé, čípek tvrdý a hleník hustý. Tak ymi to na UTZ potvrdili. Jenže já byla u toho léčitele a on posouvá cykly, takže je možné, že mi ho trošku posunul a ovu bude později. No to bych nechtěla, když už jdu na to teď.A příští měsíc pak kvůli dovolené jestli nějaká bude. Samé problémy. 😠

To my máme pěkné fotečky.Vždycky se nějak sladíme. 😀

Holky já už jdu.Na 12.hod. tam mám být. Tak se tu mějte pěkně.papa

grej
autor
17. črc 2008

Papa Mufy!!! Držím palce!!!

michina
17. črc 2008

Držím palečky, mUFY!!

zanetik
17. črc 2008

Tak já taky,ale to už to má asi Mufy za sebou 😅
U nás většinou vypadá na fotce dobře David je docela fotogenickej, za to já mám z 50 fotek jednu dobrou a je fakt, že jich máme hrozně málo společných a snad žádnou novou pěknou, kámoška ji po nás chtěla už nevím na co a žádnou jsme nenašly 😒
Grej na každý fotce máš něco jinýho na sobě, tak se nediv že byl kurf plnej 😀

zanetik
17. črc 2008

Mám dotaz jak poznáte ovulační bolesti?

grej
autor
17. črc 2008

No jo Zanet, musím si ty tričíčka užít, že jo... Tady v Praze je vytáhnout nemůžu 😉 Kor to bez podprdy 😀

Mno, mě píchá celý břicho, víc teda nalevo, protože mi většinou fachá hlavně levej vaječník. Dost to cítím když si sedám nebo když jdu čůrat. To když dočůrávám, tak asi jak to tam nějak tlačí, tak to bolí.
Takový tlak uvnitř břicha. Trošku jako MS bolesti, ale ne tak intenzivní a tak bodavý. Tohle je spíš stálej tlak... Ale taky to nemám pokaždý. Asi jak se tělu chce...

michina
17. črc 2008

Zanet, u me napdobne jako u grej, anebo nepozoruju ale totalne vubec nic.. 😀

grej
autor
17. črc 2008

Napadlo mě takový přirovnání, že ta bolest když si sedám je hodně podobná jako když mě tlačil tampon. Taky když jsem si sedala nebo tak.

zanetik
17. črc 2008

To já ho mám takový nafouklý jako při MS a taky tlak jak kdyby mi ho někdo napumpoval...jen zjišťuju jak je to s tou moji ovu, ale dnes jsem 22DC, máte ty bolesti před, při nebo po ovu?

zanetik
17. črc 2008

A při čůrání mě to tlačí jako bych měla mít zánět močáku a moc mi to nejde...

grej
autor
17. črc 2008

No jak kdy Zan. Někdy před někdy po. Teď to vypadá, že přišly asi až po... Uvidíme zítra co teplota.

Jinak našla jsem ten článek o dopravě do Chorvatska:

Cesta do Splitu:
Přes Vídeň - 1062 km, 12 hodin, benzin cca 2550,-, poplatky 2613,-
Přes Maďarsko - 1092 km, 12 hodin, benzin 2620,-, poplatky 1904,-
Přes Alpy - 1107 km, 15:44 hodin, benzin 2650,-, poplatky 3143,-

Dálniční známka: Slovensko 244 Kč, Rakousko 198 Kč, Slovinsko 876 Kč, poplatky v CHorvatsku cca 700 Kč do Splitu.

Cesta přes Maďarsko: Brno - Lanžhot, Bratislava, Rajca, Szombathely, Goričan, Záhřeb, Split.

Snad Vám to pomůže.

zanetik
17. črc 2008

Jé jsi zlatíčko, jsem si to hned vytiskla, dnes jdu s pejskem a možná ani operace nebude, je už lepší tak asi zkusíme nejdřív ATB, tak já se musím loučit a jedu, tak se mějte papá 🙂 🙂

grej
autor
17. črc 2008

jo - to jsem se chtěla zeptat a pak jsem zapomněla... Co je s pejskem? Držím palce aŤ antibiotika zaberou!!!

michina
17. črc 2008

Tak to jsem, holky, ráda, protože jste přesně popsaly moje bolesti, i když já je nemívám jen kolem ovu, ale i kolem MS.
No nic, dneska jsem brzo doma,manža taky, takže snad vyrazíme na nějakou procházku, manža si tady vedle mě ladí a hraje mi na kytaru. Jinak už baštíme něco od GS, je to dohromady selen, zinek a vitmaín E., jakoby to nekdo delal pro nas, ale je to na zlepseni cev.. 😀 😀
Tak papapa, zítra! 😎

mufy
18. črc 2008

Ahojky holky,

tak včera proběhla inseminace. Byl tam zrovna můj doktor,tak to bylo fajn. A byla jsem tam jediná.Bylo to před ovu tak jsem zvědavá.Jenže teplota je už druhý den nahoře a teď nevím, kdy ovu proběhne,protože jsem byla zase u léčitele a posiloval mi vaječníky.Když jsem u něj byla minulý týdem,tak mi posiloval levý vaječník,že prý ho mám slabý a teplota se držela po další 3 dny na 36,7 a píchalo mě tam,takže s tím asi něco udělal. Teď to samé.Bude těžké poznat ovubolesti,ale snad to poznám aspoň podle hleníku.

Jela jsem si do servisu pro auto, vyplázla jsem skoro 2tisíce za opravu a jela jsem domů. V nemocnici jsem dala za výkon a léky na další 3 měsíce dalších 1200 Kč, připadala jsem si včera jak santa claus,kterej rozdává peníze.Tolik peněz za jeden den, ch jo..........ale bylo to nadobrý věci.

grej
autor
18. črc 2008

Ahoj holky, konečně pátek!!! Já jsem po ránu furt tak ospalá, to je neuvěřitelný.
To je romantika Michi🙂 Ten můj dorazil z práce, dal si párek a šel do hospody 😀 A já si udělala dámskou jízdu sama se sebou. Dala jsem si masku na vlasy a na obličej, vínečko a tak🙂

Mufy - supr, že to vyšlo 😉 Tak to opravdu budem čekat zase přibližně spolu na MS 😉 FF už mi ovu vyznačil. Snažili jsme se den předem, tak nevím. Štve mě, že jsme to v úterý prošvihli 😠

Jojo, taky mám pocit, že pořád jen něco platím a platím 😉

mufy
18. črc 2008

Grej to budeme spolu čekat na MS, je to super,zase po dlouhé době.

Já byla zkontrolovat aspoň čípek a nemohla jsem ho vůbec najít,byl moc vysoko. 😕 Takže aspoň podle helníku, už začíná být hustší,tak teď nevím,jestli už ovu včera nebo dneska proběhla.Tož budu čekat.

Já jinak šla spát včera už v 20.00 hodin a když přišel miláček v noci z práce,ani jsme ho neslyšela a ráno jsem se nemohla probudit.Poslední dobou jsem taková unavená.

Grej někdy je dobré udělat si dámskou jízdu jen sama se sebou. 😉

michina
18. črc 2008

DObre rano, holky.
Tak vcera se zadna prochazka nekonala, manza brnkal na kytaru az do desiti a rikal, at nechodim pryc, ze mi bude hrat. Tak jsem u nej sedela na PC a hledala vsechno mozne, pak taky pisnicku s akordy "Tu kytaru jsem koupil kvuli tobe", protoze mi vykladal story, jak si koupil kytaru po statnicich a ja mu na to, ze tu kytaru si kvuli me teda nekoupil.. a on, no vidis, tu pisnicku chcou vzdycky vsichni hrat a ja nemam akordy, tak se ji ucil a byla to strasna legrace. Objevili jsme nejakou stranku, kde se ten akord u te pisnicky i hned prehraje, tak to byla prca. No a spat jsme sli o půl 12, takze zadne vyaspávání dnes nebylo, zato tuleni rano ano... 😀 😎

zanetik
18. črc 2008

Ahojda berušky k tomu placení se přidávám...včera za ATB pro psa 1000Kč, příští týden ji operace za 3tis. nemine, musím koupit druhou helmu, hlavně chci krytou, je mi v tom škopku zima 😀 pak motorku přihlásit a to se poplatky taky jen sypou...
Já jsem dnes 24DC, kdybych měla normální cykly tak čekám za týden na MS takhle je to fakt ve hvězdách 😒
Já byla včera s kámoškou na bruslích, pak jsem si dala malý černý pivko a ve 22:30 vyřízená s Davidem, který stavěl do setmění chatu ulehla a okamžitě spala..ráno se mi brutálně nechtělo vstávat se tak těším, že se teď 2dny vyspím,ale jak se znám budu brzy vzhůru...

michina
18. črc 2008

Taky se tesim, az se zitra vyspim. Pak se tesim na odpoledne, na treti pojedem do Frýdku na Jazz ve meste, je to jazzový minifestak zdarma na namesti, bude tam D. Kraus (toho jsem videla nazivo s vlastni tvorbou, hruza, ale pry ma hrat specialne jen jazzik, tak snad to bude fajn), Petr Lipa a Y. Sánzech, tak bude parada, že budem na vzduchu, hlavne aby neprselo... 😉

A o penezich mi nemluvte, nejak se mi po vyplate vzdycky rozkutálej-.-- pravda, ted jsem si koupila ty tricka a kabelku a jeste kupujem veci na tu dovcu pod stan, do toho to IVF, no vsak to znate.. 😲

grej
autor
18. črc 2008

Ty jo, u vás je to fakt samá romantika Michi🙂 Manža se učí písničku a hraje ti jí... krása🙂

Zan a co je teda tomu vašemu pejskovi?

Já se taky těším na spaní, ale je to tak naschvál - o víkendu se manža stejně vzbudí v půl osmý a samozřejmě jak se chruje v posteli, tak vzbudí i mě 😒

David Kraus je síla? Mě se hrozně líbí jeho ton hlasu... I když je fakt, že ty písničky má slušně ujetý.

My vůbec nevíme, co máme o víkendu dělat. Můžeme jet na chalupu a nebo zůstat doma a jezdil na motorce. To by se líbilo mě, v klidu si pospat, dát obídek a pak vyjet na výlet a v neděli třeba to samý. Jenže s tím počasím je to naprd 😠

grej
autor
18. črc 2008

Mám vás pozdravovat od Majmu holky. Včera prý dojeli do Bulharska a doteď to vyspávali. TeĎák to prý zvádnul na jedničku i v autosedačce. Je to šikula🙂