Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
21. črc 2008

No asi pojedem od pátku do neděle do jižních Čech někde na hrad a na kola...nebo ještě k příbuzným na Slovensko a přes Tatry zpátky, uvidíme...
Svatbu má Davidův brácha 😉

grej
autor
21. črc 2008

Já myslím, že Zanet jde někomu na svatbu. To by asi byla víc nervozní než je 😀
Taky zvažujem prodloužený víkend. Nebo pojedem k nám nebo k manžovi na chalupu, uděláme si z toho výchozí bod a budem jezdit na výlety. To bude taky fajn🙂 Jenže já už nemám moc dovolený. Vyplácala jsem si nějakou na IVF a chtěla bych, aby mi ještě nějaká zbyla...
No při nejhorším si vezmu nemocenskou...

zanetik
21. črc 2008

Oni chtěly původně 6.6.2008, ale paní jim nabídla, že maj místo ještě na 8.8. tak souhlasily...já tam max. 9.9.2009,ale o tom silně pochybuju...

zanetik
21. črc 2008

Grej nic si nešetři žádnou dovolenou, až budeš těhu půjdeš na neschopenku a pak na mateřskou 😉
Já budu taky bez dovči,ale už mám naplánovaný, že jestli budu ještě chodit do práce na vánoce vemu si neplacený volno...

mufy
21. črc 2008

Zanet tak to jo, já myslela,že svabu budeš mít ty. 😉

Grej já už taky nemám moc dovolený,taky jsem si ji vybrala na to IVF. Něco mi ještě zbývá,ale moc ne.

Holky tam tak fučí, já mám obalené nohy dekou,je mi strašná zima. 🙄

artep26
21. črc 2008

Ahoj holčiny, tak jsem zase na moment tu 😵
Nějaké novinky?? Něco mi uteklo?? 🙂 😀

grej
autor
21. črc 2008

Nadzááár Artep...
Ti nevím, snad asi všechno při starým. Mufy byla minulý týden na IUI, tak jí držíme palečky...

artep26
21. črc 2008

Ahoj 🙂
Tak to na ní budu myslet ...
My jdeme zítra na sepsání žádosti na 1. IVF, jsem z toho nervozní už dnes. Grej dělali ti laparoskopii? Mně jí totiž nedělali, doktorka tvrdí že bych měla být OK když už mám Andulínu.
Jo Andulka dnes ve 20 hod. přiletí po 3 týdnech z Černé Hory, tak se na ní straaaaaaaaaaaaaašně těším, na kočičku mojí milovanou 😀

grej
autor
21. črc 2008

Artep - laparku mi dělali. No já nevím, já myslím, že změny na vejcovodech se můžou projevit kdykoli, ne? Nebo by stačilo, kdyby ti průchodnost zjistili tím plynem...
Ale pokud už jdete na IVF, tak je to jedno... Nebuď te nervozní🙂 Těšte se na to🙂
My už žádost máme z toho prvního pokusu, teď už jen podepíšem souhlas a je to. Snad nezapomněli poslat tu žádost na pojišťovnu...

Teda, to si Andulka uživala 😉 Byla s prarodičema?

artep26
21. črc 2008

Grej to já se těšim, ale když to vidím, že se to hodněkrát nepovede, tak se toho bojím. Jaká je vůbec úspěšnost? 30%??
Anička má chronicky nemocné dýchycí cesty (rýmy, kašel, uši, ....) tak byla od VZP na 3 týdny na ozdravném pobytu. S našima jede za 14 dní na 14 do Chorvatska 😵 To se někdo má, 5 týdnů u moře 😀

grej
autor
21. črc 2008

Artep - mě řekli, že při zavedení dvou embryí je úspěšnost 30% (z toho dalších 30%, že se ti uchytěj obě). Pokud bys zaváděla, tak je to prý jen 20%...

Teda - ta se má🙂 Ale zase asi si s těma dýchacíma cestama zažije svý, tak jí to budem přát 😉

artep26
21. črc 2008

No my se domluvili předběžně s manžou na 2. Jedno je si myslím malá šance že se to povede.
A pokud se to povede a chytnou se 2, tak to bude nářez. Ale zase ... lepší 2 než žádné 🙂)
Mamka mi říká, že při mém štěstí budemem mít double 😵 Ale Anička už je velká, tak by se to dalo. 😉

zanetik
21. črc 2008

Ahojky Artep 😉
Teda Ani se má, závidím ale jen ať si to užije...tady stojej stejně prázdniny za prd...
Říkaly v rádiu, že prej se zvedá úspěšnost na 40% 😉

artep26
21. črc 2008

Ahoj Žanet, už jsem si myslela, že jsme se zase minuly 😵
No díky za útěchu, jsem z toho nějaká taková přepadlá, Grej mi radí ať se na to těším 😵 No tak asi budu muset. Jsem zvědavá, co nám všechno zítra doktorka řekne. Nejvíc se bojím toho zklamání a snad ještě víc toho, že další pokus je až za 4 měsíce a to už mě to tady v práci asi fakt zabije. Budu muset (pokud se to nepovede) dát výpověď a najít si něco jiného, no prostě to risknout. Už to tu snad nevydržím ani den. NO ale do toho prvního IVF určo a pak se uvidí co bude dál. Já budu chtít 100% zůstat od začátku doma, asi bych to tu nepřežila. 🙄 🙄

mufy
21. črc 2008

Ahojky Artep, tak už za chvíli půjdete taky na IVF.Uteče to jako voda. 😉

Grej já sice byla na inseminaci,ale ty jsi měla ovulaci taky,tak budeme čekat obě. 😉 😵

artep26
21. črc 2008

Ahoj Mufy 🙂
Uteče uteče, ale ty nervíky, to zase bude. Ale musím si zachovat chladnou hlavu a nestresovat se. Proto chci i ty dny čekání strávit doma, mám v práci pořád shon a stres, takže nechci nic riskovat.

artep26
21. črc 2008

Mufy vy mezi IVF zkoušíte i IUI?? Nebos i to špatně pamatuji a na IVF jsi ještě nebyla ... jak tu nejsem pravidelně, tak si to moc nepamatuji a pletete se mi dohromady 😅

mufy
21. črc 2008

Artep já na IVF byla už 2x a v mezičase zkoušíme inseminace.Ale musíme mít dárce,takže zkoušíme tu levnější variantu.Kdyžtak po novém roce,pokud to nezdraží bude 3 IVF.

A od začátku zůstaň doma,je to lepší pokud máš stres v práci.Já bych taky zůstala,ale šéf by mě zabil.... 😀

michina
21. črc 2008

Ahoj Artep, tak pujdem všichni IVF společně, koukám! 😀
Andulka se teda má, taky bych jela k mooooooři.. 😎
Jinak jsem taky slyšela o uspěšnosti 30%.. Furt nicx moc, ale každých pár procent nahoru je fajn! 😀

zanetik
21. črc 2008

Artep to není vůbec dobrý na psychiku taková práce...máš ji aspoň dobře placenou? Jestli ne tak uteč hned...jedete někam s manžou sami na dovču?

michina
21. črc 2008

Jj, Artep, pohoda na dušičce je základ! Souhlasím s holkama. 😉

artep26
21. črc 2008

Tak to mě mrzí že se nedaří. Mně budou spermijky do vajíček pravděpodobně nastřelovat, protože to jsou kůže líný přichcíplý 😀 😀 tak snad to půjde.
Já mám šéfa taky pěknýho ... Min. týden jsem byla na koberečku, kdy se chystám na těhu. Hledá totiž náhradu za mojí kolegyni protože jde na mateřskou a připlásily se 2 slibný adeptky a tak by rád obě. Řekl mi že si myslí, že budu od začátku doma, tak se chce pojistit aby tu nenastal chaos.
No kdybych to věděla kdy, tak bych mu to řekla, se tak blbě ptá ... 😠

mufy
21. črc 2008

Artep a co jsi mu řekla?Pravdu nebo jsi mu řekla, že se nechystáš otěhotnět?

Můj šéf to ví už od začátku a celkem mě podporuje.Nehází mi klacky pod nohy, pouští mě do nemocnice na prohlídky, nechce po mě omluvenku.Tak to mám celé dobré.Ale být měsíc doma,to by mi asi neprošlo.

grej
autor
21. črc 2008

To je sranda s těma chlapama 😀 Si jako myslí, že se teď rozhodneš, že třeba v září budeš těhu? Blbec.

To bude fakt v září napínavej měsíč 😉

artep26
21. črc 2008

Ahoj Michi, ráda tě vidím. Jo jo v září to bude mazec 😵
No řekla jsem mu, že mám zdravotní problémy takže nedokážu říci. Koukal jako ťulpas a ptal se mě, zda budu od začátku doma. Že s tím počítá. Tak jsem mu řekla že nevím, že uvidím ale že je možné, že budu na riziovém.
Tak nebyl moc spokojený, protože jsem mu vlastně nic neřekla. 😀

artep26
21. črc 2008

Jo a na mě byl docela protivný, když jsem si brala náhradní volno z přesčasů když jsem jezdila do Sanusu.
Už teď mám zase 16 hodin přesčasů od zač. měsíce a na zítřek si beru dovo, abych ho nemusela poslouchat.
Tak teď když jsme si o tom promluvili doufám, že přestane prudit.

grej
autor
21. črc 2008

Artep - měla by ses taky zapsat do tabulky na IVF v září. Asi to už bude dlooouhý seznam jmen 😉 Má se psát holce "Musilka" jméno a jak dlouho se snažíš a snad do jakýho CAR chodíš..

artep26
21. črc 2008

Grej teď jsem na to koukala, že se to tam začíná probírat, ale počkám až co zítra, to budu moudřejší 😵 Ale díkas za upozornění 😉

michina
21. črc 2008

Cože, Grej, dělá se někde celkový seznam z MK, kdo jde na IVF? 😅

grej
autor
21. črc 2008

No jo MIchi - na tebe bych zapomněla🙂 V tématu IVF v září. Jukni tam nebo napiš té holce rovnou... ALe slibuje tu tabulku už fakt dlouho a kde nic tu nic 😉