Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
21. črc 2008

Holky já bych spala...... 😔 Jsem nedospalá z víkendu.To jsou ty naše pařby.Nemáte nějaký dobrý recept, čím bych mohla pohostit pár našich známých? Myslím tím něco dobrého k obědu.Ale zase aby to bylo chutné, pěkně vypadalo, levné a ne moc pracné. Existuje vůbec takový recept????? 😀

grej
autor
21. črc 2008

Jé Mufy, no tak ti fakt neporadím. S vymejšlením jídla mám taky pořád problémy...
Co takhle nějaký jednoduchý steak, prostě flák masa, buď v nějaký marinádě (hodně česneku 😉) nebo třeba zapečený s nivou a salámem... s opečenýma bramborama (taky můžou být česnekový) - jen nakrájet na plátky, posolit, pocákat olejem a rozprostřet na to česnek a nechat péct. Je to mňamka. K tomu zeleninový salátek a je to 😉

Tak to já jsem výjimečně vyspalá. V sobotu jsme spali až do čtvrt na deset (to je pro nás něco neuvěřitelnýho) a v neděli asi do půl devátý (pak jsem šla dělat lívance 😵 ) a ještě jsme si schrupli 2 hodinky po návratu z výletu 😅

zanetik
21. črc 2008

Já dneska teda vyjímečně taky neusínám, jsem vstávala i v sobotu i v neděli v 9h a šla relativně brzy spát...
Tak já do toho seznamu patřit bohužel nebudu ☹ ,ale o to víc vám budu držet pěstičky 😉

grej
autor
21. črc 2008

tak jsi to na mě asi Mufy přenesla. Už se mi chce taky hrozně spát... Jdu si dát kafe 😉

zanetik
21. črc 2008

Dejte pokoj holky, venku se udělalo tak krásně, já už teda 2 malý kafíčka měla, za to jsem zjisitila, že jsem dnes nic jinýho nevypila 😒

grej
autor
21. črc 2008

No tak u nás je sice tak polojasno, ale furt kosa a hroznej vítr!! Ble.
Já jdu konečně na to kafe, ještě jsem se k němu nedostala 😉

mufy
21. črc 2008

Tak ybch si dala kafe,ale za chvíli jdu za tou kámoškiu,tak nechci pořád chodit na wécko.

Pořád zívám,to je děs.To my šli spát v pátek v 3.30 hodin a vstávali v 9.30hodin a v sobotu jsme šli spát v 2.00 a vstávali v 10. hodin,takže vyspalá moc nejsem.Spíš bych odpočívala.

To masko vypadá dobře, třeba něco takového vymyslím,ještě se domluvím s miláčkem.Máš dobré tipy Grejíku. 😉

grej
autor
21. črc 2008

Díky Mufy🙂 Ale kdyby nám to nedávno nevařila kámoška, když jsme u nich byli na návštěvě, tak taky neporadím nic kloudnýho 😀

zanetik
21. črc 2008

Tak já to pomalu balím, za oknem to vypadá dobře tak snad nezmrznu na kole 😀
Jdu na pojišťovnu, na dopravku a do servisu pro lékárničku do skůtra a co večer nevím 😒 asi ke kámošce, David ji musí opravit sokl u linky co si vyrvala 😀 , tak pěkný zbytek dne a zítra naviděnou 😉

grej
autor
21. črc 2008

Papa Zan, užij si nabité odpoledne!!!
Já tu taky musím vymyslet něco k večeři. Manžu večer bolelo břicho, ráno měl průjem a bral si endiaron. tak nevím, co mu dát. On mi nic vhodnýho na průjem (třeba suchej rohlík nebo rýži) nesní... tak asi dostane jen pečivo se šunkou nebo tak...

grej
autor
21. črc 2008

Tak říkali v radiu, že v Opavě padaj kroupy!!! Tak doufám, že to k vám nedojde Michi!!

mufy
22. črc 2008

Dobré ráno holky,

u nás bylo včera moc krásně.Sluníčko začalo pěkně pařit a to ráno vypadalo na déšť.Dneska je to to samé,tak snad pršet nebude.

Grej já to jídlo nakonec zruším,takže nebudu muset nic vymýšlet.Nechce se mi do toho. 🙄

michina
22. črc 2008

Ahoj, u nás nic nepadalo, grej. Ale byla jsem v hospudce na pivko s kamarádkou, co uz zije par let v Londyne a ted prijela na 3 dny, jeste jsme pribrali dalsi spoluzacku a spoluzaka ze zakladky. Tak jsme vzpominali na prvni tridu, jak jsme do nej byly zamilovane a hadali se o nej, on uz ted ceka druhe dite a v srpnu se zeni.. No bylo to moc fajn. Ale cestou domu jsme fakt vymrzli, a to mame cestu jen max 5 minut, ale ono bylo 10 stupnu! Kamoska mela zabky, tak ta si rozmrzavala nohy jeste v tu jednu rano ve vane. Tak jsem dneska trosku takova presla... 😎

grej
autor
22. črc 2008

AHoj holky,
u nás bylo nakonec odpoledne tak nějak normálně. Žádný vedro, ale naštěstí nepršelo.
Zato dnes to je hnus. OD rána prší, 12 stupňů, vítr... Blééééé
Od zítra se to má lepšít, tak snad...

mufy
22. črc 2008

U nás chodí všichni v krátkém tričku a je pěkně,akorát trochu fouká vítr.
Doufám,že to nepřijde od vás k nám.

Včera jsem šla spát už v osm hodin a ještě bych spala. Dneska mě čeká plno práce,tak půjdu spát později.To je se mnou hrozný, já bych pořád jen spala, i dneska zívám.A to jsem spala 9 hodin.

grej
autor
22. črc 2008

Ty jo - o krátkém tričku se mi může jen zdát 😉 Já jsem dnes dokonce vytáhla kožený sako co nosívám obyčejně jen na jaře a na podzim...

Nebereš Utrouš Mufy? nebo nějaký hormony? ŽE bys byla unavená po tom...

michina
22. črc 2008

U nás je taky slunečno, ted jsem byla se šefovou na prochazce kolem fabriky, kontrolovali jsme, jak nam roste zelen 😎 a plánovali sekání trávy a je krásně vymetená obloha a sluníčko hřeje. I když ráno to bylo na sako, 14 stupnu..

grej
autor
22. črc 2008

Ty jo holky vůbec mi to nepište! Nebo vám snad vyfotím jak to tu vypadá za oknem 😀 😀

mufy
22. črc 2008

Grej Utrouš neberu, ten začnu brát až příští měsíc,když se to nepodaří. Jenže já jsem unavená asi už tak 3 měsíce, taková bez života, po všem jsem hned unavená a všechno mě bolí. Asi mi chybí nějaký vitamín,ale který????? 😕

Kdyby nefučel ten větr,tak je příjemně,ale stejně mi začínají mrznout ruce. 😠

zanetik
22. črc 2008

Ahojky, tak jsem ráno ani nemohla napsat, že se jedu nechat ostříhat, protože nám nešel net, tak mám zase ježečka skoro nahoře 😅
U nás se včera taky krásně vybralo, ale na tričko mi to nepřišlo, dnes ráno jsme měly 8,5 stupně, takže jsem vytáhla rukavice a šusťákovku na skůtra a udělala jsem jen dobře, od rána je sice pod mrakem,ale naštěstí ještě neprší a doufám, že ani nebude, nechci je v dešti na skůtru to se bojím...odpoledne ho jedu pojistit, stavím se asi na evidenci vozidel a zítra ho přihlásit na dopravku a dostanu novou spz.

grej
autor
22. črc 2008

Zan - měla bys nám dát do alba fotku toho tvýho závoďáku 😉

Mě je tady kosa jak blázen. U nás pořád drobně prší. Po dlouhý době mám i zavřenou ventilačku, páč bych tady jinak zmrzla.

Mufy, to nevím, co takhle zkusit nějakou kombinaci vitamínů?

zanetik
22. črc 2008

To já taky musela obléknout mikinu měla jsem zmrzlý ruce...jasně provedu, jen ho musím vyfotit,ale nikdy si nevzpomenu 😅

Nevíte náhodou jak je to když se jede do Chorvatska s 5-ti letým dítětem? Že ji stačí podsedák? Kámoška z toho má strach, takže nakonec to dopadne asi tak, že den po svatba 9.8 odjížídme vlastním autem do Chorvatska do Fažany (to je hned nahoře,ale z druhé strany) s tou kámoškou co jsem s ní byla ve Skotsku a s druhou kámoškou a její 5-ti letou dcerou Barčou, jestli to výjde, tak si myslím že to bude jedna z nejlepších dovolených, že si ten týden fakt užijem...budeme ubytovaný jen v dřevěných chatičkách,ale bude to super, už mám v plánu i jet na nějaký ostrovy, kde je safari, stejně jsme měly v plánu s tou malou jet do Dvora...

Ale to znamená, že i příští týden o celozávodní dovolené musím do práce...ale stejně nemá být moc hezky..

Jinak jestli vitamíny, to abych začala brát taky, já tomu říkala nejdřív jarní únava, teď letní a brzy podzimní 😀

mufy
22. črc 2008

Ještě že jdu za chvilku domů, teď jsem tu měla fofr a nestíhala jsem. Ale pořád zívám 😔

Venku je holky nádherně, azuro a sluníčko.....

Tak mi to povlečení dneska pěkně uschne.

grej
autor
22. črc 2008

NO, tak u nás tady fakt celý dopoledne pršelo a teď poslední hodinu se střídají bouřky a sluníčko. Vždycky hřmí a leje, pak svítí a pak zase znovu...

Tak to si to užijete Zan🙂 Myslím, že dámská jízda na dovolený je fakt nejlepší. Podle mě si to nejvíc užijete. Kdybych si mohla vybrat ideální dovolenou, tak mít tak týden s kámoškama, pak tak dva dny sama a pak třeba tři dny s manžou. Myslím jako na jednom místě, třeba u more🙂

mikulka
22. črc 2008

Ahoj holky,

Zane, tak v 5 letech by ještě měla být v sedačce, pokud je velká, dělá se takový podsedák.
MUfy, tak si nasaď nějaké multivitamíny. To chce béčko, ale i minerály, magnesium a tak.
Ta únava taky může být z těch výkyv počasí, vždyť je to hrůza!

artep26
22. črc 2008

Ahoj holky, už tu žádná nejste, ale stejně vám napíšu co dnes v Sanusu.
Takže ....
Jelikož tam mají do 3.8. dovo a doktorka co k ní chodím pak ještě další týden, takže začínáme od dalšího cyklu. Mám poslanou žádost na VZP, za 3 týdny si mám volat, zda to již došlo zpět schválené do Pardubek do Sanusu.Dnes jsem 8. DC, takže na UTZ před MS před stimulací půjdu ca 3. září. Pak dle toho co mi říkala, tak si začnu píchat hromony a rozjede se to. Grej nevím jestli se jedná o dlouhý či krátký protokol jak jsi se ptala, ale třeba budeš podle toho co napíšu vědět. Pak budou následovat UTZy, nato Pregnyl, odběry vajíček a spermií, nastřelení spermií a čekání tak 2 dny, jak se budou vyvíjet a dělit 😵 . No a pak budeme volat a volat a až řeknou teď, tak mi je (ho) dají zpět. O počtu se rozhodne až na místě, kdy by měl proběhnout transfer podle toho, jak na tom vája budou. Když budou střední kvality tak 2, pokud budou OK, tak jen jednou. Ale můžeme si říct i o 2, finančně to vyjde nastejno. No a když jich bude víc dobrých, tak si je necháme zmrazit 😉 Co kdyby nááááhodou ... Příště na UTZ před MS už si mám donést myslím 2.400 Kč, dnes jsem si vyzvedla Utroš a Prednison, za injekce (pera) co si budu píchat zaplatíme ca 4.500 Kč, za nastřelení spermií ca 7.500, pokud bude nutné nechat vajíčka dělit více než 2 dny tak dalších ca 3.000 Kč a za zmrazení myslím taky kolem 3.000 Kč. No není to zas tak děsný, ale přirozeně by to určo vyšlo levněji 😀 .
Jo a na neschopence mě prý nechá od odběru až po TT, prý pro jistotu abychom nic nezanedbali. No tak to je asi tak vše, takže jak mi psala Grej ... už se těším 😀 😀 😀
Jen se bojím těch injekcí, jak vidím jehlu tak ležim 🙂 ale tohle snad bude OK.
Takže toť vše, takže se nechám zapsat do seznamu IVF září/2008.
Pa pa pa zítra nakouknu, jak se máte a co děláte.
Jo a u nás je přímo hnusně, prší, je zima ...
Včera přiletěla Andulka, je krásně opálená, má konečně vytoužené blond vlasy vyšisované od sluníčka a asi tak před 20 min. mi zase odjela na další prázdniny. Přijede v neděli a pak od pondělí jsme spolu doma, mám dovo a 28. má 8. narozeniny, takže u nás bude "big party".
Tak čusík zítra 🙂

mufy
23. črc 2008

Ahojte holky,

Artep, já z toho nepoznám co máš za protokol,ale tipla bych si dlouhý. Peněz dáte taky dost,ale to je v každém centru jiné.
Raději si dej 2 embryjka, je větší šance.A injekcí se neboj, nic to není. Já se na druhou stimulaci taky těšila.Že se něco dělo.

Já včera uklízela, vařila a prala a byla jsem hennnnnn ( utahaná ) 😀 Dneska jsem taky.Bolí mě šíleně záda.Ty úklidy mi fakt dávají zabrat.
Navíc mě poslední dobou štve šéf, je nějakej divnej.Nejraději bych tu už nebyla,tak se modlím,aby to vyšlo.Já už tu nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiii být..... ☹

zanetik
23. črc 2008

Dobré ranko, takže to září bude fakt mazééééc 🙂

No ale peněz je to teda síla vám řeknu...tak já třeba v září budu vědět proč nám to nejde...

Jinak fenečku mám po operaci, měla srůsty na vaječnících proto hárala a něco s dělohou plus tekutinu, takže čekám až dopoledne dr. zavolá jak na tom je a po práci bych si ji měla jet vyzvednout, tak snad bude dobrá babička moje...

Grej ona to úplně dámská jízda nebude, David jede s námi 😅

Mikul já si právě myslím, že podsedák ji musí stačit,ale jdu dnes se skůtrem na dopravku, tak se zkusím zeptat tam...

Artep takže párty jo? To říkaly kámošky, že uklidily, napekly atd. a když viděly tu spoušť po těch dětech, tak prej už nikdy víc 😀

michina
23. črc 2008

DObré ranko, tak u nás leje už od rana. Ale zase manzilek rikal, ze bude dneska uz v pet doma, tak to je na nej fakt brzy, tak se tesim!! 😎

zanetik
23. črc 2008

No tak to k vám teprve dorazilo to co měla Grej včera, k nám to přišlo včera ve 20h a k vám asi teď...no nemusí pořád pršet 😒